Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Totalno sam se promenio....
PostPoslato: Čet Avg 12, 2004 11:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 12, 2004 11:19 pm
Postovi: 3
Definitivno vise ne prepoznajem sebe niti razumem sta mi se ovo desava. Naime, imam 21 godinu i mislim da sam depresivan ako ne i jos nesto pored toga. Osecam se bezvoljno, imam utisak da svako moze da manipulise samnom i da ne bih mogao da mu se suprostavim. Koncentracija mi je ravna nuli, imam ispit za nekoliko dana a ja vec 2 nedelje citam 10 strana i nista nisam uspeo da zapamtim. Osecam kao da mi trne ruke i da me podilaze kao neki zmarci i primetio sam da tokom ucenja, uopste ne mogu da budem miran jer sam zaokupljen sa rukama. Ili se ceskam, pomeram nesto, namestam kosu... Sto se tice komunikacije, osecam kao da mi glas podrhtava dok govorim i da pricam dosta tiho tako da moram cesto da ponavljam sta sam rekao a onda padam u jos veci trip... stalno sam zaokupljen time kako se drugi ponasaju i imam strah da ce to sto ja kazem biti glupo i kad nesto kazem a niko ne reaguje na to onda se samo jos gore osecam. Nemam strah od ljudi, ali imam problem sa komunikacijom i to cak i sa prijateljima jer ne znam o cemu bistmo pricali, jednostavno zeljan sam da pricam ali ne znam sta! Ove promene su pocele pre 5 meseci kada me je devojka napustila, totalno sam se promenio, poceo sam da sebe analiziram i skroz sam se zatvorio u sebe. Totalno sam druga osoba, ne mogu sebe da prepoznam, znam da definitifno imam krupan problem i da bih trebao da se obratim nekom specijalizovanom ali bih zeleo da znam da li ima neko ko ima ili je imao ove simptome i sta je radio, kako se lecio, koliko je trajalo lecenje, da li se izlecio...

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: cao
PostPoslato: Sre Nov 10, 2004 11:45 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pon Apr 19, 2004 2:00 am
Postovi: 51
Lokacija: Pomoravlje
verovatno si se do sada vec i snasao za pomoc ali zbog drugih napisacu sledece. kod tebe se radi o gubljenju samopouzdanja, vere u sebe i o bazicnoj nesigurnosti. Uz adekvatne lekove i adekvatnu psihoterapijsku pomoc sve ce doci na svoje i vratcies se u normalu. verovatno vec i jesi. caoo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: A
PostPoslato: Uto Nov 30, 2004 8:20 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 17, 2004 2:57 pm
Postovi: 6
Ajde javi kako si se otarasio toga , to je u velikoj meri i moj problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: cao
PostPoslato: Pet Dec 10, 2004 11:30 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Dec 03, 2004 6:07 pm
Postovi: 13
Moj problem je identičan.Molim te napiši mi šta si uradio,potrebna mi je pomoć.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 14, 2004 2:48 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 12, 2004 11:19 pm
Postovi: 3
eh....
pa da se javim

problem sam resio trenutno tako sto sam poceo da pijem neke antidepresive i ksalol za smirenje ali i dalje ne mogu sebe da prepoznam. posto je meni psihijatar ustanovio da ce mi trebati duplo duze vremena da bih se izlecio, pokusavam svakim danom da se izborim sa tim. evo, danas sam totalno popizdeo, konstantno sam nervozan, samo cekam da mi se neko ne-daj-boze nadje na putu pa da ga skrcam. nikad se nisam osecao ovako usrano!

ako neko hoce da razmenimo iskustva, evo mu mail:

[email protected]
ciao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 14, 2004 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 14, 2004 5:22 pm
Postovi: 8
hello, wicked,
nemoj da budes toliko samokritican. idi redovno na terapiju, jednog dana ces samo osetiti kako ti pomoc vise ne treba, da si dovoljno jak da svemu kazes fuck it, i don't give a shit i osecas se super mocno. ako imas negativnu energiju kanalisi je nekako i nemoj da jedes prejaku hranu. ja resavam problem komunikacije i negativne energije muzikom-odvrnem do daske i igram
glavu gore!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Jeli
PostPoslato: Sre Dec 15, 2004 10:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 17, 2004 2:57 pm
Postovi: 6
Kod Kog Psihijatra si isao . Jel mozes da mi ostavis adresu i broj telefona ordinacije. posalji na Private message meni na ovom sajtu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: klinicki centar
PostPoslato: Sre Dec 15, 2004 11:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Dec 14, 2004 5:22 pm
Postovi: 8
isla sam pre 6 godina u klinicki centar kod doktora po preporuci. srela sam tamo puno mladih ljudi i studenata i svi su bili zadovoljni svojim lekarima. mislim da ti treba uput da bi isao u klinicki, inace dosta placas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: re:
PostPoslato: Pet Dec 17, 2004 5:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 17, 2004 2:00 am
Postovi: 6
Da,mislim da ti definitivno fali samopouzdanje.Imao sam slican problem,doduse izazvan zloupotrebom heroina,ali su simptomi isti.
Ja bih ti preporucio da sto pre prestanes sa uzimanjem lekova.Uradi svakoga dana nesto sto ce te razdrmati.Potuci se ako treba.Treniraj.
Samo nemoj da zavrsis kao ja koji se ne budim i ne lezem bez sake lekova.Mlad si ima vremena.Take it easy!
cini mi se da na svoj problem malo preuvelicavas.Ej,bre pa cela drzava je u depresiji.
Bori se!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Zaključan forum Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: