Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Da li je moguce??
PostPoslato: Pet Avg 02, 2013 10:15 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 26, 2012 6:28 pm
Postovi: 58
Imam jedno pitanje..naime, imam veliki problem sa maljama, radila sam sve analize hormona i svi nalazi su u redu. Medjutim, rekli su mi da izmedju ostalog proverim i secer..bila sam u laboratoriji gde sam popila onu veliku casu vode na svakih 5 minuta su mi iz prsta proveravali visinu secera i sve je bilo ok. Moja majka je dijabeticar i primetila sam i kod sebe slicne simptome. Rastresem se i malaksam ponekad, suse mi se usta, doduse ne trcim u wc non stop, ali takodje desava mi se da mi ponekad npr.gore tabani. Neke simptome kao da imam, a neke nemam..ne znam o cemu se radi, htela bih samo da otkrijem uzrok maljavosti i da, ako je dijabetes u pitanju, sto pre pocnem da drzim stvari pod kontrolom. Medjutim, zanima me da li je moguce da se npr.dijabetes teze otkrije? Da li se on odmah ustanovi ili ponekad analize mogu da ne daju bas tacne rezultate..?? Da napomenem, jednom prilikom sam se bila nesto iznervirala i nisam se osecala fizicki dobro, izmerila sam sebi secer bio je 16. Da li moze i osobama koje nisu dijabeticar tako da skoci..ili ne?? Molim vas posavetujte me. Unapred hvala na odgovorima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: