Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 5:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
.... Dosao si ovde da se sa svima raspravljas i lecis svoje frustracije,ljudi ne znaju gde im je glava od problema umiru im najmiliji a ti lupas na sav glas . Nosi se.

Све се питам зашто ти баш толико смета да људи чују да постоје начини да се излече од тумора?

Зар ти је баш толико стало да продаш све твоје цитостатике? А и ја свашта питам.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 6:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Bolesnice,idi bre leci se. O kakvim citostaticima pricas ?

Zasto ne potrazis pomoc u adekvatnoj ustanovi? Veruj mi bice ti bolje,zalecice ti maniju gonjenja ,dobices adekvatnu terapju i milina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sub Jan 26, 2013 10:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 17, 2013 10:54 pm
Postovi: 32
momci oladite strasti i dajte pišite o vašim iskustvima.
Ovaj forum služi za razmenu iskustva, informacija i dr.
Evo meni bi puno značlo kada bi vi izguglali sve o AHCC preparatu, o Salvestors preparatu, i crnom kimu i sl. pa da upoređujemo
Ajde budi te produktivni, radi te za dobrobit svih nas napaćenih Srba koji nemamo za hleb ali kada su naši najmiliji u pitanju daćemo sve, prodaćemo, pozajmićemo samo da kupimo taj tračak nade.
Svako ima pravo da napiše ono što je čuo, video ili probao, ne moj te da sudite da li je dobro ili ne.
Napiši te i neku reč podrške majkama, ćerkama, ženama, sinovima i očevima koji lutaju po ovim temama, pa da li ste videli da ima postavljenih pitanja na koja još niko nije odgovorio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Jan 27, 2013 12:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
На овом форуму има неких фармако-дилера који су ту да убеђују напаћен народ да настави са тровањем цитостатицима. То је веома очигледно јер чим се неко појави са неким другим решењем, острве се на њега као....... Најважније им је да им нико не доводи у сумњу њихове драге цитостатике. Стално спомињу како травари цеде последње паре од оболелих. Па наравно да су им то последњих пар стотина евра када су претходно десетине и стотине хиљада евра потрошили на цитостатике и остале отрове.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Feb 06, 2013 2:09 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 07, 2007 7:08 pm
Postovi: 6
Lokacija: Beograd
Evo informacije IZ PRVE RUKE!!!

Mojoj mami je u junu 2011. ustanovljen mikrocelularni Ca pluca NEC GR3 u medijastinumu iza srca sa metastazama na limfnim cvorovima, nadbubreznoj zlezdi uz jednjak i aortu.
Mamin tumor (Tu) je jako agresivan‚ GALOPIRAJUCI (proliferativna aktivnost Ki-67+ prisutna u >90% tumorskih celija) i neoperabilan je u bilo kom slucaju (sa ili bez metastaza).

Kako imamo drugaricu '86. kojoj je izvadjena stitna zlezda i koja je uspela da SODOM po Simoncinijevoj semi ucauri metastaze na plucima i koja i danas dva puta godisnje odrzava kontinuitet i tumor ucauren, kontaktirali smo Dr Tulija i u julu otisli za Italiju.

Na klinici u Rimu joj je postavljen kateter u plucnu maramicu iz koje je izvucen izliv i kroz koji sam svako vece ubrizgavala 1/2 litre 5% rastvora sode (kupuje se u apoteci u staklenim flasama za infuziju - oko 3,5 €) a potom vadila i tako direktno delovala na tumor.

Posle je INTRAVENSKI taj rastvor primala nekoliko meseci tj 6 ciklusa od 6 dana i tako alkalizovala organizam uz ishranu koja se bazirala na sirovoj hrani. Paskanat treba dodavati svim jelima jer alkalizuje hranu i kazu treba piti solju kafe dnevno jer onemogucava pojavu metastaza na mozgu.

Jedina losa stvar je (posle visemesecne upotrebe) sto su joj vene postale krtije i sto je nazalost tumor bio pocetno toliko velik 8x5,8x3.8 cm da on nije mogao da se smanji ali su se sve ostale meta smanjile a sa desnog plucnog krila nestala.

Efekat je najveci kada se prvo operise pa se na ostatke deluje sodom. Ovde u BG-u se na jednoj klinici vrsi operacija a onda se ide na terapiju sodom.

Ono sto nam je otezavalo lecenje je cinjenica da je dijabeticar i da su joj sokovi koji se baziraju na cvekli, sargarepi i krompiru toliko dizali secer (na 22) da smo morali da prestanamo sa tom ishranom jer je mnogo smrsala a tumor se hranio secerom iz krvi, pa je dr rekla da je takva ishrana samo za one koji imaju vremena.

Dr Tulio je rekao mleko ne, hrana iz pekare ne (saturated fat) i obavezne setnje i lagane vezbe jer tumoru ne pogoduju celije pune kiseonika i terapija sodom ne moze da se primeni kod onih koji su bli na hemoterapiji i ne preporucuje biopsiju jer se tako pokrece rasipanje celija tumora tj. metastaze.

Kako se primarni tumor nije smanjivao, posla je na hemoterapiju uz koju je primenjivala VARUMUN 100% prirodan (nabavljali smo direktno od proizvodjaca iz Makedonije 55€ po kutiji, ovde je 70€ preko coveka koji im je posrednik) i sa kojim je tumor 95x73x85mm!!!!!! smanjila na 1x2 cm. Tokom primene imala je EXTRA krvnu sliku i pored 10 ciklusa hemoterapije i svi su se cudili.

E, a onda smo se zeznuli :( Nisam znala da svaka terapija pa i alternativna ne sme odjednom da se prekida sto je ona uradila kada je videla taj rezultat. Izbacila je Varumin.

Da skratim... Mami su dali 3-6 m zivota uz Bozju volju 9 max 12 meseci. I to nema nikakve veze. Zelela je da zivi. Ima zasto. Tako je resila. Govorila je da ne zna sa kim se tumor uhvatio u kostac.

I najvaznije DAJTE VOLJENIMA RAZLOG ZA BORBU!!! Procitajte sve o bolesti na strucnim sajtovima, saznajte sve pre njih da bi im svaki novi simptom predocili bez suza u ocima kao nesto sasvim normalno. Da vide vasu hrabrost, da vide nadu. Da u svakom momentu mogu sa vama da pricaju kako se osecaju. Pruzite im sve u sta veruju. Placebo efekat je neverovatan!!! Zar bi ona dozivela 19 m, moju neplaniranu trudnocu i jos jedno unuce da sam joj rekla za prognozu lekara? U kakav god sareni papir sa VEEEElikom masnom da sam umotala tih 3-6 meseci bi i dalje bili 3-6 meseci. Smejte se, druzite i DA, uradite sve ono sto zelite, ja nisam nikada bila maza i bio me je strah da je grlim da ne bi mislila da se oprastamo, na sta mi je snaja rekla: "Pa sto je ne grlis? Sada je tu, sada to uradi, da vidi da je volis a ti nikada neces imati priliku da vratis vreme i ceo zivot ces zaliti sto to nisi uradila."

I jesam!!! Grlila sam je i poslednji udah je bio u mom zagrljaju, i ja ne zalim!!!! Ne zalim za tim, dala sam sve od sebe, zalim sto sam nasla nov lek iz Rusije GA-40 i Fotostim, a koji je stigao taj dan kada je izdahnula i nije stigla ni da ga proba. Cak je i sama rekla kada nas je sve okupila kako nam se ceo zivot vrti oko dan, dva. Uvek nam toliko fali.

Mama je svoje oci sklopila 15.1.2013. tacno devetnaest meseci posle saznanja, gde je sansa za 12-o mesecno perzivljavanje samo 5% kod zdravih pacijenata sto ona nikako nije bila: dijabeticar na insulinu, visok pritisak, angina pektoris.

Ako nekome treba jos neka informacija npr. recept za krvnu sliku, neki kontakt, neka mi pise, jer bih mogla jos sto-sta da pisem iz iskustva od 19m, ali je i ovo predugacko.

Pozdrav i osmeh na lice jer njima je to najpotrebnije!!!

<3


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Feb 06, 2013 12:25 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
redsonja4u,
прими моје саучешће. Много ми је жао што се тако завршило. Читајући твоје писмо много сам се растужио. Међутим, као што си рекла, ипак си добила времена да проведеш с њом. С обзиром на почетне околности, битка са тим тумором била је унапред изгубљена. Наишла је на јачег противника - нису били из исте категорије.

Волео бих да твоје сведочанство ставим на мој лични сајт. Верујем да многима може бити од користи. Ако се слажеш, пиши ми на адресу [email protected] или преко сајта.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Sre Feb 06, 2013 4:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
Hvala za korisne informacije i moje saucesce.Da li drugarica o kojoj ste pisali koristi sodu intravenski ili oralno.Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Maj 05, 2013 8:38 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Христос воскресе!


Slika

http://www.youtube.com/watch?v=SRbbyhsBE3I


Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Maj 05, 2013 9:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ваистину воскресе!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Ned Maj 12, 2013 12:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Svima koji slave Svetog Vasilija Ostroskog cudotvorca srecna slava!!!

Pogledao sam sinoc jednu emisiju na palmi plus zove se pitanja i odgovori.Danas je repriza valjda u 18h pogledajte poucno govori zena .

Vera Ljubav Nada ne umiru nikada!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Maj 13, 2013 1:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 09, 2013 2:29 pm
Postovi: 11
Pozdrav Svima!

Procitala sam sve postove do sada...samo se vrtim u krug....ne znam sta da radim...?Majka mi ima rak zeludca sa metastazama na plucima i jajniku...po diagnozi koju je dobila na internoj u bolnici. Lekar ne zeli da joj kaze dijagnozu. Salje je dalje na CT pa na onkologiju. Na zalost ne mogu biti pored nje stalno, posto zivim u inostranstvu. Pomazem joj kako znam i umem..nalazim joj vitamine, i kojekakve "cudesne" stvari...Problem je sto ne moze da jede. Pojede uvek samo po nekoliko zalogaja..ne moze vise posto uglavnom povrati. Ali kaze da i nema apetita...no nije ni cudno kad je kljukamo svime i svacim, nadajuci se da joj to pomaze.
Citala sam da je najbolje davati sirovo povrce, ali sta raditi kad ona to ne moze da svari...?? Malo joj obarimo povrce i mozda ribu i to je to...ali njoj je vec muka od povrca...i ima 42 kg :( Ima li ko da zna nesto sto bi joj povecao apetit? Inace joj dajemo preparate Creation's Garden i Forever Living Product...ima li ko da ih je koristio?
Pre 15 godina, izgubila sam oca od raka pluca. Primio je dve ture citostatika ali trecu vec nije doziveo. To mucenje kroz koje je on prosao za 6 meseci sam mislila da nikad vise necu videti u zivotu....Bila sam pored njega i zadnjeg casa, kad je zadnji put uspeo udahnuti vazduh...ne znam da li je bilo 35 kg u njemu....Tada niti sam imala internet ni kompjuter niti mogucnosti informisati se o bilo cemu...bili smo sasvim u rukama lekara...koji nam tada nisu ni spominjali ista o ishrani a kamo li o bilo cemu ostalom....
Ima li ko neke informacije sta raditi kad neko ima rak zeludca...sta bi mogla da jede i sta bi joj bilo korisno?

Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Maj 13, 2013 2:23 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Pogledajte savete u vezi Indijske konoplje i lecenja raka.Tesko je dostupna supstanca ali koliko vidim (iz tekstova) da moze da pomogne u lecenju.
Evo priloga koji moze biti koristan (ima ih dosta na netu) prilokom lecenja.
http://www.youtube.com/watch?v=Xj9GVQmLlJc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Maj 13, 2013 2:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Evo korisne price....
http://www.filmovita.com/dokumentarac-bijeg-od-lijeka/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Maj 13, 2013 4:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav svima ponovo!

Ljudi moji pa vidite sta se desava svaka 2-3 osoba je bolesna pandemija drugim recima.Govorio sam da ne zelim da se vise vracam na forum ali ne mogu voleo bih da vam pomognem ali kako?Ako je ko i citao ovaj forum ovo je sve vec vidjeno mislim na lekove,preparate,mucenja itd...neki postovi su obrisani ali nebitno.Cak prosle godine kad je otvoren ovaj forum u ovoj meri nije bilo toliko bolesti i to je cinjenica.Ja stvarno ne znam kako evo pogledajte i ovaj video covek govori poucno.Ne znam kako drugo stvarno ,kad nadjem neki koristan link postavicu ga a i postavljao sam ih dosta
.Kad pogledam unazad i ja se cudim sta sam sve pisao ali ponovo bih isto.Ne pitajte me nista znam da vas interesuje stanje mog oca zbog cega sam i otvorio forum i kao i vi ocajnicki trazio pomoc.Moj otac je upravo otisao kolima negde sa majkom mojom.Eto to cu vam samo reci i samo Gospodu i Bogu mom Isusu Hristu hvala dovek na tome i na svemu.Da Pravoslavac sam.Evo vam link i zelim vam

SVIMA!!! USPESNU I TESKU BORBU

toliko od mene

http://www.youtube.com/watch?v=J6eUMgmyz3Q

http://www.youtube.com/watch?v=2ms3lYo4kzE

http://www.youtube.com/watch?v=FlkFmvZQdcc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: KAKO SE BORITI SA KARCINOMOM SAVETI I ISKUSTVA
PostPoslato: Pon Maj 13, 2013 6:00 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Odmah cu se izvinuti jer tesko pisem hteo sam da kazem

USPESNU BORBU U OVIM TESKIM VREMENIMA

i mozda bih nesto i promenio

ne zamerite


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 292 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: