Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 272 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Sub Nov 30, 2013 5:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Pa ako ti je cilj da prihvatiš osećaj u seksu onda bi trebalo da malo pauziraš i da upražnjavaš samo seks... Navikao si na svoju ruku u okolnostima u kojima si masturbirao, moraš sada malo to da zaboraviš a da seks prihvatiš kao ono pravo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Uto Dec 03, 2013 6:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2012 1:02 am
Postovi: 2
_MaRe_ je napisao:
pa jel mnogo to jedamput dnevno ??

Nije..slobodno po pet puta :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Uto Dec 03, 2013 8:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 03, 2013 6:10 pm
Postovi: 11
Veličina penisa oduvek je bilo pitanje koje izaziva sumnju kod muškaraca. Koja je normalna veličina penisa? Koja je normalna debljina penisa, normalna dužina penisa? Da li je moj penis premali? Odgovori na ova pitanja su subjektivni i menjaju se od muškarca do muškarca. Ovog puta vas nećemo štedeti bolnih odgovora. Pitali smo devojke da li je veličina bitna i sve do jedne odgovorile su DA. Ipak, sve su dodale i to da je, ako već nije velik, važno šta njegov gazda zna sa njim.
Pitanje veličine penisa neće biti tema ovog teksta. Odgovorili smo u uvodu, ali i u brojnim ranijim tekstovima, pa ko voli nek izvoli. Ono čime će se pozabaviti u ovom tekstu jeste šta muškarci sa malim penisima mogu da urade da ih povećaju.
Osnovno
Preparati, pilule, pumpice i hirurška intervencija prvi su korak za povećanje penisa. Kada je reč o pilulama važno je da sastojci budu prirodni, da nemaju hormonskih dodataka koji mogu naškoditi zdravlju jetre i da imaju zvaničnu deklaraciju. Pumpice su delotvorne, ali samo na kratko. Hirurškom intervencijom postiže se povećanje penisa za neka dva centimetra, ali u obzir treba uzeti prilično složenu operaciju i ozbiljne komplikacije koje se mogu javiti nakon operacije.
Vežbe za povećanje penisa
Sa druge strane tu su i vežbe za povećanje penisa. Jasno, potrebno je vreme, dosta lubrikanta i ručnog rada. Ali vredi. Kada završite sa ovim treningom u rukama će vam ostati penis koji ispunjava sve vaše kriterijume. Da krenemo.
Istezanje
Ovo je jedna od najjednostavnijih, ali prilično efikasnih vežbi. Sastoji se u istezanju penisa do granice neprijatnog osećaja. U tom stanju zadržite penis nekih 10 seksundi i zatim ga vratite u opušteno stanje. Ovu vežbu ponovite 10 puta.
Napomena: Budi nežan.
Stezanje
Nakon istezanja, vreme je za stezanje. Vežba se sastoji u stezanju, do granice neprijatnosti istegnutog penisa. Stezanje se vrši dok glava penisa ne pocrveni i ne otekne od priliva krvi. Kako biste izbegli iritacije penis stežite nežno. Jasno, sve ovo podseća na priručnik za masturbaciju, pa je zato važno naglasiti da penis MORA biti u opuštenom stanju. Broj ponavljanja 10.
Muženje penisa (jelqing)
Ovo je jedan od najstarijih i najefikasnijih metoda za produženje penisa, a potiče iz arapskog sveta. Muženje penisa je upravo to, muženje. Palac i kažiprst u vidu OK znaka savijte oko korena penisa i lagano povlačite ka vrhu. Pre nego počnete sa “muženjem” zagrejte penis nekom toplom oblogom, a po završetku vežbi ga lagano protresite. Svaki dan “vežbajte” 10 minuta i, kako tvrde oni koji su već vežbali “muženje”, penis za dve do tri nedelje može narasti do dva do pet centimetara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Pon Dec 16, 2013 9:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2013 8:58 pm
Postovi: 2
Pozdrav forumasi, imam jedno pitanje.. Da li je obim penisa na korenu od 11, 11,5 cm neka prosecna velicina? i da li bi neko mogao da mi kaze koji kondom bi mogao da odgovara ovom obimu imam neku devojcicu za akciju po prvi put pa da budem siguran u sebe ? :) hvala vam unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Pon Dec 16, 2013 10:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 03, 2013 6:10 pm
Postovi: 11
Postovani "soneNk",
Imate privatnu poruku da ne pravimo mnogo postova ovde.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Uto Dec 17, 2013 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 16, 2013 8:58 pm
Postovi: 2
Moja greska, 19 godina imam visok 190 i tezak 65 kila nije kako treba ali bice duzina penisa mi je 15.5, 16cm a obim 11, 11,5cm ..pitanje je da li je to ok i ako znate koji kondom bi mi pasovao ? Hvala jos jednom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Uto Jan 28, 2014 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 28, 2014 1:47 am
Postovi: 1
Sve je to uredu..Al ja imam 17 godina i ne znam kolika mi je velicina nit me interesuje..Isto tako nezz ni broja koliko sam cura kresnuo..:D..Sa 15 god sam imao prvi odnos.. tako da kazem vam..Momci ne mjerte te vaše stvari samo bubajtee..:D..Koga briga kolki vam je.. Odma tražte ko' hljeba..:D..Sve su to krave..Hehe.. lp pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Sre Feb 05, 2014 1:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 05, 2014 1:00 am
Postovi: 1
moze jedno pitanje imam 13 godina i duzine mi je 11 cm dali je to dovoljno ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Sub Feb 08, 2014 5:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 08, 2014 5:42 pm
Postovi: 3
Pozz ljudi,ja dosta vremena provedem citajuci ovakva pitanja i odgovore i nervira me to i utice lose na mene i sve :3..

Znaci velicina mog penisa je skoro 14 cm tacnije 13,7-8 kako kad 14 izmjerim kad skroz istegnem i to :S...

Pitanje oceli mi jos rasti ja bi bio zadovoljan bar s 15 cm...

Imam 16 godina sad ce mi za 4 mj 17,i eto pitanje je ocel rasti jos :S

Gdje god procitam negdje kazu hoce do 17 negdje do 20 negdje i vise,ne znam vise sam u sta da vjerujem...

Hvala unaprijed ko pomogne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Uto Feb 11, 2014 1:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 11, 2014 1:07 pm
Postovi: 6
Imam 12 godina.
1) Dužina penisa mi je 7 cm a obim 9 cm u erekciji i 4 cm dužina i 7 cm obim u opuštenom stanju.
Kolika je prosečna dužina i obimm penisa za moj uzrast i dokle će mi rasti?

2) Imam puno dlaka ispod pazuha a još više oko penisa.
Jel to normalno?

3) Penis mi je u erekciji malo kriv na gore.
Šta s tim?


Hvala u napred !!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Čet Feb 27, 2014 4:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 27, 2014 3:31 pm
Postovi: 4
pozdrav. planiram poceti s prosize vezbama sutra. Imam 2 pitanja.
1. Da li je potrebno piti tablete uz vezbe??Pro sam sportista,i zelio bih izbeci bilo kakve tablete.
2. Da li se peskirom zagreva samo penis,ili i testisi? Na dosta sajtova sam citao da nije pametno zagrevati testise,zbog spermatozoida,jer testisima ne odgovara toplota. Odgovorite sto pre, da mogu poceti s radom. Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Pet Feb 28, 2014 1:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 27, 2014 3:31 pm
Postovi: 4
Dr.Bozidar Ikic je napisao:
Veličina penisa oduvek je bilo pitanje koje izaziva sumnju kod muškaraca. Koja je normalna veličina penisa? Koja je normalna debljina penisa, normalna dužina penisa? Da li je moj penis premali? Odgovori na ova pitanja su subjektivni i menjaju se od muškarca do muškarca. Ovog puta vas nećemo štedeti bolnih odgovora. Pitali smo devojke da li je veličina bitna i sve do jedne odgovorile su DA. Ipak, sve su dodale i to da je, ako već nije velik, važno šta njegov gazda zna sa njim.
Pitanje veličine penisa neće biti tema ovog teksta. Odgovorili smo u uvodu, ali i u brojnim ranijim tekstovima, pa ko voli nek izvoli. Ono čime će se pozabaviti u ovom tekstu jeste šta muškarci sa malim penisima mogu da urade da ih povećaju.
Osnovno
Preparati, pilule, pumpice i hirurška intervencija prvi su korak za povećanje penisa. Kada je reč o pilulama važno je da sastojci budu prirodni, da nemaju hormonskih dodataka koji mogu naškoditi zdravlju jetre i da imaju zvaničnu deklaraciju. Pumpice su delotvorne, ali samo na kratko. Hirurškom intervencijom postiže se povećanje penisa za neka dva centimetra, ali u obzir treba uzeti prilično složenu operaciju i ozbiljne komplikacije koje se mogu javiti nakon operacije.
Vežbe za povećanje penisa
Sa druge strane tu su i vežbe za povećanje penisa. Jasno, potrebno je vreme, dosta lubrikanta i ručnog rada. Ali vredi. Kada završite sa ovim treningom u rukama će vam ostati penis koji ispunjava sve vaše kriterijume. Da krenemo.
Istezanje
Ovo je jedna od najjednostavnijih, ali prilično efikasnih vežbi. Sastoji se u istezanju penisa do granice neprijatnog osećaja. U tom stanju zadržite penis nekih 10 seksundi i zatim ga vratite u opušteno stanje. Ovu vežbu ponovite 10 puta.
Napomena: Budi nežan.
Stezanje
Nakon istezanja, vreme je za stezanje. Vežba se sastoji u stezanju, do granice neprijatnosti istegnutog penisa. Stezanje se vrši dok glava penisa ne pocrveni i ne otekne od priliva krvi. Kako biste izbegli iritacije penis stežite nežno. Jasno, sve ovo podseća na priručnik za masturbaciju, pa je zato važno naglasiti da penis MORA biti u opuštenom stanju. Broj ponavljanja 10.
Muženje penisa (jelqing)
Ovo je jedan od najstarijih i najefikasnijih metoda za produženje penisa, a potiče iz arapskog sveta. Muženje penisa je upravo to, muženje. Palac i kažiprst u vidu OK znaka savijte oko korena penisa i lagano povlačite ka vrhu. Pre nego počnete sa “muženjem” zagrejte penis nekom toplom oblogom, a po završetku vežbi ga lagano protresite. Svaki dan “vežbajte” 10 minuta i, kako tvrde oni koji su već vežbali “muženje”, penis za dve do tri nedelje može narasti do dva do pet centimetara.


pozdrav. planiram poceti s ProSize vezbama sutra. Imam par pitanja.
1. Da li je potrebno piti tablete uz vezbe??Pro sam sportista,i zelio bih izbeci bilo kakve tablete.
2. Da li se peskirom zagreva samo penis,ili i testisi? Na dosta sajtova sam citao da nije pametno zagrevati testise,zbog spermatozoida,jer testisima ne odgovara toplota.
3. Da li se vezbe rade svakodnevno?
4.Mogu li ove vezbe dovesti do impotencije,ili nekog problema? Odgovorite sto pre, da mogu poceti s radom.
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Čet Mar 27, 2014 2:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 04, 2013 5:28 pm
Postovi: 6
Imam 19 godina, duzina penisami je u opustenom stanju oko 6cm a u erekciji 14cm. Nemam problem s tim da mislim da mi je mali, problem je u prevremenoj ejakulaciji. Vidim, zale se ljudi na sporu erekciju, na nedovoljno cvrstu erekciju, kod mene je skroz obrnuto, erekciju postigne u roku od 5 sekundi priliko kontakta sa devojkom (mislim na pocetni kontakt, poljubac, mazenje...), tvrd je kao kamen, ali je problem to sto kad devojka pocne da se igra s njim svrsim u roku od 30 sekundi. Veoma brzo se opet podigne i onda moze duze, onda treci put jos duze, ali ovo na pocetku je malo glupo. Sta da radim???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Ned Mar 30, 2014 9:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 21, 2012 12:50 pm
Postovi: 5
DoctorWho, imam isti problem. A mislim da je moj problem psihicke prirode. Uplasim se, nisam opusten, kao da radim na principu refleksa... Nije moje telo nista krivo, mozak je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: velicina penisa
PostPoslato: Ned Mar 30, 2014 6:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 30, 2014 5:39 pm
Postovi: 1
MOLIO BIH NEKOG DA MI ISKRENO ODGOVORI !!!
Imam vise pitanja...
Ovako, napunio sam 18 godina pre 2 meseca. Nisam imao do sada seksualni odnos, lep sam momak (ne mislim sam za sebe, nego mi devojke pricaju) skoro da mogu da imam svaku devojku u srednjoj. Ali imam problem, tj vise problema.
Kao prvo velicina. Penis mi je u 13cm dugacak, a 11cm u obimu. Jedina pozitivna stvar mi je sto mi je u opustenom stanju manji 2,3 cm nego dignut, a gotovo istog obima. Tako da sam sa dosta devojaka imao predigru ali uvek se tu zavrsavalo jer im ja iserem da ne mogu da imam erekciju jer pijan ili sta znam. Jasno je da se plasim. E sad nije to samo zbog velicine, vidim da ovde ima ljudi i sa manjima od mene, vise me brine onaj pojam na koji sam tek ovde prvi put naleteo " fimoza "
Kao mali imao sam problem sa kozicom, trebali su da mi je seku jer mi se bila zagnojila ali doktor da bi izbegao to samo je malo secnuo i uz pomoc nekih pomada i ostalih preparata ona je funkcionisala normalno.. Sad imam 18 i kozicu mogu maksimalno da zavrnem samo u slucaju kad mi je penis u opustenom stanju, u slucaju kada je u erekciji ne smem ni da pokusavam jer je bol evidentan. Znaci bio mi penis u opustenom ili spustenom stanju meni je kozurina preko glavica, eventualno ponekad se vidi malo glavic kad je penis u erekciji. Da li je to problem i zbog cega? I da li moja velicina mozda da zabrinjava, 13cm kao 13cm nije toliko strasno, ali se tripujem da ga ne merim dobro je kad vidim sliku necije kite za koju tvrdi da ima 17cm recimo, meni deluje da moj ima 10 :D
Usput imam devojku koja je starija od mene 2 godine, vec 4 meseca smo zajedno i kapiram da devojka ludo iscekuje da se kresnemo, tako da pomagajte sto pre!!!
Hvala unapred :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 272 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: