Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Sre Jun 26, 2013 12:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
То што си голишав спавао на старом душеку без чаршава урадио си сада и никада више. Можеш да добијеш такве кожне инфекције да ниси ни свестан. Ако је душек тако стар, онда обавезно стави два чаршава преко њега. И обавезно гаће и мајица.

Соду бикарбону купи било коју, у радњи. Продаје се обично у паковањима од 200g, а може да буде и веће паковање. Немој да купујеш ону у малецким кесицама јер је прескупа, а можда има још каквих додатака.


Moram jos ovo da dodam.Cudno nesto se desava se donjim vesom koji dobijem od majke sa pranja.Donji ves je crn a sa unutrasnje strane gaca imaju neke crvene tackice kao kada se dzemper uceba ili slicno???Ne znam kako bih objasnio...Ja cupkam te crvene tackice ali nikako da ih uklonim sve.Mozda moja majka koristi previse jaku hemiju dok pere ves pa mi smeta?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Sre Jun 26, 2013 1:05 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Доњи веш ти је црне боје или је поцрнео од прања?

А те тачкице су вероватно од самих гаћа. Можда због центрифуге.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Sre Jun 26, 2013 5:12 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
Доњи веш ти је црне боје или је поцрнео од прања?

А те тачкице су вероватно од самих гаћа. Можда због центрифуге.


Donji vec je crne boje.Tackice jesu od gaca samo mi nije jasno otkud crvene tackice kao bradavice od zavijutaka konca jako sitne.Mozda moja majka koristi vrlo jake omeksivace ili praskove i u prekomerenoj kolicini.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Sre Jun 26, 2013 5:17 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
Гљивице.

Прво добро опери пенис. Затим се испирај воденим раствором соде бикарбоне - кашичица на чашу воде. Можеш да се натапкаш ватом умоченом у раствор, али вату после баци у канту за смеће. Тако ради неколико пута дневно. После испирања раствором соде бикарбоне немој да се испираш чистом водом.


Jel mala ili velika kasika sode i bikarbone?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Čet Jun 27, 2013 10:37 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ја написах кашичица. То значи мала кашика. :D

Када будеш имао прилике, црним алкохолним фломастером нацртај дебелу линију на глаткој површини (можда може и обичан папир). Онда га окрени бочно према светлу и види који одсјај се јавља, која боја. :D

И један савет који ниси тражио: пређи на бели веш због хигијенских разлога.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Čet Jun 27, 2013 4:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
Ја написах кашичица. То значи мала кашика. :D

Када будеш имао прилике, црним алкохолним фломастером нацртај дебелу линију на глаткој површини (можда може и обичан папир). Онда га окрени бочно према светлу и види који одсјај се јавља, која боја. :D

И један савет који ниси тражио: пређи на бели веш због хигијенских разлога.


Ja stavio punu veliku kasiku pa mi se stvrdnulo ali morao sam posle da isperem.Moram otici sutra kod lekara ne vredi jako svrbi i izgleda da mi se siri blizu prepona.Valjda me nece ti lekari puno setati po drugim ustanovama.Valjda ce mi reci odmah sta je i dati neke lekove...vec sam se dovoljno iznervirao...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Pet Jun 28, 2013 10:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Штета. Сода бикарбона би ти то решила за пар дана. Лекари ће ти дати Канестен или нешто слично, па ћеш да се мажеш и мажеш.

За препоне и целу регију потребно је око литар топле воде и кашика соде бикарбоне. После редовног прања испереш се овим раствором. После без накнадног испирања чистом водом. Само благо обрисати, без жуљања.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Pet Jun 28, 2013 9:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
Штета. Сода бикарбона би ти то решила за пар дана. Лекари ће ти дати Канестен или нешто слично, па ћеш да се мажеш и мажеш.

За препоне и целу регију потребно је око литар топле воде и кашика соде бикарбоне. После редовног прања испереш се овим раствором. После без накнадног испирања чистом водом. Само благо обрисати, без жуљања.


Danas sam bio kod koznog lekara i pregledao me u specijalistickoj bolnici i rekao da nije kandida vec samo obicna iritacija...nema nikakvih znakova infekcije...Ja sam zaboravio da kazem da se kupam sa skoro pola litre kupke iz Avona a to je vrlo jaka hemija i zabranila mi je to u toj meri da koristim,preterivao sam po nekad punu saku te kupke samo za jedan deo tela.Sada mi je rekla bekolino taj sapun da koristim i na kontrolu za nedelju dana,a ako mi nestane svrab i peckanje da ne moram ni da dodjem na kontrolu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Sub Jun 29, 2013 10:40 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Она скрама не може да буде од иритације. Сода бикарбона ти не може штетити, тако да је имај у резерви ако већ нећеш да је користиш.

И морам да додам да ми је много чудно да се толико рибаш и переш, а онамо спаваш на старом душеку без чаршава и још го.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Sub Jun 29, 2013 10:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
Она скрама не може да буде од иритације. Сода бикарбона ти не може штетити, тако да је имај у резерви ако већ нећеш да је користиш.

И морам да додам да ми је много чудно да се толико рибаш и переш, а онамо спаваш на старом душеку без чаршава и још го.


Hm.Secam se kada sam se tusirao uvek posle tusiranja me pece jer stavim jako puno kupke...za jedno tusiranje potrosim 100ml kupke.Ne znam Skrama mi se javi i onda ne stane ali neprijatan miris ostaje.Valjda taj lekar na koznom odeljenju nije lud.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Sub Jun 29, 2013 11:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Пече те због тога што је кожа оштећена. Можда си је оштетио великом количином хемикалије. Ипак, непријатан мирис не може да се створи без узрока. Узрок непријатног мириса су гљивице. Могу да буду и бактерије. А слепих лекара могу да ти набројим колико хоћеш. Нису луди. Само их боли уво за све.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Ned Jun 30, 2013 3:29 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
Пече те због тога што је кожа оштећена. Можда си је оштетио великом количином хемикалије. Ипак, непријатан мирис не може да се створи без узрока. Узрок непријатног мириса су гљивице. Могу да буду и бактерије. А слепих лекара могу да ти набројим колико хоћеш. Нису луди. Само их боли уво за све.


Hm da u to sam se i ja uverio par puta.Jedva sam preziveo koksaki virus 2009 god.Nisu dugo znali sta mi je...blablabla pa tek posle mesec dana mucenja su mi to konstatovali.Ne znam oticicu na kontrolu 8 jula kako mi je zakazala pa cu joj objasniti.Bio sam prehladjen pre mozda tacno 2 nedelje pa mi je to mozda od toga krenulo neka bakterija ili ne znam...Nekad primetim te bele tackice nekad crvene po samom glavicu kao da varira ja nisam pametan vise.Mozda bi bilo pametno da uradim urino-kulturu ili kako se vec to kaze da dam mokracu na analizu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Ned Jun 30, 2013 3:51 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Уринокултура ти неће показати спољашњу инфекцију. Она се ради ако те пече док мокриш, дакле ако је у питању уринарна инфекција.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Ned Jun 30, 2013 8:43 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 11:45 pm
Postovi: 12
aa_aca je napisao:
Уринокултура ти неће показати спољашњу инфекцију. Она се ради ако те пече док мокриш, дакле ако је у питању уринарна инфекција.


Hm da u pravu si.Nista videcu sta ce mi ta doktorka reci na kontroli mada mislim da mi se simptomi smanjuju :) tebi puno hvala na savetima i ako budes jos imao pitanja pisacu.Veliki pozz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: POMOC-Bela skrama nalik na sitni sir ispod i na glavi penisa
PostPoslato: Ned Jun 30, 2013 9:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Ако хоћеш баш да радиш неке анализе, можеш да урадиш брис. Наравно, не треба да се изрибаш пре узимања бриса јер онда ничега неће бити. И ако ти лоше узму брис, опет ничега неће бити. И ако им апаратуре нису исправне, опет ништа. Тја.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 39 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: