Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Tumor mozdanog stabla deteta
PostPoslato: Čet Maj 11, 2006 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 22, 2005 9:36 am
Postovi: 7
Maja cerkica ima tumor mozdanog stabla posto je bio jako velik i na mestu gde su centri za disanje u obzir je dosla samo zracna terapija imali samo 26 terapija zracenja koji je dobro podnosila uz dexazon .tumor je dobro odreagovao na zracenje neurohirurg je rekao sjajno sto se vidi i po detetu pre odlaska na zracenje nije mogla ni da sedi...Sad posto nije za operaciju (jel bi ugrozila zivot) ,a ni za biopsiju onkolozi nemogu u slucaju pogorsanja nista da urade :cry: ...Da li neko mozeda zna neki oblik altrnative koji sigurno moze da se primeni kod dece.Neznamo o kakvom se tumoru radi....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: evo
PostPoslato: Čet Maj 11, 2006 3:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 01, 2006 4:04 am
Postovi: 10
ovako ima dobar fitotarapeut u nisu,njegova stranica je
narodni lekar.co.yu
na toj adresi imate njegovu sdresu i sve kontakt telefone pa mozete s njim popricati,zelim vam sve najbolje.On se zove Ljubisa Stojkovic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 31, 2006 7:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 24, 2006 12:29 am
Postovi: 4
Nisam sigurna da li je gladovanje jedan od mogucih oblika pomoci, poznajem osobu koja je uspesno gladovala i tvrdi da je lecenje ovim putem moguce, ne razumem se preterano jedino u sta sam sigurna je da je gladovao po uputstvima iz knjige Rudolfa Brojsa.SRECNO.

_________________
Maki


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor mozdanog stabla deteta
PostPoslato: Uto Apr 28, 2015 7:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 28, 2015 6:15 pm
Postovi: 13
Moja cerka je imala infiltrirani carcinom na mozgu.Nije htela da cuje za hemoterapiju
niti zracenje.Pribegli smo alternativnoj metodi lecenja i pored petroleja iz Kruje,
zacina kurkume,graviole bikarbone sode,kupili smo cannabis ulje i vec posle mesec
dana bilo je ocigledan rezultat.Danas posle 7 meseci odlicno se oseca i nema ni
traga te opake bolesti.U pitanju je pravo ulje iz Holandije po receptu Ricka Simpsona.
Kada je bio u Beogradu prosle godine,licno sam razgovarao sa njim i taj razgovor i
snimio.Izlecio je hiljade ljudi cannabis uljem, i na moje pitanje kakava je situacija sa
tesko obolelim osobama kada je u pitanju metastaza i bolest uzela maha,odgovorio je
da je od 5 osoba uspevao da 4 spase.
Kada se pocne sa terapijom u pocetnom stadijumu,kaze izlecenje je 100%.Bio je u
Beogradu promovisuci lekovitost kannabisa uopste,medjutim dali ce i kada biti
legalizovano to je tesko reci.
Za sada su bolesni prinudjeni da se snalaze kako znaju kako bi zaustavili tu opaku
bolest.Uz sve to neophodna je dijetalna ishrana,svezi vocni sokovi,optimizam i volja
i uspeh je tu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor mozdanog stabla deteta
PostPoslato: Pon Jul 27, 2015 1:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 11, 2012 12:53 pm
Postovi: 29
porucite sa interneta kapsule od "artemisia annua".
od lekara trazite nek vam da recept nekog medikamenta,preparata koji sadrzi dosta gvozdja-nek njega pije par dana a onda ove kapsule.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor mozdanog stabla deteta
PostPoslato: Uto Jul 28, 2015 5:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
majolina je napisao:
Maja cerkica ima tumor mozdanog stabla posto je bio jako velik i na mestu gde su centri za disanje u obzir je dosla samo zracna terapija imali samo 26 terapija zracenja koji je dobro podnosila uz dexazon .tumor je dobro odreagovao na zracenje neurohirurg je rekao sjajno sto se vidi i po detetu pre odlaska na zracenje nije mogla ni da sedi...Sad posto nije za operaciju (jel bi ugrozila zivot) ,a ni za biopsiju onkolozi nemogu u slucaju pogorsanja nista da urade :cry: ...Da li neko mozeda zna neki oblik altrnative koji sigurno moze da se primeni kod dece.Neznamo o kakvom se tumoru radi....

Moja cerka je takodje imala tumor infiltrirani preko kicme na mozak.Nije se mogao
operistai.Odmah sam pojurio u potragu za cannabis uljem,nasao sam ga u Amsterdamu
i hvala bogu sve se dobro zavrsilo.To je bilo pre godinu dana ali i dalje uzima jednu
manju dozu ulja kao preventivu.Ako se odlucite za tu vrastu terapije javite se.
[email protected],


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Tumor mozdanog stabla deteta
PostPoslato: Uto Jul 28, 2015 5:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
Inostranstvo je napisao:
Borajak je napisao:
Moja cerka je imala infiltrirani carcinom na mozgu.Nije htela da cuje za hemoterapiju
niti zracenje.Pribegli smo alternativnoj metodi lecenja i pored petroleja iz Kruje,
zacina kurkume,graviole bikarbone sode,kupili smo cannabis ulje i vec posle mesec
dana bilo je ocigledan rezultat.Danas posle 7 meseci odlicno se oseca i nema ni
traga te opake bolesti.U pitanju je pravo ulje iz Holandije po receptu Ricka Simpsona.
Kada je bio u Beogradu prosle godine,licno sam razgovarao sa njim i taj razgovor i
snimio.Izlecio je hiljade ljudi cannabis uljem, i na moje pitanje kakava je situacija sa
tesko obolelim osobama kada je u pitanju metastaza i bolest uzela maha,odgovorio je
da je od 5 osoba uspevao da 4 spase.
Kada se pocne sa terapijom u pocetnom stadijumu,kaze izlecenje je 100%.Bio je u
Beogradu promovisuci lekovitost kannabisa uopste,medjutim dali ce i kada biti
legalizovano to je tesko reci.
Za sada su bolesni prinudjeni da se snalaze kako znaju kako bi zaustavili tu opaku
bolest.Uz sve to neophodna je dijetalna ishrana,svezi vocni sokovi,optimizam i volja
i uspeh je tu.


I ja sam cuo odavno da se ulje moze naci u Holandiji
Imam jedno pitanje za vas,da li se ulje moze u Holandiji naci samo na crnom trzistu?

Ulje sa visokim sadrzajem thc-a nije legalizovano ni u Holandiji.Ja sam imao srece da pronadjem ljude koji gaje medecinke biljke i imaju odlicno ulje koje zaista deluje.
ukoliko odlucite da ga koristite javite se:
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Uto Jul 28, 2015 7:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Sep 14, 2014 3:45 pm
Postovi: 163
masnice je napisao:
Nisam sigurna da li je gladovanje jedan od mogucih oblika pomoci, poznajem osobu koja je uspesno gladovala i tvrdi da je lecenje ovim putem moguce, ne razumem se preterano jedino u sta sam sigurna je da je gladovao po uputstvima iz knjige Rudolfa Brojsa.SRECNO.

Gadovanje moze da vam spai zivot.Vise o toj temi mozete procitati iz knjiga
Genadija Malahova.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: