Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dugogodisnja agonija
PostPoslato: Pon Avg 21, 2006 4:52 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 01, 2006 2:49 pm
Postovi: 2
Pre nekoliko godina sam imao problema sa krajnicima,koji su bili prosto propali i koje sam na kraju operisao.Desni krajnik je dugo vremena bio otekao i naslanjao se na zdrelo pa me od tada zdrelo skoro svakodnevno boli kao da imam najgoru upalu grla ili gnojavu anginu,a cak me nekad boli i prilikom govora.Naravno hladno,toplo,gazirano itd. ne smem ni da probam,ni da pomislim da probam.Bio sam kod mnogih lekara,i uvek sam dobijao antibiotike(i to uvek maximalne duple doze od kojih mi je na kraju i zeludac stradao) i vise se i ne secam sta sam sve stavljao u usta zbog toga.Snimao sam i sinuse i razne briseve radio i sve je bilo cisto.Samo mi je jedna doktorka rekla da mi to ostaje tako do kraja zivota,sto me je zaprepastilo jer zaista ne znam kako cu izdrzati.Prosto ne mogu normalno da funkcionisem zbog toga.
Ja vas najlepse molim,jer vise i ne znam gde i kome da se obracam,da me posavetujute.Gde bih i kome mogao da se obratim,da me saslusa i konkretno mi pomogne.Da li neko zna da li ovo ikako moze da se izleci.I da li mozda moze da se operise.A ja sam spreman cak i na operaciju da idem,ma mislim verujte da sam spreman na bilo koji zahvat da idem samo da mogu normalno da funkcionisem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: