Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 06, 2008 12:14 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Postovi: 6556
Lokacija: Planeta Zemlja
Zar Brdar nije dechiji ortoped?

_________________
Zdravlje je stanje potpunog telesnog (fizičkog), duševnog (psihičkog) i socijalnog blagostanja, a ne samo odsustvo bolesti i iznemoglosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 06, 2008 12:26 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Dec 19, 2005 3:35 pm
Postovi: 355
Gavrilovic na Banjici je i za rame(i to prilicno dobar)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 31, 2008 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 23, 2008 4:19 pm
Postovi: 4
Lokacija: beograd
Omega

"Samo da nije Ganić - kasapin"

Pozdrav svima sad se uplasih meni zakazali ligamentoplastiku kod dr Ganica krajem januara.Interesuje me kakva su negativna iskustva sa doticnim doktorima.

Unapred zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 31, 2008 4:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 15, 2007 10:02 pm
Postovi: 230
Ligamentoplastika je ozbiljna operacija i ne bih predložio Ganića.

Meni je radio najobičniju artroskopiju na oba kolena u po zlu čuvenoj "Decedri".

Za 2400 evra koliko je to naplatio nije našao za shodno da mi objasni nekoliko reči o onome šta je video u kolenu.

A ono šta sam ja inisitirao da mi kaže - slagao je. Situacija je bilo mnogo gora nego što je on tokom operacije uopšte pokušao da sagleda, a imao je lepu priliku za to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji ortoped u Beogradu ? Preporuka
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 4:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 24, 2014 5:56 pm
Postovi: 5
Molim vas za preporuku dobrog ortopeda u Beogradu, u pitanju su problemi sa trtičnom kosti.
Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji ortoped u Beogradu ? Preporuka
PostPoslato: Uto Jun 24, 2014 8:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 24, 2014 5:56 pm
Postovi: 5
Baš niko da pomogne...
Nemam riječi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji ortoped u Beogradu ? Preporuka
PostPoslato: Ned Jun 29, 2014 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 2:23 pm
Postovi: 1
freedom je napisao:
Pozdrav svima,

Otisao bi na jedan pregled u vezi kolena da se da dijagnoza i misljenje. Zanima me kog ortopeda bi mi preporucili u vezi kolena. Ostavite njegovo ime i prezime i ustanovu (nebitno da li je drzavna ili privatna) gde radi. Nekog ko ume da saslusa pacijenta a ne samo da te skine s' dnevnog reda. Kvalitet ispred svega !

Unapred zahvalan,

Slobodan


Dr. Gordan Gavrilovic ortopedija Banjica. operisao sam koleno pre skoro godinu dana kod njega, vratio sam se na teren posle 8 meseci, bez problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji ortoped u Beogradu ? Preporuka
PostPoslato: Ned Nov 23, 2014 9:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 23, 2014 8:50 pm
Postovi: 2
Doktor Boris Vukomanovic sa Banjice je bez premca sto se tice kolena. Svi moji pacijenti koje je on operisao su prezadovoljni. Skoro bez oziljka, stabilno i sto je najbitnije funkcionalno koleno. Jako je bitna i rehabilitacija, ali od operatora sve zavisi.
Ja njega iskreno preporucujem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji ortoped u Beogradu ? Preporuka
PostPoslato: Sub Dec 23, 2017 4:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 23, 2017 11:55 am
Postovi: 4
probaj dr Radoičić ortoped na vma, radi i privatno ja sam imao jako dobro iskustvo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Koji ortoped u Beogradu ? Preporuka
PostPoslato: Pon Sep 24, 2018 9:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 24, 2018 9:04 am
Postovi: 3
Prvo imam pitanje ko je dobar ortoped za kuk kod koga se ne čeka dugo za operaciju. Mene interesuje da li zna neko gde se ne čeka za operaciju kuka u Beogradu i da imaju dobre materijale.
A i imam i objašnjenje koga ne mrzi da čita.
pre tri godine sam imao operaciju desnog kuka ugrađen je veštački kuk operacija totalna artroplastika bescementna, bio je lom kuka na izveštaju piše DG: FRACTURA COLLI FEMORIS DEX.
operisan sam na VMA, istu noć kad su me primili operisao me doktor Radojičić Dragan, tada pre operacije me je mnogo bolelo bio sam praktično nepokretan, posle sam saznao da je poznat stručnjak za kuk. Doktora sam video sutra na viziti kad mi je rekao da hodam kao da ništa nije bilo, bili su neki fizijatri tu rekli da nabavim štake ali ja sam već bio hodao bez štaka, izašao sam za dva dana i posle smo se videli kad sam skidao konce, tad me pitao jesam počeo da trčim pomalo. Ja sam vozio kola posle četri pet dana od operacije. Čitao sam na foruimima i stranim dosta o operaciji kuka i sam sam radio vežbe. Ali sad se dešava da me boli levi kuk. Počelo je pre nekoliko meseci bio kod moje dodktorke, pokušao da zakažem kod doktora Radojičića ali je kod njega bila gužva i nisam hteo da čekam pa sam išao kod fizijtra i bio dva meseca na terapijama a tek posle dva meseca kažu da je meni propao levi kuk i da treba da se menja.
Kad sam dobio termin kod mog dr Radojčića na vma rekao je da je desni menjani kuk odličan, i ja tako mislim, jer me služi odlično i da je levi za zamenu i da me stavlja na listu čekanja. Kad sam pitao koliko se čeka rekao je da ne zna tačno ali oko dve tri godine, pitao sam kako to da je desni kuk mogao odmah a on kaže to je bio prelom hitno stanje. Ja neću da čekam i to sam mu rekao i pitao kako da ubrzamo a on meni da ne može da utiče na raspored ali da ima i bolnica i doktora u Beogradu gde se manje čeka ili ne čeka uopšte pa da vidim tamo.
Znam da doktor radi operacije kuka privatno, čak je operisan moj dalji rođak kod njega privatno i zvao sam gde radi da imam te mogućnosti ja bih otišao tamo. Bio sam i na ortopedskoj na banjici i tamo su mi rekli da je kuk za operaciju ali da oni isto imaju listu čekanja.
Nije mi jasno zašto za takvu rutinsku operaciju mora da se čeka, nisam medicinar ja sam mašinac i geldao sam na internetu kao što svako može i operacije prave i animacije pa to je neverovatno koliko je to prosta operacija da se zameni kuk.

Znači pitanje je ko je dobar ortoped za kuk kod koga se ne čeka dugo za operaciju. Mene interesuje da li zna neko gde se ne čeka za operaciju kuka u Beogradu i da imaju dobre materijale.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: