Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Sre Jun 11, 2014 2:46 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
gauloa76 je napisao:
gauloa76 je napisao:
Da iznesem koliko me je sve to kostalo na materijalnom,tj.novcanom planu.Mimo prve dve intervencije za koje sam dr.marasu dao 1000DM pa zatim 800DM,dao sam Prof.Miodragu Colicu za intervenciju nakon toga svega kod Dr.marasa 2000DM(1000 DM je bila cena tecnog silikona koji je dobavio iz Brazila)i na kraju Dr.Zoranu Lekicu u Bolnici Men' Sana 1450€(2900DM),gde mi je Dr.Lekic izasao u susret zbog sveukupne situacije i snizio cenu operacije Za280€ koliko je iznosio silikonski implantat,iako su treca i cetvrta intervencija odradjene bez nadoknade od strane Dr.Marasa platio sam i za jednu i drugu po 150 DM anesteziolozima koji su angazovani,plus veci broj putovanja za Beograd na konsultacije sa plasticnim hirurzima(placao sam preglede) zbog problema kao sto su debljanje koze i topljenje graftova,rendgenske snimke,fotografije jer se stanje tokom debljana koze kao i topljenja graftova vidno menjalo svakih 15dana. Sve ukupno preko 3700€(7400DM),sve tokom 90-ih godina i te 2003-ce intervencija kod Dr.Lekica,a roditelji su mi bili obicni radnici,otac laboratorijski tehnicar,majka masinski radila je u OUR Zastavi,dugih primanja nismo imali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 1:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Kada mi je Prof.Miodrag Colic radio intervenciju,nakon ubrizgane prve doze silikona,koji je morao odmah da stiska jer se u roku od par sekundi steze,dao mi je ogledalo i pitao:Sta mislis,sta treba jos da se uradi? Rekao sam:Hocu da se ubrizga jos silikona na prelazu iz korena u vrh nosa,rekao je medicinskoj sestri preko puta stlola:TACNO ZNA STA HOCE,za razliku od dr.marasa koji je cak i posle druge intervencije,cije rezultate mozete videti na mom Facebook profilu,pozvao moje roditelje da dodju i rekao im,da je dobro uradio operaciju,da je nos dobrog izgleda i da je problem u meni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 1:59 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
gauloa76 je napisao:
Kada mi je Prof.Miodrag Colic radio intervenciju,nakon ubrizgane prve doze silikona,koji je morao odmah da stiska jer se u roku od par sekundi steze(a to je gotovo stanje koje mozete videti na slikama,pod nazivom:izgled nosa nakon intervencije koji je uradio Dr.Colic,jer je podloga koju je formirao tecni silikon,bila toliko glatka,da vise nije moglo da se ubrizgava u tom trenutku,siikon je sklizavao je nakon ubrizgavanja ka licu)dao mi je ogledalo i pitao:Sta mislis,sta treba jos da se uradi? Rekao sam:Hocu da se ubrizga jos silikona na prelazu iz korena u vrh nosa,rekao je medicinskoj sestri preko puta stlola:TACNO ZNA STA HOCE,za razliku od dr.marasa koji je cak i posle druge intervencije,cije rezultate mozete videti na mom Facebook profilu,pozvao moje roditelje da dodju i rekao im,da je dobro uradio operaciju,da je nos dobrog izgleda i da je problem u meni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 3:04 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Inace Prof.Miodrag Colic je specijalizirao i usavrsavao se u SAD i Brazilu,saradjuje sa Dr.Sebagom,uz Dr.Toleda i Dr.Gvasparotija najvece ime plasticne hirurgije,koji operacije radi po Hollywoodu najvecim zvezdama,njihov uzor lepota kako mi je rekao Dr.Goran Azanjac je a la Penelope Cruz kao i svima koji su specijalizirali u Zvecanskoj,A imate i skolu sa VMA ciji je maras ucenik a ciji je uzor lepote po recima Dr.Azanjca a la Matti Nikenen.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 2:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
gauloa76 je napisao:
Kada mi je Prof.Miodrag Colic radio intervenciju,nakon ubrizgane prve doze silikona,koji je morao odmah da stiska jer se u roku od par sekundi steze,dao mi je ogledalo i pitao:Sta mislis,sta treba jos da se uradi? Rekao sam:Hocu da se ubrizga jos silikona na prelazu iz korena u vrh nosa,rekao je medicinskoj sestri preko puta stlola:TACNO ZNA STA HOCE,za razliku od dr.marasa koji je cak i posle druge intervencije,cije rezultate mozete videti na mom Facebook profilu u albumu plasticna hirurgija,link za moj Facebook profil:https://www.facebook.com/igor.babic.5268,pozvao moje roditelje da dodju i rekao im,da je dobro uradio operaciju,da je nos dobrog izgleda i da je problem u meni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pet Jun 13, 2014 3:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Imate jednog od RODONACELNIKA VMA skole kao sto je u ono vreme bio (97-me) pukovnik Dr.Pantelic,njegove ucenike:Dr.Maras,njegov ortak Dr.Pandja,Dr.Cvetanovic,Dr.Djuricic bolnica GALATHEA.Imate Ucenike Iz ZVECANSKE:Prof Miodrag Colic,Dr.Zoran Lekic bolnica Men' Sana,ovde u Kragujevcu Mr.Goran Azanjac.Imate Dr.Bojana Cirica koji je SPECIJALIZIRAO U MILANU,kao i ove koje GOOGLE RAZVRSTAVA MEDJU PRVE(parametri pretrage :plasticna hirurgija srbija) kao sto je Dr.Skorobac


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jun 16, 2014 8:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Kada je u ono vreme Dr.Azanjac dolazio kod mene u stan i govorio o svemu iznetom dodao je i sledece:Maras je sav u nekom SPEED-u,da je to neshvatljivo.Kada mi je radio prvu operaciju 26.06.1996-te u Kragujevackoj bolnici Sveti Jovan,ukupan broj operacijq koji je obavio tog dana u toj bolnici bio 5 ili 6 ,sto je evidentirano u bolnickim knjigama,u to vreme je kao sto sam izneo radio u Atini,angazovan je bio i u Beogradu,kako mi je sam pricao radio je intervencije i u operacionoj sali sa drugim poslodavcem u zgradi zvanoj OZON u Kragujevcu(zvali su je po istoimenom cafee-u u okviru nje).2001- ve sam u casopisu Lepota i Zdravlje procitao:Bolica ST Medica,Plasticna hirurgija vodja strucnog tima Dr.Nikola Maras,kada sam 2008- me kupio novine Estetska Hirurgija procitao sam clanak Dr.Laudanovica o Akvamid filerima koji se koriste i za nadogradnju korena nosa,pozvao sam ga on mi je rekao da je on maksilofacijalni hirurg a da intervencije izvodi Dr.Nikola Maras,kasnije je sa Dr.Pandjom tvorio ordinaciju u Strahinjica Bana,nalazim na internetu da je angazovan u Beogradskoj bolnici UNA,1999-te je otvorio svoju bolnicu u Kragujevcu Maras Estetic centar,kada je pole 4- te intevencije dolazio kod mene u stan da mi vadi tampone i gazu iz nosa pricao mi je da ide za Milice kod Laktasa u Bosni i Hercegovinide ima zakazane operacije.Dr.Azanjac mi je rekao da najveca imena kao Dr.Sebag i Dr.Toledo izvedu najvise 1-2 operacija mesecno,i da zbog takvog pristupa im se gotovo nikad ne desavaju greske,takodje mi je rekao kada je kontatovao na rendgenskom snimku da je Dr.Marasu naprsla kost(postoji siljak koji se vidi na snimku koji to nedvosmisleno ukazuje),da Prof.Miodrag Colic nikad ne ulazi u operacionu salu bez renegenskog snimka,kako bi utvrdio stepen tvrdoce kostiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jun 16, 2014 8:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
gauloa76 je napisao:
Kada je u ono vreme Dr.Azanjac dolazio kod mene u stan i govorio o svemu iznetom dodao je i sledece:Maras je sav u nekom SPEED-u,da je to neshvatljivo.Kada mi je radio prvu operaciju 26.06.1996-te u Kragujevackoj bolnici Sveti Jovan,ukupan broj operacija koji je obavio tog dana u toj bolnici bio 5 ili 6 ,sto je evidentirano u bolnickim knjigama,u to vreme je kao sto sam izneo radio u Atini,angazovan je bio i u Beogradu,kako mi je sam pricao radio je intervencije i u operacionoj sali sa drugim poslodavcem u zgradi zvanoj OZON u Kragujevcu(zvali su je po istoimenom cafee-u u okviru nje).2001- ve sam u casopisu Lepota i Zdravlje procitao:Bolica ST Medica,Plasticna hirurgija vodja strucnog tima Dr.Nikola Maras,kada sam 2008- me kupio novine Estetska Hirurgija procitao sam clanak Dr.Laudanovica o Akvamid filerima koji se koriste i za nadogradnju korena nosa,pozvao sam ga on mi je rekao da je on maksilofacijalni hirurg a da intervencije izvodi Dr.Nikola Maras,kasnije je sa Dr.Pandjom tvorio ordinaciju u Strahinjica Bana,nalazim na internetu da je angazovan u Beogradskoj bolnici UNA,1999-te je otvorio svoju bolnicu u Kragujevcu Maras Estetic centar,kada je pole 4- te intevencije dolazio kod mene u stan da mi vadi tampone i gazu iz nosa pricao mi je da ide za Milice kod Laktasa u Bosni i Hercegovinide ima zakazane operacije.Dr.Azanjac mi je rekao da najveca imena kao Dr.Sebag i Dr.Toledo izvedu najvise 1-2 operacija mesecno,i da zbog takvog pristupa im se gotovo nikad ne desavaju greske,takodje mi je rekao kada je kontatovao na rendgenskom snimku da je Dr.Marasu naprsla kost(postoji siljak koji se vidi na snimku koji to nedvosmisleno ukazuje),da Prof.Miodrag Colic nikad ne ulazi u operacionu salu bez renegenskog snimka,kako bi utvrdio stepen tvrdoce kostiju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jul 07, 2014 5:24 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Gospod Igor Kragujevacki Krajozavetni Prorok Andjeo Zbornik u Svetom Cetvorstvu:Hteli Ste Da Mi Preotmete Presto i Sve Sto Mi Pripada:Kurve,Cigare,Duvan,Cokolade,HTC......kao Sto Ste Cinili Svog celog zivota.Moja je CECA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jul 07, 2014 5:56 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Pardon,Forever Nezamenljivi:Gospod Igor Babic Kragujevacki Krajozavetni Andjeo Prorok Cudotvorac U Svetom Cetvorstvu ZBORNIK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jul 07, 2014 5:59 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Pardon Po Drugi Put,Nezamenljivi Forever:Gospod Igor Babic Kragujevacki Krajozavetni Andjeo Prorok Cudotvorac U Svetom Cetvorstvu!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jul 07, 2014 6:31 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Zaista Vam Kazem Bez Pocetne Vere U Gospoda Isusa Hrista u Svetom Trojstvu vi Ne Mozete Govoriti Ni o kakvoj istini o ovome u vezi Igora Babica iz Kragujevca Srbija Brace Petkovica 5/21. Pitanje je:Kako,Zasto,Zbog Cega,Na osnovu cega,Gde,S kim,Kuda,Po Kome,Kome........Elementarne postavke Zdravog Razuma koje Egzistiraju i u Idiopatiji!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jul 07, 2014 12:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Vera U Gospoda Isusa Hrista u Svetom Trojstvu Sada u Svetom Cetvorstvu,njen Dokaz Vera u Cuda Bozija Sva Moguca,i Hrabrost i Spremnost da Se Postrada u Ime Bozije,to vas je svrbelo najvise PICKE NEZNABOZACKE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Pon Jul 07, 2014 12:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
STRASAN SUD ZIVIMA I MRTVIMA JE ZAVRSEN.VODJA TOKOM SUDJENJA JE BIO GOSPOD IGOR BABIC KRAGUJEVACKI KRAJOZAVETNI ANDJEO PROROK CUDOTVORAC COVEK BOZIJI MUCENIK ZBORNIK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: istina o dr.Nikoli Marasu
PostPoslato: Uto Jul 08, 2014 4:26 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Nov 30, 2012 8:43 pm
Postovi: 82
Once upon time in Jerusalem,Nazareth,before 2014 years,Unce upon Time in Serbia,Kragujevac 31.01.2013- neki jul 2014 ,ili ti od linka za moj fb profil ovde,ili ti od hsl,ili ti od Dana Bezbednosti!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 100 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: