Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mazoterapija
PostPoslato: Sre Jun 02, 2010 4:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 09, 2010 8:48 am
Postovi: 11
Dragi svi,
da li je neko radio mezoterapiju u cilju podmlađivanja lica? Ja sam se raspitala u Euromedic centru i oni koriste proizvode Aesthetic dermal (španska kuća).

Hvala puno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mazoterapija
PostPoslato: Pet Jan 18, 2013 9:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Mezoterapija je korisna metoda u prvoj liniji odbrane od starenja i stetnih uticaja na kozu lica i tela ali i kosu. Redovnom i pravilnom primenom dobijaju se izvrsni rezultati, metoda je komforna, sa minimalnim bolom, treba samo odabrati pravog strucnjaka koji ce odabrati pravi koktel za Vas i Vase potrebe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mazoterapija
PostPoslato: Uto Mar 19, 2013 9:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2013 11:15 pm
Postovi: 17
Pozdrav svima, iako je tema postavljena davno, jos uvek je aktuelna, jer su u poslednjih par godina mnogi kozmeticki saloni uveli ovaj vid podmladjivanja...Dakle, mezoterapija podrazumeva bockanje. Meni su u jednom elitnom salonu taj postupak odradili nekim tockicem sa iglicama (kako bi serumi prodrli u srednji sloj koze). Nije bilo prijatno, efekat je bio trenutan i kratkotrajan....ali nisam zelela da ga ponavljam.
Na svu srecu, kako medicina napreduje, tako se pojavljuju nove metode i postupci, i nedavno sam saznala da je u Rusiji patentiran i odobren metod koji koristi preparate na bazi heksapeptida - ukratko, ovi potpuno prirodni serumi prodiru u sve slojeve koze - bez igle! I tamo se na celijskom nivou odvija regeneracija tkiva. Kako mi je objasnjeno, ovo je skroz drugaciji pristup podmladjivanju koze, jer deluje iznutra i tamo aktivira procese koji su neophodni za uklanjanje bora, fleka, crvenila i drugih problema koze lica. Pored tretmana, dobila sam i kolekciju za kucnu negu, i nemam dovoljno reci pohvale za strucnost i delotvornost ovih proizvoda. Svima preporucujem da potraze na internetu: Arcobaleno terapije iz prirode i informisu se pre nego sto potrose brdo novca na prevazidjene metode podmladjivanja. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mazoterapija
PostPoslato: Ned Mar 24, 2013 1:43 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Uvek je dobro cuti i primeniti novitete. Dok taj proizvod ne stigne na nase trziste ne treba odbacivati dobre metode kao sto je mezoterapija jer u rukama dobrog i iskusnog strucnjaka ona zaista moze dati sjajne i dugotrajne rezultate, posebno kod lecenja celulita, topljenja masnih naslaga, opadanja kose...a i podmladjivanja, naravno. Smatram da aplikacija dermorolerima koju ste Vi primenili nije bas pravi izbor, tj u Vasem slucaju je bila dobar izbor ali je dala kratkotrajni rezultata, zato treba praktikovati direktno injektiranje i odmah zablistati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mazoterapija
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 3:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2013 11:15 pm
Postovi: 17
elisab je napisao:
Uvek je dobro cuti i primeniti novitete. Dok taj proizvod ne stigne na nase trziste ne treba odbacivati dobre metode kao sto je mezoterapija jer u rukama dobrog i iskusnog strucnjaka ona zaista moze dati sjajne i dugotrajne rezultate, posebno kod lecenja celulita, topljenja masnih naslaga, opadanja kose...a i podmladjivanja, naravno. Smatram da aplikacija dermorolerima koju ste Vi primenili nije bas pravi izbor, tj u Vasem slucaju je bila dobar izbor ali je dala kratkotrajni rezultata, zato treba praktikovati direktno injektiranje i odmah zablistati!


Ova vasa zadnja recenica i savet da "treba praktikovati direktno injektiranje" me je jako iznenadila.... Ja sam iznela svoje iskustvo o NEhiruskom ubrizgavanju aktivnih supstanci u sve nivoe koze, gde mezoterapija, na zalost, ne daje nikakve rezultate (ako ste upuceni u ovaj metod, onda znate do kog nivoa koze deluje).
Ja sam se u poslednjih 15god. vrlo dobro informisala osvakoj "novoj i delotvornoj" metodi pre nego sto sam je licno isprobala, i merodavna sam da kazem dobre i lose strane sa aspekta krajneg korisnika.
Ovo je jedna siroka tema, i uveliko se tice i medicine, zato pogledajte detaljnije na internetu (http://arcobalenosrbija.wordpress.com/2 ... 4/peptidi/).
Dakle, rezimirala bih svoje iskustvo sa ove 2 stvari: tvrdim da je postupak unosenja Arcobaleno seruma apsolutno bezbolan i prijatan, jer se odvija masazom - i nikada se ne bih vratila na bockanje i injektiranje bilo kakve vrste.
I sto je jos vaznije, PRIRODNI preparati koji se unose su napravljeni po principu nano-tehnologije, koji prodiru do celije i tamo deluju konstantno, obnavljajuci pokidane "veze" u tkivu, u ovom slucaju u kozi.
Ovi proizvodi su stigli na nase trziste, i sa njima rade obuceni terapeuti... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Mazoterapija
PostPoslato: Sre Apr 17, 2013 1:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 19, 2008 10:34 pm
Postovi: 275
Da, naravno. Na trzistu je ogroman broj mezoterapijskih koktela najrazlicitijih proizvodjaca iz celog sveta, tako da mozemo tragati za odredjenim lekarom koji ce nam sporevesti taj tretman ili za odredjenim preparatom, bas odredjene kompanije idt....Ali to svakako ne moze biti neko priuceno lice u kozmetickim salonima.
I uvek treba tragati za novim i boljim preparatima.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: