Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Gvozdje preko 30, pitanje za lekara!!!
PostPoslato: Čet Mar 04, 2010 4:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 30, 2008 12:18 am
Postovi: 49
Mozda sam se uplasila bez razloga, nadam se da jesam....
Mislim da su sve vrednosti u granicama normale, ali brine me to gvozdje koje iznosi 32! Cak sam ocekivala i manjak gvozdja, jer se u zadnje vreme osecam jako lose, a i hranim se poprilicno nezdravo.

U par recenica cu napisati kakve zdravstvene probleme sam imala u zadnje vreme, jer mozda je to sve povezano. I molim Vas da mi ne zamerite ako sam malo promasila rubriku :roll:

Pre par meseci mi se pojavilo neobicno udubljenje u nozi, u gornjem delu butine (kao kad perete zube, naslonite se na lavabo i ostane onako udubljenje). Blago je modro, ne boli. Do sada, mislim da se udubljenje malo prosirilo. Inace sam vitka i nema govora o celuliti, kao sto su neki pokusavali da me uvere. Mozda se jos ne bih zabrinula da pre 3 dana nisu poceli jaki grcevi u nogama. Jedva sam hodala, a noge su bolele na dodir, izrazenije listovi. Pored toga, osecam kao da sam dobila blagu upalu jajnika, osecam blage bolove u donjem delu stomaku.

Stalno sam nekako malaksala, umorna, a zanimljivo je i to sto u poslednjih par meseci ne uspevam dobiti ni jedan kilogram, koliko god jela, samo se ubrzava varenje hrane i kao da samo "protrci" kroz organizam.

Svakako moram kod lekara, ali i svako misljenje do tada je dobro doslo. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gvozdje preko 30, pitanje za lekara!!!
PostPoslato: Sub Okt 27, 2012 11:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 27, 2012 11:46 pm
Postovi: 1
Zao mi je sto nema nikakvog odgovora na ovaj post vec godinama,jer se meni isti ovaj problem pojavio! Isto udubljenje u visini lavaboa,kao kada se naslonite na lavabo. Primetila sam to,nista me ne boli niti se vidi neka promena na kozi,ali se vidi udubljenje. Molim da neko odgovori o cemu se radi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gvozdje preko 30, pitanje za lekara!!!
PostPoslato: Sub Avg 10, 2013 4:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 10, 2013 4:55 pm
Postovi: 3
ja imam isti problem interesuje me dali si dobila neki odgovor lekara jer ga ja jos nisam posetila :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gvozdje preko 30, pitanje za lekara!!!
PostPoslato: Sub Avg 10, 2013 5:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Avg 10, 2013 4:55 pm
Postovi: 3
ja imam isti problem i sta je dijagnoza ako smem da pitam jer ja nisam bila kod lekara jos uvek :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gvozdje preko 30, pitanje za lekara!!!
PostPoslato: Pon Avg 12, 2013 12:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine (!) korisnik udaljen sa foruma (!) korisnik udaljen sa foruma
Pridružio se: Ned Jan 20, 2013 8:41 pm
Postovi: 234
Да баш није од ослањања о лавабо?

_________________
>
>
>
Ако некоме нисам одговорио као aa_aca,
то је последица блокирања профила и губљења везе са праћеним темама.
Јавите ми се на емаил адресу из профила.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gvozdje preko 30, pitanje za lekara!!!
PostPoslato: Sub Avg 31, 2013 5:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: