Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Uto Sep 24, 2013 8:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 24, 2013 8:01 pm
Postovi: 1
Imam preporuku za super doktorku, mlada, vesela, prijatna i super radi...dr Mira u ordinaciji na Vozdovcu, Vojvode Stepe br.110... :D ..064/2041999 je njen br


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Pet Sep 27, 2013 8:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 22, 2013 6:00 am
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
da li je neko koristio usluge u ovoj ordinaciji wisilm.com ?
kakva su vam iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Uto Okt 22, 2013 2:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 22, 2013 2:48 am
Postovi: 1
Moze i meni preporuka za stomatologa u Bgu. Odmah da napisem, dobro bi bilo da nije na NBg vec sa ove strane reke :D. Ocekujem preporuke od neki aktivnih clanova foruma, pa bih zamolio njih da preporuce nekog jer kapiram da su svi ovi koji su napisali po jedan post i predlozili nekog samo reklama. Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Sre Dec 11, 2013 4:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 07, 2013 1:22 pm
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Manje više sve kolege dobro rade, pitanje je samo koje materijale koriste.
Moja ordinacija `Dens in Dente` Šamačka 2 Konjarnik koristi najbolje i zato je cena opravke zuba 2000 dinara. Dok mozete naći opravku zuba i za 500 dinara ali sa kineskim materijalima i gde plomba može da ispadne za nedelju dana. ne kažr sr džabe koliko para toliko muzike :)
Moja fb strana https://www.facebook.com/pages/Vas-stomatolog i moj blog http://vasstomatolog.blogspot.com/

Pozdrav i ako treba još nešto mogu pitanja i na fb tu sam češće

_________________
dr Marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Sre Dec 11, 2013 4:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 07, 2013 1:22 pm
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Poštovana bolje da skidanje kamenca radite u manjim ordinacijama jer one mogu da se više posvete Vama i vašoj usluzi. Inače ja radim u ordinaciji `Dens in Dente` Šamačka 2 Konjarnik. Moj profil na fb je https://www.facebook.com/pages/Vas-stomatolog/ tu ima i kontak pa ko želi može da se informiše i zakaže pregled.

Pozdrav Dr. Marijana

_________________
dr Marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Ned Jan 05, 2014 1:53 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 11:51 pm
Postovi: 112
Lokacija: Beograd
Čini mi se da nikada nije bilo više ordinacija u Beogradu, paradoks je u tome što se zaista teško odlučiti kome poveriti zdravlje svojih zuba. Išla sam dugo u ordinaciju u kojoj su radili oralni hirurg i protetičar, međutim otišli su u penziju. Prošle godine sam nekoliko amalgamskih plombi zamenila belim u komšiluku, nije mi se išlo u daleko zbog zamene plombi. Zubarka je OK uradila, ali ne bih išla kod nje, jer radi sama, čak i stomatološku sestru poziva po potrebi, tek razrađuje ordinaciju.
Pre neki dan jedan zub je počeo da mi reaguje na hladno, a sad me pomalo bolucka, nije ni da bolucka toliko, nego prosto neki osećaj da se ispod plombe događa proces koji treba ispitati.
Volela bih da odem u veću ordinaciju u kojoj radi više stomatologa raznih specijalnosti, po mogućstvu da bude na Vračaru.
Vidim da se pominje Dr Vladimir Milosević u Rakovici. Da li su on njegov tim toliko dobri da bih išla do Rakovice ?
Onda čitala sam o Dejanu Lisjaku, a gledala i neke klipove na YT. Ima li neko iskustva s njim ?
Zanimljiva mi je i Stomatološka ordinacija Pavlović, ima ih petoro u timu, bili su u Deligradskoj, sad su na Krstu.

Molim vas da se javite i proporučite mi ordinaciju koja bi zadovoljila moje kriterijume, naravno ne samo ove nabrojane, nego onu koju u koju vi idete. I hvala svima unapred :D !

_________________
Pomozite nepokretnoj porodici !
sajt :
http://www.brotherskocic-needhelp.com/
tv reportaza (2 min i 37 sek.) :
http://www.youtube.com/watch?v=tWA1Ns1g_9o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Uto Jan 07, 2014 8:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 25, 2011 12:14 am
Postovi: 4
Sta mislite kako trebate da radite u zemlji punoj predrasuda da bi ste u Rakovici napravili jednu uspesnu ordinaciju i da bi ste je odrzali 30 godina ? U koju dolaze ljudi iz ne samo iz svih delova Beograda , nego i iz svih delova Srbije. Ordinacija se inace nalazi bukvalno kada se spustite niz Lisiciji potok znaci nije u dubini Rakovice. Nazalost vlada predrasuda da je sve sto je u Rakovici lose i u globalu sve sto je van centra grada manjeg kvaliteta pa je ljudima prosto neverovatno da u Rakovici ima takva jedna ordinacija i da vredi potrositi pola sata da se stigne do nje. A verujte mi da vredi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Sre Jan 08, 2014 1:12 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 11:51 pm
Postovi: 112
Lokacija: Beograd
DOCent je napisao:
Sta mislite kako trebate da radite u zemlji punoj predrasuda da bi ste u Rakovici napravili jednu uspesnu ordinaciju i da bi ste je odrzali 30 godina ? U koju dolaze ljudi iz ne samo iz svih delova Beograda , nego i iz svih delova Srbije. Ordinacija se inace nalazi bukvalno kada se spustite niz Lisiciji potok znaci nije u dubini Rakovice. Nazalost vlada predrasuda da je sve sto je u Rakovici lose i u globalu sve sto je van centra grada manjeg kvaliteta pa je ljudima prosto neverovatno da u Rakovici ima takva jedna ordinacija i da vredi potrositi pola sata da se stigne do nje. A verujte mi da vredi.


Nemojte se jediti DOCente :D , stanujem u na Vračaru, oko mene ordinacija koliko hoćete, uredila sam sebi život tako da mogu svugde da stignem peške (mislim na razne usluge - od frizrskih do lekarskih).
OK, recimo da se iscimam do Rakovice i da me tamo dočeka
Dr Miloš Milošević
Diploma
Stomatološki fakultet u Pančevu
izvor : http://www.dentaloralcentar.rs/nasi-sto ... tails-2409

Pretpostavljam da je mladi doktor sin Dr Vladimira (možda pogrešno ?). Svejedno, imam predrasude prema privatnim fakultetima i znanju koje se odatle iznosi.
Ako plaćam želim da me leči zubar koji je završio stomatologiju na BU, a ne u Pančevu, ako se ne varam taj fakultet je imao problem sa akreditacijom, čula sam ponešto i o njihovim svršenim studentima, da ne dužim...
Hvala, ali, ne hvala :-? .

_________________
Pomozite nepokretnoj porodici !
sajt :
http://www.brotherskocic-needhelp.com/
tv reportaza (2 min i 37 sek.) :
http://www.youtube.com/watch?v=tWA1Ns1g_9o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Sre Jan 08, 2014 1:31 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 23, 2008 11:51 pm
Postovi: 112
Lokacija: Beograd
Izvinjavam se ali mi je prošlo vreme za EDIT :
Nije mi jasno zašto pacijenti ne napišu na forumu imena stomatologa čijim su radom zadovoljni :roll: . Javljaju se pacijenti koji se kunu u stomatologe koji su im spasli "otpisane" zube i onda ne kažu o kome se radi. Ili pošalju na PP, kao da se radi o strogo poverljivim informacijama, vojnim tajnama, CIA, FBI :lol: ?
S druge strane imamo stomatološkinju koja se besprizorno reklamira, da ne kažem svima se nudi i nikom ništa :roll: .
Naravno to je
dr Marijana je napisao:
Pozdrav Dr. Marijana

koja, BTW, ne zna ni da se potpiše.
Doktorko, Dr. sa tačkom znači "drugi", a Dr je skraćenica za doktor :wink: .
Manje "fejsbukovanja" i interneta, više rada i ponekad prelistajte pravopis :P .

_________________
Pomozite nepokretnoj porodici !
sajt :
http://www.brotherskocic-needhelp.com/
tv reportaza (2 min i 37 sek.) :
http://www.youtube.com/watch?v=tWA1Ns1g_9o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Sre Jan 08, 2014 11:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 25, 2011 12:14 am
Postovi: 4
Da li bi ste vi svom detetu dali da radi u vasoj ordinaciji koju ste gradili 30 godina a da znate da nema pojma? Dr Vladimir Milosevic stoji iz svakog rada, i nema sanse da neko od zaposlenih dobije da radi nesto sto ne zna vrhunski. Vi svakako imate pravo da birate doktora ima ih vise.

Dr Milos Milosevic je bio student demonstrator u Pancevu pored toga sto je zavrsio isti fakultat. Njegova sveska za zakazivanje je puna pacijenata koji su 90% dosli kod njega preko preporuke. Zauzet je izmedju 6 i 12 sati dnevno u ordinaciji sa pacijentima. Ako pogledate galeriju pre i posle na sajtu slika sa noktima (Zirconium krunice) je njegov rad, zatim recimo rekonstrukcija zagrizaja. U ostalom lako mozete da pronjuskate van interneta, sigurno neko kog znate zna nekog ko zna nekog ko njega zna ili je bio kod njega.

Sto se akteditacije tice , ajde molim vas. Pa i ptice na grani znaju kako danas stvari funkcionisu u zemlji Srbiji. Pa ni na porodjaj ne mozete bez plave kovetrice a kamoli da se aktedituje fakultet.

Sto se fakultata tice i sa BU i sa Pancevackog izlaze i ovakvi i onakvi. Tu nema pravila. Beogradski fakultat nije ono sto je nekada bio i na zalost spao je na to da neki asistenti na vezbama ne daju pacijente da sebi ne bi pravili konkurenciju. To kakav ce neko stomatolog da postane u zemlji Srbiji zavisi od toga koliko je zainteresovan i koliko zeli da gura i da samostalno uci. Na fakultatu ce da vam pokazu onaj potrebni minimum i to je to, tek ako vide da zelite da naucite vise pokazace vam vise i naucice vas vise. Niko nije blasav da se nesto posebno trudi da sam sebi pravi konkurenciju ako bas ne mora. Kada kazem potreban minimum mislim na stomatologiju iz ostalog sto vam u zivotu trebati nece uvek dobijete maksimum jer tu nisu pare pa i niste nekome konkurencija. Ko god je izasao i sa Beogradskog i sa Novosadskog i sa Niskog i sa Pancevackog fakultate u poslednjih 15 godina a da je znao da radi to je postigao 95% zahvaljujuci svojoj probojnosti i tome sto je vukao asistente i profesore za rukav , sedeo na klinici van vezbi i radio dok su ostale kolege isle u zezanje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Sre Jan 08, 2014 11:35 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 25, 2011 12:14 am
Postovi: 4
LadyOfTheMountain je napisao:
DOCent je napisao:
čula sam ponešto i o njihovim svršenim studentima, da ne dužim...


Sta ste culi zivo me zanima? I od koga ste culi?
Pa da Beogradski univerzite izbacuje tako savrsene stomatologe onda se ljudi ne bi masovno raspitivali kod koga da idu. Nego bi svi isli kod onoga koji im je najblizi. Zar ne? Masa ljudi ima losa iskustva i zato biraju stomatologa polako i pazljivo. I vecina tih losih iskustava je sa onima koji su zavrsili drzavne fakultate da se ne lazemo. To je cinjenicno stanje. Ostalo su price.

Isto se tako pljuvalo po privatnom medicinskom fakultetu, da je ovakav i onakav i da se ispiti poklanjaju. To je rekla kazala. To da svakih nedelju , dve osvane neki clanak da je neko otisao na onaj svet lekarskom greskom lekara koji su zavrsili famozne drzavne fakultete je corpus delicti cinjenica.

Svako bi trebao da se bavi svojom obrazovnom ustanovom i da vidi sta ne valja jer svuda nesto ne valja a ne da se bavi tudjom . Nije na mestu da neko pljuje po konkurentskom fakultatu dok sa njegovog izlaze katastrofe i potencijalne ubice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Sre Jan 08, 2014 10:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 14, 2013 3:41 am
Postovi: 31
hahaha doktore moj što se jediš, vidiš žena nema poverenja i gotovo, to je njeno pravo. nego reci ti meni doktore pošto je kod tebe bezmetalna keramika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Pon Feb 03, 2014 9:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 07, 2013 1:22 pm
Postovi: 31
Lokacija: Beograd
Pogledajte ovaj sajt o stomatologiji www.vasstomatolog.net

_________________
dr Marijana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Uto Apr 01, 2014 10:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 4:36 pm
Postovi: 4
haha
ima nas svakakvih sa predrasudama i bez njih ali o tom potom :P

kad se nadje dobar stomatolog on se tesko menja
stoga bi zeleo da doprinesem i na ovom postu i dam svoju preporuku za ceo tim koji radi u Stomatoloskoj ordinaciji Mr. dr Mirele Cvjetkovic na Novom Beogradu.

Vrlo su temeljni, kvalitetni, precizni i korektni.

Njihov kontakt na:
http://www.dentaltourism.rs/contact
ili
011/2289-229

Srdacan pozdrav

PS: kada odete zadovoljni molim odgovor na post :wink:
PPS: iako je post postavljen na prvi April nije prvoaprilska sala :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Stomatoloske ordinacije u Beogradu
PostPoslato: Pet Jan 09, 2015 7:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 09, 2015 7:33 pm
Postovi: 1
tema nije odavno aktivna, ne mogu da se obratim nekim korisnicima privatno jer nisu na forumu 2 godine .Zaista mi treba preporuka dobrog stomatologa u Bgd, jer imam problematicne zube a imam tek 24 godine i ne smem vise kod bilo koga da odem... nekog stomatologa koji se trudi pre da spasi zub nego da vadi, precizan, pedantan. Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: