Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Maj 29, 2013 11:25 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Док разбијаш главу око уља, треба започети са алкализацијом организма. Набави књигу "Алкализуј се или умри" јер је тамо све описано и постоје и дијете којима се смањује киселост организма.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Jun 24, 2013 7:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 24, 2013 6:54 pm
Postovi: 1
[quote="ENIV"]Neznam kako ti pomoci,
ja sam suprugu uzela ulje od coveka u Bg,nedavno se pojavljivao i u jednim novinama,isto tako nismo znali da li je to ulje pravo ili ne ali nismo imali izbora.


kako znati da je ulje pravo? i kako doci do tog pravog....molim za bilo kakvu informaciju....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Avg 31, 2013 12:26 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:08 pm
Postovi: 11
http://www.svetkonoplje.com/home


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Sep 01, 2013 12:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Администратор форума ми је блокирао корисничко име aa_aca, а потом и aa aca. С обзиром на то да за такве поступке не постоје објективни разлози, очекујем да ће ми блокирати и овај aaaca. Осим тога, блокирана је адреса прокси сервера преко кога, осим мене, на интернет излази још неколико хиљада рачунара. Мој прокси не могу да заобиђем, а и да могу да решим то питање, остаје проблем сталног гашења мојих налога.

Присиљен сам да до даљњега напустим овај форум, а они који желе да чују моје мишљење увек могу да ми се јаве на емаил адресу aa_aca @ yahoo.com која је записана и у мојим профилима aa_aca, aa aca и aaaca. Ево је и овако: Slika. Можете и да посетите мој сајт: www. aca. rs.

Поздрављам вас и желим све најбоље.
Аца

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Sep 03, 2013 4:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 03, 2013 4:45 pm
Postovi: 1
Kontaktirala Denisa koji se toliko reklamira na ovom forumu, jer imam tumor i trazim lek.Trazila sam mu da mi da neke kontakte ljudi kojima je prodavao ulje, na prethodne mailove je odgovorio vrlo kratko,samo ponovio koliko kosta i kako ga isporucuje a za kontak mu je trebalo malo vremena, na moje insistiranje dao mi je broj telefona na koji se javio covek koji kupuje to od njega za "sestru od prijatelja", i koji me ubedjivao o odlicnom kvalitetu, takodje nije hteo da mi kaze koliko placa jednu tubu, i jos neke stvari koje mi zvuce vrlo neuverljivo.Pre bih rekla da je Denis dao broj druga, a ovaj je i rekao na kraju da je Denisov prijatelj....eto kakav mi je kontakt Denis poslao.
Jel ima neko da je kupio to ulje od njega?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Sep 04, 2013 12:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Avg 30, 2013 11:08 pm
Postovi: 11
Опасност од лекова са црног тржишта

Све више лекова који се на пијацама, преко огласа или интернета продају на црно. Директор Агенције за лекове и медицинска средства Саша Јаћовић каже за РТС да постоји опасност да се таквим леком у организам унесе нека токсична супстанца. Према подацима СЗО, сваки десети лек фалсификат.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story ... D0%B0.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Sep 12, 2013 12:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Sep 11, 2013 11:54 pm
Postovi: 1
Ja zaista imam potrebu da vam se na ovaj nacin obratim..zelim da vam kazem da sam dobio ulje od Denisa i mada mi je rekao da je ulje vrhunsko,ja sam na teske jade uspeo da proverim postotak Thc u njegovom ulju...rezultat je neverovatnih 32% THC...veliki pozdrav i za svaku informaciju koju napisem,garantujem zivotom ...pozdrav svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Sep 17, 2013 3:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 3:38 am
Postovi: 527
Lokacija: Weissenburg am Sava und blauen Donau
Hvala administraciji na blokadi prevaranta.

_________________
Cogito ergo doleo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Okt 02, 2013 1:33 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 24, 2013 1:56 pm
Postovi: 38
Bio konopljino ulje kupujem sasvim normalno preko interneta. Ovo govorim za Srbiju a verujem da je tako i u zemljama u regionu. Moje lično iskustvo me je navelo da ga preporučujem svima redom, a nikad ga ne bi kupila a da prethodno nisam proverila poreklo i sertifikate koje pomenuto ulje nosi sa sobom.
Treba biti veoma oprezan. Postoji firma koja ga legalno uvozi i prodaje, da ne reklamiram sad, a i čim ukucate bio konopljino ulje otvori vam se link za legalan sajt te firme.
pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Feb 04, 2014 10:45 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 03, 2014 1:48 pm
Postovi: 2
Denis1 je napisao:
U periodu dok smo tražili lek za mog člana porodice, nailazili smo na razne alternativne varijante. Već sam opisala da je njemu pomogao parazit program, ali naišla sam na tekstove o ulju od konoplje (ne semena već listova) pa vam u prilog tome ostavljam da pročitate kako se pravi to ulje i na video klipu naučno objašnjenje kako THC deluje na organizam od profesora univerziteta u Koloradu, što znači da ovde nema dileme da li THC deluje na ćelije raka ili ne.
Volela bih da pogledate ovaj materijal pa da mi kažete imate li kakva iskustva o lekovitosti konoplje.

http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7U ... r_embedded

Evo vama jedan Link gde mozete da se informirate sve oko Ulje-ta..

http://www.ivantic.net/Ostale_knjiige/Z ... noplje.pdf

Evo Jedan Drugi Link Gde Rick Simpson je bio na seminari u hrvatskoj (OPATIJI) pa ko zelje moze tu da se informira malo opsirnije !

http://www.4shared.com/video/8bj-wm68/R ... ara_u.html

Evo jos Jedan link Gde Rick Simpson Prica Na Emisije NA RUBU ZNAOSTI oko ulje od konoplje..( ko ima vreme nek gleda do kraja)

http://www.4shared.com/video/zlnEhocz/N ... 5-07_.html


Ja do sada napravio im sam puno ljudima ovo ulje,narucito ljudi sta su mi naracili bili su iz Hrvatske a imao i od Srbiji mali Dio..
Ulje im bio nameneto za svakakve teski boljeste,kao na primer razne vidove rakove,cronove boljesti i tako dalje..
Do Sad ovaj lijek pokazao fenomenalne rezultate to moze da se vidi i na dokumentarne Filmove imate sve Na youtube !!

Ulje canabisa u medicinski razmere je dozvoljen lijek u mnogu zemje od Evrope,nadam se da te zakone ce da se primenuje sta prije i na balkani..

Kako sta svima nam je poznato FARMACISKA MAFIJA zabranuje sve sta je prirodno,zbog razlog sta onih interesira novac samo,pa zato od hemoterapije, i razlicni drugi ljekove sta oni nudeju za teskih boljeste su napravili gomile od novce !!!

Pa zato mislim da ovo je fenomenalan lijek i treba da se koristi sta nam je gospod podario ovo,dok zvanicna medicina ne moze nam ovozmozi sigran lijek u borbe protiv karcinoma tad mislam da vrijedi da se proba alternativni lijek..

Svaki clan ovog foruma sta zelje da se informira vise u uljem od canabisa

Slobodno nek me kontaktira na moji mail..

[email protected]

Lijepi pozdrav :)

SREĆOM, VAS denis-767 NE INTERESUJE NOVAC I BESPLATNO ŠALJETE ULJE ZA SAMO 1200 (HILJADU DVESTA) EVRA ZA TRI MESECA LEČENJA PLUS 50 (PEDESET) EVRA NAKNADA VOZAČU AUTOBUSA ZA DOSTAVU. KORISTITE TUĐU NEVOLJU ZA PROFIT. KAKVA JE RAZLIKA IZMEĐU VAS I FARMACEUTSKE INDUSTRIJE? SRAMOTA!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Feb 09, 2014 10:56 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 03, 2014 1:48 pm
Postovi: 2
Svi obilaze konkretno pitanje, krajnje jednostavno:
Gde i kako se može u Srbiji nabaviti ulje kanabisa pravljeno po Ricku Simpsonu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Feb 18, 2014 3:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Feb 18, 2014 3:06 pm
Postovi: 1
brankoje je napisao:
Svi obilaze konkretno pitanje, krajnje jednostavno:
Gde i kako se može u Srbiji nabaviti ulje kanabisa pravljeno po Ricku Simpsonu?


Konkretan odgovor - U Srbiji, nigde.

Pricam iz sopstvenog iskustva. Imao sam karcinom testisa IV stepen i posle operacije i 4 PEB ciklusa mi je ostalo 7 metastaza u plucima i par u stomaku. Odbio sam nova cetiri i krenuo da trazim alternativu. Naisao sam na Ricka Simpsona na netu i pokusavao tri meseca da nadjem nekog u Srbiji koji proizvodi tzv "suze feniksa". Nailazio sam na razne likove sa raznim cenama (kretala se od 500 do 1500e) - ali sto i tebe brine - Niko od njih nije mogao da garantuje za kvalitet.

Otisao sam(iako nisam smeo jel sam bio na bolovanju) preko(NL) i uspeo(uz pomoc prijatelja, pricam kako je bilo) da nadjem semenke za 200e(sa popustom, kolika je cena zapravo bila i kolika je sad, to ne znam). Uspeo sam i nazad da ih vratim(da nisam ove price ne bi ni bilo), posadio, pobrao i napravio ulje sam(iz treceg puta, prva dva sam zas*ao).

Posle svega - ostala mi je jedna meta u plucima i to nekroticna koja se smanjuje svaka dva meseca po milimetar dva.

Ovo ti ne pisem da bih se kur*io niti da moje zdravlje trljam nekom na nos. Pisem ti da bi ti krenuo sam u akciju i resavanje svog problema/problema bliznje osobe. RS je jako dobro objasnio u svojim video klipovima ceo proces. Ne trazi da ti neko da lek na ruku jer je covek coveku vuk - pogotovo ovde na balkanu. Napravi ga sam prijatelju.

Ako ti ista znaci - ulje deluje stvarno. Dobro isplaniraj i kreni. Sretno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Mar 07, 2014 11:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Ulje od cveta konoplje koje sadrzi visok nivo thc proizvodi se u Holandiji i Ceskoj. Moguce je da ga ima jos negde ali ja znam za pomenute drzave jer sam tamo kupovao. [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Mar 14, 2014 5:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 14, 2014 5:15 am
Postovi: 1
Pozdrav dobri ljudi,moj otac ima kancer i zeleo bih da nabavim ulje pravljeno po rick simpsonovom receptu,on sam kaze da ulje mora imati vise od 90% thc-a,sto znaci da denis otpada,a i realno cena 500 grama marihuane na ulici je 500 dinara po gradu,recimo da na veliko dobijes duplo nizu cenu opet ti treba 1250 eura,plus izo propil alkohol,plus da zaradis,ispod 2000 eura ne moze da bude dobro. Sad mene zanima dal je neko imao iskustva sa tim uljem,sa lecenjem,da li se izlecio i da mozemo da kontaktiramo da popricamo,hitno mi je zbog oca,cisto da imamo barem neku potvrdu da to radi,sa nekim medicinskim rezultatima,covek je vec na alkalnoj dijeti.
Ako je neko prosao kroz sve to moze da me kontaktira na
[email protected]
HITNO JE!!
Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Mar 24, 2014 7:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 07, 2014 11:04 am
Postovi: 19
Moguce je iz Ceske poslati lekovito ulje kanabisa u Srbiju. Pitao sam prijatelje koji ga proizvode tamo i kod kojih sam ja kupovao nekada i rekli su mi da je moguce da se posalje do Srbije za one kojima bi dolazak u Cesku iz raznih razloga predstavljao opterecenje. Nadam se da ce ova informacija znaciti mnogima. [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 39 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: