Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Dental Jet-ovi (tuševi za zube) na našem tržištu
PostPoslato: Čet Jan 10, 2008 10:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 04, 2007 1:51 pm
Postovi: 6
Najpopularniji aparat takve vrste je svakako WaterPik, koji, nažalost, nisam uspeo da nađem na našem tržištu, a cena mu je veoma pristupačna, iako varira od modela do modela. Najpopularniji model svakako je:

WaterPik Ultra Dental Water Jet

(provalite mu cenu, košta ispod 50$.)

Na našem tržištu može da se nađe Oral Jet, švajcarske firme Curaden, koja navodno proizvodi ekstra-kvalitetan materijal za zubnu negu, barem tako tvrde neki stomatolozi kog kojih sam bio. Ti stomatolozi idu toliko daleko pa, nakon hirurških zahvata kod parodontopatije, preporučuju isključivo preparate Curadena. Meni je to malo čudno, i vonja mi na neki dil na relaciji proizvođač-diler-stomatolog. Nadam se da grešim.
Bilo kako bilo, taj Oral Jet izgleda ovako: Oral Jet CJ 900. Koliko shvatam, radi na principu mehaničke pumpice, tj. ti stiskaš to plavo dugmence na vrhu i tako iniciraš mlaz. Pitam se, da li je to dovoljno i odakle mu snaga da pod pritiskom izbacuje tečnost i efikasno čisti naše usne duplje. Sve u svemu, taj Oral Jet uopšte ne uliva poverenje, ovako, na prvu loptu. Na stranu što o njemu nigde na internetu ne možeš da nađeš nijednu korisnu informaciju ili "review", pa čak ni na matičnom sajtu proizvođača. Totalna nepoznanica. Cena po beogradskim apotekama nije mu nimalo naivna, nešto iznad 3000 dinara (skuplji je od WaterPik-a!), dakle klasično čerupanje.

Sad, pošto mi neizostavno treba neki uređaj ove vrste, a željeni WaterPik otpada pošto ga amazon.com i www.dentist.net ne isporučuju u Srbiju, ima li neko iskustva sa ovim Oral Jet-om? Vredi li se petljati sa njim?

@miminamama

Mislim da ste vi negde naveli da koristite neki dental jet. Da li je o ovom uređaju reč i kakva su vaša iskustva sa njim?

poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dental Jet-ovi (tuševi za zube) na našem tržištu
PostPoslato: Pon Okt 26, 2009 1:06 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Ima da se kupi Waterpik i u Srbiji, a cena je naravno znatno visa nego u SAD ( ipak je kod njih sada kriza :)) 70 i 85 € !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dental Jet-ovi (tuševi za zube) na našem tržištu
PostPoslato: Čet Apr 24, 2014 3:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2014 3:37 pm
Postovi: 1
ja sam naručila online preko sajta apotekaonline, koristim ga duže vreme i za sada sam zadovoljna... Koristim model Waterpik Wp 250, on je najjeftiniji ali kao što rekoh za sad sam veoma zadovoljna istim. na linku http://apotekaonline. rs/waterpik možete pogledati ponudu, samo sastavite link pošto ga prepoznaje kao reklamu
pozz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: