Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Prvi put
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2014 4:03 pm
Postovi: 3
Za par dana bi trebalo da spavam sa svojim deckom po prvi put. Nazalost, u takvoj smo situaciji da to ne moze da se desi spontano, a ja sam pre par dana shvatila da ce se to desiti kada budem u plodnim danima i jako sam se uplasila. Veoma bih cenila ako biste mogli da mi razresite par nedoumica i resite me ove paranoje :) Imam nekoliko pitanja: da li je u redu da ga zamolim da ejakulira van mene iako ima kondom i da li uopste to momci praktiju ( da li ejakuliraju van devojke iako imaju zastitu) jer stvarno nisam upucena u to? kako da znam da li je dobro kondom stavljen i da nece skliznuti ili spasti tokom odnosa ili kada bude izlazio iz mene? ili da mu jednostavno trazim da vodi racuna kada bude izlazio, tj. da pridrzi kondom rukom da se to slucajno ne razlije? zaista ne znam kako to funkcionise kod momaka i kako to oni rade, pa bih volela da mi pomognete. Hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi put
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 9:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2014 4:03 pm
Postovi: 3
Da li neko moze da mi odgovori? Kapiram da su pitanja mozda glupa, ali jos sam mlada, i stvarno mi treba pomoc :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi put
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 8:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 27, 2005 10:52 pm
Postovi: 324
Dobro je da se raspituješ.

Zvučiš veoma mlado. Ako ste oboje neiskusni onda je bolje da nigde ne žurite. Kada se opterećuješ plodnim danima i/ili šta će biti s kondomom itd. ne možeš da se opustiš i da uživaš. A čak i prvi put može, i treba, da bude i prijatno i lepo. I ne zaboravi, prvi put je samo jednom, nema reprize prvog puta.

Muškarac uvek mora da drži rukom kondom posle ejakulacije. Mislim da to piše i uputstvu, ako ga još uvek pakuju s njima.

Što se tiče stavljanja kondoma i sigurnosti da li će spasti tokom odnosa, nije naodmet malo vežbanja pre upuštanja u odnose, i tvog i njegovog. Poslužiće banana, krastavac ili nešto slično tj. model sam :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi put
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 1:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 28, 2014 4:03 pm
Postovi: 3
Hvala ti na odgovoru :)

Meni jeste prvi put, njemu nije, ali nikada pre nismo pricali o njegovim seksualnim iskustvima. Meni je samo najveci problem gde on da ejakulira sa kondomom: van mene ili u meni. Da li da mu to nagovestim ili se to podrazumeva? Dosta smo zajedno i dobro ga poznajem, ali jednostavno kod ovakvih stvari nikada nisi siguran, pogotovu sto sam zensko i sto sam mlada :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi put
PostPoslato: Uto Jul 29, 2014 10:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Avg 27, 2005 10:52 pm
Postovi: 324
Baš zato što si mlada morate da razgovarate. Ne o njegovim iskustvima, već o svemu što tebe brine, a pritom je odgovor "ne brini, o tome ja mislim" neprihvatljiv. Ništa se ne podrazumeva.

Kondom je prilično sigurna kontracepcija kao i zaštita od bolesti. 100% je samo apstinencija. Bez obzira na brižnost, znanje i iskustvo, može da npr. pukne. Na sreću, postoji tzv. pilula posle, ali to nije nešto što se koristi često, bar ne bi trebalo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Prvi put
PostPoslato: Pet Avg 08, 2014 2:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 08, 2014 2:14 am
Postovi: 2
Da li je moguce da tokom prvog puta nebude krvi?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: