Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Labioplastika
PostPoslato: Ned Mar 08, 2015 5:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Htela bih da razmenimo iskustva na ovu temu, jer sam pretrazivajuci videlada se na drugim forumima dosta govori ali ne i ovde....... Pa, ako nema ima iskustva hajde da ih razmenimo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Ned Mar 15, 2015 6:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Ovo je copy-paste sa drugog foruma cisto da pokrenemo temu i ovde:


Evo i mene sa utiscima!
Labioplastiku sam radila kod Dr Vesne Rakic i mogu Vam reci da sam prezadovoljna. Danas je tacno dve nedelje od intervencije, radila sam je 04.07.2014.

Lokalna anestezija, prvo namaze kremu da se manje oseti ubod.
U toku intervenvije nista ne boli, ali je malo neprijatno jer se oseca kako sece i usiva.
Bolovi nenormalni pola sata nakon intervencije (kada prodje anestezija). Meni je dala supozitoriju diklofena odmah nakon usivanja i to je jedino sto sam uzela protiv bolova.
Sutradan i kasnije me nista nije bolelo ali bukavalno nista (sve do skidanja konaca a o tome cu posle).
Sto se krvarenja tice imala sam par kapi krvi na gazi i to je sve.

Ja sam imala jako izrazene usne koje su virile oko 2cm, uzasno me iritirale, vise funkcionalno nego estetski. Jedna je bila jako deblja od druge. Intervenciju sam najvise odlagala jer sam se plasila da cu izgubiti osecaj u sexu. Kada sam krenula na intervenciju toliko sam se plasila da sam htela da odustnem, mislila sam i da je najruznija na svetu volim je najvise jer mi omogucava vrhunski seks. Klitoris mi je postavljen tako da nije mogla da izgleda kao iz filmova, sto na kraju krajeva nisam ni zelela. Kada sam je pogledala posle intervencije pomislila sam da nije nista specijalno ali u svakom slucaju bolje nego sto je bilo. Usna koja je bila deblja je ostala duza i to me je uzasno nerviralo. Doktorka mi je rekla da je ona pod vecim otokom i da ce sve biti ok kad otok splasne ali joj ja nisam verovala. Naravno, sad je sve drugacije, otok je spao, izgleda prirodno i skoro da je skroz simetricna a proslo je tek petnaest dana.

Inace, rekla mi je da mogu da imam odnose nakon deset dana i da ponovo treniram, mada cu ja ipak sacekati jos neko vreme :evil: Uske farmerke nosim vec pet dana.

Jedina trauma su mi konci. Iritirali su me cim je otok poceo da spada, posle treceg dana. I bockali su me uzasno, bili su suvi iako sam non stop mazala mast. Doktorka je htela da mi ih izvadi vec petog dana ali sam se ja prepala pa sam je zamolila da sacekamo jos dva tako da sam ih izvadila proslog petka. Moj savet je da kada vadite konce stavite jednu supozitoriju diklofena pola sata pre odlaska. Ja, koja kod zubara popravljam zube bez anestezije nikada u zivotu nisam osetila veci i odvratniji bol, verovatno je to moja Ahilova peta. :dong: Vristala sam sve vreme, skidanje konaca je trajalo sat i po vremena jer mi je bukvalno skidala dva po dva (nekad tri-cetiri najvise) a imala sam 22. I doktorka i sestra su divne, sestra me je sve vreme drzala za ruku. Kazu da nikoga do sada nije toliko bolelo skidanje konaca.

Cena je 500 eura sa pregledom i svim kontrolama. Sledeca kontrola mi je 20. avgusta jer 4. idem na more pa kada se vratim.

Ako sam nesto zaboravila napisacu kad se setim! ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Uto Okt 09, 2018 10:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
preporuka za dr * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Pon Dec 03, 2018 6:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Operisana sam kod Dr * REKLAMA: www.doktor.rs/marketing *, jako sam zadovoljna samom operacijom i rezultatom. Preporucila mi je prijateljica koja je takodje operisana i sve sto mi je prenela bilo je tacno. Operacija se radi u lokalnoj anesteziji, ne traje dugo i nista ne boli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Pon Dec 03, 2018 6:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Htela sam da napisem i ko me je operisao ali sistem ne dozvoljava, ako zelite mozete da me kontaktirate pp. Operisala me je Dr Dragana Petrovic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Čet Jan 17, 2019 4:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2019 4:18 pm
Postovi: 1
Operisana sam kod Dr * REKLAMA: http://www.doktor.rs/marketing *, jako sam zadovoljna samom operacijom i rezultatom. Preporucila mi je prijateljica koja je takodje operisana i sve sto mi je prenela bilo je tacno. Operacija se radi u lokalnoj anesteziji, ne traje dugo i nista ne boli.[/quote]
jel bi mogla u inboxu da mi napises ime klinike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Uto Jun 04, 2019 5:29 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
* REKLAMA *


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Ned Jun 16, 2019 12:31 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Samo zelim da Vam kopiram deo razgovora sa drugog sajta koji je meni pomogao prilikom odabira lekara koji ce me operisati. Nadam se da ce nekom biti od pomoci. Takodje zelim da pokrenem i forum i temu da budu aktivniji i poseceniji.

* REKLAMA *: Da li je labioplastika lakša ili teža operacija?
Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović: Labioplastika spada u jednodnevnu hirurgiju koja se izvodi u lokalnoj anesteziji. Nije potrebna posebna priprema, osim analize krvi. Operacija traje oko sat vremena sa pripremom. Nakon operacije se ne ostaje u bolnici i pacijentkinje se već sutradan vraćaju svakodnevnim aktivnostima.
* REKLAMA *: Koje su najčešće zablude kada je u pitanju labioplastika?
Mr sci. med. dr Dragana Petrović-Popović: Američko udruženje plastičnih hirurga navodi da se u poslednjih 5 godina povećao broj pacijentkinja koje su se podvrgle labioplastici za 217%.
Danas se o ovom problemu kod žena govori otvoreno i sve više pacijentkinja je informisano da se ovaj problem može jednostavno rešiti kratkom operacijom. U prošlosti su ove pacijentknje smatrale da su usamljene i da samo one imaju problem, a da se on ne može rešiti iako dovodi do značajnoh diskomfora prilikom seksualnog odnosa, ali i prilikom obavljanja svakodnevnih aktivnosti, posebno sportskih.
Često se nailazi i na nerazumevanje okoline, te je bitno da se pacijentkinja obrati plastičnom hirurgu koji se bavi ovim problemom o koji će utvrditi da li hipertrofija ili asimetrija postoje i koje su hiruške mogućnosti. Dovoljan razlog za ovu operaciju je i postizanje anatomski i estetski prihvatljivog isgleda spoljnih genitalija.

Ako ima interosvanja mogu da kopiram i ceo tekst koji govori i u drugi problemima i bolestima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Čet Apr 16, 2020 7:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
samo da podignem temu a administratorima treba skrenuti paznju na upad koji blokira citav forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Čet Maj 28, 2020 8:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
https://www.* REKLAMA */plasticna-hi ... ioplastika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Pon Mar 29, 2021 7:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Kome treba preporuka za odicnu doktorku za labioplastiku i uposte za intimnu regiju moze da me kontaktira u poruci, doktorka je specijalista plasticne rekonstruktivne i estetske hirurgije ima dva prezimena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Sub Apr 24, 2021 12:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 24, 2021 11:55 am
Postovi: 1
Doktorka Dragana PPje fantasticna i svakom bi je preporucila ko zeli da uradi ovaj zahvat. Radi u poliklinici Jatros na Vracaru.Predina zena iveliki strucnjak!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Sre Sep 01, 2021 1:52 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
Apsolutno se slazem sa clanicom.
Malo hirurga se bavi labioplastikom i nije lako doci do dobrog strucnjaka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Čet Sep 02, 2021 1:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
www.draganapetrovicpopovic.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Labioplastika
PostPoslato: Čet Sep 16, 2021 7:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2018 5:54 pm
Postovi: 104
imam puno pitanja u inboxu pa najbolje je da pogledate sajt

www.drdraganapetrovicpopovic.com


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 22 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: