Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2004 12:10 am 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
U redu, necu da se raspravljam dalje, u pravu si, motivi su stvarno nejasni, jeste jedan od motiva reklama i namera da prodamo poneki proizvod mada bih sada usla u polemiku sama sa sobom ako to kazem, ipak nije cilj da prodam proizvod. To je jedna duza prica, mislim da nije ovo pravo mesto da to iznesem, tj. jedno licno iskustvo sta su ti preparati ucinili u mom zivotu.(opet ce ti liciti na reklamu). Sustina je u tome da pricamo o relativno novim stvarima, o kojima se pre 10 do 15 godina uopste nije pricalo, barem ne u ovim kontekstima. Koriscenje dodataka ishrani kakve danas imamo je nesto novo, mnogi proizvodi tek sada izlaze iz laboratorija i mislim da jako puno ljudi jos ne shvata znacaj koriscenja takvih dodataka, mnogi pojam "briga o zdravlju" zamenjuju za pojam "pomoc medicinske institucije ili lekara kada smo vec bolesni" - - nije isto !. Evo za koji dan postavicemo sajt pa pogledaj, mnogo stvari ce ti biti jasnije. Veruj mi pomogli smo vec velikom broju ljudi, imamo jako veliki broj onih koji su i biti ce nam zauvek zahvalni na informacijama koje smo im pruzili. Zvanicna medicina je pre 10 godina bila protiv onoga o cemu mi pricamo ali danas su stvari drugacije, danas se svakim danom sve vise priznaje da smo od pocetka bili u pravu, tako da je pravi motiv ipak "probijanje leda" kako bismo preneli neke informacije ljudima za koje smatramo da su bitne, pa makar to bilo i na ovakav nacin. Sto se naseg tima tice, nisam rekla da u njemu nema lekara, ima ih vise, ali iz objektivnih razloga oni nisu u mogucnosti da se sami javljaju konkretno ovde na ovaj forum. Dakle ipak radimo zajedno sa nekoliko lekara, oni su nam cak kljucni ljudi u nasem projektu.
PS. jos nesto u potpisu koji ti je toliko smetao razdvojili smo slova naziva sajta da ne bi bio link prema tom sajtu, stvarno da se ne "namecemo" bas na takav nacin, ali ako neko procita moze sebi da ukuca u browser pa da pogleda. Inace reklame za sajt i tek kako skupo placamo, stampali smo razne reklamne materijale za sajt, pocev od malih kalendarcica, letaka, postera, pa majice, kape itd... saradjujemo sa nekim sajtovima kojima placamo drzanje banera i jos gomila pojavljivanja u nekim medijima... ali sve to jako puno kosta, pogotovo posto je sajt jos u pripremi. Veruj mi uzaludno trosenje vremena na ovakvim forumima, i koliko bi to ljudi stvarno dovelo na nas sajt nije bas isplativo na kraju krajeva, pa vidis i sama kakva je posecenost....:smile: Jedina prava satisfakcija mi je kada uspem nekome da prenesem pravu informaciju i pomognem nekome, na kraju cu citirati Paul Zane Pilzer-a:
--"stvarna korist je u tome da možemo promijeniti svoj život i živote onih, s kojima stupamo u kontakt. Ako možemo dodati 5, 10, 15 godina života nekome, njegovoj djeci i bračnom partneru, poboljšati mu kvalitet života, onda je to zaista čudesno."--
Puno te pozdravljam, "Vidi Team" & Cali. :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2004 2:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 06, 2003 2:00 am
Postovi: 19
Sva sam se najezila od vaseg posta. Ocito je meni namenjena uloga lose clanice foruma, a vi ste za sebe uzeli ulogu dobre clanice i igrate je do kraja.
Tako ste ljupki sa svojim " :smile: ", neposredni u kontaktu - cemu persiranje nepoznatih osoba ?
A ja do kraja ostajem skepticna, prema svemu.
Vidim da od rasprave nema vajde, pa da je prekinemo.
Jedno priznajem, imate dar da jako dobro manipulisete ljudima, a nas narod nije tesko izmanipulisati, narocito ako se radi o ovakvim stvarima…"poboljsanje kvaliteta zivota…cudesno… prava informacija"… sto vam moze pomoci da prodate svoje proizvode, a ako nekom jos produzite zivot za 15 godina… vau.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2004 1:55 pm 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
Bas suprotno, mislim da si jako dobra clanica ovog foruma i da su ti namere ciste i jasne, svi dosadasnji postovi pokazuju samo zelju da se poboljsa kvalitet ovog foruma, pa cak i napad na nase postove, a to mogu samo podrzavati i hvaliti.
jedino sto bih dodala je da stvari obicno ne izgledaju isto iz razlicitih uglova, pa ih mozda nekad treba pogledati i iz drugih uglova, a ovde mislim na to da malo boljeg raspolozenja, sale i veselja ne bi skodilo nikome. :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2004 8:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 06, 2003 2:00 am
Postovi: 19
Veselo, veselo, samo nek' je veselo :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 10, 2004 11:25 pm 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
:smile:

PS. jos samo admin da se pojavi :smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2004 8:12 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Cali, molio bih te da mi objasnis:
Citiraj:
Inace reklame za sajt i tek kako skupo placamo, stampali smo razne reklamne materijale za sajt, pocev od malih kalendarcica, letaka, postera, pa majice, kape itd... saradjujemo sa nekim sajtovima kojima placamo drzanje banera i jos gomila pojavljivanja u nekim medijima... ali sve to jako puno kosta, pogotovo posto je sajt jos u pripremi. Veruj mi uzaludno trosenje vremena na ovakvim forumima, i koliko bi to ljudi stvarno dovelo na nas sajt nije bas isplativo na kraju krajeva, pa vidis i sama kakva je posecenost....


Odmah da napomenemo da je i sa http://www.doktor.rs moguca saradnja i zakup reklamnog prostora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2004 10:02 pm 
OffLine (!) Multi Level Trgovac (!) Multi Level Trgovac
Pridružio se: Sub Jan 17, 2004 2:00 am
Postovi: 93
Izvinjavam se mozda sam se upetljala u nesto sto i nije direktno moj resor, ali reci cu nasem webmasteru za ovo pa mozete stupiti u kontakt, mislim da nije problem da se uspostavi neka saradnja. Citirani deo sam napisala samo kao odgovor na napad da zelim da iskoristim ovaj forum za reklamu, znam da se nas sajt reklamira na razne nacine pa sam se samo branila. Inace sajt koji je sada ponovo donekle funkcionalan (promenjen je totalno) se reklamira vec na raznim mestima ali stvarno nemam ovlascenja da o tome pregovaram, probajte da se obratite webmasteru na [email protected] , a ja cu mu sigurno preneti ovo za vas sajt, pa ako se dogovorite svakome dobro :) pozdrav

PS. Zamolila bih "admina" samo da prokomentarise dali ima nesto protiv ako clanovi ovog foruma koriste u potpisu i naziv nekog sajta u vidu male reklame. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 07, 2005 7:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Nov 21, 2004 2:56 pm
Postovi: 383
Lokacija: Zemun
Zamolila bih samo administratora, da pripazi na uvredljive poruke, kao i da takve poruke izbrise sa sajta, ako je moguce! Mislim da smo svi ovde da bi razmenili iskustva i saznali nesto novo, a ne da bismo se vredjali, kako to pojedini rade! Konkretno radi se o jednoj temi u forumu: "Pitanja i odgovori". Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 38 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: