Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jul 25, 2014 1:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Slazem se sa Vanjom, ali sam po opisu siguran da je u pitanju unutarnji hemoroid, u stvari mozda par komada.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Jul 26, 2014 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 26, 2014 12:07 am
Postovi: 1
Zdravo,

Nova sam članica na ovom sajtu. Upravo sam pretraživala o problemu koji imam, pretpostavljala sam ali nisam verovala...
Imam 25 god. , bavila sam se sportom a zatim sam naglo prekinula, imam sedeći posao (8-12h dnevno) i veliki sam gurman. Volim, ma ne, obožavam da jedem svu začinjenu hranu i to u ogromnim količinama ("dok ne eksplodiram")...
Osećala sam i ranije tegobe, uglavnom nakon prejedanja nekog mesa sa ljutim papričicama isl. Bolovi su užasni u toku i nakon pražnjenja. Posle nekih 10-tak min. se sve stabilizuje, ali to traje par dana dok ne prođe sasvim. Sad se sve češće javljaju bolovi... Tetka ima hemoroide i pretpostavljam da su,eto, nasledni.
Kako da odem kod lekara-užasno se osećam-sramota me je-sve mi je bezveze...
Kako da se odreknem svoje omiljene hrane???
Sad evo sedim i plačem (još mi fali da me uhvati i depresija)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Jul 26, 2014 2:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
mm01 je napisao:
Zdravo,

Nova sam članica na ovom sajtu. Upravo sam pretraživala o problemu koji imam, pretpostavljala sam ali nisam verovala...
Imam 25 god. , bavila sam se sportom a zatim sam naglo prekinula, imam sedeći posao (8-12h dnevno) i veliki sam gurman. Volim, ma ne, obožavam da jedem svu začinjenu hranu i to u ogromnim količinama ("dok ne eksplodiram")...
Osećala sam i ranije tegobe, uglavnom nakon prejedanja nekog mesa sa ljutim papričicama isl. Bolovi su užasni u toku i nakon pražnjenja. Posle nekih 10-tak min. se sve stabilizuje, ali to traje par dana dok ne prođe sasvim. Sad se sve češće javljaju bolovi... Tetka ima hemoroide i pretpostavljam da su,eto, nasledni.
Kako da odem kod lekara-užasno se osećam-sramota me je-sve mi je bezveze...
Kako da se odreknem svoje omiljene hrane???
Sad evo sedim i plačem (još mi fali da me uhvati i depresija)...

Draga, nova clanice, na vama je da odlucite, hocete li se prejedati ljutih papricica , i posle imati problem.Ili jesti vlaknastu i nezaljucenu hranu, i normalno funkcionisati. J vam mogu poslati melem koji ce brzo ukloniti bol, i dovesti vase stanje u normalu, ali se morate pridrzavati i uputa koje vam budem dao. Tada vam mogu garantovati za uspesno izlecenje sa mojim melemom, protiv hemoroida.
Pozdrav deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 12:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
mihajlomitrovic je napisao:
marko1994 je napisao:
Pozdrav svima...imam problem sa anusom,poceo
je da krvari....u pocetku mi se
desavalo da na papiru bude malo
krvi,a nekad i ne bude i tako vec
par meseci...ali u poslednje
vreme,prilikom praznjenja krvari
vise nego ranije....jel moguce da
je zbog toga sto sam jako
trljao,pritiskao cmar dok sam se
brisao i tako ga iritirao,ili je u pitanju neka bolest (hemoroidi,fisura...)??
Mislio sam da je zbog toga i da ce
da prodje,ali opet ne
znam....imam izgleda ranu sa
strane,koja malo boli dok se
praznim jer je zakacim prilikom
praznjenja,a i prilikom brisanja i
opet pocne da krvari,nikako da
prodje,zaraste...Ta,nazovimo "ranica" se nalazi unutra,ali ne duboko,blizu je analnog otvora bas,pa ako je hemoroid,valjda je unutrasnji...Stolica mi je malo redovnija nego inace,svaki dan vrsim nuzdu i izbacim po malo,sto je pre redje bio slucaj...Jel moze neko zasigurno da mi kaze o cemu se radi i sta je najbolje da koristim,koji preparat...???Citao sam ovu temu i vidim imah ih vise,ne znam koji da uzmem...a pritom zeleo bih da izbegnem pregled kod lekara ako je moguce da to resim ovako...

ja sam uzeo dva puta melem od deda Mihajla, jako sam zadovoljan. Drugi put sam uzeo za kuma, koji ima iste probleme, kao i vecina nas ovde. Meni je posle dva mazanja odma bilo bolje, a sad ih i nemam, takodje i moj kum.
Ja sam slao privatnu poruku deda Mihajlu, pa probajte i vi. Ja imam i njegov br telefona, ali ne znam da li mogu da ga postavim ovde. Ja cu ga postaviti, a ako ne sme neka ga obrisu.
061 6560050 deda Mihajlo, on zivi u Staroj Pazovi.
Nadam se da sam vam pomogao, kao i vecini kome je potreban melem od deda Mihajla.

Za Marka..1994
Marko, melem koji ja pravim je na bazi ovcjeg loja, sastojci su neven, kantarion, maslinovo ulje, i pcelinji vosak.
Melem sadrzi 100 ml
Melem mozete poruciti telefonom, kod mene, imate moj broj.
Uplatu mozete izvrsiti isto tako telefonom, na isti broj.Cena melema je 500 dinara plus jedan mali aplikator 120 dinara, plus postarina, zavisi kako zelite da vam saljem melem, Brzom postom, Axom, ili nekom drugom kurirskom sluzbom. Melem mozete preuzeti i licno u Staroj Pazovi. Molim vas da se izjasnite kako zelite da vam posaljem melem, da bih vam mogao reci koliko da mi uplatite novca.Ako vas jos nesto zanima slobodno pitajte.Uputstvo za upotrebu mog melema cu vam poslati na pp kad vam posaljem i melem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Avg 01, 2014 10:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2014 10:04 am
Postovi: 3
Molim vas pomagajte, nakon porodjaja su mi se pojavili hemoroidi, koji me uzasno bole, ne mogu sedeti na stolici normalno, vec moram stajati, i muciti se. Procitala sam dosta toga o kremama i mastima, pa me zanima, ima li iko dobro iskustvo sa tim. Ne bi zelela na operaciju. Ima li ko iskustva i sa operacijom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Avg 01, 2014 7:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2014 5:59 pm
Postovi: 15
kako se koriste faktu cepici,pomagajte molim vas?!detaljno upustvo mi treba...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sub Avg 02, 2014 6:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
marko1994 je napisao:
kako se koriste faktu cepici,pomagajte molim vas?!detaljno upustvo mi treba...

http://www.almp.hr/upl/lijekovi/PIL/UP- ... 02-159.pdf
Malo sam Googlao i izgooglao ovaj link, nadam se da ce vam pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Avg 03, 2014 6:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2014 5:59 pm
Postovi: 15
Hvala.ovo vec imam,ali nigde ne pise kako se tacno koriste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Avg 03, 2014 8:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2014 5:59 pm
Postovi: 15
Moze pomoc?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Avg 03, 2014 9:59 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
marko1994 je napisao:
Hvala.ovo vec imam,ali nigde ne pise kako se tacno koriste.

Sta tebe konkretno zanima ? Sve imas na internetu, Googlaj malo, ne trazi da ti neko samelje, da bi ti pojeo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Avg 04, 2014 2:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2014 5:59 pm
Postovi: 15
ali nigde nisam nasao koliko se dugo i duboko stavljaju,da li se vade,itd...samo pise u pocetku 2x dnevno,a kasnije jednom...a ja sam na prosloj strani opisao moj slucaj...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Avg 04, 2014 11:36 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
marko1994 je napisao:
ali nigde nisam nasao koliko se dugo i duboko stavljaju,da li se vade,itd...samo pise u pocetku 2x dnevno,a kasnije jednom...a ja sam na prosloj strani opisao moj slucaj...

Mislim, sta tu nije jasno. Faktu cepici, ako su cepici, verujem da se ni ne vade, jer bi trenalo da ih rastvori telesna temperatura.
Koliko duboko da ih stavis, pa stavi ga toliko koliko ga mozes prstom gurnuti. Koliko puta dnevno, pa lepo ti pise na pocetku dva puta, a kasnije, kad se hemoroidi povuku jednom dnevno. Ako vam to ne pomogne javite se meni.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Avg 12, 2014 10:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2014 8:32 am
Postovi: 5
Samo da se javim , i da pohvalim Melem koji sam kupila od dede Mihajla. Zaista mi je od pomoci. Bog vas poziveo deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Avg 18, 2014 7:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 01, 2014 10:04 am
Postovi: 3
Jorgovanka je napisao:
Samo da se javim , i da pohvalim Melem koji sam kupila od dede Mihajla. Zaista mi je od pomoci. Bog vas poziveo deda Mihajlo.

Ja cu se samo nadovezati, na ovaj post.
Meni je Melem pomogao, vec posle par dana, nisam imala nikakve bolove , sad hvala bogu i deda Mihajlu, mogu normalno da sedim, hemoroidi su se povukli.
Zivi bili deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Avg 28, 2014 9:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 28, 2014 9:35 pm
Postovi: 5
Zdravo svima.
Ja sam novi član. Prijavio sam se da vam javim radosnu vijest - pronašao sam način kako se PREPORODITI od hemoroida. Mene su hemoroidi mučili oko 26 godina, nekad manje nekad više. Sve sam pokušavao i ako je nešto pomoglo to je bilo kratkog daha. Na kraju sam imao neprekidne bolove po čitav dan i noć. A ONDA... tragajući kao uvek za lekom našao sam ga!!! Već posle 3 - 4 dana sam bio bolje. Sad nemam probleme sa hemoroidima, ali ničta me ne košta da to i dalje upotrebljavam povremeno. Hvala Bogu, zaboravio sam sve dosadašnje muke i bolove.
Još da kažem da lek nije skup, skoro je besplatan.
I još: nije važno šta jedete, pijete li alkohol - ničega se ne morate odicati a bićete izlečeni.
Lek je dostupan svima, ali sam ja našao način kako ga upotrebiti.
Ako neko želi da mu pošaljem detaljno uputstvo kako se lek upotrebljava neka mi se javi na mail adresu [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: