Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: panika,koji lek da je spreci?
PostPoslato: Uto Apr 08, 2014 8:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Apr 08, 2014 8:00 pm
Postovi: 3
Ovako..
Osetljiva sam po prirodi,anksiozna kako je to sada moderno reci i na svako uzbudjenje,ne samo negativno vec i pozitivno reagujem tako,tj.moje telo reaguje tako sto dobije osip na grudima i u predelu vrata,dakle crvenilo,kao da imam alergijsku reakciju a nije to..Ne pijem lekove za smirenje ali posto planiram svadbu,razmisljam da neki lek uzmem tog dana,ne znam koji je nabolji,da ne uspava previse.Lek za smirenje.
A takodje me interesuje da li lek PRESING koji je inace za razne vrste alergija bi mogao pomoci da spreci posledicu crvenila koje imam,jer sam negde cula da je za to odgovoran histamin,prekomerno lucenje histamina i kod ljudi sa alergijama,sto ja nisam ali moze se reci da sam alergicna na stres,psihicke je prirode alergija.Da li neko ima iskustva sa tim lekom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: panika,koji lek da je spreci?
PostPoslato: Sub Maj 03, 2014 6:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 19, 2013 4:48 pm
Postovi: 15
invisible8 je napisao:
Ovako..
Osetljiva sam po prirodi,anksiozna kako je to sada moderno reci i na svako uzbudjenje,ne samo negativno vec i pozitivno reagujem tako,tj.moje telo reaguje tako sto dobije osip na grudima i u predelu vrata,dakle crvenilo,kao da imam alergijsku reakciju a nije to..Ne pijem lekove za smirenje ali posto planiram svadbu,razmisljam da neki lek uzmem tog dana,ne znam koji je nabolji,da ne uspava previse.Lek za smirenje.
A takodje me interesuje da li lek PRESING koji je inace za razne vrste alergija bi mogao pomoci da spreci posledicu crvenila koje imam,jer sam negde cula da je za to odgovoran histamin,prekomerno lucenje histamina i kod ljudi sa alergijama,sto ja nisam ali moze se reci da sam alergicna na stres,psihicke je prirode alergija.Da li neko ima iskustva sa tim lekom?

Sta da ti kazem ja sam panicar sigurno nekih 15 god sa svim mogucim I nemogucim simptomima csk sam postao I hipohondrik sto se tice lekova tipa antidepresiv meni ne odgovaraju ubiju me pa nisam ni za sta kao da sam hipnotisan... ja zivim u becu I probao sam jedan lek na prirodnoj bazi koji se zove vitango pije se jedam ujutru jedan pre spavanja I uz malo borbe sa samim sobom moze se odlicno fukcionisati sa njim neznam odakle si I dali ti je taj lek dostupan ali ako imas nekog u austriji ja ti preporucujem da ga kontaktiras da ti posalje lek ide bez recepta I negde je oko 15 eura ovde. Pozz I sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: