Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 4:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
zaista se postavlja pitanje da li takvom agresivnom primitivizmu i pohlepi treba oponirati?
mislim ipak da da. pogotovo argumentovano na evidentne gluposti, jer uvek postoji sansa da nekoga zatruje.

Да ли је аргументовано опонирање то што ме називате говедом као овде доле?

Citiraj:
.......eto, npr. ode obican korisnik ovog foruma na vas sajt, jer je inspirisan toboznjim zdravim zivotnim stilom, i - u gornjem levom uglu sajta vidi prikazu za koju ne moze da oceni da li je tovno govece ili sta je vec u pitanju? ima li tu logike, pricati o prirodi i zdravoj hrani a imati 350 kg???.......

Read more: kardiologija/anksioznost-posle-virusa-t8601-4155.html?hilit=350#p323931#ixzz2P8FjCAM1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 6:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
@aa_aca,
jesam, nazvao sam vas tako.
kad covek pogleda vas habitus na fotografiji...mnoge stvari koje pisete ovde su jasnije... :lol:

_________________
Moj YouTube kanal, na kome cu odgovarati na Vasa pitanja:
https://www.youtube.com/channel/UCofiOKZJ3l4XBTjpRaYrbtw/feed
Facebook: https://www.facebook.com/Internet-doktor-1034611066561672/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Mar 31, 2013 9:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Sta da kazem,tezak si primitivac Aco. Jasno mi je kakav si mentalni sklop,tebi je ovo terapija i dusevna hrana,nemam nameru da na tebe trosim energiju. Kad sajt nema adekvatne administratore,pisi sta god ti volja,truj....zavrsio sam sa tobom prepiske,nebitan si.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 9:16 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
@aa_aca,
jesam, nazvao sam vas tako.
kad covek pogleda vas habitus na fotografiji...mnoge stvari koje pisete ovde su jasnije... :lol:

Ју наопако, не би ваљало да и овако нешто негирате, када је очигледно да сте написали. Ц ц ц ...

Јаснија је само једна ствар - да сте слепи код очију. :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Pon Apr 01, 2013 9:23 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Sta da kazem,tezak si primitivac Aco. Jasno mi je kakav si mentalni sklop,tebi je ovo terapija i dusevna hrana,nemam nameru da na tebe trosim energiju. Kad sajt nema adekvatne administratore,pisi sta god ti volja,truj....zavrsio sam sa tobom prepiske,nebitan si.

Баш сте нашли лепу тему "Пријатељи" у којој ћете да пишете такве бљувотине и увреде. Вас двојица се баш лепо слажете, осим ако се не ради о подвојеној личности - једна особа са два корисничка имена. :lol:

О примитивизму нема потребе да говорим, јер је очигледно из текстова које сами пишете.

Још да вам напишем да ће Мастер Администратор (да не кажем Root :D ) вас двојицу да трпи док не претерате. Верујем да знате на код Мастер Администратора мислим. Или не?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 2:08 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
Dragi moji,
tesko mi je i napisati.. Deo mene je u petak otisao.Izgubili smo bitku i moj heroj je 29.03. zauvek ostavio svoje dve princeze.

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 2:53 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jul 01, 2011 3:34 pm
Postovi: 120
Draga Eniv,primite iskreno saucesce.Mnogo mi je zao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 3:24 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2012 12:14 am
Postovi: 281
Mila ENIV,
primi moje iskreno saucesce :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Pet Apr 05, 2013 4:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Avg 30, 2009 9:28 pm
Postovi: 143
Драга Енив,
читала сам твоје постове, али се нисам укључивала, било ми је тужно што је твој муж имао тек једну годину више од мог сина када је умро. Нисам могла ништа лепо да ти кажем, па сам само пратила твоју причу. Жао ми је што је овако тужно завршила ваша борба и што је твој муж морао толико да пропати пре смрти. Прими моје искрено саучешће. Пошто сам, нажалост, прошла тај исти пут - од наде, стрепње, ишчекивања до оног најјачег бола, знам како ти је и жао ми је што пролазиш кроз то. Ипак, остаје ти твоја принцеза, како ју је твој муж звао, па ћеш с њом то лакше пребродити. И увек ће те подсећати на њега, што је лепо. Волела бих, јако, јако, да је мени остало нешто иза мога сина, неко мало детенце, да га волимо најјаче што можемо. Почетак је страшан, требаће ти времена да се помириш са чињеницама, али видећеш и сама - твоја мала принцеза ће ти много помоћи.
Желим ти да сву ту тугу и бол пребродиш некако,
Мила


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Sub Apr 06, 2013 12:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Жао ми је Енив.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Sub Apr 06, 2013 3:34 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 10, 2012 11:14 am
Postovi: 52
Hvala vam :cry: sto ste tu,koja rec utehe...ali nevredi nije moralo biti ovako.
Da smo bar bili losi,losi roditelji,svi su nas znali kao jednu sloznu i lepu porodicu ..Tuzno,ja i dalje neverujem. Kazem cerkici on je nasa zvezda,trazi da se vrati,pita sta je poneo gore na nebo od odela...A ja je lazem kazem docice on,samo da nadje lek..Mozda gresim,al treba prvo ja da shvatim.Kako reci detetu kad ,mozda zvuci ludo,ja neverujem.
Kako sam samo postizala sve i posao,vrtic,nega oko njega....a sad nemogu da se mrdnem.Nemam snage smejati se njenim salama,pa mi lakse otici u sobu i biti sama.
Gledala sam kako odlazi,a mislila sam samo malo da ga sto oni kazu isciste od slajma i vraticemo se kuci.Gledas sve i ne prihvatas!!!Valjda kad nekog volis,ne vidis kraj.Meni deluje iznenada..Znam koliko se mucio i koliko je tesko stanje bilo a opet iznenada!
Mislim da najteze tek dolazi..Samo odem na groblje i brze se vracam kuci,da ne sretnem nekoga ko ce me pitati.Plasim se zaspati,jer sve mislim docice a ja spavam.Mozda ludo al tako je.
Kada smo ga ispracali,nijednog prolaznika sve pusto samo duga kolona iza nas.Ceo grad je dosao se oprostiti sa njim.
Budite mi pozdravljeni,cuvajte svoje najmilije...

_________________
Tina na


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Sub Apr 06, 2013 8:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
ENIV,
било би добро да се што више ангажујеш разним обавезама, како би што мање размишљала. Не знам за неки други "лек". Не могу сада да нађем у Библији стих који сам хтео да ти цитирам, па могу само да ти предложим да читаш Приче Соломонове и Књигу проповедникову не би ли се мало утешила. Можда би ти и Псалми Давидови пријали.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Apr 07, 2013 10:27 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
ENIV moje iskreno saucesce,ne daj se !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Ned Apr 07, 2013 12:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 29, 2011 3:11 pm
Postovi: 131
ENIV moje najiskrenije saucesce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: prijatelji
PostPoslato: Uto Apr 09, 2013 7:55 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 05, 2013 9:42 pm
Postovi: 3
Molila bih da me utešite: za tri nedelje rak u stomaku mog oca je toliko napredovao: od momenta kad je lekar na ultrazvuku opisao stanje do danas......stomak mu je naduvan, ima bolove......za samo tri nedelje! U pitanju je pankreas... jetra.... pluća....u bolnicu ga ne primaju.
Želela bih Vaše razmišljanje o tome na koji način sudbina odredi kraj za čoveka: na osnovu dobrote, na osnovu ishrane, na osnovu postupaka u toku života, na osnovu čega neko zaspe i umre a nekoga boli jako i sporo mu teče vreme....teško mi je da gledam muke ......molim da me utešite


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2491 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: