Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 44  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Ned Jun 01, 2014 8:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 01, 2014 8:16 pm
Postovi: 1
Poštovanje, imam sina 7 godina i poslije vršenja nužde mu se na analnom otvoru pojavi kvržica veličine graška plavkaste boje.Kada operemo guzu ta se kvržica povuče i nestane . Znači prilikom vršenja nužde se pojavi i nakon nekoliko minuta se povuče i nestane i tako svaki put vec neka 2 mjeseca... On nema nikakvih problema, ne boliga niti nam je on to prijavio, to smo primjetili supruga i ja kada smo mu prali guzu...Klinac je zdrav , aktivan, nije gojazan , jede sve... Neznamo šta da radimo .. molimo za neki savjet... u naprijed hvala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Jun 02, 2014 10:13 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
lisica22 je napisao:
Hteo bih da kupim melem od gospodina Mihajla,[email protected] jemoj e-mail pa kada mozete da mi se javite jer ne znam na koji drugi nacin da stupim u kontakt sa vama.

Poslao sam vam broj telefona na imejl adresu koju ste mi dali.
Pozdrav deda Mihajlo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Jun 02, 2014 10:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
bojan_m je napisao:
Poštovanje, imam sina 7 godina i poslije vršenja nužde mu se na analnom otvoru pojavi kvržica veličine graška plavkaste boje.Kada operemo guzu ta se kvržica povuče i nestane . Znači prilikom vršenja nužde se pojavi i nakon nekoliko minuta se povuče i nestane i tako svaki put vec neka 2 mjeseca... On nema nikakvih problema, ne boliga niti nam je on to prijavio, to smo primjetili supruga i ja kada smo mu prali guzu...Klinac je zdrav , aktivan, nije gojazan , jede sve... Neznamo šta da radimo .. molimo za neki savjet... u naprijed hvala..
Par postova gore imate moj post koji sam preuzeo sa nekog sajta.
Tamo pise sta da koristite u ishrani, kako bi stolica bila redja. Jer ako je stolica tvrda, i usled napinjanja, dolazi do pojave modre kvrzice.
Obavezno posle svake nuzde mu operite zadnjicu. Ja cu vam poslati besplatno jedan melem, koji ja proizvodim, pa mu svako vece posle higijene zadnjice, namazite melem.Ne znam koji drugi savet da vam dam, posto se hemoroid povuce nakon izvesnog vremena.
Ako znate, kako, posaljite mi privatnu poruku ovde, a ja cu vam poslati melem, besplatno, platicete samo troskove dostave.
Pozdrav deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Jun 04, 2014 11:28 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Nov 29, 2008 1:34 am
Postovi: 187
Lokacija: Stara Pazova
Mihajlobre je napisao:
bojan_m je napisao:
Poštovanje, imam sina 7 godina i poslije vršenja nužde mu se na analnom otvoru pojavi kvržica veličine graška plavkaste boje.Kada operemo guzu ta se kvržica povuče i nestane . Znači prilikom vršenja nužde se pojavi i nakon nekoliko minuta se povuče i nestane i tako svaki put vec neka 2 mjeseca... On nema nikakvih problema, ne boliga niti nam je on to prijavio, to smo primjetili supruga i ja kada smo mu prali guzu...Klinac je zdrav , aktivan, nije gojazan , jede sve... Neznamo šta da radimo .. molimo za neki savjet... u naprijed hvala..
Par postova gore imate moj post koji sam preuzeo sa nekog sajta.
Tamo pise sta da koristite u ishrani, kako bi stolica bila redja. Jer ako je stolica tvrda, i usled napinjanja, dolazi do pojave modre kvrzice.
Obavezno posle svake nuzde mu operite zadnjicu. Ja cu vam poslati besplatno jedan melem, koji ja proizvodim, pa mu svako vece posle higijene zadnjice, namazite melem.Ne znam koji drugi savet da vam dam, posto se hemoroid povuce nakon izvesnog vremena.
Ako znate, kako, posaljite mi privatnu poruku ovde, a ja cu vam poslati melem, besplatno, platicete samo troskove dostave.
Pozdrav deda Mihajlo.
Kao sto sam i obecao, jutros sam bio u posti da se raspitam. To je meni problem, slanja za BiH jer ako saljem na poklon, to jest bez otkupa, ja bih morao platiti i postarinu, plus sto mora ici na carinu, koju bi vama naplatili. Najbolje je ako imate nekog u Srbiji da posaljem njemu, pa neka vam on donese. Pozdrav deda Mihajlo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jun 06, 2014 8:38 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 8:29 am
Postovi: 7
Deda Mihajlo, jos jednom da vam se zahvalim na vasem Melemu, prezadovoljan sam. Ja vise nemam problema ni sa svrabom, ni sa krvavom stolicom. Pridrzavam se rezima ishrane koji ste mi vi prepisali, nego potrosio sam oba melema, svi ukucani se mazu, sa njim. Molim vas da mi posaljete jos dve kutije melema. Puno pozdrava i sve najbolje vam zelim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pon Jun 23, 2014 10:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 23, 2014 10:40 am
Postovi: 3
Voleo bi da mi odgovori neko stručan da li mogu da koristim arginin kao sportski suplement, pošto je opšte poznato da je u pitanju vazodilatator i da širi krvne sudove, a ja već imam proširene krvne sudove oko anusa, tj. hemoroide? Da li to može izazvati dodatne probleme i upale?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 8:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 03, 2014 8:32 am
Postovi: 5
Dobar dan zelim svim dobrim ljudima, dugo pratim ovaj sajt, ali nikako da se odlucim da vas pitam.
Dogorelo mi je do nokata, kao devojka nisam imala nikakvih problema, ali u 35oj godini su mi se pojavili hemoroidi. Takav mi je posao, da sedim i radim. Ne krecem se dovoljno, ali higijenu redovno odrzavam. Citajuci postove iznad procitala sam svakojake predloge, puno od tih masti i krema sam probala , ali mi nisu pomogle. Prijatelj od mog muza mi je jednom doneo neku mast sa Nevenom, to mi je pomoglo, ali on nije vise tu. Procitala sam da deda Mihajlo pravi neke meleme na bazi Nevena i da su jako delotvorni, ali ne znam kako da stupim u kontakt sa njim. Ima li neko br tel, od njega, ili bilo kakvu informaciju, bila bi mu jako zahvalna.Unapred se zahvaljujem Jorgovanka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Čet Jul 03, 2014 10:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 8:29 am
Postovi: 7
Jorgovanka je napisao:
Dobar dan zelim svim dobrim ljudima, dugo pratim ovaj sajt, ali nikako da se odlucim da vas pitam.
Dogorelo mi je do nokata, kao devojka nisam imala nikakvih problema, ali u 35oj godini su mi se pojavili hemoroidi. Takav mi je posao, da sedim i radim. Ne krecem se dovoljno, ali higijenu redovno odrzavam. Citajuci postove iznad procitala sam svakojake predloge, puno od tih masti i krema sam probala , ali mi nisu pomogle. Prijatelj od mog muza mi je jednom doneo neku mast sa Nevenom, to mi je pomoglo, ali on nije vise tu. Procitala sam da deda Mihajlo pravi neke meleme na bazi Nevena i da su jako delotvorni, ali ne znam kako da stupim u kontakt sa njim. Ima li neko br tel, od njega, ili bilo kakvu informaciju, bila bi mu jako zahvalna.Unapred se zahvaljujem Jorgovanka.
Gospodjo ja sam uzeo dva puta melem od deda Mihajla, jako sam zadovoljan. Drugi put sam uzeo za kuma, koji ima iste probleme, kao i vecina nas ovde. Meni je posle dva mazanja odma bilo bolje, a sad ih i nemam, takodje i moj kum.
Ja sam slao privatnu poruku deda Mihajlu, pa probajte i vi. Ja imam i njegov br telefona, ali ne znam da li mogu da ga postavim ovde. Ja cu ga postaviti, a ako ne sme neka ga obrisu.
061 6560050 deda Mihajlo, on zivi u Staroj Pazovi.
Nadam se da sam vam pomogao, kao i vecini kome je potreban melem od deda Mihajla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Sre Jul 09, 2014 10:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 23, 2014 10:40 am
Postovi: 3
Zašto mi privatna poruka koju sam poslao stoji u "za slanje", a ne u "poslate poruke"?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jul 18, 2014 8:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 8:28 pm
Postovi: 2
Ja sam novi na sajtu i yelim da se prikljucim svima koji imaju ili su imali ydravstvene probleme pogotovo sa hemeroidima. Imao sam hemeroide i od jednog prijatelja uyeo sam lek na bayi prirodnih preparata med biljke itd. Mogu reci da sam se ya kratki vremenski period resio i od tad nemam problema. Takodje bih rekao da su ovaj preparat koristili i neke moje kolege i da imaju isto misljenje da je lek stvarno efikasan. Kada covek ima probleme sve ce da uradi da bi taj problem i resio. Ako neko zeli neka me kontaktira. Leka nema u prodaji vec ga pravi po narudybini. Poydrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jul 18, 2014 8:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 18, 2014 8:28 pm
Postovi: 2
Ja sam novi na ovom sajtu ali bih preporucio naravno ko hoce i ko zeli jedan preparat na bazi meda i prirodnog bilja REVITA melem. Nema ga u prodaji vec se pravi iskljucivo po narudzbini. Imao sam problema sa hemeroidima ali sam po savetu mog prijatelja uzeo ovaj melem i pokazao se kao efikasan i od tad nemam problema. Ovaj preparat su koristili i jos neki moji prijatelji i oni su prezadovoljni ovim preparatom. Podelio bih ovo sa vama pa ako je neko zainteresovan neka se javi. Znam da ima puno ljudi koji se reklamiraju i tvrde kako resavaju bez problema, ali mi nije namera da nikoga zavlacim ja sam resio pa sto ne bi i drugi Pozzz svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Jul 22, 2014 1:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2014 5:59 pm
Postovi: 15
Pozdrav svima...imam problem sa anusom,poceo
je da krvari....u pocetku mi se
desavalo da na papiru bude malo
krvi,a nekad i ne bude i tako vec
par meseci...ali u poslednje
vreme,prilikom praznjenja krvari
vise nego ranije....jel moguce da
je zbog toga sto sam jako
trljao,pritiskao cmar dok sam se
brisao i tako ga iritirao,ili je u pitanju neka bolest (hemoroidi,fisura...)??
Mislio sam da je zbog toga i da ce
da prodje,ali opet ne
znam....imam izgleda ranu sa
strane,koja malo boli dok se
praznim jer je zakacim prilikom
praznjenja,a i prilikom brisanja i
opet pocne da krvari,nikako da
prodje,zaraste...Ta,nazovimo "ranica" se nalazi unutra,ali ne duboko,blizu je analnog otvora bas,pa ako je hemoroid,valjda je unutrasnji...Stolica mi je malo redovnija nego inace,svaki dan vrsim nuzdu i izbacim po malo,sto je pre redje bio slucaj...Jel moze neko zasigurno da mi kaze o cemu se radi i sta je najbolje da koristim,koji preparat...???Citao sam ovu temu i vidim imah ih vise,ne znam koji da uzmem...a pritom zeleo bih da izbegnem pregled kod lekara ako je moguce da to resim ovako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Uto Jul 22, 2014 1:51 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 19, 2014 5:59 pm
Postovi: 15
Pozdrav svima...imam problem sa anusom,poceo
je da krvari....u pocetku mi se
desavalo da na papiru bude malo
krvi,a nekad i ne bude i tako vec
par meseci...ali u poslednje
vreme,prilikom praznjenja krvari
vise nego ranije....jel moguce da
je zbog toga sto sam jako
trljao,pritiskao cmar dok sam se
brisao i tako ga iritirao,ili je u pitanju neka bolest (hemoroidi,fisura...)??
Mislio sam da je zbog toga i da ce
da prodje,ali opet ne
znam....imam izgleda ranu sa
strane,koja malo boli dok se
praznim jer je zakacim prilikom
praznjenja,a i prilikom brisanja i
opet pocne da krvari,nikako da
prodje,zaraste...Ta,nazovimo "ranica" se nalazi unutra,ali ne duboko,blizu je analnog otvora bas,pa ako je hemoroid,valjda je unutrasnji...Stolica mi je malo redovnija nego inace,svaki dan vrsim nuzdu i izbacim po malo,sto je pre redje bio slucaj...Jel moze neko zasigurno da mi kaze o cemu se radi i sta je najbolje da koristim,koji preparat...???Citao sam ovu temu i vidim imah ih vise,ne znam koji da uzmem...a pritom zeleo bih da izbegnem pregled kod lekara ako je moguce da to resim ovako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jul 25, 2014 6:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 8:29 am
Postovi: 7
marko1994 je napisao:
Pozdrav svima...imam problem sa anusom,poceo
je da krvari....u pocetku mi se
desavalo da na papiru bude malo
krvi,a nekad i ne bude i tako vec
par meseci...ali u poslednje
vreme,prilikom praznjenja krvari
vise nego ranije....jel moguce da
je zbog toga sto sam jako
trljao,pritiskao cmar dok sam se
brisao i tako ga iritirao,ili je u pitanju neka bolest (hemoroidi,fisura...)??
Mislio sam da je zbog toga i da ce
da prodje,ali opet ne
znam....imam izgleda ranu sa
strane,koja malo boli dok se
praznim jer je zakacim prilikom
praznjenja,a i prilikom brisanja i
opet pocne da krvari,nikako da
prodje,zaraste...Ta,nazovimo "ranica" se nalazi unutra,ali ne duboko,blizu je analnog otvora bas,pa ako je hemoroid,valjda je unutrasnji...Stolica mi je malo redovnija nego inace,svaki dan vrsim nuzdu i izbacim po malo,sto je pre redje bio slucaj...Jel moze neko zasigurno da mi kaze o cemu se radi i sta je najbolje da koristim,koji preparat...???Citao sam ovu temu i vidim imah ih vise,ne znam koji da uzmem...a pritom zeleo bih da izbegnem pregled kod lekara ako je moguce da to resim ovako...

ja sam uzeo dva puta melem od deda Mihajla, jako sam zadovoljan. Drugi put sam uzeo za kuma, koji ima iste probleme, kao i vecina nas ovde. Meni je posle dva mazanja odma bilo bolje, a sad ih i nemam, takodje i moj kum.
Ja sam slao privatnu poruku deda Mihajlu, pa probajte i vi. Ja imam i njegov br telefona, ali ne znam da li mogu da ga postavim ovde. Ja cu ga postaviti, a ako ne sme neka ga obrisu.
061 6560050 deda Mihajlo, on zivi u Staroj Pazovi.
Nadam se da sam vam pomogao, kao i vecini kome je potreban melem od deda Mihajla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Hemoroidi
PostPoslato: Pet Jul 25, 2014 10:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 25, 2014 10:05 am
Postovi: 3
Dragi Marko 1994,

Krvarenje iz anusa kakvo ti opisuješ može da bude kao posledica hemoroida, ali i ne mora. To je uvek veoma ozbiljan simptom, zbog kojeg bi lekar trebalo da te pregleda. Nemoj se igrati i lečiti sam bolest za koju samo nagađaš da imaš, jer može biti veća šteta nego korist. Niko na ovom svetu ti ne može sa sigurnošću reći šta ti je dok te ne pregleda. Ako lekar potvrdi da su hemoridi, to je najmanji problem, dobićeš adekvatnu terapiju i to je to. Ali dozvoli da to lekar potvrdi.
Pregled jeste neprijatan, ali neophodan.
Moj ti je savet pravac kod lekara, a onda na forum za savete i pomoć oko lečenja bolesti koje lekar potvrdi.

Sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 646 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: