Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 12:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
tumori nastaju zbog mutacija celija, celije su mutirale zbog odredjenih gresaka unutar DNK koje su nastale vremenom, sticajem razlicitih okolnosti itd. a ne zbog kandide...
kako je moguce da kandida bude uzrok tumora u npr. mozgu? ili misicima, kostima? otkud tu kandida?
vec smo ranije diskutovali da alkalizacija ili acidizacija organizma cak i za veoma male vrednosti moze izazvati smrt, sa tim se nije zezati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 1:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 15
Slavko_slavko, svaka ti je na mestu. Upravo dovodjenje urganizma u balans je kljucna stvar.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 2:02 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Славко, јесмо дискутовали и ја и даље наилазим на нове потврде онога што др Симонцини ради и што је описано у књизи "Алкализуј се или умри". Кандида дефинитивно. Наравно да је могућ и други узрок нечега што се зове тумор, али то је већ ствар дефиниције термина и не вреди да о томе разговарамо.

Кандида може да буде свугде. Управо успешне терапије тумора алкализацијом организма, говоре у прилог тој теорији узрочника тумора.

Најважније у свему је што рече Брач :D да се организам доведе у стабилно стање. Један од фактора је киселост организма.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 2:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 15
Ne mislim samo na odnos kiselotvornih i alkalotvonih namirnica, vec i na unos svega korisnog sto je potrebno za normalno funkcionisanje.

Za kandidu ne mogu nikako da se slozim. Pa moj otac je pusio i hranio se nezdravo citavog zivota, onda nije ni cudo sto je poslednjih par godina poceo raspad organizma. Neki nokti su postali prakticno truli, pocele su neke fleke/rane na listovima, na kraju rak. Sada, posle par meseci, ima nokte kao beba, od rana na nogama ostale su tamo flekice, koza je cista i lepa. Nesto sumnjam da je sve zbog kandide.

PH vrednost krvi mora da bude konstantna, u suprotnom covek umire, i da bi organizam odrzao PH vrednost konstantnu, on neprekidno balansira u odnosu na hranu koju unosimo. Organizmu koji je vec oboleo od raka pogoduje alkalotvorna hrana sa malim glikemickim indeksom, i sa puno enizma koji razgradjuju proteine, a kao strano telo, prvi na udaru je rak. To nikako ne znaci da treba intravenski ubrizgavati sodu bkb i praviti rusvaj. Ustalom, otac prijateljice iz Slovenije je prosle godine bio u kontaktu sa doktorom koji potencira tu pricu, i nije mogao da ga spasi.

Ne kazu starci dzabe "umerenost je kljuc dugog zivota", ali umerenost u svemu, a rak je samo posledica naseg odnosa prema zivotu, sredine u kojoj zivimo, otrova koje pijemo i udisemo. Nismo ni svesni sta radimo dok se ne razbolimo.

aa_aco, molio bih da se makar moja trema ne truje...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 2:35 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
brach,
извини друже. Није ми била намера да реметим твоју концепцију. Много ми је драго што си изнео своја искуства. Ипак ми није јасно зашто користиш тако тешку реч као што је "тровање" теме. Не знам чиме сам то урадио.

Старо стање твог оца је баш одраз тешке инфекције кандидом (нокти, кожа). Лошим начином живота повећао је киселост организма и кандида се разбуктала. Новим начином исхране, који си описао, управо је повећао алкалност организма и тако се решио кандиде. Зато је и оздравио. Нема дилеме. Твоја дијета се поклапа са дијетом за елиминацију кандиде из организма и са дијетом за алкализацију организма.

Што се тиче самог Симонцинија, рекао је да је туморе костију и мозга веома тешко излечити инфузијама содом бикарбоном јер су слабо прокрвљени. Наравно нема чаробног штапића, тако да када се организам превише оштети - нема спаса.

Поздрав!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Apr 18, 2013 5:06 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 18, 2013 3:51 pm
Postovi: 7
Dragi Ljudi, ja u svom vlasnistvu trenutno imam kubanske vakcine CIMAvax-EFG za rak pluca.
Nabavio sam ih za svoga strica koji je bio u odmakloj fazi raka pluca, vakcine su nazalost kasno stigle za njega i nije stigao da ih primi, bolest je kasno uocena, brzo napredovala i nije bilo dovoljno vremena. Ne bi zeleo da neko pomisli kako hocu da profitiram na necijoj nesreci jer to zaista nije razlog. Vakcine sam kupio kreditom koji sam podigao u banci i zbog toga ih sada prodajem.
Ukoliko su nakome ove vakcine potrebne naka me kontaktira na E-mail [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Pet Apr 19, 2013 12:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 18, 2013 2:20 am
Postovi: 24
brach je napisao:
Uopsteno govoreci, izbacite mesa, secere, bela brasna, soli, sirca, kafe. Mislim da sam vec pisao iznad. Sada je idealno vreme za zelenis, sto vise sveze presne hrane, zacinjene limunovim sokom. Takva ishrana ce joj alkalizovati organizam i trebalo bi da zaustavi rast tumora za neki period.

Ubacite cajeve sa medom, limunovim sokom (pola limuna na dve solje) i cimetom. Mi obicno pijemo zeleni caj ujutru (Milford, za ostale jeftinije nisam siguran u kvalitet), preko dana Josif Pancic zalfija, rtanjski, lipa, uvece nana. Kupujem ih u kutiji kao refuz, cedim, i kako vec to ide.

Neka konzumira citruse, sto je vise moguce. Crveni grejp i limun su broj jedan, pomorandza moze. Cedi joj sok od njih, bar 2dl dnevno (otac i ja pijemo po 4dl), sa dodatkom jedne kasicice meda.

Dnevni limit za med je oko 5 kasicica, ali ga nikad ne koristite samog zbog glikemickog indeksa koji nije zanemarljiv, vec sa citrusima. Njihova kiselina potre secer iz meda, ostane samo ono najkorisnije, a med je veeoma zdrav i nikako ga ne treba izbegavati.

Cedi bar 2dl soka od sargarepe dnevno, kao i 2dl soka od cvekle.

Neka to bude osnova koja ce se primenjivati svakodnevno. Ostatak ishrane mozes kombinovati od crnog i belog luka, kupusa, brokolija, paradajza, celera, zelene salate, pasulja, ovsenih pahuljica, lana, graska, paprike, spanaca, krompira itd. Sve sveze sto se moze naci. Koristite laneno i maslinovo ulje, hladno cedjeno iskljucivo. Ukoliko pak resite da kuvate ili przite, neka bude hladno cedjeno suncokretovo ulje. Sva ostala postaju otrovi pri visokim temperaturama. Savetujem da izbegavate przenje namirnica. Kuvajte ono sto mora da se kuva i ne moze nikako drugacije, i kuvajte u vodi koja nije cesmovaca. Mi koristimo Odmenjsku za kuvanje i hrane i cajeva.

Dalje... sirovi bademi, lesnici, jezgro kostice kajsije, suncokret. Nista peceno od ovoga jer se za vreme pecenja molekuli masti pretvore u ciste otrove.

Ananas (svez, nikako iz konzerve), divlje kupine, jagode, crno grozdje (treba ga jesti kad god se moze), lubenica.. sve je to odlicno.

Izbegavajte u sirokom luku margarine, vestacke zasladjivace, gazirana pica i zestoka pica, bilo kakva testa, pice, brzu hranu. Recimo da to sve ne postoji, niti je ikad postojalo.

Sto pre ocistite organizam od otrova, on ce se lakse izboriti sa bilo kojom bolescu. Rasteretite jetru i bubrege, i na odlicnom ste putu.

Izbacite bilo kakve vitaminske suplemente i nadjite resenje u prirodi. Nemojte da vam bude tesko, Google je tu za sve sto nas interesuje. Trazi vreme za istinitu informaciju, morate biti dobar istrazivac i sve se da naci. Previse obmana je prisutno, puno toga se nudi, a resenje nam je zapravo... u bašti.

Prisustvo sunca je bitno, bar 40min dnevno na suncu i vazduhu, ako moze vise, odlicno.

Od preparata imam iskustva sa onim sto sam napisao gore. Varumin, njihov caj Varuascitofin, i tinkture, vina i ulja od Mati Zinovije.

Ne znam koliko ti preparaci zaista uticu kao ciljana terapija, ali sam veoma uveren da ciste organizam. Posto je Varumin prvo sto je otac krenuo da pije, prve tri nedelje je bilo strasno. Kako god da zvuci, ali moram ispricati da je posle svake njegove posete toaletu kuca bila kao javni WC, da sam mogao, krov bih skinuo u to vreme, samo da se izvetri. Posle toga se sve nekako normalizovalo, u medjuvremenu je zivnuo i poceo da funkcionise kao ranije. Falilo mu je snage jer je puno smrsao i misici su jako atrofirali. Vremenom je bio sve bolji, a u decembru je poceo da pije baltazarije od Mati Zinovije, i od tada je jos bolji, bas vidno, boja koze se potpuno normalizovala i vratila u prvobitno stanje.

Jutros je davao krv, rezultati su sjajni, svi u granicama, Leukociti su sada na 9, a u pocetku su bili skoro 14. Ostatak krvne slike je bio prilicno raspad, kao i stanja jetre. Sada je kao u decaka. Nekada je pio punu saku lekova, te za pritisak, te za srce, za aritmije, tahikardije, za prostatu... a sada bukvalno nista. Pritisak mu je oko 120/80, puls oko 70-80. Prostata vise ne pravi problem, nema vise aritmiju, nema tahikardije. Jutros je sreo svog lekara koji je zavrsavao dezurstvo koji ga je pitao "Zoki, sto te nema mesecima za lekove?", pritom zna za nasu situaciju, ipak smo malo mesto i svako svakog zna. Zoki mu ispricao ukratko sta radi i kako je, a Dr. samo rekao "Bravo! Svrati neki dan da se ispricamo."

Tuzno je sto u pocetku bolesnog coveka tretiraju kao da ima lepru, daleko bilo. Oca su obilazili u sirokom luku, niko nije hteo da prica sa njim, tek par prijatelja, i to uglavnom mojih, koji ga zaista vole i postuju. Sada je situcija potpuno drugacija. Posle "prelaznog perioda" kada su prepricavali da sam ko zna odakle nabavio neki magicni lek i terali da ga im PRIZNA sta pije, sta sam mu to doneo, dosli smo do toga da sada ne moze da se odbrani od ljudi, i svako ga pita za po neki savet. Istini za volju, to mu daje puno energije i deli sa svakim ono sto je iskusio i sto zna. Jako mu je tesko palo kad je mama umrla jer su bili vezani, pa onda jos i njegova bolest. Niti znam kako je on to preziveo, ni kako sam ja ostao normalan. Valjda sam morao nekako zbog njega, nisam pametan, a ovih dana pustih bradu posle 6-7 meseci i jako dobro se vide posledice... pobelela skoro sva.

Tesko je sve prvih par meseci, zivot se menja iz korena. Nije lako promeniti ni svoje ni tudje navike, bude potpuni haos u glavi, sta, kad, zasto, koliko... A onda kada to postane normalan zivot, covek vise ni ne obraca paznju. Najgore je to sto me i dalje jede pomisao da sam i majku nekako mogao spasiti, a da sam u to vreme bio potpuno neinformisan. Njena smrt i oceva dijagnoza su me naterali da istrazujem i sklapam kockice. Bas mi, bas nedostaje :-/ Nekako je prebrzo otisla, ni lekarima nije jasno zasto tako brzo, mada mislim da je biopsija limfnih zlezda ucinila svoje. Nadjoh kasnije da u 99% slucajeva "prchkanje" limfnih cvorova sa malignim celijama cini da rak izgalopira nenormalnom brzinom. Nikad nisam saznao ni gde je bilo zariste. Izgleda grlo, a na plucima su bile metastaze.

Ne volim ovaj forum. Zbog gomile trgovaca, i rasprava skolovanih lekara i "iskusnih" nadrilekara - prodavaca raznih bocica sa zdravljem, ljudi koji su u problemu ne mogu da dobiju nikakvu pametnu informaciju.

Sa jedne strane lekari se drze onoga sto im je poznato, onako kako su ih ucili i tu je tacka. Cista retkost je da neki lekar prihvati nesto sto je prirodno, da makar kaze coveku "Probaj, nece ti skoditi, dok ne vidimo sta cemo, dok ne stignu rezultati...", a ne da odbacuju sve to kao da je otrov, ili da unapred otpisu coveka, kao sto su moju majku i oca, da mi na kraj lekar kaze "Nisam htela da ti kazem za oca, zbog majke. Videla sam na bronhoskopiji vec sta je u pitanju kod oca"... Pa cekaj bre, znaci ako ima rak da je vec mrtav covek?! Takve stvari ne mogu da prihvatim nikad. Nisam mogao ni tog trenutka kada mi je receno, niti sada posle 10 meseci.

Za lekare na forumu: Hvala sto trosite svoje vreme pokusavajuci da izadjete u susret ljudima. Budite malo fleksibilniji i ne zaboravite da nam je prirodno da budemo okruzeni prirodom, a ne sintetikom. Budite sjajni dijagnosticari, ali ne fokusirajte se samo na resenja vama poznata. Ako se zainteresujete, doci cete do mnogo lepih saznanja zbog kojih ce vam biti drago, bez obzira sto se za to ne prepisuje recept. Nadjite neki balans izmedju posla/plate i Hipokrata, jednog dana ce vam se vratiti lepim.

Za prodavce bocica: Mars bre odavde sa laznim profilima "ja sam se izlecio" tipa! Imate web sajtove, pretrazivace, platite reklamu i neka vas drugi pominju, pa ako se procuje da ste dobri, obogaticete se. Ne igrajte se zivotima i pustite ljude da se lece, jer i ovako ne veruju vasim bednim laznim pricama. Cak i ako imate nesto dobro, lose to radite.


I neki generalni stav. Mnoge prirodne preparate optuzuju da su prevare, samo zato sto ih ljudi koriste paralelno sa hemio i radio terapijom. U tom slucaju prirodni preparati mogu samo da olaksaju posledice terapija, ali nista vise od toga. I hemio i radioterapije su razarajuce za organizam vise nego bilo kakav rak. Hemio i radio terapije za posledicu daju idealan teren za sirenje raka, jer je organizam u potpunom raspadu i nesposoban da se brani ni na koji nacin. Tu dolazimo do price da covek postane biljka koja vene, kojoj se lagano ubrizgava otrov.

Samo nemojte da panicite, morate, ali MORATE biti smireni i fokusirani na to sto radite. Kontrolisite se redovno, laboratorija, lekar, ma... jednostavno "redovan servis". Ako naidjete na bilo kakav problem, korak po korak i beskrajno puno vere u to sto radite. Zivot nam je pun stresa, izduvnih gasova, zatrovane vode, osiromasenog uranijuma... to jednostavno mora negde da izbije. Kao preventivu, pijte sok od sargarepe i nabavite sebi Zeolit, jedna kasicica dnevno, nece vam uzeti puno vremena, a cistice vam organizam od mnogo cega.

Izvinite ako sam bio predugacak i previse kriticki nastrojen, ali poslednjih godinu dana zivota su za mene bili neverovatan pakao i jedna ogromna borba iz koje se naucilo svasta, koja je promenila i granice, i stavove, i mere vrednosti. Zelim vam da borba koju vodite ide makar onako kao sto ide mom ocu.


Do sledece prilike, lep pozdrav svima.

Je l mozes da mi kazes kako tu vodu da napravim?
Koje meso smem da barim?samo pilece?
Je l moze riba i koja?
Crni hleb ili koji?
Barena jaja?
Ja nemam pare za te preparate,tako da mi ostaje ovo prirodno sto je jeftinije da probam.
Hvala ti puno na odgovoru.Jako mi je drago sto si postiga to sto jesi.
.
I je l mozes da mi kazes sta znaci pleurobazalna adhezija levo na plucnom krilu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Pet Apr 19, 2013 1:00 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 09, 2012 11:08 pm
Postovi: 15
koju vodu da pravis?
Meso izbaci skroz, zaboravi da postoji. Riba neka dodje na redu kasnije... za 2-3 meseca, i neka to bude jedino meso. Jaja izbaci, hleb izbaci. Najbolje je tako za pocetak. Nije lako, ali volja ucini svasta. Samo sveze povrce i sveze voce. Kuvajte ono sto morate, sto ne moze sveze. Pravi joj salatu od brokolija, belog luka, persuna, limunovog soka i hladno cedjenog maslinovog ili lanenog ulja. Poznatu krompir salatu moze takodje.. krompir, crni luk, persun, limun, maslinovo ili laneno ulje. Kombinuj.

Hleb... nema nista pametno da se kupi, da bude zdravo. Ako mozes, pravi hleb od integralnog psenicnog brasna, heljdinog i razenog.

Nisam siguran, nadam se da ce neki doca da ti da bolji odgovor, ali koliko videh pleuro bazalna adhezija zapravo priraslina plucne maramice. Ne bi trebalo da je strasno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Pet Apr 19, 2013 1:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 19, 2013 1:34 am
Postovi: 1
Zeoliti su mikroporozni, aluminosilikatni minerali koji se najcešce koriste kao adsorbensi. Generalno oni imaju poroznu strukturu koja može da usvoji kalcijum, natrijum, magnezijum, kalijum ali i teške minerale koji su štetni za organizam: uranijum, živu i olovo.
Zeolit u prahu kao prirodni minerali imaju značajnu eksploataciju u mnogim delovima sveta.
Nastaje kada vulkanske stene i pepeo dođu u kontakt sa alkalnim podzemnim vodama. Zeolit iz prirode za ljudsku upotrebu nije dovoljno ćist, jer sadrži kvarc, metale i minerale pa se zato prečišćava da bi se mogao koristiti za ljudsku upotrebu.
Zeolit u prahu doprinosi čistiju, zdraviju životnu sredinu na veliki broj načina. Skoro svaka primena zeolita ima za cilj očuvanje životne sredine i igra značajnu ulogu u smanjenju toksičnog otpada i razdvajanju štetnih organa iz vode, i u otklanjanju teških jona metala, uključujući i one u proizvodnji nuklearne fizije iz vode.
Zeolit u prahu pomaže kod :

- Poboljšanja imuniteta i metabolizma
- Paradontoze
- Gastritisa i mučnine u želudcu
- Povišenog krvnog pritiska
- Triglicerida i holesterola
- Uvećanog šećera
- Uvećane prostate
- Peska ili kamena u bubrezima ili žuči. Bezbolno ih topi i izlučuje.
- Uvećane i masne jetre
- Artritisa i gihta
- Psorijaze, seboreje i herpesa
- Gljivičnih oboljenja i ekcema
- Radioaktivne kontaminacije

Top 5 prednosti zeolita

1. 100% siguran i ne-toksicčan u bilo kom aspektu: Svi tragovi minerala su potpuno eliminisani iz tela u roku od 6-8 sati. Bezbedan je za decu, kućne ljubimce, trudnice i dojilje.

2. Uklanja teške metale i toksine: mikronizovan zeolit u prahu ima savršenu molekularnu strukturu za uklanjanje teških metala iz tela bez skidanja zdravih jona i minerala.
Mnogi ljudi osećaju povećanje energije, jasnoću i vitalnost nakon uklanjanja nagomilanih teških metala iz organizma.

3. Pomaže u balansu PH vrednosti organizma i poboljsava imunitet. Mikronizovan zeolit ulazi u telo poboljsavanja PH vrednost (PH 7. 35 na PH 7. 45) što je optimalna PH vrednost za ljudski organizam.

4. Pomaže da se smanji rizik od raka. Postoje jasni dokazi da mikronizovan zeolit u prahu uklanja toksine koji mogu izazvati rak, i koristan je dodatak da se integriše u program lečenja.

5. Zeolit u prahu se veoma lako koristi. Većina detoksikantskih proizvoda se veoma teško koriste i moraju se ubrizgavati u krv. Zeolit funkscioniše na ćeliskom nivou, bez ukusa ili mirisa i može se uzimati na prazan stomak. (veoma je pitak)

Izvor :

http://www.zeolitprodaja.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Pet Apr 19, 2013 11:30 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
MOlim gospodina Nradivoja da mi objasni koji je zeolit u prahu bolji sivi ili zuckasti prah,kako da pijem lekove ako ga koristim i da li smetaju metalne plombe u ustima .Jos ako cedim sokove u kojima ima gvozdja,mg,ca,da li ce i to izbaciti iz rganizma.DA li se pije i talog koji se ne rastvori u vodi,hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Ned Maj 19, 2013 1:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 19, 2013 1:18 pm
Postovi: 1
pozdrav!

pitanje za bracha: zanima me u kojem se vremenu tvome ocu povukao ascites iz trbuha (od pocetka koristenja tinkture dede muhe) i da li je u međuvremenu doslo do punktiranja ascitesa ili je jednostavno sam od sebe nestao?

dakle,da uvedem u pricu...mojoj mami se nakuplja voda u trbuhu zbog manjka albumina (proteina koji "drze" molekule vode za sebe)...a albumini su joj se smanjili prilikom izgladnjivanja jer je imala neizdrzive bolove u donjem dijelu trbuha i u srednjem dijelu kraljeznice...od prosle godine u nekoliko navrata je operirana i slani su uzorci na analizu pri cemu je svaki test bio negativan,tumorski markeri također,punktat ascitesa isto...ali je najednom, prije mjesec dana (bez ikakve biopsije ili neceg slicnog,uz negativne markere) stigla dijagnoza da se radi o karcinomu...ne znam na osnovu cega,doktori nisu dali nikakvo objasnjenje...

od 2005. godine ima probleme s gusteracom i od silnih upala joj se povecala i doslo je do kronicnog oboljenja...i kako je ona velika,stisce kicmu i baca refleksiju na donji dio trbuha...prosla je svakakve dijagnoze koje su opovrgnute jer su nalazi bili negativni, sto joj je unistilo psihu i od tad je pocela naglo mrsavjeti...sto je dovelo do pada albumina...donja granica referentne vrijednosti albumina je 40,a moja mama ih ima samo 23...

proslo je nesto malo vise od tjedan dana otkada smo iz zagreba otisli kod dede muhe u lisnju po njegovu tinkturu jer sudeci po svim ovim svjedocanstvima koja sam nasla na internetu vezanim uz dedu, ne vidim razlog zasto bi moja mama bila izuzetak...na njoj se vide vec neke sitne promjene,ali veoma vazne...pomalo joj se vraca apetit,ne kazem da sad jede kao sto je jela prije nego li se razboljela,ali pomalo...

kako si i ti, brach, sam rekao da je od trena kada si uzeo napitak dede muhe pa do nekakvog vidljivog pomaka na tvom tati, prosla agonija cekanja i nervoze, sada sam i ja u istoj situaciji...ali ona meni iz dana u dan napreduje pomalo...tijelo joj je iscrpljeno i ne ocekujem da u roku 2 tjedna igra kolo...ali vjerujem da ce kroz vrlo kratak period biti stabilnija na nogama i da ce se manje umarati...

nadam se da ces mi odgovoriti u nekom kracem roku.hvala!
pozz iz ZG-a... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Feb 16, 2017 2:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Feb 16, 2017 2:20 pm
Postovi: 1
Rak nije posledica mutacije gena. Mutacija dolazi kao posledica. Pogledajte intervju sa Lotarom Hirnajsom- LOTHAR HIRNIESE, emisija na rubu znanosti hrvatske televizije. Narocito je preporucujem lekarima. Covek je postavio pitanje zasto ne postoji rak srca?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Čet Feb 16, 2017 2:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Apr 19, 2006 12:02 am
Postovi: 1525
Postoji. Redak je jako, ali postoji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Nesto pozitivno, za promenu...
PostPoslato: Pet Feb 17, 2017 11:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
То са мутацијом гена је исто као код хомосексуалаца. Генетске промене код таквих особа су последица њиховог лошег понашања а не узрок. Проблем је код квази научника који не размишљају објективно него како им се плати.

Да ли је то ова емисија: https://www.youtube.com/watch?v=HRY3aXWRlh8?

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: