Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Uto Maj 28, 2013 10:06 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 28, 2013 7:50 am
Postovi: 2
Zamolio bih takodje za hitnu pomoc jer sam u losem stanju,a trenutno nisam u srbiji i nemam mogucnosti odlaska kod lekara,imao sam odnos sa verovatno promiskuitetnom devojkom sa zastitom,nakon 2 dana pojavile su mi se 2 crvene mrlje na penisu,nakon 12 dana od odnosa sa donje strane penisa na kozici pojavio se mali crveni plihcic i oko njega se kozica naborala i nadula,ja dobio groznicu i to dosta jaku najvise u jutarnjem periodu,ucestalo mokrenje ali bez bolova i peckanja sasvim normalno ali ponekad i na sat vremena sa cudnim mirisom mokrace,nemam svrab ni u genitalijama ni po telu,mucninu i beli osip po ramenima,taj plihcic nije ispustao nikakav sekret cak se u poslednje vreme i smanjio cini mi se i izgubio boju,ne svrbi i mogu reci da ne pece,ali slabost i groznica ne prestaju,a zbog mucnine slabim jer slabo jedem,molim vas da mi kazete da li je najverovatnije herpes u pitanju ili vec nesto drugo da znam sta mogu ocekivatia po povratku u srbiju cu svakako otici lekaru.Puno zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Sub Jun 01, 2013 7:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 11:43 pm
Postovi: 6
Zdravo svima,

Zanima me da li može da se dobije neka polna bolest prilikom penetracije ako kondom spadne (povuče se) na nekih - polovinu, dve trećine dužine penisa, a pritom je glans kompletno prekriven i zaštićen (nema direktnog dodira sa vaginom)?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Ned Jun 02, 2013 7:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 11:43 pm
Postovi: 6
Ljudi, pitanje je bilo ozbiljne prirode?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Pon Jun 03, 2013 8:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jul 29, 2012 8:14 pm
Postovi: 65
hajdukveljko79 je napisao:
Zamolio bih takodje za hitnu pomoc jer sam u losem stanju,a trenutno nisam u srbiji i nemam mogucnosti odlaska kod lekara,imao sam odnos sa verovatno promiskuitetnom devojkom sa zastitom,nakon 2 dana pojavile su mi se 2 crvene mrlje na penisu,nakon 12 dana od odnosa sa donje strane penisa na kozici pojavio se mali crveni plihcic i oko njega se kozica naborala i nadula,ja dobio groznicu i to dosta jaku najvise u jutarnjem periodu,ucestalo mokrenje ali bez bolova i peckanja sasvim normalno ali ponekad i na sat vremena sa cudnim mirisom mokrace,nemam svrab ni u genitalijama ni po telu,mucninu i beli osip po ramenima,taj plihcic nije ispustao nikakav sekret cak se u poslednje vreme i smanjio cini mi se i izgubio boju,ne svrbi i mogu reci da ne pece,ali slabost i groznica ne prestaju,a zbog mucnine slabim jer slabo jedem,molim vas da mi kazete da li je najverovatnije herpes u pitanju ili vec nesto drugo da znam sta mogu ocekivatia po povratku u srbiju cu svakako otici lekaru.Puno zahvalan.

Evo ja cu ti odgovoriti ako vec nije neko...
po tvom opisu mislim da je genitalni herpes...
Posto je to primarni stadijum moras odmah leciti, jer ces tako umanjiti kasnije recidive (ovaj glupavi herpes javlja se cesto)
Idi u apoteku kupi mast aciklovir, mazi dole, uzmi acikolovir tabelete pij 2 ujutru 2 uvece...
mozes i bebi puder da koristis...
jacaj imunitet i pomiri se sa zlom sudbinom...
eto i ja patim od genitalnog herpesa i kad mi je prvi put izasao smrsala sam 7 kg...
i nigde neces naci razumevanje ni od doktora neko ovako po forumima...
i nikako nemoj da se zezas da se dodirujes dole pa da se posle trljas, ceses po telu, po ocima nikako....
probaj da nadjes i propolis kremu/mast pa i to mazi dole..
leka nema ako to mislis, g herpes je virus koji ostaje u telu zauvek....
i cuvaj se, pamet u glavu ljudi koji imaju g herpes imaju vece sanse da obole od hiva...
sta jos da ti kazem osecam da se raspadas....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Uto Jun 04, 2013 8:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 02, 2012 11:43 pm
Postovi: 6
Mitra je napisao:
Zdravo svima,

Zanima me da li može da se dobije neka polna bolest prilikom penetracije ako kondom spadne (povuče se) na nekih - polovinu, dve trećine dužine penisa, a pritom je glans kompletno prekriven i zaštićen (nema direktnog dodira sa vaginom)?


Možda pitanje zvuči glupo, ali nakon svega što sam ovde pročitao nije mi svejedno. Tripujem se da više ni sa kondomom nisam bezbedan, kamoli ako se kondom malo povukao, tj. nije skroz do korena penisa prilikom penetracije?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Uto Jul 30, 2013 9:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 8:47 pm
Postovi: 2
Da li neko moze da mi protumachi rezultat? :(
BRIS VAGINE I CERVIKSA

Epitalne celije,masa Gram pozitivnih dipolokoka i Gram labilnih bacila i kokobacila

patogene bakterije nisu izolovane..gljiva iz roda candida izolovane u velikom broju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Sre Jul 31, 2013 8:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ајме! Па мораш одмах да кренеш са терапијом када има толико бактерија и гљивица. Урадише ли антибиограм?

Оно што ја могу да препоручим је алкализација организма по књизи "Алкализуј се или умри" и испирање воденим раствором соде бикарбоне.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Sre Jul 31, 2013 5:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 30, 2013 8:47 pm
Postovi: 2
Sad se vratila od svog ginekologa,nista nije opasno samo candida zbog antibiotika koje sam pila...rekao je da kupim kanecten vaginaleteee i to je sve :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Čet Avg 01, 2013 9:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
sashia je napisao:
Sad se vratila od svog ginekologa,nista nije opasno samo candida zbog antibiotika koje sam pila...rekao je da kupim kanecten vaginaleteee i to je sve :D :D :D

Па наравно да није опасно када није њега стрефило а ни његову ћерку. :x

А шта би са осталим бацилима? То ништа, а?

Када је контрола?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 2:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 14, 2013 6:33 pm
Postovi: 53
Ako imam ranu na nozi, posekotinu, koja ne krvari,i na tu posekotinu, mi sedne
(dotakne je vaginom), jel mogu se zarazim hivom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 3:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 25, 2013 11:30 am
Postovi: 24
Lokacija: Београд
Е Сале разни стручњаци овде на форуму а неће ништа да кажу кад човек постави конкретно питање, или помажу на кашичицу подлаци.

Ако негде пронађеш како све може да се зарази сидом јави и мени, ја сам имао незаштићене полне односе са промискуитетном козом (како се касније испоставило) и појавио ми се и неки осип по лицу и сад ме страх да немам сиду. А сад имам и опстипацију али то је вероватно од кефира.

Овде сам описао свој проблем али нико да помогне polne-bolesti/moze-dobije-sida-zivotinja-t50131.html#p334030


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Ned Avg 04, 2013 4:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
sale88, не обраћај пажњу на ову будалу која се представља као ја. Све податке је прекопирао од мене једино му је корисничко име различито. Има минус уместо доње цртице.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Sre Avg 28, 2013 7:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 14, 2013 6:33 pm
Postovi: 53
Jel mogu prvi simtomi hpv virusa(kondilomi) da se jave posle nekih 15-20 dana, posto imam svrab oko anusa, na preponama sitne izrasline(kao pegice) i iznad penisa, oko korena par crvenkastih tackica ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 12:15 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Seksualno prenosive bolesti
PostPoslato: Pet Sep 06, 2013 5:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 14, 2013 6:33 pm
Postovi: 53
hahaha :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 107 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: