Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 9:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Aha, e pa super onda! U oktobru imam exkurziju, pa mi je zbog toga najveci cim - slike, pasos i te gluposti... Nisam ni ja imala nikad operaciju, cak ni inekciju nikad nisam primila, samo vakcine :P Rodjena pod srecnom zvezdom :D Ma sigurna sam da ce mi operacija extra proci...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 11:05 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
A da nije to mozda malo rano za put, a? Jesi li pitala hirurga? Na nekim stranim sajtovima sam citala da bi putovanja trebalo da se izbegavaju u pocetku, :-? a narocito ne bi smela da suncas lice (ako ides na neko suncano mesto). Tako ja nisam otisla na more :( Jel l' ti operises ceo nos (sa sve septumom) ili samo estetski, samo vrh...? Brzina oporavka zavisi i od toga koliko je operacije komplexna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Hm... Septumom, sta je to? Uglavnom, nije samo vrh, ako mislimo na isto, hocu ceo nos da operisem, znaci da mi ga oturpijaju i dole kukicu da skinu, a ispostavilo se da imam i devijaciju... Tako da ce uraditi 2in1 :D
Ma kakvo sunce, idemo krajem oktobra u Rumuniju (Drakulin dvorac)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 11:59 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Axaa, pa onda ces i septum verovatno. To je nosna pregrada, cesto su tu devijacije. Znaci spojices lepo sa korisnim :D Posto sunce nece biti, ostaje ti da se pazis na exkurziji, tj. da cuvas svoj novi nosic, posto je strasno osetljiv na dodir, i nos i ceo taj predeo. Meni jos uvek. Samo sto nisam vristala prvih dana po skidanju maske kad sam cistila lice :) :) Ma mene jos uvek zaboli kada ga malo grublje dodirnem, ali mozda za to nisam merodavna, posto kod mene sve to ide sporije. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 8:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Pa dobro - polako ali sigurno:) Nego, jedina stvar zbog koje sam uplasena jeste to da sam cula da moras da budes potpuno zdrav da bi se operisao, a ja se bas skoro prehladila, a u petak operacija, a ne bih volela da se odlozi... Jel tacno to da moram da budem skroz zdrava?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 19, 2006 11:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Ja ipak nisam strucna da kazem, steta sto nema doktora na temi, ali koliko sam cula, trebalo bi da cevek bude zdrav.. :( E, sad da li je to kao 'pro forme' ili se strogo pridrzavaju toga, ne znam. Najvaznije je da nos i grlo budu zdravi, a ako si se prehladila.. :-? Trebala si to na raspustu da uradis :) Ako se nisi strasno razbolela - kljukaj se vitaminima i svim sto treba da se sto vise saniras do operacije :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 24, 2006 5:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 30, 2006 3:51 pm
Postovi: 4
Gogo, ako nije tajna koliko kosta ta tvoja operacija na institutu majka i dete?
:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 26, 2006 1:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Helloooo! Evo mene:D Operacija je super prosla, juce su mi izvadili tampone iz nosa, i pustili me kuci, a u petak skidam masku:D

Tami, "srecom" sam imala i devijaciju, pa zbog toga nisam nista platila, a i maloletna sam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 26, 2006 2:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Heeey :) Dobrodosla u klub :) Tebi su vec izvadili tampone? Blago tebi! Mnogo ti je olaksano sada! Ja sam ih skinula kad i masku. I kakav je feeling? Jedva cekas da skies masku? Hehehe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Sep 26, 2006 9:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Da, mnogo mi je lakse, ali jedini problem sto me koncici non stop golicaju, a ne smem da se pocesem, heheh, ali izdrzacu :D Jao, ne mogu da docekam petak da skinem vise masku, da vidim moj "novi" nooos... :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Sep 28, 2006 12:33 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Hehehe, kako brzo vreme leti kad su drugi u pitanju. Ti vec u petak skidas masku, a meni je mojih nedelju dana bila vecnost :)
Jesi li otecena, imas li podlive? Nemoj mnogo da se sokiras ako ti nos bude mnogo otecen :) Naravno, znaces kako ce otprilike izgledati novi nos, ali je daleko od konacnog izgleda 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Okt 08, 2006 9:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 08, 2006 9:42 pm
Postovi: 4
Pozdrav Svima!

Znam da su se ova pitanja vec provlacila ali nigde nisam naisla na konkretan odgovor.
Razmisljam naredne godine da odem na operaciju nosa, pa bi mi znacilo ako neko moze da mi preporuci iz iskustva dobrog estetskog hirurga za ovu operaciju i ako je neko lose prosao da mi preporuci kod koga da ne idem.
Takodje me zanima koliko su zadovoljni ljudi koji su bili na ovoj vrsti operacije.

Hvala na odgovoru!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 09, 2006 11:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Maj 18, 2006 2:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: BG
Mrsa je napisao:
Pozdrav Svima!

Znam da su se ova pitanja vec provlacila ali nigde nisam naisla na konkretan odgovor.
Razmisljam naredne godine da odem na operaciju nosa, pa bi mi znacilo ako neko moze da mi preporuci iz iskustva dobrog estetskog hirurga za ovu operaciju i ako je neko lose prosao da mi preporuci kod koga da ne idem.
Takodje me zanima koliko su zadovoljni ljudi koji su bili na ovoj vrsti operacije.

Hvala na odgovoru!


Caos :) Ja cu ti odgovoriti, a nadam se da ce se naci jos neko :)
Jesi li odlucila da li zelis u drzavnoj ili privatnoj bolnici? Ono sto ja znam je da Dr Ribnikar vazi za odlicnog plasticnog hirurga, kome je specijalnost bas nos :) I zadvoljna jesam. Bar za sada :D Jos ne vidim konacne rezultate, ali ovo za sada je stvarno super.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 11, 2006 11:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 08, 2006 9:42 pm
Postovi: 4
E hvala ti puno na odgovoru!
Ma potpuno mi je sve jedno da li je privatna ili drzavna , samo mi je bitno da nadjem coveka koji je stvarno strucan za to. Moja komsinica je operisala nos, nekoliko godina posto je smrsala provaljuje se da bi bolje bilo da ga nije operisala. Dakle katastrofa su joj uradili, kao da ga uopste nisu turpijali. Kost joj se nazire sa svih strana. Meni je samo frka sta ako mi se ne svidi, tj ako bude jos gori, ali koliko sam ukapirala sve je do coveka koliko je u stanju da dobro oblikuje kost i hrskavicu, pa mi iz tog razloga trebaju preporuke.
Ako jos neko ima da mi da preporuke unapred hvala!
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Okt 12, 2006 11:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 06, 2006 8:18 pm
Postovi: 29
Lokacija: Beograd
Eeee evo i mene :wink:
Ja sam skoro operisala nos, i zadovoljna sam svojim novim izgledom, na pp cu ti poslati ime doktora (da ne bude reklame)!
Toliko od mene za sada! Pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: