Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Avg 06, 2012 6:22 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 21, 2012 11:07 am
Postovi: 223
Pozdrav Denise

Ne , ne shvatam te ja pogresno nego me interesuje posto si pod temom "kancer pluca" naveo da jedino moze ili je preporucljivo da se koristi uporedo sa Vidatoksom.
Pa me interesuje da li ima neko da se izlecio od tvog ulja,a da mu nije samo pomoglo da lakse podnese muke a da moze da posvedoci ovde sa svojim rezultatima.Mislim ako se izlecio pa sta tim osobama predstavlja problem da nam dokumentovano,nekim video linkom potvrde svoje izlecenje ovde jer sam ja jedino video na filmu Rika Simpsona da su se oni ljudi izlecili.

Uzdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Avg 11, 2012 2:54 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
I meni treba to ulje,ali zasto cena 1200e,pa zar to toliko kosta ??? U svoj muci vi bi jos i zaradjivali na nama... :evil:

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Avg 15, 2012 8:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
Nije da sumnjam u tvoj rad,nego te pare nemam... A zelim jaaaako da mi muz ozdravi. Dali mozes da mi kazes koliko sadnica ti treba za ovakav jedan lek...

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Jan 05, 2013 12:44 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 05, 2013 12:38 am
Postovi: 4
Prava Tema,svaka cast..

Molim vas samo dal moze netko da mi odgovori kako se treba konzumirat ulje,
hvala vam unapred :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Jan 05, 2013 1:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 05, 2013 1:53 pm
Postovi: 1
Po internetu se oglašava "više" osoba, pod nickovima Dr. Živkov, lexitaa, sensia,lava.zg79 i sl., uglavnom kompletna ta
"ekipa" s e-zdravlje.info foruma, koji promoviraju i prodaju po internetu navedene Sativex kapsule te možda čak i
ulje veoma upitne kvalitete. Vrlo vjerovatno se radi sve o jednoj osobi ili grupici od par ljudi.

Preporučam da uopće ne kontaktirate te osobe ako na njih naiđete jer se radi o poznatim prevarantima.
Web stranica infosativex.blogspot.com je također prevara te ih stoga nemojte uopće kontaktirati.

Forum e-zdravlje.info im je valjda glavna "baza"/ okupljalište. Ja ne shvaćam kako im ova providna obmana uopće prolazi.
A administrator tog foruma je već spomenuti Dr. Živkov, i ima gomile izmišljenih accountova na internetu.
Inače tip nije nikakav doktor, zove se Dražen Živković i živi u Osjeku, 90% tekstova su mu copy paste s interneta,
raznih stranih i domaćih autora, pa čak i tekstova s vutra.org
Također je jedno vrijeme i prodavao "pravo" ulje kanabisa, za koje se doznalo da je razrijeđivano s vazelinom?!
Sada prodaje "Sativex kapsule", i na svim domaćim forumima kreira lažne račune i blati prirodno ulje od kanabisa
tvrdeći da je to "neprovjereno", "nekontrolirano", "nečisto" itd. itd., a hvali "Sativex kapsule" na sva zvona,
a dok je prodavao ulje onda je situacija bila obrnuta.


Sativex "kapsule" NE POSTOJE!, postoji na tržištu samo Sativex sprej, pokušajte googlati o Sativex kapsulama,
pronaći ćete samo informacije s hrvatskih stranica (stranica na kojima se on reklamira).
Tako da je pitanje što on to prodaje u tim kapsulama i kako, jer ako postoje iti tragovi THC-a znači da vrši
radnju za koju je po kaznenom zakonu RH zapriječena kazna od min 3 - 10 godina zatvora.
Vrlo vjerovatno radi se o nekoj formi sintetičkog kanabinoida koji se nalazi u praškastoj formi i može se
nabaviti za relativno malo novca.
Ovo ? infosativex.blogspot.com


Ma dajte molim vas nemojte me j ...
Znači već postoje Sativex kapsule za tržište RH koje se proizvode u Njemačkoj, a u Njemačkoj nitko nije niti čuo za to,
štoviše nigdje u svijetu se ne spominju Sativex kapsule. Izgleda da smo mi stvarno napredna država kada imamo i ono
što nitko drugi nema.

A da ne spominjemo da nema načina da to ikako bude legalno u RH budući da se THC nalazi na listi zabranjenih spojeva
i uopće nije odobren od Ministarstva Zdravstva kao lijekovita supstanca/pripravak.

Pitanje je samo kako ove osobe i dan danas šeću na slobodi, pored ovakvog veoma bolesnog i javnog načina zarade na
račun onih kojima je najteže, oboljelih i njihovih obitelji...


Evo linkove,gde Rick Simpson,kaze za ulje dr.zivkova da je Smece !!!

http://www.4dportal.com/hr/znanost/3171 ... -u-zagrebu




https://forums.vutra.org/blogs/kobasica ... renje.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Jan 05, 2013 6:07 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Само да додам да мени не треба никакав додатни дозак о делотворности конопљиног уља на туморе, осим америчке хистерије за уништавањем исте свугде по свету.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Feb 04, 2013 1:03 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 05, 2013 12:38 am
Postovi: 4
posto smo pri kraja sa uljem,a odlucili smo da nastavimo sa terapijom,molim vas netko da mi odgovori koliko l. alcohola je potrebno za 3 mjesecni tretman sa hemp oil.
hvala vam najlijepse,Tina


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Feb 08, 2013 4:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jan 05, 2013 12:38 am
Postovi: 4
Denis1 je napisao:
Ako vi zeljete dozu od 3 mjeseca,tad to treba bit sa 500gr biljke,a za 500gr biljke potrebne su 8l alcohol.

ako radite sa 250gr biljke tad trebaju vam 4l alchohol,ako radite sa jos manju gramazu tad presmetate proporcionalno i ne treba bit nikakav problem :)

Veliki pozdrav :)


Hvalaaa

A dal moze sa 96 % alcohol,dal smeta ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sub Feb 09, 2013 8:57 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 09, 2013 8:48 pm
Postovi: 1
http://www.alternativa-forum.com/karcin ... isa-6.html


pogledati zadnje postove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Apr 26, 2013 12:07 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Сасвим лепо ради са Mozilla Firefox-ом 20.0.1. Наравно, потребан је и Adobe Flash Player.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Maj 27, 2013 8:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 27, 2013 8:27 pm
Postovi: 3
Zdravo.

Molim vas kako da budem sigurna u ispravnost ulja? Kako da naručim ulje a da znam da neću biti prevarena? Kako se ljudi poigravaju tek tako sa životima? Ko govori istinu, Denis ili dr. Zivkov ili su oba prevaranti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Maj 27, 2013 9:43 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
Neznam kako ti pomoci,
ja sam suprugu uzela ulje od coveka u Bg,nedavno se pojavljivao i u jednim novinama,isto tako nismo znali da li je to ulje pravo ili ne ali nismo imali izbora.
Jednom sam se cak obratila Denisu govoreci da je 1200e jako mnogo,na kraju smo ga isto toliko platili,stim sto sam uzela jos neke dve bocice praha koji su kostali po 150e i uzimali su se po kilazi pacijenta.
Nazalost,moj muz ga nije dug koristio :( ali ja verujem da pravo ulje moze da pomogne.
Na kraju krajeva ,cena i nije bitna ako zaista moze da pomogne,mi nazalost nismo uspeli,a uzimali smo sve.. Ulje od konoplje,aloju u medu,todoksin preparate,kapi sa kube,petrolej,neke korencice od nekog dekice,razne cajeve,kapi od travara tarbuk,varumin i nista se nije dalo pomoci.
Naravno nije sve koristio u isto vreme,ali sad je i nebitno.
Samo hocu da kazem da se jako kajem sto nismo poceli sa kapima prosle godine u februraru umesto tek ove,verujem da bi drugacije bilo,ali tada smo naculi da ne sme u HT.
POZDRAV PRIJATELJI!

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Maj 27, 2013 10:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 27, 2013 8:27 pm
Postovi: 3
Hvala ti eniv! Žao mi je zbog tvog supruga :(
Ako ti nije teško odgovarati s čime se borio tvoj suprug? Moj slučaj je da je otac operisan od raka grla, prošao je 6 ciklusa HT i 38 zračenja. Operisan je prije 1,5 god.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 28, 2013 2:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
Moj najdrazi je pre 5 godina oboleo od sarkoma na kolenu,kada mu je ugradjena proteza isprimao HT i bio ok sve do prosle godine kada se bolest vratila zahvatilo mu je abdomen i metastaziralo na pluca,kasnije je zahvatilo i jednjak sad predpostavljam i mnogo vise. On je primio 5 ciklusa Holoksana,i 10 ciklusa Salvage terapije,sto je po mom misljenju previse,nije bilo pauza vecih medju terapijama i to ga je na kraju toliko izmucilo.
Borili smo se jako nazalost nije docekao ni svoj 25 rodjendan,ostao je ljut na svoje doktore sa Onkologije jer kako on kaze oni su me i upropastili,ali necu sad o tome!
Borite se za svoje najblize,i posle izgubljene bitke verujem da leka ima!
A ja bih sve dala da ga bar mogu jos jednom zagrliti,sad se skroz rastuzih!
Pozdarav.

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Maj 28, 2013 5:50 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Maj 27, 2013 8:27 pm
Postovi: 3
Izvini ako sam te uznemirila, izvini!
To je baš tužno, tako mlad..... :cry:
Stupila sam u kontakt sa Denisom, najveći mi je problem kako uopšte znati da je ulje pravo? :( Baš razbijam glavu.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: