Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pet Mar 08, 2013 7:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 07, 2013 8:27 pm
Postovi: 2
tamaraft je napisao:
Pa ako mislite da postoji realna sansa da je trudnoca ostvare onda uradite analizu iz krvi, izvadite krv i za par sati mozete saznati rezultate u svakoj rpivatnoj laboratoriji!


I danas sam takodje uradila test, i isto je bio negativan. A sada ne znam da li da vadim krv ili ne... :/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Apr 08, 2013 10:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2013 4:12 am
Postovi: 5
:-? E,ovako... Imala sam odnös sa deckom sredinom ciklusa, nekih 2 min tog odnosa nismo koristili zastitu i nije bilo ejakulacije, posle je stavio kondom i sve je bilo ok... Sada meni kasni 10 dana, 2 puta sam uradila test i oba puta je bio negativan... Imam sve uobicajene simptome za menstruaciju.,. Moze li psihicki da se odlozi meca, ja sam mnogo opterecena time poslednje 2 nedelje,toliko da ne mogu ni da ucim....? Pomagajte! Da li je posle ta 2 testa moguca trudnoca? Na pregled mogu da odem tek prekosutra, a sve se nadam da ce ta krv vec jednom da krene! :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pet Apr 12, 2013 11:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 12, 2013 11:11 pm
Postovi: 4
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje... Imala sam odnos sa deckom 03.04., dugo pre toga nismo imali odnose pa je on svrsio nakon pola minuta,nije svrsio u mene vec van,obrisao ga i nastavili smo da imamo odnos jos nekih 15ak minuta nakon cega je opet svrsio van mene.Zanima me da li je moguce da ostanem trudna,tj.da li postoji mogucnost ukoliko ga nije dobro ubrisao a vratio nazad da je ostalo jos sperme i da je to zavrsilo u meni? Dobila sam menstruaciju sutra dan,ali mi je trajala 4 dana,a obicno bude oko 7 dana...molim odgovor sto pre,brinem se.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sub Apr 13, 2013 11:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 10, 2013 4:12 am
Postovi: 5
Za sve koji su procitali moje pitanje:
sandritasendy95 je napisao:
:-? E,ovako... Imala sam odnös sa deckom sredinom ciklusa, nekih 2 min tog odnosa nismo koristili zastitu i nije bilo ejakulacije, posle je stavio kondom i sve je bilo ok... Sada meni kasni 10 dana, 2 puta sam uradila test i oba puta je bio negativan... Imam sve uobicajene simptome za menstruaciju.,. Moze li psihicki da se odlozi meca, ja sam mnogo opterecena time poslednje 2 nedelje,toliko da ne mogu ni da ucim....? Pomagajte! Da li je posle ta 2 testa moguca trudnoca? Na pregled mogu da odem tek prekosutra, a sve se nadam da ce ta krv vec jednom da krene! :cry:

Moguce je odloziti mecu psihicki... Dobila sam bas sutradan.... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Apr 14, 2013 1:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 12, 2013 11:11 pm
Postovi: 4
Ana-90 je napisao:
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje... Imala sam odnos sa deckom 03.04., dugo pre toga nismo imali odnose pa je on svrsio nakon pola minuta,nije svrsio u mene vec van,obrisao ga i nastavili smo da imamo odnos jos nekih 15ak minuta nakon cega je opet svrsio van mene.Zanima me da li je moguce da ostanem trudna,tj.da li postoji mogucnost ukoliko ga nije dobro ubrisao a vratio nazad da je ostalo jos sperme i da je to zavrsilo u meni? Dobila sam menstruaciju sutra dan,ali mi je trajala 4 dana,a obicno bude oko 7 dana...molim odgovor sto pre,brinem se.






Jel moze neko da mi odgovori?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Jul 10, 2013 1:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 14, 2013 12:58 am
Postovi: 4
Koliko ja znam,a mislim da znam,da su svi dani u mesecu plodni,neki vise,a neki manje,zanima me,zbog cega onda je ne mogu da zatrudnim? Zaista se trudimo i ja i moj muz,mozda je kratko vreme oko 3 meseca,zaista bi zeleli tu bebu :) ... Ona nam fali da nam uklopi ovu srecu koju imamo. A i,ako je meni redovna meca na 30 dana i ako mi sad zakasni,a imala ne zasticeni odnos sa muzem 3 dana pred mecu,da li mogu da se radujem? :D :) Hvala u napred :)...!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Uto Jul 23, 2013 10:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 7:27 pm
Postovi: 4
Vrlo bih vam bila zahvalna ako biste mi odgovorili i pomogli...

Ja i decko smo imali odnose, kondom je pukao i nismo to videli.
Nakon 7,8 sati uzela sal Escapelle pilulu i taj dan kada smo imali odnose bio mi je naplodan (17. jun, a ja trebam da dobijem 26.,27.juna... imala sam poslednju men. 28. jula)
E, sad moje pitanje je:
Da li zena moze da zatrudni u neplodnim danima?
Da li ja imam saseda zatrudnim i kolike su?
I da spomenem, ja idalje nemam nikakve simptome, povracanje, krvarenje, glavobolja... kao sto pise na uputstvu tabletice i kao sto je moja doktorka rekla da ce mozda da se desi da malo prokrvavim..
Molim vas odgovorite :oops:
hVALA Vam unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sub Jul 27, 2013 10:32 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jul 27, 2013 10:24 am
Postovi: 1
Zdravo svima,nov sam na ovom forumu,iscitao sam razne teme,pa me zanima nesto.
Juce sam se samozadovoljavao,obrisao polni organ itd.A jedno pola sata posle toga sam imao 'odnos' sa devojkom,naravno,ako se to moze nazvati odnosom zato sto sam gurnuo samo 3,4 puta i izvadio.I ovo mi je prvi put da gurnem bez kondoma,pa me zanima da li moze devojka da zatrudni,a mislim da je u plodnim danima.Hvala unapred.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sre Avg 28, 2013 8:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 28, 2013 8:30 pm
Postovi: 1
Imam jedno pitanje... Imala sam odnos sa deckom par dana pre ciklusa i dan pred ciklus. Nismo imali zastitu i svrsio je u mene. Dobila sam menstruaciju trajalo je 7 dana kao i inace , samo je krv bila svetlija nego inace i cesto mokrim od tad. Nakon sto je ciklus zavrsio , dan posle se pojavila sluz crvenkaste boje. Zanima me , jel moguce da sam trudna? Ili je u pitanju neka prehlada?

Srdacan Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 3:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Sep 01, 2013 3:43 pm
Postovi: 4
i mene interesuje da li je moja djevojka trudna. nismo imali odnos ali smo se trljali. nisam svrsio niti nevinost uzeo. ali strah me da li sam malo sluzi izbacio dok smo to radili. pa sad me interesuje da li je moguce da je ostala trudna ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 11:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@nata123,
moguce je

@Adiii333,
samo teorijski - prakticno gotovo da ne.

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Sub Sep 14, 2013 7:14 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 14, 2013 7:10 pm
Postovi: 3
Imam i ja jedno pitanjce i nedoumicu. Panicar i zentam se, sta cu. Elem, imala sam zasticen odnos (kondom), nije pukao, nije svrsio u meni ali sam ja u, tako reci, najplodnijim danima pa sam malo uplasena. Trebam li da se brinem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Okt 07, 2013 8:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 07, 2013 8:19 pm
Postovi: 2
Moja devojka pije tablete za kontracepciju .. koja je verovatnoca da zatrudni ? Ako nije problem odgovorite mi na mail [email protected]
Unapred hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Pon Okt 07, 2013 10:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 06, 2013 3:12 pm
Postovi: 31
A da vas pitam ja, što se je*avate ako niste spremni za decu?!? Kako vam je lepo tokom odnosa neka vam bude lepo i tokom odgajanja tog deteta. Ili jednostavno - koristite kondom!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Verovatnoca da devojka zatrudni
PostPoslato: Uto Okt 08, 2013 11:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 07, 2013 8:19 pm
Postovi: 2
A sta ako ti kondom pukne a ne zelis da zatrudnis ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: