Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Mar 26, 2014 11:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 18, 2014 11:51 am
Postovi: 4
Ova moja gore slika je posle 7 dana od operacije, i otoka vise nije uopste bilo, mada, jednom prilikom sam bila kod bjelica u klinici na razgovoru, i tada su dve devojke upravo skinule maske posle nedelju dana, koliko sam ja videla bas su bile natecene. Sad ne znam da li je do doktora, ili nacina rada, ja sam po skidanju maske bila ko da nista nisam radila, pila sam chymoral jedno 3 dana, posle mi vise nije nista trebalo, sami su otoci spali


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Mar 30, 2014 4:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2012 10:28 pm
Postovi: 9
Pozdrav :)

Imam jedno pitanje. Pre dve godine sam bila na operaciji, zadovoljna sam i funkcijonalnim i estetskim delom.
Medjutim, i ako je proslo dosta vremena od operacije, cesto se desava da mi je krvav "sekret" u nosu (nikad ne krvari).

Da li se je ovaj problem javljao i kod vas?

Unapred hvala na odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Apr 02, 2014 11:36 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 02, 2014 8:10 am
Postovi: 3
Ćao svima !!

Bila sam na pregledu kod dr. Bjel. na Vma, imam devijaciju i nisam bas zadovolja vrhom nosa.. Da ne duzim... dogovorili smo se da operisem u privatnoj bolnici, gde ce me isto on operisati za istu cenu kao i na Vma.
Ovde na forumu sam citala da su ljudi vadili ove nalaze:
1.Krvna slika sa trombocitima
2.Vreme krvarenja i koagulacije
3.Glikemija, urea, kreatinin, Cl-, K+, Na+
4.Urin
5.RTG Pluca i Srca
6.Krva grupa
7.Briz nosa i zdrela


a meni je receno da izvadim sledece nalaze:
Kompletnu krvnu sliku,
vreme krvarenja i koagulacije
Ekg (srca)

samo to?

Javljam se sa utiscima, kad dodjem kuci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Apr 02, 2014 4:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 26, 2014 4:56 pm
Postovi: 2
@jugoslovenka4 jao ja nisam ni videla fotografiju, bas ti je dobro odradjen nosic i savrseno se uklapa uz tvoje lice :D :D nista, kupujem i ja himoral onda i nadam se najboljem! :lol: Samo se plasim da mi je hemoglobin malo ispod granice, ako mi odloze mogu da se slikam :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Apr 07, 2014 2:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Apr 07, 2014 2:24 am
Postovi: 1
Ja sam iz Negotina (tamo se vodim i dalje, ne planiram da se odjavljujem) a studiram u Beogradu. Imam devijaciju mada ne muci me to mnogo, estetika mi je bitnija, uzasno mi izgleda nos.
Listala sam temu mada nisam najbolje razumela, shvatila sam da treba da uzmem uput u Negotinu ali vidim da su mnogi pisali da mi koji nismo iz Beograda mozemo da se operisemo samo u KCS-u? Koliko to kosta, nigde ne uhvatih cenu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Apr 09, 2014 11:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 09, 2014 9:27 pm
Postovi: 3
Dragi svi, citam postove I opet imam nedoumicu. Molim vas, pomozite mi da odlucim. Zelela bih da uradim korekciju nosa- estetsku. Cula sam za dr Ribnikara da je dobar za estetske operacije nosa I za Miodraga I Milana Colica. Ne znam da li da se odlucim za dr Colice ili Ribnikara? Da li je neko cuo ko je radio nos Eni Popov, jer mi se cini da je bas dobro uradjen iako ona I nije imala neke prevelike potrebe za korekcijom,po meni. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Apr 09, 2014 11:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 09, 2014 9:27 pm
Postovi: 3
jugoslovenka4 je napisao:
Trenutno sam u potrazi za dobrim lekarom, radila bih devijaciju + estetiku, i to za nekih dve-tri nedelje. Za sada moja iskustva sa pregledima su sledeca: prvo sam otisla kod dr.Bjelica na vma, koji me je pregledao, utanovio devijaciju i uputio u svoju privatnu kliniku, s obzirom da je cena i na vma i u privatnoj ista (oko 1400e). Prvo sam citala na raznim forumima sve najbolje o njemu, a onda sam pronasla mnogo nezadovoljnih pacijenata, jedna devojka mi je cak poslala njene slike pre i posle, i jasno mi je zasto je nezadovoljna. Cula sam da je odlican orl doktor, ali bas i nije neki plasticar, a meni bas treba preoblikovanje i smanjenje vrha, pored skidanja grbe i devijacije.
Sa dr. milosevic sa kbc zvezdare bas i nisam imala lepo iskustvo, mada i nije imalo neke veze sa pregledom, nego sama cinjenica da smo se lepo dogovorile za pregled, ja sam dosla, i pozvala je na mobilni (ako nemate uput to je sistem "preko veze"), rekla mi je da je sacekam, ja je cekala vise od dva sata i zena se nije uopste pojavila! jurila sam je po celoj bolnici, pitala sve sestre za nju, niko kao ne zna gde je, a posle je i iskljucila mobilni, a bila je deurna u ambulanti. potpuno sam poludela i iznervirana otisla kuci, mislim da je vise definitivno necu kontaktirati.
treci izbor mi je bio dr. kojic sa st medice, naravno kod privatnika je sve to fino, lepo, kuturno, covek me primio, do detalja mi je objasnio sta bi mi radio na nosu, ja sam se odusevila jer je rekao sve ono sto sam zelela da se uradi. naravno da su privane klinike luksuz same po sebi, pa tako i cena, malo sam izgubila vazduh kada je rekao cenu od 2500e, i to je jedini razlog zasto ne mogu da radim operaciju tamo, inace bih otisla momentalno. privatnici bas preteruju sa tim cenama, toliko kostaju silikoni u grudima, a oni i nos naplacuju isto.
Ne znam vise gde bih gledala, tako da danas idem opet na razgovor sa dr. bjelicem u tu privatnu kliniku, da malo detaljnije porazgovaramo, pa cu onda odluciti sta i kako. Ako neko ima jos neki predlog nekog dobrog plasticara a da cena nije preko 1500e volela bih da mi pomogne u potrazi. (oprostite na duzini teksta, znam koliko je meni znacilo da citam tudja iskustva, pa tako sad i ja zelim nekome da skratim muku)


Ja sam trenutno u istoj situaciji, kao I ti kada si pisala ovaj post. Da li si nesto odlucila u medjuvremenu? Posto I mene sada muci ista briga? :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Apr 10, 2014 1:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 18, 2014 11:51 am
Postovi: 4
Imas par postova ispod tog


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Apr 10, 2014 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 02, 2014 8:10 am
Postovi: 3
Ja sutra skidam tampone i masku. Radio mi je dr. Bjel. Javljam se sutra sa kompletnim izveštajem!.. :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Apr 10, 2014 12:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 02, 2014 8:10 am
Postovi: 3
Ja sutra skidam tampone i masku.. Radio mi je dr. Bjel. Javljam se sutra, sa detaljnim izveštajem:-) :-D!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Apr 10, 2014 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Apr 09, 2014 9:27 pm
Postovi: 3
Dragi svi,
Da li je neko nesto cuo o dr Ribnikaru, cula sam da je on spec. bas za nos?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Apr 16, 2014 12:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 19, 2014 11:57 pm
Postovi: 4
Ja sam radio operaciju suzavanja vrha nosa,blago baburastog vrha kod ovde jako poznate lekarke,cak sam isao kod nje privatno misleci da ce dobiti bolji tretman(inace sasvim ok nos),videlo se kad se smejem jedino.Na moj uzas,probudio sam se sa prcastim,zenskim i krivin nosem:(..To je bilo pre 3 meseca i od tada sam prosao kroz depresiju i strasan period.Lekarka je uradil neku drugu opraciju,naruzila me,pokvarila nos...samim tim i psihicko stanje.Samo kaze da budem strpsljiv da ce nos da se promeni...sto je cist bezobrazluk jer je uradila neku drugu operaciju.Javilo mi se vise osoba koji su prosli ovako kod iste lekarke.Sada sam se sabrao i samo hocu da posle godinu dana uradim reviziju.
Novac je uzet na privatnoj poliklinici na ruke,5 min pre operacije,bez fiskalnog racuna.Po meni je ovo krivicno delo pre svega sto je uradjena operacija koju nisam trazio.Zamislite muskarca koji je imao malcice sirok vrh nosa kojem je lakar tu sirinu uzdigao,uprcio i istakao,pri tom je krivo na desnu stranu.no comment.Zbog svega toga ja se krijem od ljudi koje poznajem , bukvalno.
Molio bih da mi kazete koj lekar moze da mi pomogne da se ovo ispravi.
Zelim svima mnogo srece,proverite lekara jer neko moze da vam promeni licni opis iako ste trazil sitnicu da se uradi.

naravno,postoji mnodo jako lepih iskustava i noseva koji su uradjeni tako da budite pozitivni i sve ce biti ok:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Apr 20, 2014 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2014 6:37 pm
Postovi: 2
Evo i ja odlučio da se javim,pošto mi je ovaj forum puno pomogao. Pre dve nedelje mi je radjena septo-rinoplastika i jako malo slika ima ovde pa eto da podelim sa vama.
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Apr 27, 2014 3:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 27, 2014 3:19 pm
Postovi: 1
Cao svima :)

Operisala sam nos (devijacija+estetika- skidanje grbe) pre 4,5 godine na VMA kod dr. Bjelica. Sve je proslo super, ja bila prezadovoljna rezultatom, i vrlo brzo zaboravila da sam ikada imala problem sa disanjem i grbom :D Medjutim, pre nesto vise od pola godine, pocela sam da primecujem promene na svom nosu- sa desne i leve strane pocele su da se vide kosti, ne znam kako to da objasnim, izgleda kao da je nos lomljen gledano iz anfasa, dok je profil dobar. Nije ne znam koliko upadljivo, vidi se kada mi je svetlo tacno iznad glave :o

Otisla sam na pregled kod dr B., on je rekao da su se kosti prosirile iz nekog razloga (ja imam deblju kozu pa mozda zato tako dugo nije bilo vidljivo), ni on ne zna kako i zasto tacno, ali mi je rekao da dodjem da me sredi za cas, i da ne razmisljam mnogo. :)

E sad, tu je problem odnosno dilema- ako vec radim drugu op, da li opet ici kod njega? Problem je u tome sto ce mi se bocne kosti opet lomiti pa verujem da bi to znacilo da i vrh i strane nosa moraju da se prilagode novoj situaciji- znaci i na njima treba raditi, a dr kao sto je poznato radi samo zatvorenu metodu.

Napokon, moja pitanja:

1.Da li neko zna da li dr Dusanka sa KBC Zvezdara radi i otvorenu metodu?
2.Da li je mozda i zatvorenom metodom moguce modifikovati vrh i strane nosa? (Ja bih najsrecnija bila kada bi mi neko rekao da moze, jer citajuci strane sajtove i clanke nisam naisla na takav podatak)
3.Da li ima iskustava sa dr Belicem sa drugom op? (Naisla sam samo na iskustvo jedne devojke, znacilo bi mi ako ih ima jos :)

Nadam se da neko od vas ima iskustva sa drugom op, bas mi treba pomoci i saveta, posebno zato sto me moji ne podrzavaju jer misle da nisam normalna i nista oni tu ne vide :(

I hvala Vam puno, u napred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Apr 27, 2014 4:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 27, 2014 4:03 pm
Postovi: 1
Postovani, imam 17 godina i zelela bih da operisem nos. Imam devijaciju, ali i estetski problem u vidu grbe, sirokog nosa i uvecanog vrha... Zanima me koja je donja starosna granica za operaciju, tj. kada mogu da budem sigurna da nece doci do promena nakon operacije? Kada se zavrsava razvoj nosa ? Hvala unapred. :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 314, 315, 316, 317, 318, 319, 320 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: