Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 23, 2006 2:30 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 23, 2006 12:30 am
Postovi: 63
Bobo, dok ti ne stigne Lush-ov, mozes da probas kolekciju (medicinskih sapuna) DOCTOR`S.
Imala sam par akni na ledjima i resila sam problem sa sapunom od borovog katrana. ODLICAN JE !!! Crne je boje sa sitnim granulicama i specijalno je pravljen za acne, ekceme... Nije skup, moze se naci po apotekama i kosta oko 90 dinara.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 23, 2006 5:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Hvala Iwamcica,probacu!I hvala tebi Skvo i Makki sto ste mi odmah izasli u susret!
Jer moze neko da mi preporuci neku dobru masku za lice,za dubinsko ciscenje,jer kao sto znate gotovo da sam izlecio lice,i sada treba da malo"uravnam"kozu vocnim kiselinama,ali imam utisak da ce mi to dosta"umoriti" kozu!
Ima li neko iskustva sa Neutrogena kozmetikom,nju nikada nisam probao,a vidim reklamu za neku masku za dubinsko ciscenje!

Makki kada kreces sa Avene?Ja ne bih bas nesto zeleo prvi da krenem,a sada imam 9 slobodnih dana pa bih da pocnem sa ovim,pa ako mi ne bude dobro,bar ne izlazim nigde,a posle kada krenem u skolu,bilo kako bilo moram da izadjem u svet!
Evo sada sam stavljao obloge od zalfije i sada sam kao nov!

Sada sam gledao neku emisiju na Tv,i bas su pricali o tome kako sve lose iz nas se izbacuje preko koze,ali isto tako se i prima!I kako je muzika dobar "lek" za kozu jos iz vremena Sokrata!Zato ljudi pustite muzikicu i lecite se,ja upravo to ucinih 8) :wink:
Pozzzzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 23, 2006 8:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
skvo je napisao:
Uzmi neki lush sapun za telo, ako imas problematicnu kozu.
Onaj Mud Flats je dobar za problematicnu kozu, bar tako kazu...
Bobo, poslushaj skvo, ona je hvalila prva ovde i Fresh Farmacy, ja sam od nje saznao za taj sapun, tako da probaj Lush Mud Flats kao prvo reshenje, ima glinu u sebi, evo vidi sastav >>> http://www.lush.co.yu/details.php?id=365

A ako on ne pomogne probaj i Fresh Farmacy, pa tek onda pokushaj s necim drugim.

A krema, ja cu uzeti Avene Diacneal krajem nedelje, al ja je uzimam za lice, a ti koliko vidim planirash za ledja, probaj prvo samo sa ovim Lush sapunima, a ja cu ti reci kakav je Avene za 10tak dana kad probam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 23, 2006 10:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Kako da kazem skraceno a da ne ispustim nesto jer uveliko kasnim na dadu glisica!Gledaj,meni treba krema sa vocnim kiselinama za lice,zbog blagih neravnina(a Dragana rece da su dobre i za piling)ali ja nisam nasao Avene Diacneal(za koju si mi rekao da ima6%v.k)pa su mi preporucili Dercome Active sa 10%!Juce mi skvo rece gde sigurno kod mene ima Avene,pa ne znam sta uzeti za lice Avene ili Dercome!A za ledja cu (ako bude imalo)uzeti onu sa K(ili tako nesto)isto o d Avene,ali pre toga cu probati Lush,Vichy i Doctor's!
Zanimljiv sastav ovog sapuna!
Ja od utorka-srede moram da probam nesto sa vocnim kiselinama,tako da cu vam javiti rezultate!Sada vise necu preterivati sa licem,tu je se extra,koristicu samo vocne kiseline,lush i kremu sa spf!
Nadam se da si me razumeo!Odoooooooh


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 5:03 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
bobo i jos poneki ,sigurna sam da je sve sto je Avene izbacio sjajno,ali koliko se secam dr Gorana je ovde zaista nahvalila Dercom Active sa 10 % AHA kiselina jer je inkorporirana u odlicnoj podlozi sto je vrlo vazno za jednu kremu,tako da ti njena preporuka moze biti dobar putokaz za dalji tretman.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 5:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Andjela hvala ti na odgovoru!Dvoumio sam se oko Dercome i Avene,i cekao nasu dragu Draganu(koja nadam se uskoro stize :cry: )da mi preporuci!
Znaci treba mi da bih uravnao blage neravnine!
Trazio sam postove od Gorane ali nikako da ih nadjem!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 5:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Da,najbolje je da sacekas Draganu da se vrati,jer vidi sta sam nasla (prethodne teme kada su na ovom forumu bili aktivni Dr Gorana i mr Silvio)

http://www.doktor.rs/forum/viewtopic ... come+activ


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 6:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Pa svi su za Dercome Active,koliko vidim!
Bas me zanima da li ce mi Dragana preporuciti Avene ili Dercome Active!Bas kao sto rece neka persona tamo,treba mi za mikro-oziljke!Iliti neravnine!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 6:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
ljudi , da li neko zna nesto DOBRO za sasusivanje bubuljica-BRZINSKO !!!???
Ja vec ludim sa svojom bradom ne sredjuje se uopste !? Ne znam sta vise da radim(koristim lush i vishy, povtemeno dercom suspenziju za umivanje-samo u predelu brade)
bobo001 daj malo optimizma, ovde ga fali !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 6:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Lu,meni je tzv PMS bubuljicicu brzinski isusivao Antopar gel,sada vidim da postoji neka zamena,pa probaj s tim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 7:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
A da probash Avene Diacneal uvece, citao sam po forumima da je mnogima pomogao, tj. ko god je probao hvali tu kremu. I ako mozesh izbaci dercome, jer je agresivan zbog benzoil peroksida, mozda ti bash on iritira bradu. Shto vishe preparata meshash, to vishe necesh znati shta ti pomaze shta odmaze. I kad se umivash nemoj da trljash lice jako, vec nezno samo nanesi penu i isperi bez nekog duzeg zadrzavanja na licu, jer sve shto je agresivno samo josh vishe shteti.

Luz mixtura koju prave u apoteci isushuje brzinski, ali to je samo privremeno reshenje, a moze da izazove i bumerang efekat jer isushi kozu, shto vole bakterije da se vrate u shirokom luku. Ja sam to koristio pre godinu i po dana, i bilo mi je lice cisto, ali isusheno skroz, i morao sam da prestanem, jer je vodilo u totalnu dehidraciju lica:)

P.S. Dercom Active je dr. Gorana pominjala kao anti age kremu, dok se Avene Diacneal pominje kao krema protiv bubuljica, znaci da im se verovatno razlikuje sastav, i pored zajednickog, vocnih kiselina, tako da ko shta voli nek izvoli:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 7:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Probaj ovaj Doctor's sapun,procitaj post by Iwancica,90 din.
Jer si ti bese probala Dercome Active AHA 10%?!

Lepo je to sto me smatras osobom punom optimizma :oops: !
Umrecu cekajuci Draganu :cry:
Pozzzzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 7:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
makki je napisao:
A da probash Avene Diacneal uvece, citao sam po forumima da je mnogima pomogao, tj. ko god je probao hvali tu kremu. I ako mozesh izbaci dercome, jer je agresivan zbog benzoil peroksida, mozda ti bash on iritira bradu. Shto vishe preparata meshash, to vishe necesh znati shta ti pomaze shta odmaze. I kad se umivash nemoj da trljash lice jako, vec nezno samo nanesi penu i isperi bez nekog duzeg zadrzavanja na licu, jer sve shto je agresivno samo josh vishe shteti.

Luz mixtura koju prave u apoteci isushuje brzinski, ali to je samo privremeno reshenje, a moze da izazove i bumerang efekat jer isushi kozu, shto vole bakterije da se vrate u shirokom luku. Ja sam to koristio pre godinu i po dana, i bilo mi je lice cisto, ali isusheno skroz, i morao sam da prestanem, jer je vodilo u totalnu dehidraciju lica:)

P.S. Dercom Active je dr. Gorana pominjala kao anti age kremu, dok se Avene Diacneal pominje kao krema protiv bubuljica, znaci da im se verovatno razlikuje sastav, i pored zajednickog, vocnih kiselina, tako da ko shta voli nek izvoli:)

NACISTO ME ZBUNI!mENI NE TREBA KREMA PROTIV STARENJA,IMAM 18 GODINA :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 7:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 15, 2005 11:43 am
Postovi: 348
Josh neshto za Lu, ja sam koristio dugo i klindamicin losion po bradi, i mogu ti reci da pomaze, stavljao sam jednom dnevno ujutru posle umivanja. Lice se zasjaji, zacrveni, dok ispari alkohol, za 15tak minuta se smiri. Tada nisam koristio kremu i sapun. Ostavljao sam ga 2h na licu, nakon cega sam ispirao lice vodom jer dolazi do mashcenja zbog alkohola. Ti mozesh brzinski isprati sapunom, i naneti kremu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 7:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Avg 04, 2005 11:25 pm
Postovi: 348
Lokacija: Beograd
Ali, Bobo, ti si pametan i iskusan u lecenju bubuljica pa ne nasedas!
Vratila sam se!
Pozz!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 159 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: