Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Molim za savet ...
PostPoslato: Pet Dec 27, 2013 3:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 27, 2013 2:32 am
Postovi: 2
Pozdrav svima ,novi sam na forumu ...
Vec par meseci sam u vezi sa devojkom koja je nesto starija od mene ...
Ja sam uvek insistirao na upotrebi kondoma ,zadnja menstruacija joj je bila 2.decembra
nismo imali odnose do 17 decembra ..Od tada smo imali odnose par dana uzastopno ,ali uvek sa kondomom ,pored toga sto sam kao kontracepciju koristio kondom ta nekolika puta nisam ni imao snošaj
Znaci: kondom + prekinuti snošaj , 100% sam siguran da kondom nije pukao ili bio probusen (proveravao sam ) .Niti je penis bez kondoma bio u bilo kakvom dodiru sa usminama Vagine ...Tako da u nju nije mogla dospeti ni famozna predsemena tecnost a kamoli ejakulat ...Plodne i neplodne dane necu ni racunati ,ali je prvi odnos bio 15 ti dan od pocetka poslednje menstruacije ...

To je uvod ,a problem je da njoj menstruacija kasni vec 5 dana ,a ona tvrdi da joj nikad u zivotu nije kasnila ...Prisutni su joj predmensturalni simptomi ,tipa osetljive grudi,pritisak u donjem delu stomaka ,razdrazljivot ,pritisak u čeonom delu glave ...
Na moje insitiranje uradili smo i urinarni Beby rapid test ,pokazao je negativan
Iako znam da se radi sa jutarnjom mokracom ,i 10 tak dana posle eventualnog začeca
I pored svega ovoga ,zabrinut sam prekopao sam razno razne forume tamo pisu sve i svasta ispade da je najsigurnija kontracpecija da predjem u geyeve ...
Zanima me dali i pored svega sto sam napisao postoji neka teoretska mogucnost da je ostala u drugom stanju
Pozdrav za sve !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: