Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Čet Sep 12, 2013 3:42 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 12:06 pm
Postovi: 14
Zanima me da li je još neko imao sličnih iskustava kao ja.
Koliko znam ceo život sam krupna.... :evil:
Stalno sam u poslednje vreme na dijetama.

I u poslednje vreme sam pronašla pravi način da polako mršavim.
Odlučila sam da izbacim hleb beli, izbegavam pečenu hranu-jedem bareno-uglavnom belo meso,pirinač.Jedem kuvano,povremeno :oops: da ne bih imala problema sa stolicom.Ne pijem više kafu,sada pijem zeleni čaj.
I najvažnije ne jedem slatkiše.Već dve nedelje i ne trebaju mi uopšte.Umesto toga jedem voće.
E sad,osećam se lakše, koža mi se poboljšala.Izgubila sam negde oko 3 kg za dve nedelje.Neću se više meriti tako često :D

Sad, ja bih kao i svi ostali odmah da skinem mnogo kilograma a to neide.
Imam izuzetno teške kosti i sa na moju visinu 181cm imala sam 77,5kg.Sada sam na 74,5 kg i nisam sigurna da li je to dosta.
Naravno,dosta se i krećem...

Zanima me kako još više da ubrzam mršavljenje??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Pon Nov 18, 2013 11:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 24, 2013 1:56 pm
Postovi: 38
Korišćenjem Bio konopljinog ulja za drugačiji problem od tvog (problem sa kožom) upoznala sam se sa magičnim delovanjem ovog ulja zbog svog sastava na celokupno stanje organizma. Takođe piše da gama-linolenska kiselina koju ovo ulje sadrži pozitivno deluje na postizanje idealne telesne težine jer podstiče gubitak višak kilograma. Probaj :-) i srećno :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Sre Nov 20, 2013 1:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Sep 09, 2013 12:06 pm
Postovi: 14
Hvala ti, ali već posle par dana bez slatkog sam shvatila da kilogrami idu dole :lol: Koža mi se preporodila,....Opet je čista i bela kao sneg..

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Pet Apr 25, 2014 1:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 24, 2014 12:40 pm
Postovi: 5
Brzo mrsavljenje nije najbolje resenje, bolje je sporo i kvalitetno, nego brzo, jer ako brzo smrsamo brzo mozemo i da vratimo kilograme. I tu nastaje zacarani krug. Misici slabe, masti se taloze, mi mislimo da mrsavimo jer vaga tako pokazuje a u stvari pravimo jos veci problem organizmu. Ne postoji nista magicno sto ce odneto kilograme zauvek, ako se vratimo na ono sto nas je dovelo do viska kg, logicno je da cemo se vratiti na staru kilazu.

Ako nekoga muce kilogrami, niste zadovoljni, hocete promenu, mogu vam pomoci. Spustila sam 15kg za 4 i po meseca i za 2 godine nije mi se ni gram vratio, cak imam sve bolji i bolji rezultat, a to je i poenta! Nema koze da visi, nema gladovanja, nema odricanja, SVE je dozvoljeno samo se malo poboljsava ishrana kroz jedan poseban program :) . Moj rezultat mozete naci na http://www.fit-trener.rs/mila-nikolic i takodje mozete se registrovati na isti sajt i na mejl ce vam stici 5 video treninga o ishrani, da vidite gde gresite i sta da promenite. A ukoliko neko zeli mene da kontaktira moze to uciniti putem fejsbuka www.facebook.com/columbine.iceweb Srecno, i pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Čet Maj 08, 2014 11:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2014 11:02 am
Postovi: 10
Postoji odličan način da ubrzate mršavljenje i u samo nekoliko tretmana skinete masne naslage upravo sa onih mesta sa kojih se najteže skidaju, kao što je struk, stomak, butine, nadlaktice. U pitanju je kavitacija. Evo gde možete saznati sve što vas interesuje o ovoj metodi: http://www.kako-smrsati.rs/srpski/kavitacija

_________________
www.menda.rs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Sre Jun 11, 2014 12:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jun 10, 2014 12:45 pm
Postovi: 24
To 'dosta se krecem' zameni sa 'treniram kao manijak' i pocni da pijes zeleni caj, dve do tri soljice dnevno. Za nekoliko meseci promenices licni opis. Nema brzog resenja koje ti nece narusiti zdravlje. A nisi ni za 2 nedelje te kilograme dobila, zasto mislis da ces ih sa isto tako malo vremena izgubiti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Čet Sep 04, 2014 7:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Sep 04, 2014 7:25 pm
Postovi: 4
Brza šetnja svakog dana čini čuda ubrzava mršavljenje a mnogo je zdravija od izgladnjivanja i raznih preparata.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ubrzati mršavljenje?
PostPoslato: Čet Mar 19, 2015 8:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 15, 2015 2:11 pm
Postovi: 32
Ishrana + treninzi to je prava kombinacija. Barem u mom slucaju :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: