Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 4:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
vlada79 je napisao:
Vala bas,toliki se izlecise.
Prosta je stvar,najbitnije je dijagnostikovanje u ranoj fazi ,to daje dobru prognozu, kod varijanti dojka,materica jajnici. Nema spasa kod takozvanih abdominalnih tumora,zuc,jetra,pankreas itd itd,eventualno debelo crevo u ranoj fazi.
Jeste surovo ali je tako.
Ja razumem da ljudi probaju sve i svasta,muka natera i to ima smisla u pogledu podizanja kvaliteta zivota ali nema govora o izlecenju uz pomoc alternative,nazalost.
Nema izlecenja ni uz pomoc hemoterapije u velikom broju slucajeva,tako je kako je.

Sve najbolje.

Rak je stanje stavri imunog sitema. Vidim da te mrzelo da procitash, sta ljudi koji se bave pravim istrazivanjem kazu. Sto se materice tice 5% bikarbona sode bez aluminijuma.. direktno ispirati, ima sprava za pumpanje..zavrshava 100% posao. Simonccini ima u svojim klipovima ..dokaze. Brat od moje zene je imao rak na kozi.. sa jedne strane lica su ga rezali, trebalo je da ide opet na operaciju, rekao sam mu..mazi sodom bikarbonom..napravi gushci rastvor. Posle mesec dana mazanja.. pokazuje mesto.. cisto kao suza..nema raka ni u tragovima. Dakle, nisu ovo price gospodo.. Niti sta prodajem niti koga lecim. Samo sam procitao tonu materijala i izvukao zakljucke..kasnije to i proverio..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 5:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Acooooooni, svaka ti je Njegoseva!
Kakva je situacija sa terminima za prijem,ima li pomaka?
Vidim da je bolest u progresiji .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 5:32 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
Pre nego odem, vidim da nema sagovornika. Izbegavajte hleb, kvacas..sve sto stvara kiselost organizma. U alkalnoj sredini nema raka. Merite ph vrednost u krvi, to je najbolji pokazatelj moze li biti problema. Sirovo voce i povrce stvara alkalnu sredinu. Pozdrav ekipi. Da je bilo polemike..mozda bi nesto i saznali, ovako.. samo vi udrite po hemoterapiji, ona ce vam prvo sjebati imuni sitem a kad to odradi..onda su vecna lovista perspektiva. Svima zelim puno zdravlja..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 5:38 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2013 12:29 pm
Postovi: 8
@strauss
Interesantno vas je čitati pa sam slobodna da vas pitam, da li znate gde se može nabaviti apotekarski petrolej da bih uništila vaške u kosi?

Nekada sam ga lako nalazila u apotekama a sada ga nema. Kupila sam u farbari ali bih volela znati smem li ga staviti na glavu budući da na boci piše da se ne sme progutati niti udisati.

Unapred hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 6:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
Popovićeva je napisao:
@strauss
Interesantno vas je čitati pa sam slobodna da vas pitam, da li znate gde se može nabaviti apotekarski petrolej da bih uništila vaške u kosi?

Nekada sam ga lako nalazila u apotekama a sada ga nema. Kupila sam u farbari ali bih volela znati smem li ga staviti na glavu budući da na boci piše da se ne sme progutati niti udisati.

Unapred hvala!

Postovana, ako se pitate, zasto ga nema. Odgovor je jednostavan. Radi posao. U americi ne mozete kupiti kospice kajsije da nisu termiski obradjene. A kad ih skuvate, mozete ih baciti. Nema cijanida ili ti b17, leatrila kako god. A propo petroleja, imate gore link, bacio sam ga. Procitajte sta kaze Walter Lats na tu temu..ako ne znate engleski..moze pomoci google translate pa se snadjite. Ako budete citali sta oni pishu slaba vajda. Po zenevskoj konvenciji zabranjeno je koristiti osiromasheni uranijum, pa ga ovi prostori popishe u tonama. Dakle, ne verujem u njihovu medicinu, medije, bilo sta. Kao sto vidite, nije lako preziveti i ako se cini da jeste. Vaske mozete i rucno ..opusteno.. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 7:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Mar 10, 2013 12:29 pm
Postovi: 8
@strauss
Veliko vam hvala na odgovoru, verujem da ste u pravu jer i sama sam sklona takvom razmišljanju. Link ću pročitati, a vaške sam, čini mi se, upravo tako odstranila jer sam odmah reagovala nakon što sam bila u kontaktu sa devojčicom koja ih je zaradila u školi i prenela na mene.

Još jednom hvala i svako dobro vam želim. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 9:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
Popovićeva je napisao:
@strauss
Veliko vam hvala na odgovoru, verujem da ste u pravu jer i sama sam sklona takvom razmišljanju. Link ću pročitati, a vaške sam, čini mi se, upravo tako odstranila jer sam odmah reagovala nakon što sam bila u kontaktu sa devojčicom koja ih je zaradila u školi i prenela na mene.

Još jednom hvala i svako dobro vam želim. :)
Mislio sam da se salite za vashke ali, boze moj.. nista strasno. Desi se po vrticima , klinci dobiju. Pristalica sam pravog pristupa. Alopatska medicina leci posledice a ne uzrok..sto je van pameti. Ne potspeshuje se pankeas da luchi insulin, vec se ubrizgava isti u organizam, sto je van mozga. Ne kaze se ljudima, nemojte piti kravlje mleko, jer ono nije ljudska hrana. Vec se reklamira, a kad dobijete bijabetes zbog njega, onda ti roknu insulin.. i divota od lecenja. Pa ti jedan lek naporavi stetu da moras uzeti drugi, pa onaj drugi da uzmesh treci i totalna banja od zivota. Ok. Eto, saznali ste i moje mishljenje, odoh nezadovoljan sto ovi ''shkolarci'' ne uzese uceshca u polemici ali, sta je tu je. Kuriozitet je da stariji lekari, cak i specijalisti, ne odbacuju pricu o petroleju. Ima dosta dokaza u tom smislu. To rade mlade junoshe, sveze isfabrikovani, pravolinijski usmereni. I ne mozes im pera odbit u diskusiji. Dakle, petrolej je mala beba za hemoterapiju u smislu toksicnosti ali, FDA je rekla..to je pravi lek za vas. A kad je taj isti Rokfeler (koji kontrolishe FDA) prodavao petrolej za lecenje raka, to je onda bilo ok. Isto kao sto su vam rekli da je nafta fosilno gorivo.. narocito od trulih biljaka i dinosaurusa koji btw nikad nisu postojali na planeti zemlji. Da.. i to da je nafta ogranicen resurs, sto je notorna laz. A nauka nam je napredovala taman toliko da vozimo diesel motor, koji je konstruisam pre 100 godina. Pronalazac je prosao neslavno, kao i mnogi drugi. I na samom kraju, oficijelna medicina je vrh.. ne daj boze da vam zatreba. Jedino sto je sigurno, odrace vam kozu ..jer zaboga, patentirani lekovi su skupi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Čet Mar 28, 2013 10:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
Evo malo se zanimajte.. http://www.youtube.com/watch?v=cC_UWsSQ ... ture=share


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 9:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
strauss, ниси ми рекао имају ли где да се купе запери?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 9:02 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Acooooooni, svaka ti je Njegoseva!
Kakva je situacija sa terminima za prijem,ima li pomaka?
Vidim da je bolest u progresiji .

Не рекох ли ти да ми ослободиш термине? Све си резервисао за себе до краја ове године.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 9:10 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
drbgd je napisao:
u jednom od postova ste, medjutim, naveli da ste kada ste osetili bolove u grudima otisli u urgentni centar!
objasnite nam zasto onda, kada ste mislili da ste hitan slucaj (kardioloski) niste uzeli sodu bikarbonu, kefir, magnezijum? zasto vam onda niste dali da vam neko masira lopatice, ledja, ono sto se nalazi ispod ledja??
zar samim tim vasim postupkom ne pada u vodu sva ova suluda prica??

То што сам писао само говори о мојој искрености и отворености.

Осим тога, нисам мислио да је хитан случај, него сам баш веровао да бол долази од кичме. Укућани су ме натерали и одвезли.

Да сте ишта прочитали од онога што сам писао, не бисте овде говорили да ја саветујем соду бикарбону и кефир за решавање срчаних проблема. Ако сте ипак прочитали, онда изгледа имате зле намере.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 9:45 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 27, 2012 1:16 pm
Postovi: 118
Aco,ovde ces naci sve sto ti je potrebno i razumevanje i podrsku.

http://www.lazalazarevic.rs/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 9:59 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
vlada79 je napisao:
Aco,ovde ces naci sve sto ti je potrebno i razumevanje i podrsku.

http://www.lazalazarevic.rs/

Охо хо! Видим да си искусан по том питању. Вероватно ти ништа нису помогли када си онамо заузео све термине до краја године.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 11:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
aa_aca je napisao:
strauss, ниси ми рекао имају ли где да се купе запери?

Zapper prodaju mnogi.. cifre su razne.. http://www.amazon.de/Dr-Clark-VariZappe ... 513&sr=8-7 Ono sto bih ti preporucio je . da napravish sam..ako ishta znas o elektronici... Tu je ustvari najskuplje peglanje, dok se zaleme elementi. Moras imati alat adekvatan itd.. evo ti shema..http://www.google.com/imgres?imgurl=htt ... wAw&dur=63 Ako ne uspesh.. javi se na pp sin mi je u Bg-u pa cemo nesto srediti. Ja ne koristom 9V bateriju..vec 2 x po 6V.. Objasnim ti sve na pp. Da ponovim imas zapper-a koji ciljaju frekvenciju.. ali, to je vec malo komplikovanije.. mada i ovaj radi fantasticno.. P.S ovaj resistor R5 nije potreban kao ni dzek za MIC. koji ide prema minusu..


Poslednji put menjao strauss dana Pet Mar 29, 2013 11:15 am, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PETROLEJ protiv raka DA ili NE ?
PostPoslato: Pet Mar 29, 2013 11:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Mar 28, 2013 9:52 am
Postovi: 18
OTIKA1975 je napisao:
Molila bih bilo koju informaciju o tome da li i kako se koristi PETROLEJ protiv raka.

Jedna supena kashika ujutro, jedna navece ..pre jela.. Ako je frka, pocne se sa kasikicom za kafu.. dok ne postane psihomotorna radja :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 174 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: