Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 464 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Miteseri
PostPoslato: Sre Jan 28, 2004 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 06, 2002 2:00 am
Postovi: 16
E sad, nadam se da je to prav izraz za ono na sta ja mislim, dakle u ovom slucaju ja mislim na male crne tackice nastale od prasine ili cega vec. Naime cime je moguce(dakle kojim proizvodom) zatvoriti pore da se one ne bi stvarale jer mi to vec prestavlja problem jer se veoma cesto i puno pojavljuju iako ih ja odstranim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jan 28, 2004 1:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 29, 2003 2:00 am
Postovi: 56
Nije stvar u tome da zatvoris pore, u tome je i problem sto su zatvorene i zacepljene prasinom, prljavstinom i sebumom..tako da svakako moras da ides kod dermatologa (ili kozmeticara) da ti on to ocisti i, ako si sklon mitiserima, moraces da ides na tretman once in a while. Vazno je da koza dise i da su pore otvorene...

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 06, 2004 7:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 05, 2004 2:00 am
Postovi: 44
Pore nisu zatvorene prašinom vec je rijec o nakkupinama masnoće koja pri vrhu oksidira pa to onda izgleda crno.Mozes probati s Eucerin kremom za masnu kozu.Ona sadrzi mlijecnu kiselinu koja djeluje unutar folikula koze, te omogucuje ciscenje mitesera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 07, 2004 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 06, 2002 2:00 am
Postovi: 16
A gde mogu kupiti taj proizvod? *u apoteci, nekoj posebnoj radnji ili ... tj. da li postoji njen proizvodjac?*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 07, 2004 9:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 05, 2004 2:00 am
Postovi: 44
Proizvod potrazi u apotekama, ako ti to nakon nekoliko mjeseci ne pomogne onda odi dermatologu koji ce ti dati jaci lijek za navedene promjene kao sto je Differin gel.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 26, 2005 2:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 26, 2005 2:08 am
Postovi: 2
Pozdrav,
nisam hteo da otvaram novu poruku pa cu pitanje postaviti ovde.
Naime imao sam stravicnih problema sa aknama, pa sam morao da ih korigujem sa akutanom (accutane), i sad je 90 % ok, uglavnom vise ne dobijam podkozne, ponekad mi izacu po licu ali nije tako strasno. Problem je u crvenilu lica narocitu u predelu nosa i dela gde se nos spaja sa licem (tamo mi je okza najmasnija i ima jako puno mitisera). E sad vec sam odlucio da idem kod kozmeticara, da li je to dobra ideja i da li mozda preporucujete nesto drugo? Da li se na neki nacin koza moze regenerisati pa da mogu da odstranim sto vise crvenih oziljaka sa lica??
Hvala lepo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 26, 2005 7:38 pm 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
posle terapije Roaccutanom morate ici kod kozmeticara koji poznaje fiziologiju koze posle Roacutana-ja sam do sada sve svoje pacijente upucivala na Mr ph Draganu Visnjic profesora estetske nege u skoli kozmetike Djuro Salaj. sa njom zaista nema neizvesnosti u konkretnom slucaju nege mada i moje studentkinje vec polako ovaldavaju tajnama medicinske nege. Samo ja jos uvek ne mogu da se upustam u bilo kakve pokusaje sa svojim pacijentima. Onda se postavlja pitanje kako ce one nauciti. Mozda ako budu negovale nekog njihovog bliskog i dragog.Eticki problem u ovom slucaju je prepreka napretku

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 27, 2005 12:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 09, 2005 1:55 am
Postovi: 27
kako mozemo stupiti u kontakt sa kozmeticarem kojeg preporucujete...neki broj telefona,privatna praksa,salon dr.Dragane Visnjic mozda...hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 27, 2005 8:30 am 
OffLine Saradnik
Pridružio se: Sub Jul 17, 2004 10:51 am
Postovi: 868
Lokacija: Beograd
pokusajze preko skole za negu lepote Djuro Salaj. Ne znam da li su im vezbe i ispiti zavrseni. Ja sam obicno slala pacijente na skolu gde im je Mr ph Dragana Visnjic radila tretman za vreme vezbi. Pokusacu i ja da nadjem njen mobilni pa cu Vam poslati na privatni mail

_________________
predajem estetsku negu i dermatologiju , uza specijalnost mi je barijerna funkcija koze, nega zdrave koze i alergijske promene na ocnim kapcima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 27, 2005 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 09, 2005 1:55 am
Postovi: 27
nadam se vasem skorom odgovoru i da ce te nam nekako nabaviti broj telefona...unapred hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: EVO OVAKO
PostPoslato: Pon Jul 04, 2005 10:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 24, 2005 8:42 pm
Postovi: 32
MENI OBICNO KOZMETICAR OCISTI KOZU A PORE SKUPLJAM MIUNERALNIM TERMALNIM BLATOM KOJE IMA DEJSTVO CISCENJA I SUZAVANJA PORA ,,,,URADIM I JEDNOM MESECNO TRTMAN SA VITAMINIMA KOJI IMA MALO VOCNIH KOSELINA I TO JR TO ...SUPER MI JE KOZA I PRIMETILA SAM DA SU MI SE STVARNO PA ZA 60 POSTO SUZILE PORE ALI POSLE TRI CETRI TRETMANA

_________________
eee


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jul 16, 2005 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 04, 2005 8:34 pm
Postovi: 5
probajte toplu smesu mlevenog badema i vode 2x nedeljno po dvadesetak minuta, meni je to zaista pomoglo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Sep 13, 2006 8:31 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jun 07, 2005 12:36 pm
Postovi: 291
U apotekama se pojavio novi gel za pranje od Neutrogene za mitesere bas!!

da li ga je neko probao??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Sep 17, 2006 12:26 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Sep 08, 2006 11:44 pm
Postovi: 352
Koja vrsta kozmetickog tretmana se preporucuje konkretno kod mitisera? I da li neko preporucuje neki salon koji radi sa nekom odredenom vrstom kozmetickih preparata??


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 464 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3, 4, 5 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: