Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Mar 15, 2013 9:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Slavko_slavko je napisao:
.......aco, ko zivi na selu taj zna sta jede i sta pije, ja lepo krkam sve sta zelim, iz prodavnice malo sta uzimamo jer sve sami pravimo, ako i pravimo kobasice-ne stavljamo nikakve aditive, napravimo malo taman da mozemo da potrosimo a da se ne pokvari i cao...
svi koji zive u gradu obicno zive i jedan nezdraviji zivot...nazalost... :cry:

Е, јесте. Само пази да вам не увале ГМО семе или не ураде неку другу прљаву подметачину.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Mar 26, 2013 11:43 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 28, 2013 4:05 pm
Postovi: 12
Slavko_slavko, pozdrav i Vama.
Nemam zdravstvenih problema, ali ima moj otac, sto me je i navelo da se ukljucim na ovaj forum.
Zdrav bio :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Mar 26, 2013 9:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 20, 2012 9:14 pm
Postovi: 5
Slavko,vi ste jedan predobar i plemenit mlad covek, zelim Vam svako dobro,divni ste,hrabri i toliko pozitivni da je to prosto neverovatno.Ociti ste primer da pozitivnim stavom svako zlo moze da se pobedi.Odavno prelistavam teme na ovom forumu, cini mi se kao da neke clanove i licno poznajem.
Ja sam pre godinu dana operisala karcinom grlica materice,za sada je sve u redu,nadam se da ce tako i ostati.
Veliki pozdrav za sve! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Mar 27, 2013 10:04 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
zafirakta, zao mi je sto je vas otac bolestan, ako vam zatreba kakva pomoc samo je zatrazite, rado cu pomoci... :)
sve najbolje... :) :) :)

beti, hvala Vam puno na lepim recima... :) pokusao sam sa ovom temom da dam snage onima koji su bolesni da se bore, ako sam uspeo makar i kod jednog jedinog coveka-ja sam srecan... :) svako mora razmisljati pozitivno, cak i kada je tesko...desava se i meni nekad da mi se smraci od svega ali to kratko traje, posle se opet vratim pozitivi... :)
drago mi je da je ta prica zavrsena, da je sve u redu, da se karcinom nece vratiti... :) uzivajte u zivotu koji imate i to maksimalno... :)
hvala jos jednom sto ste se javili i sto ste ulepsali ovu temu, veliki pozdrav! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pon Nov 11, 2013 7:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
I takoooo...raduckam nešto po kuhinji,razmišljam koji je dan,datum i tako skontam 11.11. Božeeee zašto mi je taj datum na pameti,tako bitan,kad ono klik i setih se :D ...
Posinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk srećna ti i ova godišnjica,nadam se da ima nekih kolačića i ove godine :wink: . Jest da nisi zvao na čast i stvarno ne znam kako to da ti oprostim,ni Dunav te neće oprati,al ajd pokušaj da se opravdaš :P...
Naime šalu na stranu,neka ti je sa srećom,da si mi i dalje tako veseo i pozitivan i najbitnije zdrav :***

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Nov 12, 2013 3:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
hihihi, dobro je sto postoji net i sto brzom brzinom mozes da proveris svaki datum koji te interesuje, ja bih te pomajko rado pozvao na praline i baklavu da nisam zaboravio(citaj: nisam hteo da te zovem da bi vise kolaca ostalo meni, hahaha). :lol:
hvala ti puno, drago mi je da si se setila i da ti je ovaj datum ostao urezan, meni je taj dan bio bukvalno prekretnica u zivotu jer sam tad saznao da vise nema raka i da sam zdrav, prav i pomalo citav. :lol:
ne znam da li si zadovoljna opravdanjem, ako nisi onda...onda ne znam. :lol:
hvala, hvala, samo neka bude zdravlja, ja cu srecan i blesav biti uvek onda. :lol: znas vec kakav sam. :lol: :P :* :* :*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Nov 12, 2013 6:54 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
Setila,setila jašta :D. No pitanje je dal je taj neko zaslužio da se setim kad ni komad baklave neda :evil: . Al ajd, baklavu bi ti i oprostila al praline NIKAAAAAD!!!!!
Eeeeee doće maca na vratanca :P
OdoK sad da jedem nešto slatko,opao mi šećer,a sledeći put ništa ne čestitam dok se ne zasladim :wink: .

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Uto Nov 12, 2013 8:26 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
:lol: bas mi je drago da ima ljudi koji misle na mene :) :*
pa dobro, ne dam komad ali malo parce cu da ti dam, nemoj sad da se srdis odmah. :lol: kako si ti meni pre neki dan nudila prvo krilca pa batake pa na kraju siju, nemere to tako. :lol: :lol: :lol:
jasta, jasta, doce. :lol:
sledeci put prvo nacni cokoladu pa pojedi jedno 150 grama pa tek onda da pricamo, nema druge. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 13, 2013 3:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 30, 2008 10:10 pm
Postovi: 446
A eto,kao neko i misli iJako nisi zaslužio :P...
A kakav si, trenutno nebi dobio ni šiju a kamoli batak il krilo :lol: ...
Nema sledećeg puta,nemaaaaaaaa Slavko nestaško :lol: ...

_________________
"Božija volja te nikada neće odvesti tamo gde te Božija Milost neće zaštititi."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Sre Nov 13, 2013 6:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
ma sta nema, malo pre dok si mi pisala si sedela i jela palacinke sa kremom, nisi smela gladna da sednes za komp, nja-nja. :P :lol: :lol: :lol:
pa daaa, nisam zasluzio ali ipak ima ko da misli. :lol:
ahahaha, uh, jadan ja, stvarno me nece ni dunav oprati, al' ajde, pravicu se fin samo zbog krila... :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Ned Nov 17, 2013 8:58 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Sep 16, 2011 10:42 pm
Postovi: 86
Slavko sa zakašnjenjem ti čestitam 11.11.2013 g i želim ti da ga slaviš još jedno 100g uz omiljene kolače . :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Pet Dec 06, 2013 5:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
defranzza, hvala! :D
malo kasnim sa odgovorom, izvinjavam se. :)
ih, ako je u pitanju torta markiza ili grcka torta onda mi ni ceo milenijum nece biti dovoljan. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 12, 2013 10:16 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 9:28 pm
Postovi: 143
Dragi Slavko,
SREĆAN ROĐENDAN!!!!!!
Nadam se da ga slaviš u zdravlju i veselju sa svojom porodicom i prijateljima, da je sve u redu s tobom. Dobro je što se sve manje javljaš ovde, što si se okrenuo svom životu, jer si mlad i tako bi i trebalo da bude. Uživaj! I pošalji parče te torte.
A ne mogu da odolim a da ne pitam onako kako bi moja komšinica to rekla - dete, šta bi s te nauke? (znam da ovo nije baš popularno pitanje).
Tvoj odgovor možda neću ni videti, jer preko dva meseca imam problema s kompjuterom, više od mesec dana je bio potpuno isključen, a onda malo "zakrpljen", tj. tek nešto malo od programa je reinstalirano, i pošto ćemo to obaviti teko oko N. godine ili možda i posle, rešila sam da ne uplaćujem internet ovog meseca uzalud kao prethodna dva, a danas mi ističe, ali u svakom slučaju tebi sve najbolje i veliki pozdrav,
Mila


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 12, 2013 10:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
draga mila, hvala ti puno! :*
slavim ga u najuzem krugu porodice, par rodjaka i komsije, kao i uvek :) mada bih jako voleo da su dosli jos neki ljudi koji zive malo dalje od mene al' sta da se radi.
slabo se javljam jer ima dosta onih koji furaju svoju pricu i unistavaju forum a administrator ne vidi to sve pa su onda i mnoge moje poruke besmislene. dolazim stalno, uvek sam tu za privatne poruke, sta god kome zatreba. sada je bila jedna divna cokoladna torta, smlatili smo pola torte ocas posla :D saljeeeeem :)
a s ove moje nauke je, sto bi se reklo, plac majke bozije. poceo sam da radim pa od posla ne stizem da idem do faksa i da ucim. stalno nesto novo, uci ovo uci ono, preopteretim se, kad izadjem iz trece ne mogu da dodjem sebi i eto. inace ne odustajem, nastavljam to regularno, dacu ja sve ispite samo sto ce ici malo kilavije :P
cim nadjes vremena, volje i neta-odgovori, mozes mi i pisati preko pp-a. pa tako je i najbolje, zasto trositi novac na stvar koju necete ni koristiti.
mila, zelim vam svako dobro, cujemo se, veliko hvala za cestitku! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Sreda,11.11.2009.
PostPoslato: Čet Dec 19, 2013 9:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 31, 2010 1:32 am
Postovi: 332
Slavko veliki pozdrav za tebe :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 352 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: