Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 03, 2009 10:34 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 02, 2009 11:01 pm
Postovi: 37
Lokacija: Grac
u ovom slucaju
... vitamin D i
...omega 3 igraju veliku ulogu u organizmu
...Arnika D3 (homoopatija za izgradjivanje i jacanje kostiju)
...jacanje imuniteta ...reishi gljiva
... kantarion caj uvece pre spavanja

sto vise kretanja i unosenje tecnosti
bolest se mora pobediti-stavite to sebi za cilj i radite na tome

_________________
...oslobodi sebe svega sto te opterecuje
i napravi mesto za novo sto dolazi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 06, 2009 9:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Maj 22, 2007 11:16 pm
Postovi: 614
Lokacija: beograd
Bilo bi lepo kad bi masa ovih sto dele savete samo malo prosli po Netu, pa procitali sta je MS, mehanizam nastanka, pa da mi na osnovu toga objasne sve "blagotvorna"dejstva njihovih predloga..Kad znas sta je, umeces i da lecis, sve ostalo "bogojavljenska vodica"..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: multipla skleroza
PostPoslato: Sre Jan 22, 2014 8:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 7:58 pm
Postovi: 1
Pozdrav svim forumasima i administratorima.
Videla sam da se i na ovom forumu pisalo o Multiple sklerozi. Od ove bolesti bolujem vec vise od deset godina ili bolje receno borim se sa njom Znam koliko je tesko i zelim da sa ostalima koji imaju problem zvan MS podelim neke vrlo korisne informacije koje se ticu oporavka i usporavanja Ms-a. Imala sam puno puta relapse ili pogorsanja da bih nakon uzasnih terapija kortikosteroidima osecala poboljsanje. Saznala sam za asocijaciju za naučna istraživanja i herbalnu medicinu Sibra 1990 iz Zrenjanina. Na ovom linku mozete vise saznati o ovoj asocijaciji.

http://www.lekovitobilje-sibra.com/

Imala sam na jednom oku utisak zamagljenosti, kao da je slika postajala sve belje i belja.To se meni vise puta desavalo tako da sam znala o cemu se radi ali mi se nije islo lekaru jer sam znala da cu samo infuzije i injekcije moci da dobijem. Moj decko koji se cini mi se protiv moje bolesti bori cak i vise od mene, je slucajno naisao na ovaj sajt i ja sam ih odmah pozvala i narucila cajeve. Neko bi mozda pomislio da sam lakoverna ali znate kad nemate mnogo izbora pokusavate sve sto mozete. Jedno pakovanje od 3 vrste cajeva pila sam 2 meseca, pridrzavala sam se svih upustava i postovala sve dodatne savete ( hristijan namaz, kapi od belog luka, limun, kopriva, presni obrok, alkalna voda) i posle dva meseca moj vid se vratio u normalu. I ja sam prezadovoljna i vrlo zahvalna. Preparat je prirodan ,znaci nema setnih dejstava i cena je vrlo pristupacna a mogu ga nabaviti i ljudi koji ne zive u Srbiji. Kada sam im javila da sam prezadovoljna dejstvom njihovih cajeva dobila sam mail koji takodje zelim da podelim sa vama. Kopiracu od reci do reci

------------- Poštovana Snežana jako mi je drago da se vidi napredak i prestanak nekih simptoma bolesti.Naravno da se radujem kad čujem dobre vesti a kad su vesti loše-to me iskreno boli.Srećom,ni nepamtim da nam je u poslednjih nekoliko godina neko prijavio loš rezultat.
Što se tiče uzimanja preparata,ja sam rekao u intervjuima da se uzima barem 2xgodišnje isključivo iz finansijskih razloga.Mnogi ljudi ga uzimaju i neprekidno,apsolutno nema nikakvih kontraindikacija niti propratnih štetnih efekata. Pogotovo u kritičnim slučajevima,redovno uzimanje je neophodno,a u februaru će u dnevnim novinama izaći intervju oca obolele devojke od ms-a,to je jedan od najtežih slučajeva što sam video,totalna nepokretljivost,ishrana putem šprica(spazam i u vilicama).Nakon godinu dana naših metoda pokreće obe ruke,normalno jede i smeje se.
Vi možete nastaviti sa preparatom ali ako i pravite pauzu,obavezno nastavite sa alkalnom vodom,limunom i drugim savetima sa prospekta.-----------------

Eto ja sam zelela da preporucim njihove cajeve i da na taj nacin bar nekoj oboleloj osobi pomognem. Na svim ostalim forumima na kojima se govori o Multiple sklerozi predlozicu ljudima da probaju samo zbog toga sto nisam sebicna i zelim da verujem da prirodni lek postoji i da za njega treba svi oboleli da saznaju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: