Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: test na hiv
PostPoslato: Uto Okt 15, 2013 4:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 15, 2013 3:19 pm
Postovi: 8
Imam veliki problem pa sam mislila da neko od vas nesto moze da mi kaze o tome...Naime pre dva meseca imala sam decka vrlo kratko nekih nedelju dana i izmedju nas nije bilo nista vise od poljubaca....Sada imam vec dve nedelje neke simptome koji upucuju na hiv...Bila sam kod vise infektologa i radila u infektivnoj kliniici elisa ag at test na hiv,rezultat je negativan a doktori iskljucuju svaku mogucnost da je moglo da dodje do infekcije..test sam radila tacno dva meseca posle tog kontakta i razmisljam o tome da li test moze da bude validan nakon 8-9 nedelja nakon infekcije hiv virusom...zato sto ja ne znam da li je on imao neko krvarenje u ustima,a ja uvek imam neku ranicu ako nista drugo onda od grickanja usni..pa strahujem da li je moglo da dodje do infekcije..da napomenem nekih dve nedelje imam vertigo koji je poceo dok sam bila na ex a pre toga sam imala bol u grlu i jako crvenilo koje je i dalje prisutno,temperaturu ne visu od 37,3,ucestalije mokrenje,smrsala sam 4 kg,nocima ne spavam,imala sam i blage mucnine...i jos niz nekih simptoma..Molim za neki odgovor...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: test na hiv
PostPoslato: Uto Nov 05, 2013 12:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 20, 2013 9:02 pm
Postovi: 22
Nisi imala rizik
Imas negativan test
Nemas hiv
Ako ti je lose idi kod lekara
Poz :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: test na hiv
PostPoslato: Sub Nov 09, 2013 6:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 15, 2013 3:19 pm
Postovi: 8
Hvala puno ... inace vukla sam se dosta po lekarima u zadnjih dva meseca koliko mi je lose ..niko nista konkretno ne prica ..sem toga sto mi je pronadjena brisom grla bakterija streptokoka pneumoniae ..sada sam dosta bolje ali i dalje mogu da napipam te zlezde na vratu koje me opterecuju i neko peckanje u ustima koje mi jako smeta ,za bakteriju sam primila 5 penicilina. .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: test na hiv
PostPoslato: Sre Feb 12, 2014 9:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 05, 2013 1:57 pm
Postovi: 26
limfociti su mi uvećani 42.5% i # 3.70
Pre godinu i 2 meseca sam imao odnos sa rizičnom osobom i da li ovo može biti simptom hiv infekcije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: test na hiv
PostPoslato: Sub Mar 15, 2014 7:42 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sub Mar 15, 2014 2:05 am
Postovi: 54
Lokacija: Univerzitetsko klinicki centar
Postovani, jako je mala vjerovatnoca da ukoliko ste bili prije 14 mjeseci sa hiv pozitivnom osobom u nezasticenom kontaktu da sada ispoljavate neke simptome. Limfociti upucuju na mnogo toga a samo u rijetkim slucajevima na HIV infekciju. otidjite na anonimno testiranje, i naredni put zastita.lijep pozz


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: