Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Avg 29, 2014 7:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2014 8:32 am
Postovi: 5
miloras je napisao:
Zdravo svima.
Ja sam novi član. Prijavio sam se da vam javim radosnu vijest - pronašao sam način kako se PREPORODITI od hemoroida. Mene su hemoroidi mučili oko 26 godina, nekad manje nekad više. Sve sam pokušavao i ako je nešto pomoglo to je bilo kratkog daha. Na kraju sam imao neprekidne bolove po čitav dan i noć. A ONDA... tragajući kao uvek za lekom našao sam ga!!! Već posle 3 - 4 dana sam bio bolje. Sad nemam probleme sa hemoroidima, ali ničta me ne košta da to i dalje upotrebljavam povremeno. Hvala Bogu, zaboravio sam sve dosadašnje muke i bolove.
Još da kažem da lek nije skup, skoro je besplatan.
I još: nije važno šta jedete, pijete li alkohol - ničega se ne morate odicati a bićete izlečeni.
Lek je dostupan svima, ali sam ja našao način kako ga upotrebiti.
Ako neko želi da mu pošaljem detaljno uputstvo kako se lek upotrebljava neka mi se javi na mail adresu [email protected]

Pozdrav, drago mi je da jos uvek ima dobrih ljudi. Meni hvala bogu, vise ne treba, jer mi je pomogao Mihajlobre.
Samo me zanima, ako je vec besplatno, i ako zelite da pomognete svima, zar vam nije jednostavnije napisati ovde kako se upotrebljava i sprema taj leK. Nego da ljudi moraju da vam salju mail, kako bi vi na svaki mail, odgovorili. msm bas bez veze. Verovatno da naplacujete savet, cim tako radite.
Ako gresim, postavite ovde kako ljudi sami da ga naprave.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Avg 30, 2014 10:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2014 9:35 pm
Postovi: 5
Pozdrav, drago mi je da jos uvek ima dobrih ljudi. Meni hvala bogu, vise ne treba, jer mi je pomogao Mihajlobre.
Samo me zanima, ako je vec besplatno, i ako zelite da pomognete svima, zar vam nije jednostavnije napisati ovde kako se upotrebljava i sprema taj leK. Nego da ljudi moraju da vam salju mail, kako bi vi na svaki mail, odgovorili. msm bas bez veze. Verovatno da naplacujete savet, cim tako radite.
Ako gresim, postavite ovde kako ljudi sami da ga naprave.[/quote]



Jorgovanka, donekle ste u pravu. Mogla bi se ovde opisati metoda mog načina lečenja iako bi za to trebalo mnogo prostora. Ali da počnem ispočetka:
Poštujem Mihajla i njegov melem ako pomaže ljudima. Što se mene tiče ja sam u toku života i borbe sa hemoroidima koristio SVE do čega sam mogao doći - iz apoteka razne kreme, čepiće, masti itd., od travara razne čajeve i meleme, i sve to pomogne kratko. Bolest se vrati brzo i bude jača nego pre toga. Ko reši da ide na operaciju, čuo sam da se i kod njega kasnije opet vrati bolest. Znači - borba čitav život.

Da idem redom:

1. Vama je pomogao Mihajlov melem jer je to kod Vas sami početak - to znam iz svog životnog iskustva. Daj Bože da Vama više nebude trebalo lečenje, ali ne verujem.
Ova moja metoda leči beznadežne slučajeve kakav sam i ja bio, i to za relativno kratko vreme. Već posle 3-4 dana stanje mi je bilo poboljšano, posle 25 dana osećao sam se izlečen, pa sam napravio pauzu 10 dana. U odnosu na sve poznate dosadašnje lekove to je ravno čudu.

2. Melem koji hvalite niste dobili besplatno zar ne, kupili ste ga. Pa zašto onda zamerite meni ako bih ja naplatio ovaj recept. Ja ne mogu naplatiti lek kao Mihajlo, jer ovaj lek imaju svi u blizini, samo ne znaju kako ga pripremiti za upotrebu, kao što ni ja nisam znao a uvek sam imao dodira sa njim. Zato mogu nešto dobiti bar za recept, jer je to MOJ izum. Kad potrošite melem ili neku kremu, morate je ponovo kupiti i tako stalno. Ko kupi ovaj recept, on se rešio troškova lečenja za čitav život. Ima lek i zna kako ga koristiti.

3. Ja bih ovde mogao opisati način lečenja - što bi, kao što sam već rekao, dugo trajalo.
Tada ja nebih ništa zaradio za recept, a to ne bi odgovaralo ni Mihajlu jer niko više nebi tražio od njega melem. Ovako ostavljam ljudima da sami izaberu koji način lečenja će uzeti. Mislim da je od mene korektno.

Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Avg 31, 2014 9:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Postovanje gospodine Miloras.
Da ja naplacujem melem 600 dinara za 100 ml, melema. I tu ste u pravu da ako neko ima potrebu, za jos kojom kutijom mora poruciti i platiti. Mada ta cena koju ja trazim, to je nesto jako mizerno u odnosu na samo izlecenje. Ne ja se necu ljutiti, ako vi objavite vas izum.
Ja sam u ranijim postovima napisao sta sve stavljam u moj melem. Mislim da mnogo ljudi koji pate ne zele sami da prave melem. Ja kad ga pravim, ja topim po 10 kg Ovcijeg loja, kupujem po par kila Pcelinjeg voska, uzimam na pakete Monini maslinovo ulje, kantarion, neven, sve to moram da cuvam u teglama na suncu, to je toliko posla, da se slabo isplati, praviti ga u kucnoj radinosti.
Pozdrav Deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Sep 11, 2014 4:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 10, 2014 2:03 pm
Postovi: 3
Evo vam broj telefona od coveka koji uspesno otklanja unutrasnje hemoroide,prirodnim preparatom,meni je pomoglo nadam se da ce i vama 064/9175911


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Nov 18, 2014 10:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 27, 2014 5:30 pm
Postovi: 4
Postovani miloras
Javio sam se na email ali pretpostavljam da ste pretrpani
pa ne možete svima odgovoriti odmah.
Staž po pitanju hemorida nam je približan.
Svi bi mi želeli da to resimo na neki prirodan nacin da izbegnemo
odlazak na neki lekarski zahvat po tom pitanju koji sigurno nosi sa
sobom odredjene komplikacije u buducnosti.
Na moju zalost ako se ne javite bicu prinudjen na to jer vise nista ne pomaže.
Poslednje sto sam pokusao su melemi Dobrice Milovanovica ali bez uspeha!
http://melemi-dobrica.rs/?page_id=33


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Nov 18, 2014 11:10 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Да ли си пробао мелем од Mihajlobre?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Nov 19, 2014 8:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2014 9:35 pm
Postovi: 5
Pyke je napisao:
Postovani miloras
Javio sam se na email ali pretpostavljam da ste pretrpani
pa ne možete svima odgovoriti odmah.
Staž po pitanju hemorida nam je približan.
Svi bi mi želeli da to resimo na neki prirodan nacin da izbegnemo
odlazak na neki lekarski zahvat po tom pitanju koji sigurno nosi sa
sobom odredjene komplikacije u buducnosti.
Na moju zalost ako se ne javite bicu prinudjen na to jer vise nista ne pomaže.
Poslednje sto sam pokusao su melemi Dobrice Milovanovica ali bez uspeha!
http://melemi-dobrica.rs/?page_id=33




Javlja se mnogo ljudi, ali stignem ja svima odgovoriti. Ako niste dobili postupak lečenja, to samo znači da ja Vaš mail nisam dobio. Javite mi se ponovo na moju mail adresu, pa ću Vam poslati uputstvo i video snimak postupka lečenja.

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Nov 19, 2014 10:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 27, 2014 5:30 pm
Postovi: 4
Postovani miloras
Drago mi je da ste odgovorili ali ne shvatam zasto niste dobili email.
Mozda je otisao u nepozeljne...
Javio sam se sa Yahoo pa ako i to ne uspe navodim email
[email protected]
P.S.Ako ne dobijete poruku preostaje mi da vas zamolim da se javite
kad nadjete vremena da se dogovorimo oko vase metode.

Svako dobro zelim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Nov 20, 2014 10:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 27, 2014 5:30 pm
Postovi: 4
miloras je napisao:

3. Ja bih ovde mogao opisati način lečenja - što bi, kao što sam već rekao, dugo trajalo.
Tada ja nebih ništa zaradio za recept, a to ne bi odgovaralo ni Mihajlu jer niko više nebi tražio od njega melem. Ovako ostavljam ljudima da sami izaberu koji način lečenja će uzeti. Mislim da je od mene korektno.

Pozdrav.


Zahvalio bih se postovanom miloras na odgovoru i poslatom snimku.
E sad ne bih da ispadnem grebator za nesto jer vecinu toga sto sam
dosad koristio sam kupovao i po nesto dobio od prijatelja iz inostranstva
ali tu sam imao priliku da se oduzim...
Email koji sam dobio je bez prilike za odgovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Nov 20, 2014 10:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 27, 2014 5:30 pm
Postovi: 4
Da pokusam da podelim neko svoje dugogodisnjo iskustvo sa hemoroidima.
Upuceno onima koji se tek susretnu s'njima i ne znaju sta bi sa sobom.
Za koriscenje masti melema cepica...
Posle stolice se operite i osusite.
Uzmite medecinske rukavice isecite delove za prste malo duze da ih mozete
pridrzavati pri koriscenju navucite na kaziprst i prvo namazite,a ako su suljevi
ispali vratite ih unutra ako je moguce,a u pocetnim stadijumima jeste.
Nekad je bolno cekati da se oni sami vrate sto je kod mene slucaj.
Time je otklonjeno oko 90% procenata problema.
Potom stavite supzitoriju polako je ubacujuci dok je rektum sam prosto ne
uvuce sto ce te osetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Dec 04, 2014 9:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Samo da vas sve pozdravim.
Imam jedno obavestenje. Ne zelim vise da saljem moje meleme, nikakvim sluzbama.
Ne mogu da verujem, da ima takvih ljudi, koji poruce, melem, ja ga odnesem na Postu, platim postarinu, i melem mi se vrati.
Imao sam bas danas slicnu situaciju, gde mi je covek porucio melem, i zamolio me da mu sto pre posaljem, da bi mu stigao do Subote. Opet odem na postu, sluzbenica uzme paket stavi na vagu, i trazi, li trazi. Upitah je sta trazite gospodjo. Pa trazim ulicu koju ste mi napisali, ta ulica ne postoji u Pozarevackom Aleksandrovcu.Sta da radim, vratim se kuci i pozovem gospodina koji je trazio melem. Jednostavno nije dostupan.
Zato obavestavam cenjene buduce kupce, da melem, mogu poslati, samo, ako mi prvo uplate novac preko Poste na moj telefonski broj.
Pozdrav deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Dec 05, 2014 10:50 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако лекари траже мито да би лечили и ако на телевизији бесомучно лажу да би замајавали народ, зашто не би и тога било? Све је то народ. И питам се чему наш труд да се некоме помогне? Па ваљда због оних преосталих људи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Dec 05, 2014 9:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
aaaca je napisao:
Ако лекари траже мито да би лечили и ако на телевизији бесомучно лажу да би замајавали народ, зашто не би и тога било? Све је то народ. И питам се чему наш труд да се некоме помогне? Па ваљда због оних преосталих људи.

Aco, prijatelju moj dobri. Eto vidite kakvo je vreme doslo, jesam ja u penziji, i hocu da pomognem, ali ne zelim da me magarce.
Zasto da se ja ovako star, lomatam po Posti, i da mi na kraju vrate paket, i ja jos moram platiti duplo postarinu.
Lepo, ko mi veruje, neka prvo uplati na moj tel. broj, Cim mi stigne izvestaj o uplati, istog trena saljem melem.
Ako ima iko da sam ga prevario, neka to kaze sada i OVDE.

Drugarski pozdrav deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Dec 07, 2014 1:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 23, 2014 10:40 am
Postovi: 3
Evo i ja da podelim svoje iskustvo sa deda Mihajlom i njegovim melemom. I ja sam prvo uplatio, a melem je stigao u najkraćem mogućem roku. Nema laži, nema prevare, i to zna svako ko je bar jednom sarađivao sa deda Mihajlom. Čovek je maksimalno korektan, brižan i hoće da pomogne. Melem mi je dosta pomogao i preporučujem ga svima koji imaju slične probleme. U trenutcima kada mislim da ću da umrem od svraba, namažem ga i svrab trenutno prestaje.
Pozdrav deda Mihajlu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Dec 08, 2014 2:10 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Sport Bili je napisao:
Evo i ja da podelim svoje iskustvo sa deda Mihajlom i njegovim melemom. I ja sam prvo uplatio, a melem je stigao u najkraćem mogućem roku. Nema laži, nema prevare, i to zna svako ko je bar jednom sarađivao sa deda Mihajlom. Čovek je maksimalno korektan, brižan i hoće da pomogne. Melem mi je dosta pomogao i preporučujem ga svima koji imaju slične probleme. U trenutcima kada mislim da ću da umrem od svraba, namažem ga i svrab trenutno prestaje.
Pozdrav deda Mihajlu

Hvala vam, ovo je najbolji dokaz da ne varam ljude.Drago mi je da vam moj melem ponaze.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: