Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 11:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Jul 25, 2006 12:52 pm
Postovi: 113
Nazalost, ne, ja sam samo pacijentkinja. Imala sam izuzetno lose iskustvo sa jednim doktorom, pa pokusavam da pomognem da i drugi ne prodju tako. Njegove brljotine popravljali su mi na Klinici Colic i St. Medici, te sam im izuzetno zahvalna.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Ned Jan 17, 2010 4:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 3:54 pm
Postovi: 32
deana je napisao:
Nazalost, ne, ja sam samo pacijentkinja. Imala sam izuzetno lose iskustvo sa jednim doktorom, pa pokusavam da pomognem da i drugi ne prodju tako. Njegove brljotine popravljali su mi na Klinici Colic i St. Medici, te sam im izuzetno zahvalna.


Ciao Deana,

Izvini za moj komentar juce. Imao sam vremena da pogledam vase postove, i ocito da se nakon ubrizgavanja silikona u ustima tvoj zivot pretvorio u pravu dramu.... Jesi li resila problem? Sta si drugo operisala na toj klinici? Neznam zasto ali covek je meni izgledao izuzetno strucno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Pet Jan 22, 2010 5:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 22, 2010 5:32 pm
Postovi: 1
Imao sam priliku da me operise Dr Kojic, u pitanjanju je bila septorinoplastika pre 5 meseci. Sve je ispalo savrseno, hvala dr Kojicu koji je od prvog trenutka ulivao poverenje. Sve najbolje o St medici i ono sto mogu preporuciti svima koji se dvoume da nece pogresiti ako svoje poverenje ukazu Dr kojicu, i da dobro razmisle da li su dobro izabrali po pitanju doktora. Hvala Dr Kojicu jos jednom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Sub Jul 31, 2010 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 31, 2010 7:05 pm
Postovi: 4
caos svima,jer ima neko da je radio nos kod doktora colica?ja imam nekako spsutan nos ,asimetrican...a zelim stvarnoooo lepu njuskicuuu :wink: da bude mali,uzak ..eee sad mi treba preporuka za nekog doktora koji stvarnoo zna da uradi nos i da ne moram da radim operaciju 3 puta!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Sub Jul 31, 2010 7:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 31, 2010 7:05 pm
Postovi: 4
upsss nisam mislila colica,vec ,kojica :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Sub Nov 27, 2010 8:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 21, 2008 5:01 pm
Postovi: 12
Da li je neko radio face lifting kod dr Kojica ili video nekog ko je to radio kod njega?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Dr Sinisa Kojic je ispod prosecan hirurg
PostPoslato: Sre Jun 01, 2011 1:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 01, 2011 12:55 pm
Postovi: 3
[b]Nazalost moje iskustvo sa dr Kojicem je veoma neprijatno. Radila sam liposukciju i abdominoplastiku pre godinu dana i dobila sam strasnu infekciju odmah posle operacije , verujte jedva sam prezivela. Kasnije su mi lekari na Bezanijskoj kosi, gde sam provela skoro mesec dana u postoperativnoj nezi, rekli da je moja infekcija rezultat dr Kojiceve lose hirurske tehnike. Kasnije sam cula od mnogih drugih ljudi koji ga poznaju jos iz Sarajeva gde je radio pre rata, da je on bio i ostao jedan ispod prosecan hirurg, koji samo voli da uvelicaba svoje uspehe i da se hvali. :evil:

On sebe moze da naziva vrhunskim hirurgom ali posle mog iskustva i ostalih oziljaka ja ga ne bih nikome preporucila. Uostalom, tako je naduvao cene valjda misli da ce ljudi da kazu -ej bre ovo mora da je neki super hirurg, cim je ovako skup..

Ja samo mogu da kazem da u Beogradu ima mnogo boljih a uz to i jeftinijih plasticnih hirurga nego sto je dr Sinisa Kojic.[/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Sre Jun 06, 2012 10:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jan 23, 2009 6:21 am
Postovi: 23
Dovoljno je otici na konsultacije i videti koliko je covek ljigav :) Mada neki su imali tu nesrecu da ih doceka ljubazno (ili lose procenjuju karakter) ali jos nisam cula da se neko zalio na veliki propust. Bas mi je zao sto je doslo do infekcije, treba to pricati i na forumu plastic surgeon, tamo ipak ide najvise potencijalnih pacijenata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Pet Okt 26, 2012 12:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2012 1:02 am
Postovi: 19
Cao,

Napravjen je forum za plasticne hirurgije.
Cure dele iskustva i postavljaju slike.
http://*/
Izvolite pridruzite nam se :)

Puno pozdrava


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Pet Feb 15, 2013 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 15, 2013 11:05 pm
Postovi: 1
moja zena je pre 2-3godine uradila grudi na mensana klinici ( posle treceg deteta su se ispraznile- ostala samo koza),pa je htela da ih vrati u prvobitno stanje. Sad su gore nego sto su bile pre operacije. Jednu je zapoceo dr.Lekic ,smatramo da je nije on zavrsio a drugu je dao nekoj doktorki da se vezba. Ima li ko iskustva sa dr. Draganom iz st.medica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Pet Jul 19, 2013 9:40 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 22, 2008 5:05 pm
Postovi: 7
Lokacija: Beograd
Ja sam na klinici stMedik izgubila levu dojku,malopre sam komentarisala ceo slucaj.To se desilo 2002 godine i radio mi je Nikola Maras,klinika je tada bila na Vozdovcu u bulevaru JNA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Klinika St.Medica
PostPoslato: Uto Okt 22, 2013 9:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 12, 2012 1:02 am
Postovi: 19
Ja licno sam zadovoljni pacient od dr.Kojica, a znam i za druge koje su tamo operisani.
Vise o toga mozete procitati na sledeci link
www.*REKLAMA*


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: