Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Maj 29, 2014 9:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 29, 2014 9:33 pm
Postovi: 1
Moj tata koristi ulje vec 5 meseci. Popio je nekih 40 grama. Dosta je smrsao i cesto ima mucnine i povraca. Nema apetit a ulje bi trebalo da ga povecava. Zabrinuta sam jer je sve slabiji. Da li neko ima slicno iskustvo i sta uraditi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Jun 03, 2014 11:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 24, 2014 8:10 pm
Postovi: 2
vesna86 je napisao:
Moj tata koristi ulje vec 5 meseci. Popio je nekih 40 grama. Dosta je smrsao i cesto ima mucnine i povraca. Nema apetit a ulje bi trebalo da ga povecava. Zabrinuta sam jer je sve slabiji. Da li neko ima slicno iskustvo i sta uraditi?


I mom ujaku se desava ista situacija. Mislim da to nema veze sa uljem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Jun 04, 2014 12:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 26, 2014 9:51 am
Postovi: 7
vesna86 je napisao:
Moj tata koristi ulje vec 5 meseci. Popio je nekih 40 grama. Dosta je smrsao i cesto ima mucnine i povraca. Nema apetit a ulje bi trebalo da ga povecava. Zabrinuta sam jer je sve slabiji. Da li neko ima slicno iskustvo i sta uraditi?


moj je predlog da sami probate uzeti malu količinu ulja i videt ćete dali imate ikakve nuspojave,tako ćete i znati dali je ulje ispravno i dali ima thc-a.
neće ništa da vam bude pa pokušajte.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:Sativax ®
PostPoslato: Čet Jun 05, 2014 8:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 07, 2014 3:19 pm
Postovi: 1
Sativax ®

Aktivni sastojak Sativax kapsula je prirodni Tetrahidrokanabinol – THC (prirodni delta-9- tetrahidrokanabinol (delta-9-THC))


Sativax može smanjiti neželjena djelovanja kemoterapije. Lijekovi koji se koriste kod karcinoma su među najjačima i često uzrokuju uzastopna povraćanja. Satviax ublažava ta negativna djelovanja i olakšava život bolesnicima, u mnogim slučajevima javljaju se i potpuna izlječenja. Multipla skleroza druga je bolest kod koje Sativax može što potvrđuju mnoga svjedočanstva. Popis bolesti na koje pozitivno djeluje Sativax temelji se uglavnom na tvrdnjama ali i raznim laboratorijskim istraživanjima.

• glavobolja i migrena
• astma
• prevencija srčanog i moždanog udara
• Parkinsonova bolest
• Multipla skleroza
• Alzheimerova bolest
• alkoholizam
• nesanica
• seksualna indiferentnost (kanabis može potaknuti seksualnu želju)
• razne vrste karcinoma a posebno kod karcinoma pluća, dojke, probavnih organa i virusne leukemije

Sativax je namijenjen kao dodatak u terapiji svih navedenih bolesti i simptoma a posebice se preporuča kao dodatna ili samostalna terapija svih vrsta karcinoma.

_________________
http://sativax.blogspot.com/
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Jun 11, 2014 7:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 10, 2014 11:56 pm
Postovi: 1
Pozdrav ekipa,novi sam tu pa izvinite ako sam promasio temu...


Moj otac je bolovao od raka prostate,koji se prosirio na kosti i na kraju je umro od raka kosti u velikim mukama. Doktori su na kraju digli ruke od njega i samo su mu morfijum davali da ublazi bolove. Pricao sam mu o feniksovim suzama i drugim alternativnim stvarima,ali bas nije bio previse zainteresovan....
kao i vecina ljudi,kada vide doktora u belom onda samo njega slusaju i ako to ne donosi rezultate...
Zasto to sve pricam? dok je jos bio ziv ja sam mu nabavio kompletnu porciju suza za 3 meseca,medjutim on to nije hteo da pije jer nije verovao u to (i sada kada razmisljam o tome,cini mi se da se zapravo predao). Nosio sam to i na analize da vidim da li je kvalitetno i kao sto je Rick Simpson pricao visina aktivnih stvari mu je bila preko 90%.
Meni je to sada ostalo,pa ako nekom moze pomoci ja cu mu to ustupiti za dogovorenu novcanu vrednost. Jedini je problem sto sada vise ne zivim u Srbiji,nego sam u Austriji.
Javite se na private,pa dogovorimo dalje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Jun 19, 2014 10:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 19, 2014 10:25 pm
Postovi: 6
Suprug mi je bolovao od karcinoma gusterace i lijecila sam ga uljem indijske konoplje koje sam nabavila direktno od Ricka Simpsona kojega ssam imala prilike upoznati i molila ga da mi pomogne. U dva navrata kupili smo ulje koje je bilo lazno i na taj nacin bili prevareni za velike novce. Covjek kada je ocajan bi kupio sve samo da pomogne dragoj si osobi a da pritome ne bude pravaren, ljudi prodaju sve i svasta samo kako bi zaradili a pritome ne misle na necije zdravlje. Imam hvalevrijedne informacije o Rickovom ulju koje sam voljna podijeliti onima kojima treba, da ne lutaju okolo trazeci ulje sumnjive kvalitete.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Jun 19, 2014 11:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Koliko sam tragao za kvalitetnim uljem, preko raznih laboratorija i ljudi koji licno proizvode, uvek sam dobijao isti odgovor: moje ulje je najbolje, najkvalitetnije... Medjutim u vecini slucajeva su to bili sitni prevaranti, ljudi koji samo razmisljaju kako da dodju do novca, nazalost. Druga stvar je stvarni sadrzaj THC i CBD kanabinoida, koji obicno ne prelazi 30% ukupno. Oni koji nude vecinom i nemaju laboratorijske analize ulja pa povrsno i napamet pricaju o kvalitetu ne znajuci sta je zaista unutar. Najvise takvih slucajeva ima u Holandiji i to ulje ne moze dati neke znacajne rezultate. Tamo se moze naci na stotine razlicitih ulja sa raznim cenama a ne verujem da je 1% zaista lekovito. Na kraju sam upoznao ljude koji su poceli proizvodnju u Holandiji a nedugo zatim presli u Cesku. Verujte, jedni od retkih koji su veoma ozbiljni u tome i zaista im je na prvom mestu da njihov proizvod daje rezultate. To je ulje sa analizom od preko 90% ukupnog sadrzaja THC i CBD kanabinoida, sto je prava retkost. Morate znati da je taj proizvod svuda ilegalan jer dozvoljena granica THC-a u drzavama gde se kanabis legalno koristi u medicinske svrhe je do 25% a u nekim drzavama je do 20%. Zbog toga nije lako doci do onih koji imaju pravi lek a oni koji se reklamiraju su vecinom u zakonskim okvirima (25% THC-a a to je procenat koji ne daje neke znacajnije rezultate). Eto preneo sam malo mojih utisaka u potrazi za uljem, nadam se da ce pomoci mnogima da ne dodju u situaciju da bacaju novac i uzaludno se nadaju izlecenju. [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Jun 20, 2014 1:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 19, 2014 10:25 pm
Postovi: 6
Ja sam osobno izanalizirala Rickovo ulje jer sam radila u jednome labatratoriju i pokazalo mi je da ima 96%THC-a u njemu isto toliko koliko mi je i sam Rick rekao. A imam i dokaze od ljudi koji ga koriste jer doista pomaze. Bas neki dan jedna gospodja koja se lijeci istim tim uljem, ima primarni karcinom na kostima metastazirao je na jetru, zuc i sve zenske organe nije operabilna, zavrsila je tromjesecnu turu lijecenja i nakonm sto je napravila nalaze doktori se cude na cemu je s obzirom da je odbila kemo, nalazi su toliko dobri da zena nema ise ni jedne metastaze, sve se povuklo cak i primarni karcinom joj se poceo povlaciti i smanjio se za 5mm, ne moram Vam ni govoriti o odusevljenju nje same i njene obitelji, gospodja me je htjela upoznati sto je i ucinila (njena je obiteòlj nabavila ulje) i mao je reci kako zena izgleda dobro i koliko mi se nazahvaljivala sto i nije bio potrebno a moje srce puno!!! To je samo jedna mala kap u moru a tako velika. Slicnih slucajeva ima jos puno!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Jun 21, 2014 12:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Juce ste se registrovali na forum,a bas danas sasvim slucajno pisete o zlatnoj efikasnosti ulja ,i sasvim slucajno prodajete to pravo ulje ostala su prevara.Muka mi je vise od vas dobricina koji ste tu da se kobajagi brinete o nama.Skoro sam na jednom drugom forumu procitala a sada cu i ja to izgovoriti,, Kad je toliko dobro ostavite za vas mozda vam zatreba``Nadam se da kod svakog coveka kad tad griza savesti proradi.Ja sam na zalost dosta para poklonila lopuzama.Uzivajte.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Jun 21, 2014 8:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 19, 2014 10:25 pm
Postovi: 6
Maj70 je napisao:
Juce ste se registrovali na forum,a bas danas sasvim slucajno pisete o zlatnoj efikasnosti ulja ,i sasvim slucajno prodajete to pravo ulje ostala su prevara.Muka mi je vise od vas dobricina koji ste tu da se kobajagi brinete o nama.Skoro sam na jednom drugom forumu procitala a sada cu i ja to izgovoriti,, Kad je toliko dobro ostavite za vas mozda vam zatreba``Nadam se da kod svakog coveka kad tad griza savesti proradi.Ja sam na zalost dosta para poklonila lopuzama.Uzivajte.


Sram Vas moze biti da i mozete reci da ga cuvam za sebe jer mi mozda zatreba, ma zaista se sramite. Vi ne znate kroz sto sam ja prosla i ne daj Boze nikome da prodje ono sto sam ja, pokopala muza i ostala samam sa dvoje male dijece. Ja samo kazem da informacije imam ali ga ne prodajem i ne pravim, Ricka sam osobno upoznala i stojim iza toga. Kako sam i sama rekla dva puta sam bila prevarena va velike novce i ne zelim da i da drugi iskuse i da gube dragocijeno vrijeme lijececi se nekim laznim uljima ako je moguce doci do pravoga. Moja je savjest cista za razliku od vase, gade mi se ljudi koji napadaju bez razloga poput vas i to sto sam se jucer registrirala na forum ne znaci da ga vec godinama ne citam i bas sam se tek sada ukljucila jer mi je dosta prevaranata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Jun 21, 2014 10:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 21, 2014 8:55 pm
Postovi: 2
Zdravo svima, nakon citanja komentara na ovu temu morao sam da se registrujem, znam prilicno o konoplji kao i o samom ulju, njegovom sastavu, efektima delovanja, aktivaciji CB receptora u ljudskom organizmu... Inace medicinska biohemija je moja struka pa sam dosta puta ispitivao i samo ulje od konoplje, primenom raznih standarda i metoda analiziranja, uglavnom veoma savremenih. Prvo bih postavio pitanje clanu mi_ama, kakvo je to ulje koje vam je poslao Rik Simpson koje sadrzi 96% thc? ko je vama radio tu analizu i kakve su to gnusne lazi kada je taj procenat teorijski nemoguc u najcistijem uzorku. Obzirom da postoji preko 200 poznatih kanabinoida a preovladavaju thc, cbd i cbn koji u 100% cistom uzorku ulja imaju maksimalne procente: thc 85 cbd 5 cbn 2 a ostatak sastava cine ostali kanabinoidi, a to ulje dobijeno je hladnom ekstrakcijom pomocu butana ili organskim rastvaracem napravljenim od same biljke konoplje. Razumem i vasu zelju da prodate ulje kao i clana kobas koji je upoznao nekog profesora fizike u Amsterdamu, ali nemojte lagati ljude ne znajuci ni sta prodajete, ni o cemu se uopste radi. Vama je Rik poslao ulje i rekao da ima thc 96%???? dajte molim vas, ne pokusavajte prevariti nikoga pogotovo ovde gde mnogi traze spas. Pozdravite ga puno ako ga niste zamenili sa nekim isceliteljem iz Istocnog Sarajeva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Jun 21, 2014 10:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 21, 2014 8:55 pm
Postovi: 2
Zelim da kazem jos i ovo, svi koji imaju neko pitanje u vezi ulja neka slobodno pitaju, rado cu odgovoriti i pomoci svima da se iole informisu i da ne ispadnu prevareni a jedino sto NE MOGU je da vam preporucim bilo
koga ko prodaje ispravno ulje jer ne poznajem nekog takvog. Pozdrav i pazite se olosa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Jun 24, 2014 5:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 19, 2014 10:25 pm
Postovi: 6
Dragoljub Solak je napisao:
Zdravo svima, nakon citanja komentara na ovu temu morao sam da se registrujem, znam prilicno o konoplji kao i o samom ulju, njegovom sastavu, efektima delovanja, aktivaciji CB receptora u ljudskom organizmu... Inace medicinska biohemija je moja struka pa sam dosta puta ispitivao i samo ulje od konoplje, primenom raznih standarda i metoda analiziranja, uglavnom veoma savremenih. Prvo bih postavio pitanje clanu mi_ama, kakvo je to ulje koje vam je poslao Rik Simpson koje sadrzi 96% thc? ko je vama radio tu analizu i kakve su to gnusne lazi kada je taj procenat teorijski nemoguc u najcistijem uzorku. Obzirom da postoji preko 200 poznatih kanabinoida a preovladavaju thc, cbd i cbn koji u 100% cistom uzorku ulja imaju maksimalne procente: thc 85 cbd 5 cbn 2 a ostatak sastava cine ostali kanabinoidi, a to ulje dobijeno je hladnom ekstrakcijom pomocu butana ili organskim rastvaracem napravljenim od same biljke konoplje. Razumem i vasu zelju da prodate ulje kao i clana kobas koji je upoznao nekog profesora fizike u Amsterdamu, ali nemojte lagati ljude ne znajuci ni sta prodajete, ni o cemu se uopste radi. Vama je Rik poslao ulje i rekao da ima thc 96%???? dajte molim vas, ne pokusavajte prevariti nikoga pogotovo ovde gde mnogi traze spas. Pozdravite ga puno ako ga niste zamenili sa nekim isceliteljem iz Istocnog Sarajeva.


Da pozdraviti cu ga problema nema, ne znam zasto su svi tako jako pametni kada se radi o ulju. Ja ne moram nikome pa ni vama nista dokazivati jer sama znam o cemu govorim. Ja ulje ne pravim niti prodajem, samo znam kako doci do Ricka u ceskoj i kome treba ja samo mogu reci kako da stupi u kontakt sa njime i sam osobno doje do njega, eto samo to, Da sam ja Ricka na vrijeme upoznala mozda bi moj muz bio ziv, kako sam vec i rekla u dva navrata sam nabavila ulje iz HR i Slo ali nije bilo dobro jer ljudi svasta prodaju i zaradjuju na tudjoj nesreci. Ako je moj grijeh pomoci nekome onda se najdublje ispracavam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Avg 06, 2014 3:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 06, 2014 3:44 pm
Postovi: 3
Posedujem jednu kolicinu ulja kanabisa koju smo za oca nabavili iz Holandije sa oko 30 procenata THC ali nazalost kasno,pa je mogu ustupiti po istoj ceni
[email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Avg 12, 2014 8:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 29, 2014 10:18 am
Postovi: 6
A ista cena je...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 34 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: