Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 645 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Ned Mar 23, 2014 12:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 4:25 pm
Postovi: 16
Ja mislim da se meni sum vremenom povecao ili sam psihicki rastrojen pa imam osecaj da mi zuji vise.Ali pre ce biti ovo prvo.
Od juce pijem urutal koji mi je propisao neurolog i zuji slicno samo sto me glava vec drugo vece boli.
Buku izbegavajte obavezno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Ned Mar 23, 2014 8:17 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
psihicki si rastrojen ili neispavan pa se tripujes da se pojacao,samo lagano psihicki smo svi jaki,zamislite onim ljudima kojima dijagnostikuju rak pa idu dalje i pobede tako i mi moramo razmisljamo samo napred,realno da svi dobro spavamo kao i pre suma ne bih kucali na ovom sajtu niti bih posecivali lekare iskreno . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Pon Mar 24, 2014 12:55 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
dali bi odlazak u kafanu ili klub sa cepovima visokim kvalitetom mogao da pogorsa tinitus da pojaca zvuk,sum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Pon Mar 24, 2014 1:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 23, 2010 4:25 pm
Postovi: 16
Verovatno ne ali ko ce ga znati.
Meni je jos gore od kada pijem ovaj urutal.Zuji mi levo uvo kao trafostanica.Ne znam vise ni gde cu ni sta cu.
Ja sam mislio da mogu dosta toga da izdrzim, sto se tice bola ali ovo me psihicki razbija.
Pise ne treba kombinovati urutal sa lekovima za deprsiju a ja pijem te lekove za depru.Mozda je od toga.Ne znam vise ni sam.
Uzas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Pet Mar 28, 2014 4:31 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
ljudi,aj brz odgovor dali bi slucajno sa cepicima http://www.alfa-srbija.rs/katalog/stitn ... music.html doprinelo jacanju tinitusa,jer sam osetljiv na buku i imam ostecenje sluha do 45db levo,desno,a moram pocnem se sunjam po kafanama i klubovima smor je bez izlaska,ko ima iskustva o cepicima i buci nek napise nesto pozdrav. . . :P :P :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Pon Mar 31, 2014 12:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 14, 2014 12:29 am
Postovi: 22
dexy,pre nek dan sam poceo da pijem neke nemacke lekove po preporuci jednog lekara koga licno poznajem.inace je on neurolog.ja sam mu se pozalio na moje zujanje i rekao da sam pio sve ove lekove koje smo pominjali i da nema nekog efekta.on je to potvrdio da mi to nece pomoci ,pa da probam ove sto sto mi on predlozio,kaze da to moze da pomogne.mislim za sada da ima nekog efekta,tek sam poceo da pijem.inace ti lekovi su nesto za epilepsiju,piju se najvise 3 dnevno.ja pijem 2 ujutru i uvece,jer su kako kaze dosta jaki i uspavljuju.to sam i primetio kada popijem ,tek posle jedno 2 sata pocnu da me obaraju,spava mi se.nastavicu dalje pa za neki dan javicu ti da li ima neke promene.i reci kako se zovu.pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Pon Mar 31, 2014 11:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
alexa,to je moguce dok pijes taj lek osecas kao da se smanjuje,a cim prestanes na staro se vraca ne znam,kazu da 2dana posle pojave zujanja da dlacice umiru i da ostaje do kraja zivota,cekamo da nam neko javii da stao je sum posle 4meseca,pola godine,3godine,ali nema,ljudi koji su ovde pisali su navikli da se nose sa tim problemom i kraj,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Pon Mar 31, 2014 11:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
ja sam zujanje iskorenio,ostao je taj sum krv,i osetljiv sam na buku,ne znam dokle cu piti taj urutal,isao sam dopler vrata,glave. . .treba nesto u vratu da se vrati protok na 7 idem sad na kontrolu za 2dana pijem neke tablete. . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Uto Apr 01, 2014 5:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 13, 2014 5:55 pm
Postovi: 34
bez ljutnje,ali ovo je pomalo tragikomicno.D. je na terapiji oko 3 meseca(koliko sam shvatio),a A. na svakih "nedelju dana"menja lekove..nije lose procitati nesto i o vremenu oporavka tkiva,nerava,reinervaciji,revaskularizaciji,itd.a ne samo drzati se price o zujanju u usima i navodnim neuspesima drugih..nemojte da se uvredite,nije mi to namera,ali ovde se izgleda ne trazi lek nego carobni stapic koji ce delovati za 2 dana,7 dana,2 nedelje,3 meseca.to je ipak nedovoljno ozbiljan pristup,blago receno.
medicina je medicina.mozda je ipak greska o svemu ovome(na ovakav nacin) diskutovati na forumu.ali ljudi cesto grese iz dobre namere u zelji da pomognu.svi prisutni zadrzali su svoj stav i to je jako lepo,ili su taj stav korigovali nekim novim svojim stavom..ne znam sta da kazem o tome,ali zelim vam iskreno uspeh i oporavak,iskombinujte antiepileptike,antidepresive,anksiolitike..i sve drugo..i siguran sam da cete ubrzo biti ponovo zdravi, veseli i bez zujanja...a odgovor na vas komentar,ili pitanje je-da!oni postoje,izlecili su se,unistili su i zujanje i sum!...pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Uto Apr 01, 2014 6:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
duka,nisam ja na svoju ruku menjao lekove,vec lekari retardirani,sad ovaj profesor sto sam preko veze dosao do njega on mi je prepisao urutal 24mg 10dana po pola,a 20dana pola tablete dnevno,taj lek pijem da se ne bi dalje sluh stetio,kako je tvoje stanje,jel bolje???kakva je ovo kazna za coveka,strasno . . . duka znas da sam mesec dana pre pojave zujanja iskaljavao slajm,i budio se nocu jel mi se spustao niz grlo?da nije mozda to ostetilo sluh i da je od toga sve krenulo? sa mokrom kosom sam izasao tad napolje pre izlaska u klub


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Uto Apr 01, 2014 6:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
neurolog kaze prestace,neuropsihijatar kaze jaka prehlada virus prestace,ajde i to cudo da vidimo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Sre Apr 02, 2014 4:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 13, 2014 5:55 pm
Postovi: 34
dexy,pa nisi imao problem sa usima mesec dana pre pocetka.da ti se prenelo na usi,sto je moguce, onda bi mogao direktnije i da povezes to.a ovako mozemo da nagadjamo da li jeste ili nije.da li je "bas taj virus" nesto poremetio.posto nista drugo ne mozes da navedes onda pripadas slucajevima nejasnog uzroka.i onda kao sto sam ranije precizno i naveo delujes na sve kako bi tkivima,nervima,krvnim sudovima,celijama omogucio oporavak.sve sto je dobro ukljucis,sve sto deluje lose iskljucis.i uspes...da! mnogo mi je bolje u zadnjih mesec dana.napredak je vidan.i sum nestaje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Sre Apr 02, 2014 4:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 13, 2014 5:55 pm
Postovi: 34
...pa ne moze ni tek tako olako neko da kaze-"prestace".da bi tako nesto izjavili moraju da ti stvore uslove za oporavak.kad ti stvore uslove adekvatnom i dugotrajnom terapijom,e onda je u redu da veruju u to da ce prestati i onda to i da kazu..realno,shvatio si vec kakav je moj stav prema onim cudima sto ste dobijali(i jos uvek dobijate,ili bar A.dobija). :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Sre Apr 02, 2014 7:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
duka drzim se ove terapije i ne mrdam sa urutala,pitacu doktora kad dodje kontrola da ubacim i trental uz ovu terapiju,sta ti sad trenutno pijes samo trental


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pistanje u usima i ORL pregled
PostPoslato: Sre Apr 02, 2014 11:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Jan 02, 2014 8:18 pm
Postovi: 60
nisam napisao da imam devijaciju septuma i levoj nozdrvi? moguce je da je bas sve ovo krenulo od prehlade,prvi put kad sam isao na adg 3januara desno uho je bilo do 45db ostecenje a sad je na 20 normalno,a levo je sad do 45db show i na to levo uho cujem sustanje. . . inace pad sluha na 4khz to je akusticka trauma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 645 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 43  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: