Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Maj 22, 2013 3:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 4:28 pm
Postovi: 6
Pozdrav svima,
Da li neko ima informaciju da li se u Srbiji moze kupiti petrolej za medicinske svrhe i kolika je cena?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Maj 28, 2013 1:56 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
U prethodnom postu napisano je da se može nabaviti čak besplatno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Maj 29, 2013 11:09 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Морам да се извиним јер сам управо контактирао особу које је вршила дестилацију петролеја и рекла ми је да више не добијају сировине за производњу супстанци које су као нуспроизвод имале дестиловани петролеј. Упутила ме је на апотеке у Мађарској и Аустрији у којима се петролеј продаје као помоћно медицинско средство. Може да се купи и у капсулама што је једноставније за коришћење.

Још ми је напоменула да онај ко пије дестиловани петролеј, треба да пије три пута дневно по малу кашичицу, а не као неки да попију читаву чашу. И терапија треба да траје двадесетак дана.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 12:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 16, 2008 9:08 am
Postovi: 6
Petrolej je sastavni deo svakog jestivog ulja od suncokreta koji jedete svaki dan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 2:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Vuk Cvijovic je napisao:
Petrolej je sastavni deo svakog jestivog ulja od suncokreta koji jedete svaki dan.

Како море? Петролеј се добија од нафте.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 2:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Maj 16, 2008 9:08 am
Postovi: 6
Pgresio sam izvinite ...u pitanju je parafinsko ulje. Ali sto se tice petroleja...mislim da ima razlicitih...i u pitanju su male doze...video sam da prave i tablete patroleja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 3:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Добро онда. Још ако нађеш конкретну продавницу у којој могу да се набаве...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Jun 25, 2013 8:14 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 08, 2013 9:39 am
Postovi: 117
Ono sto treba proveriti u bori protiv raka je delovanje jednog preparata.
Vise o njemu mozete saznati kucanjem na google Rick Simpson i pogledati dokumentarac Bijeg od Lijeka,kao i druge teme koje ce se pojavljivati pregledanjem stranica Rick Simpsona.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Sre Jul 03, 2013 8:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 18, 2013 2:47 pm
Postovi: 119
Jedan moj prijatelj već godinama živi zahvaljujući ulju od jezgra kajsije i ulju od konoplje. Ne znam tačno gde ih nabavlja ali znam da je pre dvadesetak godina imao gadne kancere u crevima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:34 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Ček, ček. I nije tako loše što sam došao na ovaj forum. Sada mi je jasno zašto je ovako na forumu i na sveti. Ima mnogo gamadi.

Hvala vam. Utešili ste me. Mislio sam da je samo jedan ludak na forumu, a ono ih ima još nekoliko.


peniko je napisao:
I da dodam, kada je pre toga koristila petrolej, nije joj pomogao, ali desavalo joj se da, kad prdne, ponekad izadje vatra.

I da dodam, kada je uzimala sodu bikarbonu, prosla je zgaravica...

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:37 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
E gde si Vlado druže!!! Sad te videh. Izvini još nisam skupio one pare što sam ti dužan za pregled. Ne brini. Idem da dignem kredit, šta ću. Pozdravljam te.

vlada79 je napisao:
Sasa,sve je tako kako ste napisali,sad da nije lako prihvatiti realnost to je nesto drugo i ja to razumem donekle.

Peniko,obaska dobra metoda. :))))

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Pa ti i dalje pišeš? Kako te nije sramota da nekome spominješ sprdanje? Šta si ti sve radio! Sram te bilo.


peniko je napisao:
Zameram Vam na tome sto se igrate sa zivotima onih koji nemaju mnogo izbora. Ocajnik je najbolji kupac za to o cemu Vi pricate i, nevezano za Vasu nameru, dovodite ga u stanje zablude. Istina, ako je strasna, uvek ce se najteze cuti i tu ste vi pronasli prostor da drilujete. Sa jedne strane, nadam se da se mogu pouzdati u ljudsku inteligenciju onih koji su oboleli i citaju Vase postove, ali sa druge strane, to su ipak samo ljudi koji se hvataju za slamku spasa. Igrate se sa vrlo ozbiljnim stvarima. Igrate se sa ljudskim zivotima i, znajte da, ako i jedna osoba npr. odustane od hemoterapije koja joj mozda moze spasiti zivot i posegne za vitaminima b17, uljima od aloje, sodom bikarbonom i ostalim glupostima koje im prodajete, mozete se slobodno smatrati ubicom. Iz tog razloga ste, gospodine Aco, najobicnija stetocina, ali ne onakva poput vasi, bubasvabe ili pacova, koji ne mogu ugroziti ljudski zivot i lako ih je istrebiti, vec mnogo podmuklija i opasnija. Sada, postoji mogucnost da mislite da radite pravu stvar i da ostajete pri svome, manito... To Vas kvalifikuje za psihijatrijski slucaj i treba Vam pomoci da se izborite sa tim. Postoji i druga mogucnost, mnogo malignija i podmuklija. Da ste svesni da mozete unistiti i oduzeti ljudski zivot, ali da ipak terate po svome. Onda ste govno i treba vas staviti u wc solju i povuci vodu, kako se sa govnima i postupa. Ja se zaista izvinjavam zbog recnika, ali jednostavno nisam umeo da pronadjem adekvatniju kvalifikaciju za Vas i to sto radite. Iskreno se nadam da cete, na neki nacin, biti spreceni u tome sto radite jadnim ljudima, pa ako to bude moralo da bude tako i nema druge opcije, u obzir dolazi i fizicki nestanak. Zarad zivih i unesrecenih koji se bore i ciju borbu vredjate i zarad umrlih sa cijom se smrcu sprdate...


_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
milannm je napisao:
Pa ti i dalje pišeš? Kako te nije sramota da nekome spominješ sprdanje? Šta si ti sve radio! Sram te bilo.


peniko je napisao:
Zameram Vam na tome sto se igrate sa zivotima onih koji nemaju mnogo izbora. Ocajnik je najbolji kupac za to o cemu Vi pricate i, nevezano za Vasu nameru, dovodite ga u stanje zablude. Istina, ako je strasna, uvek ce se najteze cuti i tu ste vi pronasli prostor da drilujete. Sa jedne strane, nadam se da se mogu pouzdati u ljudsku inteligenciju onih koji su oboleli i citaju Vase postove, ali sa druge strane, to su ipak samo ljudi koji se hvataju za slamku spasa. Igrate se sa vrlo ozbiljnim stvarima. Igrate se sa ljudskim zivotima i, znajte da, ako i jedna osoba npr. odustane od hemoterapije koja joj mozda moze spasiti zivot i posegne za vitaminima b17, uljima od aloje, sodom bikarbonom i ostalim glupostima koje im prodajete, mozete se slobodno smatrati ubicom. Iz tog razloga ste, gospodine Aco, najobicnija stetocina, ali ne onakva poput vasi, bubasvabe ili pacova, koji ne mogu ugroziti ljudski zivot i lako ih je istrebiti, vec mnogo podmuklija i opasnija. Sada, postoji mogucnost da mislite da radite pravu stvar i da ostajete pri svome, manito... To Vas kvalifikuje za psihijatrijski slucaj i treba Vam pomoci da se izborite sa tim. Postoji i druga mogucnost, mnogo malignija i podmuklija. Da ste svesni da mozete unistiti i oduzeti ljudski zivot, ali da ipak terate po svome. Onda ste govno i treba vas staviti u wc solju i povuci vodu, kako se sa govnima i postupa. Ja se zaista izvinjavam zbog recnika, ali jednostavno nisam umeo da pronadjem adekvatniju kvalifikaciju za Vas i to sto radite. Iskreno se nadam da cete, na neki nacin, biti spreceni u tome sto radite jadnim ljudima, pa ako to bude moralo da bude tako i nema druge opcije, u obzir dolazi i fizicki nestanak. Zarad zivih i unesrecenih koji se bore i ciju borbu vredjate i zarad umrlih sa cijom se smrcu sprdate...


Ciju god majku da sam jahao, sta god da sam radio, nikada nisam rekao ljudima da odbiju hemoterapiju, odu da kupe caj od aa_penisa i klistiraju se sodom bikarbonom.

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 12:54 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 06, 2013 10:56 am
Postovi: 183
Ma kakvu ti glupu sodu bikarbonu spominješ? Izgleda da si je previše jeo kada si bio mali, umesto šećera. :lol: :lol: :lol:

_________________
Izvinjavam se administratorima foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Uto Avg 06, 2013 1:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
milannm je napisao:
Ma kakvu ti glupu sodu bikarbonu spominješ? Izgleda da si je previše jeo kada si bio mali, umesto šećera. :lol: :lol: :lol:

Tvoju sodu bikarbonu aco. Ne pravi se lud...

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: