Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: prvi put, dosta pitanja
PostPoslato: Pon Avg 12, 2013 2:16 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Avg 12, 2013 1:55 am
Postovi: 1
Ovako, imam 17,5 godina i imao sam prvi odnos sa curom. Naravno, spremio sam se kupio sam kondome naucio kako da ih otvaram procitao sam na sajtu da trebam jednom za svaki slucaj da stavim kondom i svrsim u njega sam tako sam i uradio, preko dana ne znajuci da cu navece sresti curu i otisli smo kod nje, tamo je pocela radnja ja sam se skinuo ona takodje i ja sam stavio kondom ugasili smo svjetlo i poceli radnju a ja sam cjelo vrijeme imao strah da se necu izblamirati i da cu svrsiti odmah. Medjutim, ja sam bio na njoj, ona je moje godiste i pokazala mi je gdje i kako i prolazilo je vrijeme punih 10 minuta, sa pauzom mozda ukupno od minut i po do 2 i ja sam mislio da cu vrlo brzo svrsiti provjerio sam kondom stojao je normalno a u `kesici` nije bilo nista, tako radnja se nastavila i proslo je 25 punih minuta a ja i dalje nisam svrsio i vec sam bio jako umoran a i ona i odlucili smo da prekinemo sa radnjom jer su njeni trebali da se pojave skinuo sam kondom kako i treba ubacio ga u kesu i bacio u kantu. Nije bilo nista u njemu, penis mi se osjecao samo na gumu tj na kondom. Da li je moguce da sam ja svrsio a da nisam osjetio? a ako nisam svrsio zasto nisam mogao da svrsim jer ipak 25 minuta za prvi put je mnogo a da napomenem da mi je cjelo vrijeme bio cvrst osim oko 20 minuta kada se malo spustio i ja sam rukom `vratio u zivot`. Svrsavanje u kondom kao probu koju sam imao kod kuce obavio sam oko 2 sata po danu a ovo je bilo oko pola 11 nocu, kada sam se probudio ujutru oko 9 sati opet sam drkao i normalno pole 5-6 minuta svrsio. Moze li neko da mi objasni sta se desava?

PS. ako neko moze u privatnu poruku da mi posalje najbolja upustva i savjete za korsitcenje kondoma kao kontracepcije. hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prvi put, dosta pitanja
PostPoslato: Pon Avg 12, 2013 8:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
sve je u redu, bio si uzbudjen zbog prvog odnosa, kao i svi kada se nadju u toj situaciji.
vremenom ce sve da dodje na svoje. nisi imao ejakulaciju - video bi spermu i osetio bi orgazam.
ne opterecuj se tim stvarima, samo budi spontan i opusten.
upotreba kondoma:
http://www.youtube.com/watch?v=Bd9VOeKySqI

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: