Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Jako neobicno pitanje
PostPoslato: Čet Okt 29, 2009 12:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:20 am
Postovi: 13
ma to mogu normalno
ako se desi jos jednom onda moram dok doktora definitivno jer je i mene zabrinulo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jako neobicno pitanje
PostPoslato: Pet Dec 06, 2013 2:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 06, 2013 2:50 pm
Postovi: 3
naleteh na ovu temu, pa rekoh da postavim i ja pitanje. ne znam u kojoj meri je imao problem decko sa pocetka ove teme, pa cu ukratko izloziti svoj.

dakle takodje posle masturbacije, ali jutro posle, primetio sam zadebljanje kozice oko glavica i samo tu. ne boli me nista, mogu prevuci kozicu, ne pecka me dok mokrim. da li znate mozda o cemu se radi? pitam jer je petak i kod doktora na pregled mogu tek u ponedeljak.

hvala vam


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jako neobicno pitanje
PostPoslato: Pet Dec 06, 2013 3:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 06, 2013 2:50 pm
Postovi: 3
ne mogu da editujem postavljeno pitanje, dodao bih samo da nemam problema sa erekcijom i da u erekciji mogu bez bola prevuci kozicu preko glavica u potpunosti i da se u erekciji i ne primeti toliko zadebljanje ili otok..sta li je vec


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jako neobicno pitanje
PostPoslato: Pet Dec 06, 2013 4:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 11, 2009 11:20 am
Postovi: 13
problematika je napisao:
naleteh na ovu temu, pa rekoh da postavim i ja pitanje. ne znam u kojoj meri je imao problem decko sa pocetka ove teme, pa cu ukratko izloziti svoj.

dakle takodje posle masturbacije, ali jutro posle, primetio sam zadebljanje kozice oko glavica i samo tu. ne boli me nista, mogu prevuci kozicu, ne pecka me dok mokrim. da li znate mozda o cemu se radi? pitam jer je petak i kod doktora na pregled mogu tek u ponedeljak.

hvala vam


Ja sam imao malo tezi slucaj jer je meni zadebljanje bilo vece. To se desava kad ti se upali vena jer tokom mastrubacije je zgnjecis nezgodno (ne mora da bude da si radio neke ekstremne stvari nego cisto neki nezgodan pokret si napravio i rezultat toga je kozica se zadeblja).
Kao sto sam na pocetku napisao meni je polni organ izgledao kao cevap i nisam imao problema dok mokrim al sam osecao bol sa donje strane penisa (tj vena me je konkretno bolela).
Stavljaj obloge hladne i procice te za par dana.
Ja sam isto imao problem nisam otisao kod doktora 2 puta jer kad sam pisao ovo mi se desilo na moru, a drugi put je bila subota i tek za 5 dana sam imao zakazano kod doktora a do tad mi je otok spao.
Naravno nisam ni ja imao problem sa erekcijom al nemoj da imas nikakve seksualne aktivnosti dok imas taj problem jer ce ti to samo usporiti oporavak il cak pogorsati (povecace se otok pa ce ti biti kao "cevap") :D

Znaci da sumiramo hladne obloge i bez bilo kakvih seksualnih aktivnosti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jako neobicno pitanje
PostPoslato: Pet Dec 06, 2013 4:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 06, 2013 2:50 pm
Postovi: 3
hvala na ekspresnom odgovoru i na temi uopste, jer sam naisao na prvi rezultat na guglu gde kaze da moze da bude opasno i da se obavezno konsultuje urolog. probao sam da odem na studentsku polikliniku, ali me nisu primili bez knjizice.

jos jedno pitanje dok si tu. hladne obloge, mozes li malo pojasniti? led ili hladna voda? i kako ga obloziti? odnosno cime? posto je ipak malo nezgodno mesto, nije uganuce clanka pa da oblogu mozes fiksirati :))))

hvala ti puno jos jednom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Jako neobicno pitanje
PostPoslato: Ned Jan 05, 2014 5:18 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Mislim da si ga predrkao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 36 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: