Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pon Mar 25, 2013 2:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 2:08 am
Postovi: 7
Pozdrav

Na ovom sajtu sam procitao neki clanak o cirkon krunama: Stomatologija Banja Luka

pa me zanima jel to zaista tako dobro izgleda i da li ima neko iz NS da preporuci stomatologa za te cirkon krune???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pon Mar 25, 2013 2:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 2:08 am
Postovi: 7
Pozdrav

Na ovom sajtu sam procitao neki clanak o cirkon krunama: Stomatologija Banja Luka

pa me zanima jel to zaista tako dobro izgleda i da li ima neko iz NS da preporuci stomatologa za te cirkon krune???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pon Mar 25, 2013 2:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 25, 2013 2:08 am
Postovi: 7
Pozdrav

Na ovom sajtu sam procitao neki clanak o cirkon krunama: Stomatologija Banja Luka

pa me zanima jel to zaista tako dobro izgleda i da li ima neko iz NS da preporuci stomatologa za te cirkon krune???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pet Apr 19, 2013 10:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 18, 2013 3:29 pm
Postovi: 1
Zdravo svima..
Da li neko ima iskustva sa Dr.Ljiljanom Vujovic i Dr. Mirelom Cvjetkovic?
Hvala puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Sre Dec 11, 2013 4:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 07, 2013 1:22 pm
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Možda je će nekom biti zanimljiva ova poruka. Radim u ordinaciji `Dens in Dente` Šamačka 2 Konjarnik. Sve što vas zanima možete me pitati putem mog fb profila https://www.facebook.com/pages/Vas-stomatolog

Vaš stomatolog Dr. Marijana Herceg

_________________
dr Marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pet Dec 27, 2013 12:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 07, 2013 1:22 pm
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Ako želite bilo kakvu pomoć potražite me na www.vasstomatolog.net ili na fb profilu https://www.facebook.com/pages/Vas-stom ... 3055579076

Vaš stomatolog Dr. Marijana Herceg

_________________
dr Marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: Pon Jan 06, 2014 10:10 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 11:51 pm
Postovi: 112
Lokacija: Beograd
TE@ je napisao:
Ja bih vam preporucio ordinacije i tehnicare kod kojih bi ja isao da imam potrebe za time ali se bojim da je zabranjeno javno reklamiranje bez dozvole administratora.


Pozdrav, ako ti nije teško pošalji mi, na PP, adrese stomatologa u Bg za koje misliš da su dobri. Postovala sam na sličnoj temi,naime tražim dobrog stomatologa u Bg, ali niko mi nije odgovorio. Hvala unapred :D

_________________
Pomozite nepokretnoj porodici !
sajt :
http://www.brotherskocic-needhelp.com/
tv reportaza (2 min i 37 sek.) :
http://www.youtube.com/watch?v=tWA1Ns1g_9o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Jan 09, 2014 12:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 31, 2012 10:49 pm
Postovi: 3
Ja vam garantujem za ordinaciju Milosevic u Rakovici. Ja i suprug smo kod Dr Vlade a deca su nam kod Dr Milosa. I kao sto se moze zakljuciti prezadovoljni smo. Ostali doktori su takodje fenomenalni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pon Feb 03, 2014 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 07, 2013 1:22 pm
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Posetite [url]sajt o stomatologu i saznajte sve sto Vas zanima[/url]www.vasstomatolog.net

dr Marijana Herceg

_________________
dr Marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Maj 22, 2014 12:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 21, 2014 11:22 pm
Postovi: 1
nensi10 je napisao:
Zdravo svima..
Da li neko ima iskustva sa Dr.Ljiljanom Vujovic i Dr. Mirelom Cvjetkovic?
Hvala puno



Htela bi samo da kazem da sam ja kao i moja cela porodica dugogodisnji pacijenti kod dr Mirele Cvjetkovic i njezinog tima stomatologa. Doktorka je tu glavna (njena ordinacija) magistar protetike i vrlo detaljna ali ima izvaanredan tim u svojoj ordinaciji.

Svi koji zele samo dobar rad i profesionalizam u svom poslu mogu slobodno da se obrate ili dr Mireli ili dr Milici koji su uvek bili iznad nasih ocekivanja.

Ja sam uradila dva implanta kod njih sa keramickim krunicama gde sada niti ja sama ne vidim koji je pravi a koji je menjan zub :D (keramicke krunice su izvanredno uradjene) a moja deca su nosila ortodontski aparat popravili par zubica i zalili su fisurice. Sada smo samo na redovnim kontrolama i "druzenju" prakticki.

Nalaze se u Jurija Gagarina 26a na Novom Beogradu u zgradi sa nadandžastim terasama (jedina takva)
Tel: 011/2289-229
web: www.dentaltourism.rs

Svima zelim ista ili slicna iskustva iako smo svi pomalo razliciti.
Srdacan pozdrav za sve. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pon Jun 16, 2014 8:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 16, 2014 8:23 pm
Postovi: 2
Da li znate kakvi su stomatolozi u domu zdravlja Dr Ristic?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Sre Jun 25, 2014 3:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 25, 2014 3:27 pm
Postovi: 4
Mislim da mogu dosta pomoći i ako kažem kod koga nikako ne treba da ideš. U pitanju je dr. Šipka.
Početkom aprila odvela sam kćerku kod doktora Šipke da joj izvadi dva zuba koja su bila za vađenje. Dan nakon vađenja zuba, kćerka je primjetila da postoji nešto na rani zbog čega smo ponovo otišli doktoru Šipki na intervenciju. Nakon što je pregledao ranu, doktor je rekao da je rana čista i da se samo vidi dio kosti. Prije nekoliko dana moja kćerka je išla na Polikliniku gdje je pregledana i upućena na slikanje dijela desni gdje su se nalazili izvađeni zubi. Utvrđeno je da je više dijelova korijena ostalo u desni zbog čega bi trebala da ima zahvat na oralnoj hirurgiji. Naknadno sam saznala da postoji dosta njegovih pacijenata koji su morali da ispravljaju njegove greške na oralnoj hirurgiji.
Eto, nadam se da i ovakve kritike mogu pomoći da se izbjegnu potencijalni problemi. Meni bi bilo drago da me je neko blagovremeno obavijestio o Šipkinom šarlatanstvu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Jun 26, 2014 3:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 25, 2014 3:27 pm
Postovi: 4
Ko je spominjao mliječne zube? Može li dijete od 17 godina da ima mliječne zube? Zašto je nemoralno upozoriti druge ljude da ne nasjednu na šarlatanstvo? Hoćete li reći da slika, i drugi stomatolog, i stomatolog na oralnoj hirurgiji griješe i da hoće onako bez veze da prave rez samo da bi oblatili jednog stomatologa? Ili svi ljudi koji su prenosili svoja iskustva isto tako blate stomatologa samo zato što su nemoralni?

Naravno da je u redu da se javno kaže kada nešto ne valja. Voljela bih da sam imala informaciju prije jer do ovog ne bi ni došlo. Nisam ljuta zato što je stomatolog ostavio dijelove korijena. Ljuta sam što nije provjerio kako treba kada smo mu se ponovo javili. Po mojim mjerilima to jeste šarlatanski nastup.

Zato što šutimo da bi bili fini i puštamo ovakvima da rade posao zbog toga nam se i dešavaju ovakve neprijatnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Čet Jun 26, 2014 5:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 25, 2014 3:27 pm
Postovi: 4
Mislim da to što ste naveli zapravo govori dosta o vama. Vaš način rezonovanja naprimjer takođe zahtjeva vaše ime i prezime ovdje. Da, djetetu su otišla 2 zuba i sada bi trebalo da je u redu da ih doktor izvadi i ostavi dio korjena pa demantuje da je to uradio, pa da se sve zakomplikuje upalom, potencijalno i operacijom samo zato što sam ja neodgovorna majka. Pri tom uopšte ne znate ni zašto ni kako su ti zubi otišli, a tvrdite da je sve moguće. Na osnovu pominjanja djeteta vi ste navodili priču o mliječnim zubima. Možda vaša površnost rezonovanja može da razumije njegovu površnost u stomatološkoj praksi. Da ne mislite možda da je on baš i trebao tako da postupi? Šta je to neki stomatološki način da se roditelji prevaspitaju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Potreban savet o dobrom stomatologu i proteticaru
PostPoslato: Pet Jun 27, 2014 8:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 25, 2014 3:27 pm
Postovi: 4
Pojam djeteta postoji i u zakonskoj terminologiji, ali mislim da nema potrebe da sada ulazimo u sporedne teme. Svako za sebe može da tumači kako hoće svaki mogući termin na ovom svijetu. I da zaključuje. Površnost nije grijeh, to je samo greška. Ljudi smo pa griješimo, to je normalno.
Nemam ja uopšte problem sa vama. Nemam potrebu ni da se nadmudrujem. Niti imam potrebu da se vama pravdam. Neko ko je na nivou amebe ima tu slobodu da kaže da ga boli (izaberite sami šta ga boli) za vašim mišljenjem.
Ja - neodgovorna majka. Ja - glavni krivac. Ja - ameba. To je vaše mišljenje i šta s tim? Ako je vaše mišljenje. Sva ta površnost koju ste pokazali, a na koju sam apelovala, samo je bio način da se odvuče pažnja od onog prvonapisanog. Ne dr. X, nego dr ŠIPKA. Opisan je postupak doktora koji, složićete se, nije profesionalan. Iz nekog razloga imali ste identifikaciju sa doktorom ne X nego ŠIPKOM. Vaš kontakt sa mnom se svodi nakon toga na diskreditovanje moje priče pa diskreditovanje mene kao neodgovorne majke da bi se amortizovala krivica doktora.
Jednostavnije je bilo pobrisati moj post. Može se taj post i modifikovati. Bilo šta, ali vi ste izabrali staru oprobanu metodu koju rado koriste javni mediji. Diskredituj izvor informacija i diskreditovaće se informacija.
Samo mi jedan odgovor od vas treba. Nadam se da ćete imati toliko vremena da mi ga priuštite.
Ako je istina da sam ja užasna majka i da sam svoje dijete dovela svojom bahatošću u situaciju da ima dva uništena zuba sa svojih sedamnaest godina da li to doktoru ŠIPKI daje za pravo da je svojim radom pošalje na oralnu hirurgiju? Odnosno, da li je postupanje dr. ŠIPKE u navedenom slučaju bilo profesionalno?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 55 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: