Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Nov 10, 2014 9:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2014 9:54 pm
Postovi: 2
Vece drustvo....je li neko imao iskustva sa dermatitisom? Kako se koristi u vidu te terapije? Pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Nov 14, 2014 7:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 14, 2014 7:01 pm
Postovi: 1
@Kusso:

Imam u familiji 2 slucaja sa karcinomom pa ako nije problem da mi date adresu u Ijmuiden-u. Pokusao bi nabaviti tamo ulje. I ako imate jos neki savet.

hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Nov 14, 2014 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 14, 2014 5:57 pm
Postovi: 5
ja koristim ulje kanabisa vise od 2 god.jako se dobro osecam a imala sam 3 operacije bukvalno su me otpisali a imam 47 god i dete od 11 god,setam i lako se krecem i jako mi prija jedino sto obara pritisak tako da se lekovi posle par dana neuzimaju vise za pritisak,ako mozete nabavite jer moj karcinom koji se bio prosirio po celom abdomenu se smirio cak mi je i pluca zahvatio,kada ga budete uzimali nemojte se uplasiti jer posle 5 nedelja se dobro ispovracate,srecno.veliko hvala Sasi koji mi je pomogao.sve sto vas interesuje mozete da ga pitate [email protected] koji je pomogao na stotine ljudi


Read more: onkologija/mikrocelularni-karcinom-pluca-t5978-225.html#p351972#ixzz3J4e33A16


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Nov 16, 2014 5:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 16, 2014 4:58 pm
Postovi: 1
Javite se ovom decku marku meni je bio od velike pomoci nikad ne mogu da mu se zahvalim
stvarno izuzetan covek hvala ti na svemu! ovo je njegova E-mail adresa
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Nov 17, 2014 12:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 1:11 am
Postovi: 3
Za sve koji su me kontaktirali ali i za ostale....povlacim se sa ovog foruma zbog obaveza, dati telefon ne koristim a u vezi svog prijatelja i njegove bolesti, da saopstim sledece: pronasao sam proizvodjaca ulja u Srbiji i kupio ulje mada u poodmakloj fazi, kad su vec krenule vidljive metastaze na kostima.
Njegove reakcije i rezultati: prvi dan koriscenja - nista, treci dan...normalizovala se temperatura na 36.5,6 nakom mesec dana neprestano vioske temperature, sledecih dana bolesnik pocinje da jede kao izgladneli vojnik, secer se normalizovao, takodje i pritisak.....
Nakon 2 sedmice krecu metastaze na mozak i to je bio pocetak kraja...
Umro je bar dostojanstveno - nadam se zahvaljujuci i kanabisu.
Licno - proverio sam i u drugim zemljama (ne zivim inace u Srbiji), i bukvalno svuda-ljudi veruju u kanabis.
Telefon proizvodjaca: 061 642 5626. Sto se mene licno tice: ulje ne proizvodim, ne prodajem niti ucestvujem u distribuciji, a uveren sam da ce mnogima pomoci.
Pozdrav....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Nov 18, 2014 2:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 14, 2014 5:57 pm
Postovi: 5
draga rado kontaktirajte Sasu na [email protected],covek koji je mnogima vratio zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Nov 18, 2014 2:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 14, 2014 5:57 pm
Postovi: 5
drdodig je napisao:
Za sve informacije koje su vam potrebne vezano uz ulje kanabisa, jvaite se porukom...






draga rado kontaktirajte Sasu na [email protected],covek koji je mnogima vratio zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Nov 18, 2014 2:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 14, 2014 5:57 pm
Postovi: 5
Svim dragim ljudima kojima je potrebna pomoc kao meni stojim na usluzi da vam pomognem i prosledim tel Sase


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Nov 18, 2014 5:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 07, 2014 12:51 am
Postovi: 4
Vec sam dvaput isao za Holandiju po ulje u mesto Ijmuiden po preporuci doktora iz Banja Luke. Prvi put je bilo za mamu od prijatelja(57.god.) posto po ovom doktoru je ostala jedina nada da se jos to pokusa (drugar me zamolio da idem sa njim zato sto pricam engleski a on ne) i uspelo je,a drugi put za jednog decka 22 god. sad trenutno uzima i rezultati sa poslednje kontrole su za nepoverovat, doktorima nije nista jasno a nije im reko sta koristi. Da bi se dobilo ulje mora tamo da se kupi materijal ito samo jedna sorta koju vam oni kazu, a imaju i oni svoju pa kako je jeftinije. Priprema se u jednoj biljnoj apoteci i potrebno je par sati da bi se obradilo pola kilograma. Sve to radi jedan starac koji vam ljubazno da sva potrebna uputstva u vezi lecenja da bi bilo uspesno a kako mi je pokazao statistike i ako mu je za poverovat uspesan je u neki 80 -85% slucajeva. Po njemu je najbitnije da ima jacinu preko 20% thc i da se ispostuje sve kako on kaze i obavezno da se obavesti o ishodu. Ako zahtevate mozete da prisustvujete tokom pripreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Nov 22, 2014 11:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Nov 22, 2014 11:23 pm
Postovi: 1
Molim članove foruma koji imaju iskustva sa korišćenjem ulja od kanabisa da mi se jave preko pp ili na mail [email protected] i da ostave brojeve telefona kako bi mogli da stupimo u kontakt. Situacija je ozbiljna, te vas molim za što brži odgovor.

Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Nov 27, 2014 9:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 07, 2014 1:11 am
Postovi: 3
marihuana11 je napisao:
Za sve koji su me kontaktirali ali i za ostale....povlacim se sa ovog foruma zbog obaveza, dati telefon ne koristim a u vezi svog prijatelja i njegove bolesti, da saopstim sledece: pronasao sam proizvodjaca ulja u Srbiji i kupio ulje mada u poodmakloj fazi, kad su vec krenule vidljive metastaze na kostima.
Njegove reakcije i rezultati: prvi dan koriscenja - nista, treci dan...normalizovala se temperatura na 36.5,6 nakom mesec dana neprestano vioske temperature, sledecih dana bolesnik pocinje da jede kao izgladneli vojnik, secer se normalizovao, takodje i pritisak.....
Nakon 2 sedmice krecu metastaze na mozak i to je bio pocetak kraja...
Umro je bar dostojanstveno - nadam se zahvaljujuci i kanabisu.
Licno - proverio sam i u drugim zemljama (ne zivim inace u Srbiji), i bukvalno svuda-ljudi veruju u kanabis.
. Sto se mene licno tice: ulje ne proizvodim, ne prodajem niti ucestvujem u distribuciji, a uveren sam da ce mnogima pomoci.
Pozdrav....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Nov 30, 2014 12:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 30, 2014 12:33 am
Postovi: 1
U porodici imam obolelog od raka jednjaka, metastaza na plucima. Molim sve one koji su imali iskustva sa uljem ili znaju nekog ko je koristio da mi pomogunu i da me upute. Stvarno je hitno.
Unapred se zahvaljujem!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Dec 01, 2014 5:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 01, 2014 4:54 pm
Postovi: 1
kobas je napisao:
misabj je napisao:
Gde kupiti u holandiji to ulje, zna li neko neku proverenu informaciju i da li je dozvoljeno uneti seme ili ulje u Srbiju?

Ja sam u subotu 12.04.2014. bio u Amsterdamu i uzeo ulje od dva mladja čoveka,jedan je iz Srbije,inače je profesor fizike u Amsterdamu...Divni momci..Dragan i Daniel Holandjanin....Čim smo se upoznali video sam da su OK i nisu dripci...Hvala im !!! Kome bude trebao telefon mogu ga proslediti...

Dali bi mi mogli posat broj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Dec 01, 2014 9:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Ulje od kanabsa (indica) se odlicno kombinuje sa sokom od kanabis -sativa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Dec 04, 2014 7:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 10, 2014 9:54 pm
Postovi: 2
Da li neko zna da li se moze ulje kupiti u Bosni? Ili da neko preporuci gdje najblize ima u okolini? Iz Dervente sam.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: