Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: HITNO,samoubistvo pilulama?
PostPoslato: Čet Jan 06, 2005 3:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 06, 2005 3:21 pm
Postovi: 2
Molila bih svakog od vas ko ima bilo kakvo iskustvo ili zna bilo sta o samoubistvu pilulama da mi se hitno javi.Pre vise od godinu dana prijatelj,mi je doziveo veliki sok-tragediju.Pokusavao je svih ovih meseci da se izbori sa problemima,samim sobom.Nije pristajao na pomoc psihijatra,mozda jer to nije mogao sebi da priusti.Bilo nas je dosta tu,pored njega,pomagli smo mu koliko smo znali i umeli.Ali,pre neki dan priznao mi je da jedini izlaz vidi u tome da se ubije.Pricao je da ce popiti 10 kutija Diazepama,i na taj nacin skratiti sebi muke.Pitam vas jel to uopste moguce uciniti na taj nacin,tj.da li se zaista u apoteci mogu kupiti lekovi od kojih je moguce umreti u prevelikoj koilcini,koji su to lekovi,jer mislim da Diazepam to nije?Sta da radim?Da li zaista ako popije i 20 kutija leka za smirenje on moze da umre?Da li se od tog ili nekog slicnog leka moze umreti?Molim vas recite mi bilo sta sto znate o tome.Mozete mi pisati na [email protected]
HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 07, 2005 3:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 01, 2005 11:56 pm
Postovi: 8
Ne znam, ali sigurno je takvo nesto opasno po zivot, ako ne zivot onda zdravlje ako prezivi.
Molim te javi se na ovaj forum, link dole:

http://data.forumhoster.com/forum_depre ... howforum=3


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: