Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Ned Mar 13, 2011 12:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 03, 2011 12:04 am
Postovi: 9
Meni je potreban 2% klindamicin. Znam samo za doktora Laloševića, tj. da ima u apotekama sa kojima sarađuje. Zato me zanima da li neko zna?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Čet Okt 24, 2013 12:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 25, 2008 9:37 am
Postovi: 2
I ja sam mislio da je dr. Lalosevic dobar lekar, ali posle tretmana sa mojom decom sam se potpuno razočarao. Koliko sam video služi se odokativnom metodom i za to naplati 3000 dinara. Pregled ne traje duže od 5 minuta, prepiše neki recept koji te staje najmanje 1500 din. Terapija je trajala 2 nedelje i nista se nije popravilo na koži deteta. Ponovni odlazak kod njega na tzv. kontrolu staje jos 3 hiljade, novi recept još neku hiljadu i tako u nedogled, do prosjačkog štapa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Ned Dec 29, 2013 12:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 17, 2013 1:32 am
Postovi: 14
Dr.lalosevic ima zastarele tehnike covek ima 80 godina ako ne i jace skoro 3 godine sam isla kod njega i sve dzaba. Posle sam otisla kod jedne doktorke koja mi je rekla kako lalosevic koristi stare metode i preparate. Al zato covek ima opremljen stan u fullu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Sre Sep 03, 2014 3:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 03, 2014 3:35 pm
Postovi: 2
Cao svima! Imam problem sa oziljicima od akni kao i sa flekicama, probala sam razne kreme, losione, gelove, isla sam i kod dermatologa i radila vocne kiseline ali nista. Zanima me gde bih mogla da odem da uradim lasersko uklanjanje tih oziljaka, tj kog dermatologa iz Beograda mi preporucujte? Hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Ned Sep 21, 2014 2:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 21, 2014 12:51 pm
Postovi: 1
bebac23 je napisao:
Cao svima! Imam problem sa oziljicima od akni kao i sa flekicama, probala sam razne kreme, losione, gelove, isla sam i kod dermatologa i radila vocne kiseline ali nista. Zanima me gde bih mogla da odem da uradim lasersko uklanjanje tih oziljaka, tj kog dermatologa iz Beograda mi preporucujte? Hvala unapred :)


Mogu da preporucim doktora Filipa Shera. Radi u Zavodu za kozne i venericne bolesti, Ulica Dzordza Vasingtona. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Pet Sep 26, 2014 2:42 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
dr Jasmina Kozarev je, sto se mene tice, najbolji majstor za lasere ovde, a radi sa nanovijim generacijama lasera.

Meni je laserom uklonila neke oziljke koji nisu od akni ali racunam oziljak je oziljak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Pet Okt 03, 2014 12:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 25, 2014 11:17 am
Postovi: 13
Ljudi imam jedno pitanje u vezi lalosevica. Naime izlazile su mi neke promene na kozi i po preporuci otisao sam kod njega. Prvo mi je dao eritromicin da tri puta dnevno mazem njime i obavezno da se perem peskir rukavicom.
To mi je mozda za nijansu umirilo lice, nakon mesec dana otisao sam na kontrolu i on je rekao kako lice mora da mi bude tako jako masno jer se cisti i da sada predjem na klindamicin i ab gel isto mesec dana.

Posle dve nedelje lice mi je blago je receno uzasno. Nikada u zivotu mi nije bilo u tako losem stanju, sve me pece i svaki dan mi izlaze neki plikcici koji svrbe. Lice mi je kao da sam ga gurnuo u kiselinu.

Uopste ne znam sta vise da radim, da li da odem ponovo i da mu ostavim 3000 din i da se molim da znam sta radi, ili da ga batalim i prestanem sa njegovom terapijom pa sta mi bog da. Sto je najgore problem sa svrabom na licu mi traje vec vise godina i niko mi do sada nije pomogao.

ako neko ima predlog ili savet sta da radim zaista vas molim da mi ga date jer sam vec postao ocajan jer me ubija svrab u licu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Pet Okt 17, 2014 5:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 17, 2014 5:42 pm
Postovi: 1
ovako, ono sto sam mislila da mi se smirilo lice je bilo zavaravanje, sada mi je najgore ikada u zivotu, u pubertetu sam imala manje..
Zdravo, bolje da ne krenem da nabrajam šta sam sve koristila od preparata kako prirodnih tako medicinskih-kozmetičkih kojekakve savete sam slušala, svi sve nešto znaju, da im verujem da probam obavezno itd.

pitanje:
Da li moze neko, ko je STVARNO resio problem (znaci ne da mu je manje zlo nego da NEMA NISTA vise) u Beogradu, primenom SAVREMENIH TERAPIJA (znaci ne neki doroslovci i drugi praistorijski lekovi/losioni koji ti sprze prvo lice, od cega treba da se krijem par meseci od dnevnog svetla i ljudi) da mi posalje ime DERMATOLOGA ove ili u privatnu poruku.

Molim da mi ne saljete kojekakve kvazi dermatologe koji nemaju posla pa da zarade nego mi stvarno TREBA STRUCNO MISLJENJE. Niti neke koji primaju svake prestupne godine koliko su zauzeti.

Znači neko ko je STRUČAN, AŽURIRAN u smislu SAVREMENIH NOVIH TERAPIJA, DOSTUPAN u smislu da ne moram da kampujem od 5 ujutru ispred ordinacije da bih došla MOŽDA na red.

Izvinjavam se ako je malo neprijatna poruka ali JA VISE NE MOGU. Pun mi je ...film...svih mogucih kvazi terapija rituala i nerviranja, kompleksiranja, placanja da me neko cedi i uvaljuje preparate svojih sponzora ili stavec... Stvarno hocu da RESIM OVAJ PROBLEM. Krenula sam od par bubuljica i sad imam haos na licu.

Hvala unapred i sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Uto Apr 21, 2015 10:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 21, 2015 10:10 am
Postovi: 1
Sve preporuke za dr Goranu Isailovic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Uto Maj 05, 2015 10:22 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:31 pm
Postovi: 75
Moja preporuka je za dr Jasminu Kozarev.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Ned Maj 10, 2015 8:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 2:11 pm
Postovi: 32
Jel moze preporuka za nekog dobrog dermatologa? Hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Pet Maj 15, 2015 9:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 15, 2015 9:26 pm
Postovi: 2
buljkačubuljka je napisao:
ovako, ono sto sam mislila da mi se smirilo lice je bilo zavaravanje, sada mi je najgore ikada u zivotu, u pubertetu sam imala manje..
Zdravo, bolje da ne krenem da nabrajam šta sam sve koristila od preparata kako prirodnih tako medicinskih-kozmetičkih kojekakve savete sam slušala, svi sve nešto znaju, da im verujem da probam obavezno itd.

pitanje:
Da li moze neko, ko je STVARNO resio problem (znaci ne da mu je manje zlo nego da NEMA NISTA vise) u Beogradu, primenom SAVREMENIH TERAPIJA (znaci ne neki doroslovci i drugi praistorijski lekovi/losioni koji ti sprze prvo lice, od cega treba da se krijem par meseci od dnevnog svetla i ljudi) da mi posalje ime DERMATOLOGA ove ili u privatnu poruku.

Molim da mi ne saljete kojekakve kvazi dermatologe koji nemaju posla pa da zarade nego mi stvarno TREBA STRUCNO MISLJENJE. Niti neke koji primaju svake prestupne godine koliko su zauzeti.

Znači neko ko je STRUČAN, AŽURIRAN u smislu SAVREMENIH NOVIH TERAPIJA, DOSTUPAN u smislu da ne moram da kampujem od 5 ujutru ispred ordinacije da bih došla MOŽDA na red.

Izvinjavam se ako je malo neprijatna poruka ali JA VISE NE MOGU. Pun mi je ...film...svih mogucih kvazi terapija rituala i nerviranja, kompleksiranja, placanja da me neko cedi i uvaljuje preparate svojih sponzora ili stavec... Stvarno hocu da RESIM OVAJ PROBLEM. Krenula sam od par bubuljica i sad imam haos na licu.

Hvala unapred i sve najbolje



Ovaj komentar kao da sam ja pisala.
Da li neko moze da mi pomogne u ovome? Da li neko ima preporuku?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 8:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 02, 2015 11:35 am
Postovi: 2
Da li mi mozete preporuciti dermatologa u NS? Da je stvarno nekome pomogao i izlecio problem sa aknama...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Sre Avg 26, 2015 10:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 25, 2015 6:38 pm
Postovi: 1
Moja apsolutna preporuka za doktora Filipa Šera.
Već 2x mi je resio probleme zbog kojih sam lutao od jednog do drugog dermatologa :wink:

Posećivao sam ovaj forum i temu pre nekoliko dana kako bih saznao gde čovek sada radi - radio je u Džordža Vašingtona do skoro.
Ispostavilo se da je počeo da radi privatno, klinika Medix na Vračaru.
Zakazao sam pregled, ali tek za 10 dana je prvi slobodan termin.
Barem neće biti onih nenormalnih redova i čekanja kao u Zavodu :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji dermatolog?
PostPoslato: Sub Jan 16, 2016 11:03 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Jan 16, 2016 10:32 pm
Postovi: 59
Ko dr Zorice Hajzler ne razumem ko uopšte ide, ni gore osobe ni gore doktorke. :evil: Moju je devojku umalo uništila, da devojku nisam odveo u NS kod drugog doktora na konsultacije sad ne znam šta bi bilo sa njom, verovatno bi izgubila mogućnost i da jednog dana ima dete. A sve je počelo kad je devojka dobila uput za lečenje na VMA kod nje, otišla je da zakaže i prvi termin je bio tek za 6 meseci, stojeći tako u redu i razmišljajući da li će moći doći tad zbog ispita, kaže joj jedan dečko kako ta doktorka ima privatni salon, ako joj je već hitno daće joj broj pa nek zakaže tamo. I tako ona ode kod nje. Kaže nigde naziva salona, ni na interfonu, u salonu odnosno kući tri prostorije, preprljave i zagušljive od dima, dr bez odela čim ju je videla rekla joj je kako joj je lice baš buknulo i da ona tu ne može ništa pomoći sem da joj prepiše Roacuttan, 6 meseci da ga pije bez prestanka, ukupno da popije nekih 8 000 mg, pa kad joj se sredi lice, a kao hoće sigurno i zauvek, da joj dođe na koji piling. Dobila je potom papir sa dijagnozom acne vulgaris i rečima "Ovaj pregled vas košta 4500 din." Zgrožen sam sad uopšte kad razmislim kroz šta je moja devojka prošla za dva meseca te terapije, ja nažalost tad nisam bio u Bg i nisam bio upućen u dešavanje, ali kad sam došao i video je usledio je šok za mene, lice prepuno cističnih akni, bukvalno jedna na drugu, koža na rukama i telu bela i suva, ispucala do krvi, ona malaksala, sa barem 8kg manje, i sa ciklusom koji je kasnio tri sedmice. Zgrožem sam i što i jedna takva poznata doktorka i dan danas drži u svojoj kući salon i kao leči pacijente sa paprenim cenama usluga. I ovom prilikom govorim svima devojkama, najiskrenije, da ni u ludilu ne idu kod ove doktorke i doktora kao što je ona. :x Ne idite, ne pristajte na ovakvo lečenje Roacuttanom jer je izuzetno opasno i može vam samo naškoditi, uništiti još više i kožu ali i organizam. I ne opterećujte se mnogo aknama i bubuljicama, kad se srede hormoni i one će prestati iskakati, u najgorem slučaju kad se verite kao moja devojka, tj. od jutros verenica. :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: