Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kako doci do doktora Stakica?
PostPoslato: Čet Mar 06, 2014 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 04, 2014 10:40 pm
Postovi: 3
Da li mi neko moze poslati tacan kontakt od doktora Stakica i klinike cytomedica?
molim vas sto pre, moze i u poruku


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako doci do doktora Stakica?
PostPoslato: Uto Sep 22, 2015 12:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2015 5:56 pm
Postovi: 13
Doktora Stakica mozete dobiti samo preko meil [email protected].
Meni je licno spasao zivot pre 28godina. Imao sam primarni tumor debelog creva sa metastazom na Jetru i pancreas. Posle se prosirilo dalje na pluca i kosti. Lekari u Hjustonu su me otpisali. Odmah smo ga kontaktirali i isti dan sam prebacen u St.George Clinic u Detroit. Vratio sam se u Srbiju 88 a Dr. Stakic se 91 godine vratio u Bosnu. Veoma ljubazan covek koji postaje veoma prek ako se ne slusa njegov savet. Siguran sam i mislim ko ga je slusao taj je danas ziv.
Veoma je tesko doci do njega ali ako imate kompletnu dokumentaciju primit ce vas sigurno. Imate sait www.cytomedica.com i pokusajte jer gde god idete nemate sansu kao kod njega. Znam veoma mnogo pacijenata koji zahvaljujuci njemu zive zdravim zivotom. Licno sam mu zahvalan i prtim njegov rad i vremenom cu objavljivati njegove strucne radove. Jednom sam ga nazvao prijateljom na sta mi je rekao da medju pacijentima nema prijatelja vec samo dobre I lose pacijente, jer prijateljstvo moze biti gore od najteze bolesti. Bilo mi je veoma cudno na pocetku a sa vremenom shvatam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kako doci do doktora Stakica?
PostPoslato: Čet Sep 24, 2015 6:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 21, 2015 5:56 pm
Postovi: 13
U vezi Dr Stakica moze sto sta pisati na svaku temu u ovom Forumu. Pratim njegov rad preko 20 godina ali mi njegov jedan clanak u USA TODAY otvori oci. Preko 2000 pozitivnih komentara o njegovoj strunoscti naterali su me da Vam celosan clanak prevedem na Srpski. Videt cete da je u pravu. Najve}a prevara 20 tog vijeka

Ranih 70 godina u USA se povecao broj oboljelih od malignih oboljenja iz godine u godinu za 90%. Neko je povezivao sa ratovima i vanskim neprijateljima. Kao mladi strucnjak na seminarima , na tom polju sam javno govorio da je to prljava igra Pharmazie i privatnih Canzerklinika. Možda je najdramatičnije sto jedan eminentan tim Cytologa u Cytomedica sa mnom nacelu ukazuje da se broj premalignih stanja, uključujući duktalni karcinom u situ i visoko-rizična prostatna intraepitelna neoplazija ne bi trebao nazivati rakom. Značajan broj ljudi koji su prošli kroz tretman lečenja raka tokom poslednjih nekoliko decenija, možda zapravo nisu nikada ni imali tu bolest, priznaje se u novom istraživanju koje je naručio američki Nacionalni institut za rak (NCI). Ova vladina studija ističe: preterano dijagnostifikovanog i pogrešno dijagnostifikovanog raka, kao dva glavna uzroka ove rastuće epidemije, koji su zajedno doveli do nepotrebnog lečenja miliona inače zdravih pojedinaca sa hemoterapijom, zračenjem ili operacijama. Rak dojke, na primer, ponekad nije rak dojke za sve, već je pre benigno stanje kao što je „Duktalni karcinom u situ ili interduktalni karcinom (DCIS)”. Međutim, milionima žena s DCIS je pogrešno dijagnostifikovan rak dojke, a potom su lečene od nečega od čega verovatno nikad ne bi imale bilo kakve zdravstvene probleme. Slično je i kod muškaraca, „Visoko-rizična prostatna intraepitelna neoplazija (HGPIN)”, vrsta premalignog kancerogenog stanja, najčešće se pogrešno tretirala kao da je stvarni rak. „Praksi onkologije u Sjedinjenim Američkim Državama je potreban niz reformi i inicijativa za ublažavanje preterano dijagnostifikovanog i pogrešno dijagnostifikovanog raka, navodi se iz Nacionalnog instituta za rak,” objašnjava Medscape.com o studiji. Možda najdramatičnije, tim istraživača kaže da je broj premalignih stanja, uključujući duktalni karcinom u situ i visoko-rizična prostatna intraepitelna neoplazija se više ne bi trebao nazivati rakom“. Ovo su šokantna priznanja, s obzirom da je Nacionalni institut za rak – NCI, finansirana agencija od strane Vlade, koja ima tendenciju da favorizuje model konvencionalne dijagnostike i lečenja, čak i kad se pokazao kao neuspeh. Ali još gore od svega je zaključak da su milioni zdravih ljudi tretirani otrovom i zračenjem za bolest koju nikada nisu ni imali, što je verovatno kod većine njih razvilo pravi rak, pa čak i uzrokovalo smrt. Kao što se ispostavilo, ceo koncept „ranog otkrivanja” je fundamentalno pogrešan, jer mnoge od metoda koje se koriste za dijagnostiku ne razlikuju benigne i maligne ćelije raka. ŠOKANTNO! To znači da će mnogi ljudi kojima je pogrešno dijagnostifikovan tumor razviti u tumor kao rezultat lečenja. To je fenomen koji dokazuje apsurdnost celog modela. – Čak i u slučaju pronalzak tumora dovoljno rano da ga se provede kroz operacije, hemoterapiju i ili zračenje, dobro je poznato da će manjinska subpopulacija matičnih ćelija raka unutar tih tumora biti obogaćena i time pretvorena u još malignije stanice putem klasičnog lečenja – objašnjava Sayer Ji sa GreenMedInfo.com. – Na primer, radioterapijsko zračenje koje je tek nedavno pronađeno od strane istraživača UCLA Jonnsson Centra za Tumore, kazalo je da se ćelije raka dojke transformišu u visoko maligne matične ćelije tumora, sa 30 puta većom malignošću nakon tretmana – rekao je on. Rak je stvarni pokušaj tela da preživi, a ne spoljni „napad”. Bacimo još jednom pogled na sve to i to će nam reći da je temeljni problem u tome što konvencionalni model raka pogrešno smatra rak kao nekakav spoljni napad na telo koje se mora agresivno boriti uz pomoć rigoroznog lečenja, a ne za mehanizam opstanka koji to zapravo jeste. Kada telu neprestano nedostaje hranjivih stvari, na primer, ili kada postaje preopterećeno zračenjem, kancerogenim i drugim toksinima iz okoline i hrane, rak se može razviti kao odgovor na ove uticaje. Ceo naš pogled na svet raka treba preusmeriti od neprijatelja koji napada nas i protiv koga se moramo boriti, na nešto što naše telo radi, verovatno kako preživeti u negostoljubivoj, hranjivim stvarima uskraćenoj, kancerogenoj i zračenjem-zasićenoj okolini.
Cytomedica- Dr. Branko Stakic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: