Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Pon Feb 09, 2015 10:35 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Зашто мени сва ова прича и бука око Имунофана личи на превару исто као она прича са сибирском аронијом и сличним бимбастичним производима?

С обзиром на његову огромну цену у Србији мислим да је ситуација јасна.

Ако је Имунофан добар за сваког човека (како пишу заговорници истог) онда он није специфично намењен за лечење канцера, већ може да се третира као сваки здрав производ. Вероватно помаже исто као и велика количина квалитетног витамина Ц.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Pon Feb 16, 2015 11:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 16, 2015 10:41 am
Postovi: 6
Katrin zdravo,
Procitao sam da vam je potreban lek imunofan za majku. Ovde u Rusiji mu je cena oko 500 rub. Zelim da vam pomognem ako mogu i da vam donesem lek po nabavnoj ceni. Ja vozim kamion na relaciji Srbija -Rusija.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sre Feb 18, 2015 3:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 18, 2015 3:38 pm
Postovi: 1
Ukoliko je neko zainteresovan, imam dve kutije imunofana. Drzi se u frizideru od kad je nabavljen, nije prekinut hladni lanac. Nabavljen je preko jedne apoteke iz Rusije. Javite se na pp...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sub Mar 07, 2015 1:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 07, 2015 1:36 pm
Postovi: 1
Interesuje me,da li neko ima i dalje ruski Imunofan,posto sam videla par osoba koji su se oglasili da imaju?Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sub Mar 07, 2015 3:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 16, 2015 10:41 am
Postovi: 6
Daska zdravo,
Pisi mi na [email protected] u vezi leka imunofan.
Pozdra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Čet Mar 12, 2015 10:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2015 10:10 am
Postovi: 6
Kome treba imunofan po nabavnoj ceni neka mi se javi. Ne prodajem radi licne zarade, nazalost nisam stigla da iskoristim za mog tatu. Cini mi se da ima 13 kutija. Iz Rusije su doneseni propisno, i u frizideru su od tada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sub Mar 14, 2015 3:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 14, 2015 3:04 am
Postovi: 2
mitza21 je napisao:
Kome treba imunofan po nabavnoj ceni neka mi se javi. Ne prodajem radi licne zarade, nazalost nisam stigla da iskoristim za mog tatu. Cini mi se da ima 13 kutija. Iz Rusije su doneseni propisno, i u frizideru su od tada.

Treba meni MICO,otac mi je operisao tumor jednjaka pre nedelju dana,pa mi treba...Nabavio sam teskom mukom 8 kutija na koje sam cekao mesec i po dana,pa mi je lakse da to uzmem od tebe...Odakle si?Moja adresa je [email protected] pa bi voleo da me kontaktiras i das malo objasnjenja u vezi inekcija...Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Čet Mar 19, 2015 1:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2015 4:53 pm
Postovi: 9
Da li bi jos neko mogao da podeli iskustvo sa imunofanom?Tata ga koristi desetak dana,nema poboljsanja.. :( ..zapravo bilo mu je bolje dva tri dana i onda jos gore nego pre tog prividnog poboljsanja


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Pon Mar 23, 2015 1:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2015 4:53 pm
Postovi: 9
Bas niko ne koristi imunofan trenutno?Htela sam da primetim da sto se tice metastaza i samog tumora tu nema poboljsanja nakon perioda primanja od deset dana ,ima bolove u kostima i dalje ali sto se tice opsteg stanja ako zanemarim bolove ,koji prodju nakon upotrebe flastera,on je dobrog opsteg stanja..jede normalno cak stavise apetit mu je odlican,cak je i raspolozen i ne izgleda kao tezak bolesnik ..moguce da ove injekcije imaju nekog uticaja..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Čet Mar 26, 2015 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 12, 2015 10:10 am
Postovi: 6
Dalibore, izvini, tek sada sam videla tvoju poruku. Moj tata je umro od raka zeluca, nazalost, kada su ga otvorili vec je bilo kasno. :cry:
Poslala sam ti mail. Ja prodajem imunofan za 10 evra koliko sam ga i platila. Kome treba neka mi pise na [email protected].


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Pet Mar 27, 2015 6:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 16, 2015 10:41 am
Postovi: 6
Ako nekome treba lek Imunofan neka se javi na [email protected] . Lek je donesen iz Rusije i transportovan je u frizideru. U kutiji je 5 apmula i cena je 16e po kutiji. Trenutno imam 15 kutija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Ned Mar 29, 2015 2:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Mar 14, 2015 3:04 am
Postovi: 2
Hvala ti Janko na ponudi,ali nije lepo bogatiti se na tudjoj nesreci...Ako hoces da ti bude lakse,barem si bolji od lika koji prodaje jednu ampulu 15e u Bg....Meni su donesene iz rusije za 28e 20 kom...Mnogo je ne savesnih ljudi u ovoj drzavi,koji se bogate na ovakvim stvarima ili prodaju sve i svasta ljudima koji se hvataju za slamku da prozive barem jos malo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Pon Mar 30, 2015 3:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 16, 2015 10:41 am
Postovi: 6
Dalibore zdravo,
Lek sam kupio od svog novca za izvesnu Dasku kako se potpisala i zeleo da joj izadjem u susret kao sto sam dosta puta i uradio u vezi imunofana i da joj donesem lek po nabavnoj ceni. Mozes procitati moje ranije postove vezane za clanicu Ketrin. Kamion sam parkirao na obilaznici grada i placao taksi kako bi otisao do centra i kupio lekove a usput i dosta svog vremena potrosio i da ta devojka na kraju i ne dodje po lek, jako me je iznerviralo i iz tog razloga necu prodati lek po nabavnoj ceni koja je oko 8 e. Do te odluke da prodam lek za 16 e sam dosao posto sam se prvo posavetovao sa svestenikom iz crkve Svete petke na kalemegdanu i on mi je rekao da da slobodno mogu malo da zaradim iako je lek u pitanju posto sam dosta svog truda i vremena ulozio kako bi nekom pomogao a taj se na kraju i nije pojavio. Kako bi ti reagovao da si na mom mestu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Pet Apr 03, 2015 7:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 05, 2015 4:53 pm
Postovi: 9
16e za kutiju nije mnogo,,apsolutno podrzavam..ja sam platila 300e 4 kutije pa izracunajte koliko sam platila jednu kutiju sa 5 ampula ..e to je bogacenje na tudjoj nesreci..Trenutno mi ne treba,ne znam ni da li ce nam opet trebati..bilo je kratkotrajnog poboljsanja ali nista,,sve to ide svojim tokom,,tata je sve slabiji..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Imunofan (Ruski preparat)
PostPoslato: Sub Apr 18, 2015 12:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 16, 2015 10:41 am
Postovi: 6
Zorica koja mi je pisala na gmail u vezi Imunofana neka mi ponovo pise na gmail jer sam slucajno izbrisao poruku.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: