Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 14, 2009 10:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 10:18 pm
Postovi: 2
Lokacija: beograd
izvinite na greskama u pisanju
jako malo znam da pisem srpski jezik ..
ali ipak mislim da smo se razumeli :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 15, 2009 3:15 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2009 1:51 pm
Postovi: 13
U Zvecanskoj je operacija nosa oko 45.000 dinara i najbolji je dr Aca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 16, 2009 11:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 5:55 pm
Postovi: 7
Ljiki je napisao:
U Zvecanskoj je operacija nosa oko 45.000 dinara i najbolji je dr Aca.



Ja sam isla i u Zvecansku, i to krajem marta, pri cemu nisu mogli da mi zakazu operaciju jer to, navodno, jos ne rade, jer ministar nije odobrio dodatni rad posle regularnog radnog vremena, i da je to sada skupo i iznosi oko 1200 - 1500 evra, nekada ranije je bilo mnogo jeftinije. Bila sam kod drPetkovica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 18, 2009 4:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 15, 2009 1:51 pm
Postovi: 13
Strasno! To je bas mnogo! Meni je drug mogao da sredi i izaslo bi znatno jeftinije ali sam ja odustala nakon razgovora sa doktorom. :D Ne bih jos vise da se upropastim, a i nemam poverenja u nasu medicinu i ne bih se usudila za takav korak. Dr Aca je sjajan doktor i ima jos jedan Dr Zoran za koga sam cula grozne stvari... :-? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Okt 25, 2010 1:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 25, 2010 12:38 am
Postovi: 1
Cao svima,

Ja sam nova na forumu.. Naravno ovde sam istim povodom kao i svi vi koji planirate, ili ste se vec podvrgli operaciji nosa.
Htela bih samo da uradim estetsku korekciju koja bi bila minorna. Mnogi bi rekli da sam luda sto mi uopste nesto tako i pada na pamet..jer ja zaista imam 'normalan' neki bi rekli 'lep nos'. A o ukusima ne treba raspravljati. Ono sto meni smeta je mala (jedva vidna) izbocina na sredini nosa koja ga ne cini savrseno pravim. Takodje i duzina nosa, koja se ne primecuje toliko uzivo koliko na snimku i fotografijama. A zbog prirode mog posla zaista bih volela da bude savrsen i manji. Pri cemu bi mi mnogo znacilo da se zadrzi isti oblik vrha nosa. Da li vam ovo sve ima smisla? :oops:
Provela sam dane citajuci komentare na raznim forumima i ono sto mi uliva hrabrost je mnogo pozitivnih reci i pohvala na racun Dr. Bjelica. Svi vi sami znate da postoji veliki strah pri odluci i odabiru pravog lekara. Moj strah je utoliko veci, sto je za mene ovaj put (internet) jedini nacin 'potrage, pronalazenja i odabira' pravog lekara jer zivim u Njujorku. (necu vam pominjati koliko ovde kosta takav 'luksuz') Zanima me, ukoliko neko zna, da li on radi samo na VMA ili jos na nekoj privatnoj klinici?
Ja planiram da idem za Novu kuci, i tada sam nameravala da uradim operaciju. Ali moje vreme je jako ograniceno (svega 3 sedmice..maximum 4) Je li moguce nekako da preko telefona zakazem i pregled i operaciju (pa da na pregled odem cim dodjem..sto bi bilo krajem decembra, a operaciju da uradim u januaru? :roll:
Koliko vremena treba da protekne od operacije do skidanja tampona? I koliko dugo vremena je nos otecen, tj koliko dugo vremena se vidi da je operacija uradjena? (ovo mi je jako vazno zbog posla)
Nadam se da vas nisam smorila :P

Svaki odgovor i informacija bi mi zaista mnogo pomogla, te sam vam ti unapred i beskrajno zahvalna

Pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pet Jan 07, 2011 7:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 28, 2010 8:56 pm
Postovi: 2
Pozdrav!

Imam jedno pitanje..operisan sam pre mesec i po dana. Nos mi je ispravljan i skidana je grba,sve je proslo super. Znam da se mora otok masirati,masirao sam ali ne bas redovno ( 1-2x dnevno po 10-15 minuta ) i jutros sam krenuo da masiram nosnu kost ( ka gore ) i osetio sam malu grbicu na mestu gde je radjeno. Nije vidiljiva iz profila ali moze da se opipa prilikom masiranja. Zanima me da li je to normalno i da li ce se masiranjem to povuci samo? Ne znam koliko jako smem da pritiskam ali imam osecaj da je dzabe koliko god jako pritiskao jer je ta grbica bas tvrda ( lichi na pokoznu bubuljicu ali nije ).

Unapred hvala na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Jan 10, 2011 4:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2011 4:19 pm
Postovi: 3
ja sam se operisala kod dr milosevic pre 6 dana, usi su u pitanju a 4.feb. radim nos.. imam njen broj i e mail pa mi javi ako ti i dalje treba. pozic :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 11, 2011 12:20 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 11, 2011 12:08 am
Postovi: 1
cao svima! :)
ja sam ovde nova i ne znam kako sve ide pa se unapred izvinjavam ako pogresim nesto...
imam pitanje... cula sam da moze besplatno da se operise nos do 18 god jel zna neko jel to tacno? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Jan 18, 2011 3:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2011 3:42 pm
Postovi: 4
Pozdrav... Hteo bih da vas pitam da li neko zna neku dobru kliniku koja vrsi operaciju ciste ili polipa laserom ? I naravno, kolika je cena? Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Maj 03, 2012 2:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Feb 13, 2005 11:13 pm
Postovi: 81
Lokacija: bg
jel hoce neko da postavi slike PRE i POSLE
da vidim kako je uradjeno, ako vec svi hvalite nekog?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Sep 02, 2012 2:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 9:36 pm
Postovi: 15
Zdravo svima!

Zanima me da li je neko radio operaciju kod doktora Zutica u Beogradu? Ja uskoro idem na pregled kod njega i videcemo onda za operaciju, jer ja imam devijaciju. U svakom slucaju ukoliko budem radila operaciju radicu ujedno i estetsku. Kod Zutica je to negde oko 2000 evra... Mislim da je to poprilicno i zato bih volela da znam ako neko ima iskustva sa ovim lekarom, kako radi, jel ste zadovoljni rezultatima i to :)

Hvala unapred! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Maj 01, 2014 8:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2013 1:57 pm
Postovi: 26
Ljudi ovako, prvo da kažem da sam pročitao SVE teme u vezi operacije nosa pre nego što sam počeo da pišem ovo. Prvo da se pretstavim, živim u okolini Šapca, i imam problem, od mame sam nasledio devijaciju nosa a od tate neverovatno ružno baburast nos. Dakle em kriv em baburast. Na osnovu ovoga što sam pročitao mislim da ću se odlučiti za VMA i dr Bjelića. Nego, neko pominje da je bitno da li sam vojni osiguranik zbog cene, ja stvarno ne znam ni šta je vojni osiguranik, prvi put čujem to, ja sam student, imam 20 godina, majka uplaćuje socijalno ako se na to misli. Iskreno ne bih platio više od pominjanih 40.000 dinara za tu operaciju, a smatram da možda može biti i jeftinije, jer devijaciju mogu operisati o trošku države zar ne? Usput samo korigovati vrh nosa, nadam se da neće biti više od pomenute cifre. Ono što bih hteo da vas pitam je: šta prvo treba da uradim? vadim neki uput od mog lekara ili kako? I koliko se dugo čeka na operaciju? Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: