Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Avg 14, 2015 9:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Предуго живим ван Војводине па сам попримио још неке особине.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Čet Avg 20, 2015 3:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Aleksandar Pavlovic je napisao:
ZELENA STRANA
DA LI JE BOLJI PETROLEJ ILI ULJE MARIHUANE U LEČENJU RAKA I DRUGIH BOLESTI ?
Evo prošle su pune dve godine od kako zajedno vodimo borbu za istinu o tome da li je rak izlečiv i ako jeste koji je put do njegovog izlečenja? Da li onaj koji promoviše zvanična medicina ili onaj koji su izabrali ljudi koji su imali nesreću da se razbole od raka i koji su imali dovoljno hrabrosti da kažu delimično ili potpuno ZBOGOM klasičnoj medicini jer su videli da njihovi sapatnici u bolničkim sobama jedan po jedan umiru, najčešće u najgorim mukama.Kada upitaju lekare ko se izlečio hemoterapijama oni samo slegnu ramenima sa ustaljenim frazama....ako prezivite pet godina...ako prezivite deset godina....A ako ne preživite? A ako hemoterapija još više i brže rasplamsa bolest? Ko je onda kriv? Lekari imaju opravdanje.Kažu:“Tako su nas učili“. Ali,znate ko nema opravdanje?Nemamo opravdanje svi mi koji smo nešto znali a nismo to podelili sa drugima. Nemamo opravdanje ni pred Bogom a ni pred ljudima. A posebno nema opravdanja za one koji su preživeli opaku bolest zvanu rak i koji žive novi život zahvaljujući tome što su od nekog saznali za petrolej,ulje od konoplje,zdravu odnosno alkalnu ishranu ili nešto četvrto a nakon što su to znanje primenili na sebi.....zaćutali su bez želje da i drugima podare nadu da ima spasa? Da li je moguće da smo mi takav narod,ili je takav čitav ljudski rod? Izgleda da su tu ljudsku osobinu iskoristili i ti koji vladaju našim životima i farmacijom koja okreće milijarde i bilione dolara na svom najunosnijom preparatu zvanom hemoterapija.Da li je moguće da se na studijama medicine čak ni ne spominje doktor Oto Hajnrih Varburg koji je 1931. godine dobio Nobelovu nagradu za otkriće uzroka raka i koji je praktično sakriven? A sakriven je iz jednostavnog razloga jer je , verovali ili ne , veća zarada od hemoterapije nego od trgovine oružjem.To mi je pokazala u zvaničnom dokumentu jedna naša žena koja radi kao farmaceut u SAD a koja se zainteresovala za čitavu priču o petroleju kada su joj čitavim nizom zahteva praktično onemogućili da u državi Ajdaho iznese sa aerodroma beznačajne četiri litre petroleja koje je tamo donela.Ako mi ona dozvoli , jer se bojim da bi zbog toga mogla imati problema , ja bih ću te podatke uskoro predočiti i vama jer mi ih je ona sa poverenjem ostavila...
Dugo sam već razmišljao da se ponovo obratim svim čitaocima tekstova na sajtovima koji govore o lečenju raka ali me je direktno naterala na to strašna vest o smrti malog devetogodišnjeg Strahinje Matovića koji se tri godine borio protiv tumora na mozgu a zadnje godine se lečio i uljem od marihuane ali nije pomoglo. Po novinama se piše da je napredovanje tumora bilo zaustavljeno ali je i laiku jasno da to nije istina jer da je tumor zaustavljen ne bi došlo do smrtnog ishoda.Znači nije ni ulje od konoplje čarobni štapić iako je u našim medijima tako predstavljen a pogotovo na „Pinku“ što mi je naravno odmah u startu bilo sumnjivo i bio sam ubeđen da je to samo marketinški trik da bi se dobro zaradilo.Zašto na „Pinku“ ne mogu da gostuju ljudi koji su se izlečili od raka petrolejom? Evo ja ću da dovedem njih deset ali o njima ne može da se napravi emisija...Ali, mora se priznati da ima ljudi koji su preminuli i nakon lečenja petrolejom ali je isto tako činjenica da je mnogo veći broj onih koji se imenom i prezimenom mogu nabrojati da su se izlečili od raka petrolejom (bar na ovim prostorima jer ne želim da nipodaštavam tvrdnje Rika Simsona ) nego što ih ima koji će imenom stati iza toga da su se izlečili uljem od marihuane mada uopšte ne želim da osporim njegova lekovita svojstva.Ali ja želim činjenice a u tome mi možete pomoći samo Vi kojim širom sveta čitate ove stranice.Bilo bi na primer super da neko ko studira medicinu u Moskvi ili pak ima poznanstvo o tamošnjim lekarima pronađe kompletnu dokumentaciju o neurohirurgu profesoru Komarovu koji je branio Mihajla Petroviča Todika i pokazivao dokaze pred Vrhovnim Sovjetom o pacijentima koji su se izlečili od tumora na mozgu uz pomoć TODIKAMPA i među njima nabrojao devojčicu koju je oprisao nekoliko puta od tumora koji je imao mali Strahinja a ta devojčica je sada odrasla žena.Imao sam obećanje od jednog studenta oftmologije iz Moskve koji je čak rekao da je našao i knjigu profesora Komarova , ali je sve ostalo na obećanju.....
Iznenadim se svaki put kada me neko nazove i kaze da je dobio moj broj od toga i toga koji se izlečio, baš kao danas kada mi je jedna devojka u Beogradu rekla da je moj broj dobila od drugarice Biljane čiji tata se izlečio od raka prostate nakon uzimanja tri litre petroleja iz Mađarske koje je uzela od mene,ili mu je dobro nakon uzimanja petroleja a da se on sam nije javio i rekao : ALEKSANDRE MENI JE DOBRO , ili što je još važnije , da nije napisao na sajtu. Da li je moguće da čovek tako brzo zaboravi ono što mu je spasilo život? Naravno , nisam ja tu uopšte važan , mnogo su važniji ljudi koji su takođe bolesni i koji znaju da pored sumnjivih hemoterapija ima i alternativnih metoda ali ne znaju za koju da se odluče.A još gore je ako ne znaju da uopšte postoje alternativne metode....Tako sam saznao za Slavicu koja se izlečila sa mađarskim petrolejom od raka želuca , gospodina Randelje koji je već odavno od sarkoma trebao da bude mrtav a vozi auto,gospodina Dragana iz Vukovara koji se izlecio od raka creva,gospodu Sonju iz Batajnice kojoj je posle uzimanja petroleja sasvim dobro a rekli su joj da nema spasa i da će joj rak pluća uskoro zahvatiti i drugo plućno krilo, gospodu iz Zmaj Jovine ulice u Beogradu kojoj se povukao rak dojke i čiji sin je uzeo za nju već petu i šestu flašu petroleja, gospođa iz Kikinde koju je u Novom Sadu lečio onkolog Nikolić a koja već osmu godinu pije povremeno petrolej iz Mađarske zahvaljujući kome se izlečila od raka debelog creva sa metastazama na plućima i jetri.....I tako unedogled.Mnogo njih iz Beograda i Novog Sada žive zahvaljujući petroleju a tako je i sa mnogima širom Srbije ali i Bosne, Hrvatske, Slovenije , Makedonije , Crne Gore , ali i iz mnogih zemalja Evrope.Nekima sam pomogao ja da ga nabave a neki su se snašli na druge načine ali svi za koje sam cuo su zabeleženi u mom telefonu i ja nemam pravo da remetim njihovu intimu i strah od toga ŠTA ĆE REĆI KOMŠIJE??? Ali imam pravo da se pozovem na ljudskost i da ih upitam da li bi bili živi da im neko nije rekao da petrolej leči od raka??? Naravno, postoje ljudi koji žele da ispričaju svoje ispovesti o tome kako su preživeli rak uz pomoć petroleja i ja ću dok ne bude objavljena knjiga o njima svaku njihovu priču objaviti na ovom i sličnim sajtovima.Za početak će to biti priče gospodina Zorana Miloševića iz Užica i gospođe Olge Kreka iz Beograda koji su pobedili rak pre više od 30 godina uz pomoć petroleja iako su im lekari još tada rekli da su im dani odbrojani ... A desilo se da su oni nadživeli mnoge svoje lekare.
Naravno, biće objavljena i svaka priča o onima koji su se izlečili od raka i drugim alternativnim metodama poput kanabisa u šta ja ne sumnjam ali moram priznati da još takvog pacijenta nisam sreo.Možda gospodin Rik Simpson ipak čuva tajnu pravljena ulja od kanabisa sa kojim se kako tvrdi i sam izlečio od raka kože samo za sebe? Svi sa kojima sam pričao a koji su koristili kanabisovo ulje su mi rekli da ih je on više opijao i smanjivao bolove ali mi niko nije izričito rekao da se njime izlečio.Naišao sam i na dvoje ljudi koji tvrde da su se izlečili sa ćajem od svežeg korena maslačka a sada vidimi da je to pošlo za rukom i Amerikancu Džonu Dikarlu kojeg su iz bolnice poslali kući da umre od leukemije u završnoj fazi a čaj od svežeg korena maslačka ga je ozdravio. Slična je priča o Džordžu Karlosu koji se izlečio od raka prostate.Takođe , ovim putem pozivam i ljude koji nisu na žalost uspeli da izleće svoje najmilije upravo iz razloga da vidimo zbog čega nisu uspeli? Dakle, uopšte ne sporim da su mi se javljali ljudi koji su uzimali petrolej i koji su čak i govorili da su razočarani u njega ali se kasnije najčešće uspostavilo da su krenuli prekasno u lečenje sa njim ili da su išli uporedo i na hemoterapiju ili da su ga pak nepravilno i nedovoljno koristili.No hajde da svi zajedno saznamo šta je prava istina.JAVITE MI NA MOJ TELEFON KOJI VEĆ MNOGI ZNAJU ALI EVO DA GA PONOVIM 065 3335445 . NE VERUJEM DA SU LJUDSKI ORGANIZMI RAZLIČITI I DA PETROLEJ NA JEDNE DELUJE A NA DRUGE NE. Dugo sam upravo zbog toga tražio razloge na koji način petrolej deluje na karcinom i sve ostale bolesti poput šećerne bolesti, visokog krvnog pritiska, artritisa , ulteroznog kolitisa , trihinoze i desetine drugih bolesti. O njegovoj lekovitosti pisali su još stari Rimljani ali kod nas o tome prvo govori Josif Pančić i Vasa Pelagić a opisuje ga kao lek i čuvwni deda Jova Mijatović sa Romanije u svojoj knjizi TRAVE I MELEMI. U mnogo svojih knjiga ga kao lek opisuje i jedan od najčuvenijih lekara tradicionalne medicine Genadij Petrovič Malahov a knjigu LEČENJE KEROZINOM TODIKAAMPOM I OSTALIM UGLJENIKOVIM JEDINJENJIMA posvetio je isključivo petroleju. Međutim , ni on ne objašnjava način na koji petrolej deluje pa tako još uvek ostavlja mogućnost da ZAKLETIM FARMACEUTSKIM FANATICIMA da to sve podvedu pod „babske priče“. Ali jedan pravi naučnik je sve to opovrgao i sve dokazao. To je nemački doktor Oto Hjnrih Varburg koji je je dokazao da su tumorske ćelije ANAEROBNE , odnosno da njima ne treba kiseonik da bi živele , za razliku od svih drugih ćelija u ljudskom organizmu koje ne mogu bez kiseonika. U svom delu METABOLIZAM TUMORA koje je sakriveno kao i sve ostalo što je o njemu sakriveno , on je dokazao da kada se ćelijama dovede kiseonik , da se tumorske ćelije povlače , odnosno da one ne mogu da opstanu u prisustvu kiseonika. Tako je Varburg praktično otkrio uzrok raka i za to dobio Nobelovu nagradu 1931. godine , što je farmaceutska industrija u dosluhu sa prehrambenom sakrila jer bi obe izgubile milijarde a verovatno i bilione dolara da se otkrije istina.Varburg u svom delu pokazuje da je alkalna ishrana jedan od preduslova da se pobedi rak , a drugi način lečenja je upotreba petroleja koji može kao policiklični ugljovodonik da supstituiše kiseonik iz tela i da ga uz momoć crvenih krvnih zrnaca raznosi do svake ćelije našeg organizma što je on objasnio u knjizi METABOLIZAM TUMORA.Naravno , kiseonik se supstituiše iz našeg tela , odnosno iz vode.Zahvaljujući savremenoj tehnologiji sada uopšte nije problem da se to sazna i možete sami da pronađete čitav proces na internetu ako potražite sve što piše u policikličnim ugljovodonicima , među koje spada i petrolej.
Tu ćete naći takođe i veoma važnu informaciju da je petrolej kao policiklični ugljovodonik FOTOSENZIBILAN , upravo zbog toga što je organskog porekla.Dakle isto onako kako masliniovo ulje ili kantarion izgube svoj zaštitni faktor za kožu kada se izlože suncu a što ogroman broj ljudi ne zna , isto tako i petrolej koji ima organsko poreklo gubi svoje dejstvo kada je izložen sunčevim zracima a najčešći razlog je taj što ga proizvođači POGREŠNO PAKUJU U PROVIDNE BOCE.To je upravo razlog zbog koga mi se javljao ogroman broj ljudi iz Makedonije , Hrvtske , Bosne i drugih krajeva bivše Jugoslavije ali i iz mnogih evropskih zemalja sa molbom da im nabavim petrolej iz Mađarske ili Finske (koji imaju državnu deklaraciju ) koji je jedino ispravno zapakovan u neprozirne crne plastične boce jer su shvatili da ONAJ KOJI JE OSVETLJEN VRLO BRZO GUBI SVOJU ISCELJITELJSKU MOĆ. Takođe je ispravno zapakovan i petrolej koji nosi oznaku G 179 ali se kod njega dešava jedan drugi problem a to je da se ne zna tačno koliko se mora konzumirati jer na kutijama nije označeno sa koliko procenata „nosača“ je razređen, a da je razređen to se može videti i kada se proba jer je ukus neuporedivo blaži.Stoga i njemu ne smeta da bude zapakovan u metelne kutije pošto ne isparava u meri u kojoj isparavaju mađarski i finski petroleji i koji stoga moraju da imaju propusne čepove sa međunarodnom oznakom za propusne čepove, jer da nije tako petrolej bi u jednom momentu usled pritiska doveo bocu do pucanja. To mi je potvrdio i glavni tehnolog u Fabrici petroleja kraj Debrecina , Bela Lantoš:
- Svi rafinisani petroleji koji su oslobođeni u procesu destilacije od smola i teških metala kao i još nekih primesa u ovom destilatu nafte moraju po pravilu biti upakovani u neprozirne crne boce koje ne propuštaju sunčeve zrake a takođe moraju imati zaštitne , porozne čepove jer je u pitanju najeksplozivniji derivat nafte koji izuzetno isparava i stoga bi došlo do veoma brzog pucanja ambalaže a postojala bi i konstantna opasnost od eksplozije – kaže Lantoš.Uz to , na jedinom evropskom fakultetu za PRIRODNU MEDICINU u Budimpešti , odakle izlaze ljudi koji sa diplomom DOKTORA PRIRODNE MEDICINE koji su u Mađarskoj izuzetno cenjeni, su mi objašnjavali kako su dokazali da sunce nepovoljno utiče na petrolej koji ima između 6 i 16 ugljenikovih atoma u jednom molekulu i koji usled dejstva sunčevih zraka gubi supstuitivnu moć u odnosu na kiseonik (tačne hemijske formule možete naći kada ukucate na internetu VEZE UGLJENOVODONIKA ) Pošto smo mi svesni da ogroman broj ljudi koji uzima naš petrolej ga koristi u medicinske svrhe odlučili smo da ga pakujemo u potpuno neprozirne crne plastične flaše.
Na žalost u Srbiji koju je Bela kuga gotovo već opustošila pojavila se epidemija najstrašnije kuge za one žive o kojoj svi ćure – rak. O tome se nažalost govori tek onda kada se shvati da se rak ne dešava samo drugima već da može da pogodi svakog . Zato nemamo više prava da ćutimo. Poslednji je čas da o njemu kažemo sve što znamo a najvažnije je da se jave oni ljudi koji su se izlečili ili koji poznaju nekoga ko se izlečio.NJIHOVA SVEDOČANSTVA NEKOME MOGU SPASITI ŽIVOT.ZATO JAVLJAJTE SE.OBEĆAVAM BIĆE SVA OBJAVLJENA.
ALEKSANDAR PAVLOVIĆ
Mobtel: 065 3335445

Kada govorimo o medicini i alternativnom lecenju i jedna i druga imaju i zauzumaju vazno mesto u zivotu ljudi.Nemozemo zanemariti zvanicnu medicinu jer petrolej niti cannabis
ulje nemogu izvrsiti transplataciju jetre,srca,niti bubrega.Pored toga pojedine vakcine su
sacuvale i spaile mnoge zivote.
Normalno Alternativna medicina,cajevi,zacini,cannabis ulje imaju takodje svoje mesto
samo je problem sto mnogi iz tih preparata nemaju nikakvu deklaraciju niti sertifikat.
Kao u mnogo cemu i tu je u pitanju sta kupujemo pod odredjenim nazivom koje je
upakovano u lepoj ambalazi.
Kada je rec o cannabis ulju tu imate u ponudi sve i svasta.Prvo proizvodnja tih ulja
treba da bude od kvalitetnog materijala,medicinskog cannabisa koji se gaji u odredjenim
uslovima za tu svrhu.Kupovinom tog materijala na crnom trzistu niste sigurni
da cete dobiti kvalitetno ulje,jer neznate kako je biljka gajena,cime je tretirana i
koje je vrste.
Analaizom pojedinih ulja iz okruzenja,utvrdili smo da kvalitet ni blizu ne ispunjava
potrebne uslove neophodne za lecenje teskih oboljenja kao sto je cancer.
Trenutno jedino sto sa sigurnoscu mozemo preporuciti to je ulje iz Amsterdama,
Holandija, koriscenjem takozvanog cannabis ulja iz podruma i garaza moze se jedino
izgubiti dragoceno vreme.Iz tog razloga treba biti obazriv jer smo imali prilike da
procitamo"koristili smo ulje nije pomoglo"samo niko ne navodi koje i gde je nabavljeno.
U razgovoru sa Rickom Simsonom,prosle godine prilikom boravka u Beogradu,na
pitanje kakve su sanse za veoma teska oboljnja sa metastazama,odgovrio je,"ja sam
od petoro uspevao da spaisim cetvoro".Normalno bitno je pravo i kvalitetno ulje.
*Vitapluso*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Sub Sep 26, 2015 2:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2015 5:56 pm
Postovi: 13
The American Journal of Medicine, a preveo JA
Zahvaljujuci modernoj medicini , tehnickim inovacijama, robot doktorima, prljavim i korumpiranim medijima u modernom svetu gde Pharmacija manipulira stoji prevareni i opljackani pacijent koji na kraju biva zaboravljen. Pharmacija u svetu dnevno reklamira stotine lekova za maligna obolenja koja traju najvise par meseci a da ni jedan nije pokazao zeljne rezultate. U zadnje vreme ogromne kolicine kanabisa koga su od policije otkupile farmaceutske kuce a koji se cuva u sefovima najvecih banaka postao je veoma aktivan jer ulozeni novac nikako da se okrene.Mnogi Analgetici su povuceni a I dva najprodavanija sa dnevnom prodajom u svetu od 300 mil Dolara, a neko govori I preko million. Fenergan, kaptagon i mnogi drugi su povuceni a Trodon , Tramadol i jos neki su pod budnim okom drzavnih inspekcija, da im je prodaja opala i do 80%/ . Sad ti preko civilnih mentora guraju ubrzano veoma veliku kolicinu narkotika da se sto brze legalizuje jer lagerovanje u Bankama je veoma skupo. Za sve postoji kupac, jedna lakovjerna budala to jest kupac. ( Hebrejska krilatica) gde se stvara jedan veliki pokret u koji ulaze oni koji su sumnjali i oni koji se hvataju za slamku da spasu svoj jevtini zivot. Koga je droga izlijecila, nikoga. Jest one koji su potplaceni da pevaju igru Pharma industrije. Svaki tumor se moze izleciti ali sve zavisi od pacijenta i tek onda doktora. Cytomedica i njeni strucnjaci Dr. Branko Stakic i Dr. Julius Hakental su davno presli tu liniju memoguceg. Obostranim zalaganjem, razumevanjem i poznavanjem materije dokazali su da je svaka bolest izleciva 100% prirodnim supstancama sa dodatkom maticnog mleca , najaceg byio cytostatica u svetu koji ne samo da lece vec zaustavljaju bolove. Kaptagon, Fortral, Trodon , Tramadol i morfium je bio nepozeljan u nihovom radu. To se nije svidelo Nemackim Pharma kucama koje se kriju iza Hipokrata i koje su morale da ubiju Dr. Hakentala jer je otisao toliko daleko da su mnogi pricali da dolazi kraj klasicnoj medicine. Bionorika iz Berlina umalo nije preuzela primat nad klasicnom medicinom. Cytomedica (www.cytomedica.com ) na celu sa Dr. Stakic se sklanja u Ameriku da bi se sacuvala njihova dostignuca. U jednoj zemlji gdje je novac prioritet nema osecaja i ljubavi i mora se znati kojim pravcem ici. Njegova cuvena teza Dr. Hakentala je , Svaki pacijent je odgovoran za svoje zdravlje dok ne dodje u Bolnicu. Od tada o svemu odlucuje Pharmaceutska mafija , korumpirani doktori, njegovo osiguranje i njegov advokat i na kraju naslednici koji rone kisu suza. Svi ce se sloziti da je bio mali zdrastveni problem koji se izmakao kontroli . Pametni nemaju takve problem osim onih koji hoce sto jevtinije da izadju iz toga pa taman drogirani otisli na onaj svet.
Vas Dr. Stakic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Uto Dec 01, 2015 10:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 01, 2015 10:30 pm
Postovi: 3
Ostalo mi je oko 2 litara TODIKAMPA (petrolej sa mladim orasima) i oko 5 ml ulja od kanabisa. Ako je neko zainteresovan neka se javi na 061/268-65-93


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 2:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Ulje od cvetova Kanabis Indika, originalno, provereno, po dosta povoljnoj ceni. Proizvedeno u Češkoj
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 11:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Mark Lindek je napisao:
Ulje od cvetova Kanabis Indika, originalno, provereno, po dosta povoljnoj ceni. Proizvedeno u Češkoj
[email protected]

Ulje koje preporucujete prvo uopste nije povoljna cena a drugo nije za lecenje
cancera jer ne sadrzi potreban % thc-a.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 12:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
bjak je napisao:
Mark Lindek je napisao:
Ulje od cvetova Kanabis Indika, originalno, provereno, po dosta povoljnoj ceni. Proizvedeno u Češkoj
[email protected]

Ulje koje preporucujete prvo uopste nije povoljna cena a drugo nije za lecenje
cancera jer ne sadrzi potreban % thc-a.

Pozdrav za Vas, ulje je uvek analizirano savremenim metodama kao sto je gasna hromatografija tako da procenat thc bude uvek iznad 85% a cbd je 6%. Cena je 40eur po mililitru. Svakako sam duzan preneti, sta se tice biljaka, da se radi o kontrolisanom uzgoju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 2:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Mark Lindek je napisao:
bjak je napisao:
Mark Lindek je napisao:
Ulje od cvetova Kanabis Indika, originalno, provereno, po dosta povoljnoj ceni. Proizvedeno u Češkoj
[email protected]

Ulje koje preporucujete prvo uopste nije povoljna cena a drugo nije za lecenje
cancera jer ne sadrzi potreban % thc-a.

Pozdrav za Vas, ulje je uvek analizirano savremenim metodama kao sto je gasna hromatografija tako da procenat thc bude uvek iznad 85% a cbd je 6%. Cena je 40eur po mililitru. Svakako sam duzan preneti, sta se tice biljaka, da se radi o kontrolisanom uzgoju.

Kako se moze naruciti za kupce u Beogradu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Mozete mi pisati na mail [email protected], objasnicu i vama i svima kakva je procedura, u sustini je jednostavno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 8:52 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Зашто не напишеш овде да свако може да види?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Pet Dec 04, 2015 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Onaj ko je zainteresovan ce se javiti na mail.
Saznajem da je cena ulja u Srbiji veoma visoka sto znaci da ima veoma malo ili nimalo onih koji proizvode ulje, sto je logicno obzirom na zakonske i druge okolnosti. I taj mali broj ljudi proizvodi ulje u zanemarljivim kolicinama. Uzorci koje sam
gledao se znatno razlikuju od jednog do drugog pravljenja.
Morate znati da je mnogo bitno da obeleloj osobi od karcinoma npr., morate obezbediti tokom trajanja cele terapije isto ulje, tj. od istog kontrolisanog biljnog materijala a ne svaki put sta se nadje kod dilera, izmuckaj, procedi, uradi dekarboksilaciju i prodaj. Ulje je jednostavno napraviti, to je klasična školski primer ektrakcije nepolarnim rastvaračima, samo treba uzeti u obzir od kakvih ga biljaka pravite. Morate imati proverene informacije o kom semenu se radi, koji je procenat indica a koji sativa, da li su svi procesi u vegetaciji ispostovani itd.
U Ceskoj je to prilicno liberalno i proizvodnja ulja kao i sam uzgoj se vrse u kontrolisanim uslovima.
Moram naglasiti, svi koji prodaju ulje preko 40eur po mililitru su preprodavci i tesko mogu znati i sta zaista prodaju. Ako ga proizvode i prodaju iznad 40eur/ml onda su veoma, veoma pohlepni. To je nedospustivo u uslovima prodaje lekova za najteze bolesti. Ima onih koji ga prodaju cak po 60eur/ml ili vise sto je uzasno visoka cena i moze se smatrati klasicnom obmanom. Znam ljude koji su ga placali ovde 30eur/ml a prodavali ga bolesnin osobama tamo po duploj ceni a to je sramotno, mada neka im Bog sudi prema njihovim delima. Nisam protiv preprodaje istog, samo treba biti razuman i skroman kada je u pitanju prodaja lekova kao sto je ovaj jer najlakse je obmanuti i opeljesiti onog ko spas trazi i za slamku se hvata. Svako ko radi i trudi se (u ovom slucaju i rizikuje) treba da ima nagradu, u novcu ili drugacije, ali zasto tako neskromno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Uto Dec 08, 2015 1:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 02, 2015 8:53 pm
Postovi: 10
Cuvajte se ljudi prevaranata, bezocno zaradjuju pare raznim uljima i petrolejima na bolesnom narodu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Petrolej ili kanabis
PostPoslato: Uto Dec 08, 2015 2:01 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Mark Lindek je napisao:
Onaj ko je zainteresovan ce se javiti na mail.
Saznajem da je cena ulja u Srbiji veoma visoka sto znaci da ima veoma malo ili nimalo onih koji proizvode ulje, sto je logicno obzirom na zakonske i druge okolnosti. I taj mali broj ljudi proizvodi ulje u zanemarljivim kolicinama. Uzorci koje sam
gledao se znatno razlikuju od jednog do drugog pravljenja.
Morate znati da je mnogo bitno da obeleloj osobi od karcinoma npr., morate obezbediti tokom trajanja cele terapije isto ulje, tj. od istog kontrolisanog biljnog materijala a ne svaki put sta se nadje kod dilera, izmuckaj, procedi, uradi dekarboksilaciju i prodaj. Ulje je jednostavno napraviti, to je klasična školski primer ektrakcije nepolarnim rastvaračima, samo treba uzeti u obzir od kakvih ga biljaka pravite. Morate imati proverene informacije o kom semenu se radi, koji je procenat indica a koji sativa, da li su svi procesi u vegetaciji ispostovani itd.
U Ceskoj je to prilicno liberalno i proizvodnja ulja kao i sam uzgoj se vrse u kontrolisanim uslovima.
Moram naglasiti, svi koji prodaju ulje preko 40eur po mililitru su preprodavci i tesko mogu znati i sta zaista prodaju. Ako ga proizvode i prodaju iznad 40eur/ml onda su veoma, veoma pohlepni. To je nedospustivo u uslovima prodaje lekova za najteze bolesti. Ima onih koji ga prodaju cak po 60eur/ml ili vise sto je uzasno visoka cena i moze se smatrati klasicnom obmanom. Znam ljude koji su ga placali ovde 30eur/ml a prodavali ga bolesnin osobama tamo po duploj ceni a to je sramotno, mada neka im Bog sudi prema njihovim delima. Nisam protiv preprodaje istog, samo treba biti razuman i skroman kada je u pitanju prodaja lekova kao sto je ovaj jer najlakse je obmanuti i opeljesiti onog ko spas trazi i za slamku se hvata. Svako ko radi i trudi se (u ovom slucaju i rizikuje) treba da ima nagradu, u novcu ili drugacije, ali zasto tako neskromno.

Pravom ulju je cena 60 eura i vise,to ulje od 20 i 30 eura o kome vi pricate,zato i citamo koristili smo ulje nije pomoglo.Uostalom pogledajte deklarisanog proizvodjaca u Amsterdamu MEDICCANNA .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 58 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: